Opinie o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl w Jaworze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dertex DDD mgr Joanna Sordyl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dertex DDD mgr Joanna Sordyl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl w Jaworze

Marek Nowy wpis

Nadal tylko umowy zlecenie dla nowych pracowników? W ogóle jest szansa na przejście na bardziej stabilną czy tylko czarowanie i obiecywanie? Bo zależy mi na płatnym urlopie. Doradzicie czy wysyłać CV?

kaspian Nowy wpis
@Marek

Nadal umowa zlecenie

DRIVER Nowy wpis

Szkoda czasu i nerwów. Umowa zlecenie, potem obiecują normalną, gdy chodzisz i przypominasz to mówią że nie ma miejsca dla Ciebie. Są ulubieni pracownicy właścicieli i oni mogą wszystko, łącznie z przekrętami na paliwie, gdy zgłaszasz ten fakt to i tak mówią że to Ciebie widzieli jak tankujesz paliwo do butelki lub kanistra. Środki ochrony osobistej takie jak maska, spodnie, koszulki dostajesz używane, nie wspominając o filtrach które nie spełniają norm. Pseudo kierownik jak chce dać powód do Twojego zwolnienia to w danym dniu jedzie za tobą na kilka obiektów mimo iż swoją robotę wykonasz należycie to podkłada świnię, robi zdjęcia i pokazuje właścicielom. Zapomniałbym o GPS w samochodach, zrobisz wszystko starannie w obiekcie to i tak nie możesz go opuścić za szybko bo wiedzą gdzie jesteś i to kolejny powód do zwolnienia że niby źle pracujesz.

Irek Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka umowa jest proponowana na początek?

Byle jak, śle jak

Do pracuj się zgłoszę lecz do roboty to za tydzień! Zrozumcie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dertex DDD mgr Joanna Sordyl? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Edyta

@Transport Dziękuję Ci za to ostrzeżenie. Jesteś dalej w jakiś sposób związany z tą firmą? Skąd bierze się tak mała aktywność na wątku dotyczącym pracodawcy, jakim jest Dertex DDD? Może ktoś z was mimo wszystko dysponuje aktualną wiedzą na jego temat? Bardzo zachęcam Was do aktywnego uczestniczenia w dyskusji.

Transport

Proszę uważa na płacą Faktur za transport.

Zxc

Nie polecam szkoda czasu i nerwow

Zenek

Jak w firmie panuje dobra atmosfera i firma funkcjonuje jak powinna to widać na tym cichym forum. Czy potwierdzacie moje zdanie? Warto tu pracować?

we

nie ma teraz u nich zadnej rotacji @dfp z tego co wiem..a powiem Ci ze i takie male firmy calkeim dobrze potrafia sobie jednak radzic czasem nawet bardzo dobrze

KaKa

Nikt się nie odzywa, bo pracuje tam niewiele osób, a też nie każdy ma zamiar się denerwować. Firma prężnie potraciła klientów i nie można powiedzieć, że jest dobrze, bo dobrze było parę lat wstecz, a teraz szefostwo zwiedza sądy. Czy to Dertex, czy Dexa (opiekunem jest mąż pani J) zasady są te same. Oszczędzamy ile się da, a w razie czego udajemy głupka. Wszelkie urzędy kontrolujące znajdą coś od ręki tylko kto będzie się narażał. Jak przy odejściu nie zostaniesz wyrolowany to się ciesz.

obiektywny

Żal, że takie firmy istnieją! Tragedia.

g

firma jakich malo kolego szkoda czasu,nerwów i calej reszty.Pracowalem tam pewien czas i robią z czlowieka bialego [usunięte przez admina].Pracownicy super ale o reszcie nie wspommne

k

no to jak jest z tą firmą - powie ktoś bo robią nabór pracowników i nie wiem czy warto tam uderzać...

Czy to ta firma ktora winylem pszczoły załatwiła,kolejna wtopa dertexu.Pożal się Panie fachowcy.

paweł

wypłaty na czas ?? chyba jak przypomnisz 2 dni wcześniej ze masz ja dostac szefowa jeszcze spoko ale maciek to dajcie spokój odradzam

FIRMA NAPRAWDE OK,WYPŁATA I NADGODZINY ZAWSZE NA CZAS .PRACOWNICY I ADMOSFERA SUPER POLECAM.

byłem pracowałem

Pakiet socjalny? w życiu nie spotkałem się z czymś takim w tej firmie! Dla właścicieli liczą się tylko cyferki na fakturze i nic więcej, zawsze trzeba się wykłócać o uczciwie zarobione pieniądze. Pracownicy jak najbardziej w porządku.

JA

Chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniami, pakietem socjalnym w tej firmie?

Ściema.... ta firma jest guzik warta pracowałem tam jakiś czas i żadej eweliny nigdy tam nie bylo.... jak zawsze umowa najniższa.... pracodawcy sciemniacze nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dertex DDD mgr Joanna Sordyl - Jaworze

Dertex DDD mgr Joanna Sordyl
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bielska 84
    43-384 Jaworze