Opinie o Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. w Szczyrk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. w Szczyrk

Administrator Nowy wpis

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. ma teraz aktualne oferty pracy w Szczyrk. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Adam Nowy wpis

Obsługa kolei nie ma zapewnionych podstawowych warunków chigienicznych. Łamane przepisy pracy. Niskie stawki.

Była pracowniczka

Praca w gastro była najlepsza. Super ekipa. Pracowało się ciężej niż w innych działach ale zawsze można było liczyć na współpracowników. Atmosfera była super. Nie każdemu da się dogodzić ale kadra zarządzająca zawsze starała się wyjaśniać problemy na bieżąco. Byłam zadowolona I na pewno wrócę na sezon zimowy.

oh nie
@Była pracowniczka

widać że pisze osoba zarządzająca. To Ci co siedzą w biurze i próbują zarządzać gastro to robili najwięcej zamętu! widać że nie znają się na swojej pracy

Obecny Nowy wpis
@oh nie

Teraz pracuję w dziale gastro i nie narzekam. Czy osoba która nie narzeka na tą pracę jest od razu zła? Mi nawet podoba.

Władca much Nowy wpis

Dział Gastro to porażka! Zarozumiała i niewykwalifikowana kadra, nie nadają się do zamiatania ulic a co dopiero do zarządzania pracownikami! NIE POLECAM!!!

Czy kandydat na stanowisko Kucharz w firmie Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Po jakim czasie od złożenia CV dostaliście informację zwrotną? Z góry dzięki za odpowiedź

oh nie

Uciekaj od działu Gastro!!

byłypracownik

Praca byłaby fajna, gdyby nie niekompetentni przełożeniu w dziale gastro. Totalny brak profesjonalizmy i jedyne ich zadania, jakie wykonują perfekcyjnie to sianie zamętu, wprowadzanie nerwowej atmosfery i nastawianiu pracowników przeciwko sobie.

Zbitypysk

Zostaliśmy zostawienie bez pracy z dnia na dzień, jeśli chodzi o sam szacunek przełożonych to go po prostu nie ma. Firma myśli, że ludzie będę dla nich robić wszystko. Zatrudniając się na kelnera, możesz liczyć się z tym, że nigdy nim nie będziesz. A w zamian za to zostaniesz wrzucony na zmywak, kasy, lub czyszczenie toalet. Nagle ze stawki 20 zł która tak pieknie oferują wychodzi o wiele mniej. Kłamstwo za kłamstwem. Atmosfera bardzo nerwowa, zwłaszcza wśród przełożonych. Praca typowo dla uczniów lub studentów, którzy raczej przychodzą się bawić a nie pracować. Nie wspomnę już o odwiecznym chaosie, ciężko się do kogo kolwiek zwrócić o pomoc bo nikt tam nie wie co ma robić. Totalny absurd. Jedyny plus to gopassy. Pozdrawiam.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. - Szczyrk

• Jak się pracuje w Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.