Opinie o Dariusz Bychawski Darco Kompleksowa Adaptacja Wnętrz Galeria Drzwi I Podłóg w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dariusz Bychawski Darco Kompleksowa Adaptacja Wnętrz Galeria Drzwi I Podłóg. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dariusz Bychawski Darco Kompleksowa Adaptacja Wnętrz Galeria Drzwi I Podłóg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Bychawski Darco Kompleksowa Adaptacja Wnętrz Galeria Drzwi I Podłóg w Poznań

krzychu

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na faktyczną ilość przepracowanych godzin a tym co przestawia właściciel firmy, traktowanie pracownika jak swoja własność, stawianie wyższych wymagań i poszerzania zakrasu obowiązków nieadekwatnych do stanowiska pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadawalem proste i konkretne pytania i były proste odpowiedzi: -jakie godziny pracy: pon-pt 8-10 godz. Zaczynamy 7:30-08:00 - czy weekendy pracujące?: Nie ( chodz czasami sie moze zdarzyc ale to bardzo rzadko, moze 2-3 razy na kwartał) -jakie wynagrodzenie?: pensja jest stała i wynosi 25xxxzl netto W rzeczywistości na początku mojej pracy w tej firmie tak było przez ok 5-6 miesiecy, jednak po tym okresie ok roku zgadała sie tylko jedna odpowiedz: Pensja. Praca po 12-14 godzin, potem zaczely sie co drugie pracujące soboty w podobnych godzinach, a po jakims czasie każda! Bez żadnej inicjatywy szefa "by cos tam dorzucic pracownikowi ktory robił 200-210 godzin/mc-u, nagle robi w porywach 270-280 godzin!!!. Udałem sie z tym problemem do szefa i zapytaniem czy nie pomyslal o tym zeby cos wiecej dorzucic do pensji, bo tyle godzin przerobione i to nie jest adekwatne do tego o czym było mówione podczas rekrutacji, to otrzymalem odpowiedz cytuje:"Masz dwie opcje, moge cie (usunięte przez administratora) albo sam sie zwolnisz?"... Rozumiem że prywaciarz chce zarobic, no ale nie takim kosztem pracownika. W miedzy czasie zdarzały sie sytuacje, ze szef był tak bezczelny iz potrafił do mnie zadzwonic na moj prywatny numer w niedziele z pretensjami odnośnie pracy ktore wogole mnie nie dotyczyły, jakby nie mogł tego zrobic w dzien pracujący. A najlepsze na deser :) Potrafił nas obciążyć kosztami za towar który został odebrany prosto z hurtowni lub od producenta USZKODZONY, twierdząc ze to my to uszkodziliśmy nie fabryka. Mogłym tu jeszcze wymieniać wiecej takich "kwiatuszków" odnośnie złych pomiarów wilgotności podłoża, metrażu podłogi, otworu do montażu drzwi, ale obawiam sie ze musiałbym założyć bloga pt: "Darco- Słowa a rzeczywistość"

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Bychawski Darco Kompleksowa Adaptacja Wnętrz Galeria Drzwi I Podłóg - Poznań

Dariusz Bychawski Darco Kompleksowa Adaptacja Wnętrz Galeria Drzwi I Podłóg
  • Obornicka 337