Opinie o Kathay-Haster M. Brzostowski A.A. Ślebioda sp.j. w Poznań

Użytkownik Nowy wpis

Przepraszam, to jednak nie była Pani księgowa tylko jak się okazało Pani prezes, więc tym bardziej nie polecam współpracy z tą firmą.

Użytkownik Nowy wpis

Główna księgowa strasznie niemiła, wyśmiała temat w sprawie którego dzwoniłam, najpierw wysłuchujac do końca a potem wyśmiewając i twierdząc, że marnuję jej czas, szkoda tylko, że nie potrafi uszanować tego, że inni również pracują tak jak ona i tak samo marnują swój czas więc tym bardziej zasługują na szacunek a nie na (usunięte przez administratora) firma powinna zwrócić na to uwagę gdyż takie zachowanie nie budzi chęci współpracy z firmą a wręcz odwrotnie.

Obecnie coś dzieje się w firmie Kathay-Haster M. Brzostowski A.A. Ślebioda sp.j. w mieście Poznań? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na aktualne informacje odnośnie Kathay-Haster M. Brzostowski A.A. Ślebioda sp.j., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Kathay-Haster M. Brzostowski A.A. Ślebioda sp.j. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kathay-Haster M. Brzostowski A.A. Ślebioda sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szeherezady 31
    60-195 Poznań
  • NIP: 7790001232 KRS: 0000004381
Kathay-Haster M. Brzostowski A.A. Ślebioda sp.j.