Awotel Usługi Telekomunikacyjne Andrzej Wołodźko

Poznań

Opinie o Awotel Usługi Telekomunikacyjne Andrzej Wołodźko

bystry

..tak czytam te komentarze i pusty śmiech ogarnia ... skoro tak źle jest w firmie AWOTEL to po co tam pracujecie ???? czy ktoś was tam siłą trzyma ???? żenada ... pewnie zostaliście zwolnieni (bo trzeba było pracować ... no niestety chcesz kasę to pracuj ... za darmo umarło ..) a teraz się żalą na forum...

Landrynek

Z większością opinii to tu bym się nie zgodził pracowałem tam od samego początku założenia Firmy AWOTEL. Znam bardzo dobrze właściciela oraz kierownika według mojej opinii pracowało mi się tam bardzo dobrze i nie jest powiedziane że może kiedyś tam nie wrócę pozdrawiam

Awotel

Większość tutaj opinii mocno nacechowanych negatywnie zwykle powstało po burzliwym rozstaniu z osobami konfliktowymi i są raczej upustem frustracji niż obiektywną opinią. Choć trudno w to uwierzyć są osoby dla których normalne zasady pracy jak brak alkoholu, brak spóźnień, informowanie o planowanej nieobecności w pracy to coś niezwykłego. Przede wszystkim firma stawia na umiejętności i doświadczenie a nie tylko na wykształcenie. Każda z zatrudnianych osób może z pracownika fizycznego stać się kiedyś brygadzistą. Kierownik jest właśnie na tym stanowisku, ponieważ posiada zarówno bardzo dużą wiedzę jak i odpowiednie umiejętności.

kaczy

AWOTEL dostarcza szeroką gamę usług teletechnicznych dla infrastruktur sieciowych. Od momentu założenia w 2000 roku zrealizowali już naprawdę wiele prac dla głośnych i dużych firm na rynku. Także jako wykonawca są sprawdzeni w stu procentach. Mam nadzieję , że praca tutaj również jest przyjemna i raczej bezproblemowa

były pracownik

Bartek - 2011-12-21 14:23:11 Muszę dodać swoje trzy grosze.A wiec tak: 1)Firma faktycznie wypłaca wynagrodzenie bez problemu. 2)Praca rzadko po 10 godzin z reguły znacznie dłużej.(chyba ze coś się zmieniło) 3)Za nadgodziny płacone 4)Godziny pracy liczone od 7 do momentu pojawienia się na bazie za co duży plus 5)Atmosfera w pracy różna tak jak wszędzie raz lepiej raz gorzej 6)Tylko jedna przerwa około 20min Ogólnie średnioPanowie czytając wasze wpisy proponuję każdemu z was wystawić sobie swój własny rachunek sumienia... czepiacie się tylko jednej osoby a sami wiecie jak to wygląda na budowie... są częste zaniedbania przez nas które wychodzą na odbiorach..( usunięte przez administratora ).. więc moja propozycja wystawmy sobie sami opinię a później oceniajmy innych (nikt nie jest idealny), a tak na marginesie z chęcią bym wrócił teraz do tej firmy...

Bartek

AWOTEL

cd... dajemy odzież roboczą – niby nic szczególnego, ale wiemy, że nie wszędzie tak jest. Niektórzy z byłych pracowników docenili to dopiero po odejściu od nas. Cenimy dobrych, sumiennych, uczciwych i kompetentnych ludzi. Dostać pracę to jedno, ale utrzymać ją - to drugie i znacznie ważniejsze.

cz. II: Widocznie przekonali się w innych firmach, które kusiły super warunkami, co to znaczy nie dostać wypłaty na czas... bo w tej firmie jeszcze nigdy to się nie zdarzyło... i wcale nie jest to taka "średnia" wypłata jak ktoś napisał... wszystko zależy od doświadczenia i zaangażowania... Zgodzę się tylko z jednym z Panem... że kierownik jest wymagający... ale nie dziwię się temu w cale... na dzień dzisiejszy w każdej dobrej firmie są wymagania zwłaszcza że pieniądze z nieba nie lecą... i trzeba na nie zapracować wspólnymi siłami...

AWOTEL

Powyższe opinie pisane są niestety przez sfrustrowanych byłych pracowników, którzy albo nie sprawdzili się w pracy (jeśli zostali zwolnieni), bądź nie była to praca dla nich (jeżeli odeszli sami). Firma AWOTEL zajmuje się budową przyłączy telekomunikacyjnych – kto zna tą branżę, ten wie na czym polega praca „na dworze” – wykopy koparką lub ręczne, układanie rurek, wciąganie kabli, złącza, przeciski, przewierty sterowane, budowa i wyprawianie studni, odnawianie nawierzchni chodnikowych i asfaltowych, wymiana i zagęszczanie gruntu… itp. – wszystko wykonywane zgodnie ze standardami telekomunikacyjnymi i wymaganiami Inwestorów. To jest praca w grupie – liczą się dobre kontakty ze współpracownikami, umiejętność słuchania prowadzącego i należyte wykonywanie pracy. Osoby, które wiedzą o co chodzi zapraszamy do współpracy – szczegóły na naszej stronie: www.awotel.com Zatrudniamy na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze płacone jest na czas; płacimy za nadgodziny, za delegacje, za urlopy itp., da

odp - 2011-03-23 09:02:45chyba nie wiesz co piszesz pracowalem tam szkoda slów zeby co kolwiek powiedziec ale skoro pisze to nie radze nikomu tam pracowac polowa kadry bez kwalifikacji ( usunięte przez administratora )...Masz rację ja to samo mam zdanie o tej firmie tam się nie da pracować Przez tyle lat mojej pracy nie widziałem takich absurdów jak tam

odp

chyba nie wiesz co piszesz pracowalem tam szkoda slów zeby co kolwiek powiedziec ale skoro pisze to nie radze nikomu tam pracowac [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Awotel Usługi Telekomunikacyjne Andrzej Wołodźko - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awotel Usługi Telekomunikacyjne Andrzej Wołodźko