Dertex DDD mgr Joanna Sordyl

Jaworze

Opinie o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl

Zenek

Jak w firmie panuje dobra atmosfera i firma funkcjonuje jak powinna to widać na tym cichym forum. Czy potwierdzacie moje zdanie? Warto tu pracować?

we

nie ma teraz u nich zadnej rotacji @dfp z tego co wiem..a powiem Ci ze i takie male firmy calkeim dobrze potrafia sobie jednak radzic czasem nawet bardzo dobrze

KaKa

Nikt się nie odzywa, bo pracuje tam niewiele osób, a też nie każdy ma zamiar się denerwować. Firma prężnie potraciła klientów i nie można powiedzieć, że jest dobrze, bo dobrze było parę lat wstecz, a teraz szefostwo zwiedza sądy. Czy to Dertex, czy Dexa (opiekunem jest mąż pani J) zasady są te same. Oszczędzamy ile się da, a w razie czego udajemy głupka. Wszelkie urzędy kontrolujące znajdą coś od ręki tylko kto będzie się narażał. Jak przy odejściu nie zostaniesz wyrolowany to się ciesz.

obiektywny

Żal, że takie firmy istnieją! Tragedia.

g

firma jakich malo kolego szkoda czasu,nerwów i calej reszty.Pracowalem tam pewien czas i robią z czlowieka bialego [usunięte przez admina].Pracownicy super ale o reszcie nie wspommne

k

no to jak jest z tą firmą - powie ktoś bo robią nabór pracowników i nie wiem czy warto tam uderzać...

Czy to ta firma ktora winylem pszczoły załatwiła,kolejna wtopa dertexu.Pożal się Panie fachowcy.

paweł

wypłaty na czas ?? chyba jak przypomnisz 2 dni wcześniej ze masz ja dostac szefowa jeszcze spoko ale maciek to dajcie spokój odradzam

FIRMA NAPRAWDE OK,WYPŁATA I NADGODZINY ZAWSZE NA CZAS .PRACOWNICY I ADMOSFERA SUPER POLECAM.

byłem pracowałem

Pakiet socjalny? w życiu nie spotkałem się z czymś takim w tej firmie! Dla właścicieli liczą się tylko cyferki na fakturze i nic więcej, zawsze trzeba się wykłócać o uczciwie zarobione pieniądze. Pracownicy jak najbardziej w porządku.

JA

Chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniami, pakietem socjalnym w tej firmie?

Ściema.... ta firma jest guzik warta pracowałem tam jakiś czas i żadej eweliny nigdy tam nie bylo.... jak zawsze umowa najniższa.... pracodawcy sciemniacze nie polecam

Zostaw opinię o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl - Jaworze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dertex DDD mgr Joanna Sordyl