Opinie o Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. w Szczyrk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. w Szczyrk

Administrator Nowy wpis

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. ma teraz aktualne oferty pracy w Szczyrk. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Adam Nowy wpis
Kandydat

Obsługa kolei nie ma zapewnionych podstawowych warunków chigienicznych. Łamane przepisy pracy. Niskie stawki.

Była pracowniczka
Były pracownik

Praca w gastro była najlepsza. Super ekipa. Pracowało się ciężej niż w innych działach ale zawsze można było liczyć na współpracowników. Atmosfera była super. Nie każdemu da się dogodzić ale kadra zarządzająca zawsze starała się wyjaśniać problemy na bieżąco. Byłam zadowolona I na pewno wrócę na sezon zimowy.

oh nie
Były pracownik
@Była pracowniczka

widać że pisze osoba zarządzająca. To Ci co siedzą w biurze i próbują zarządzać gastro to robili najwięcej zamętu! widać że nie znają się na swojej pracy

Obecny Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@oh nie

Teraz pracuję w dziale gastro i nie narzekam. Czy osoba która nie narzeka na tą pracę jest od razu zła? Mi nawet podoba.

Władca much Nowy wpis
Były pracownik

Dział Gastro to porażka! Zarozumiała i niewykwalifikowana kadra, nie nadają się do zamiatania ulic a co dopiero do zarządzania pracownikami! NIE POLECAM!!!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Kucharz w firmie Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Ja
Kandydat
 Pytanie

Po jakim czasie od złożenia CV dostaliście informację zwrotną? Z góry dzięki za odpowiedź

oh nie
Były pracownik
@Ja

Uciekaj od działu Gastro!!

byłypracownik
Były pracownik

Praca byłaby fajna, gdyby nie niekompetentni przełożeniu w dziale gastro. Totalny brak profesjonalizmy i jedyne ich zadania, jakie wykonują perfekcyjnie to sianie zamętu, wprowadzanie nerwowej atmosfery i nastawianiu pracowników przeciwko sobie.

Zbitypysk

Zostaliśmy zostawienie bez pracy z dnia na dzień, jeśli chodzi o sam szacunek przełożonych to go po prostu nie ma. Firma myśli, że ludzie będę dla nich robić wszystko. Zatrudniając się na kelnera, możesz liczyć się z tym, że nigdy nim nie będziesz. A w zamian za to zostaniesz wrzucony na zmywak, kasy, lub czyszczenie toalet. Nagle ze stawki 20 zł która tak pieknie oferują wychodzi o wiele mniej. Kłamstwo za kłamstwem. Atmosfera bardzo nerwowa, zwłaszcza wśród przełożonych. Praca typowo dla uczniów lub studentów, którzy raczej przychodzą się bawić a nie pracować. Nie wspomnę już o odwiecznym chaosie, ciężko się do kogo kolwiek zwrócić o pomoc bo nikt tam nie wie co ma robić. Totalny absurd. Jedyny plus to gopassy. Pozdrawiam.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. - Szczyrk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.
Przejdź do nowych opinii