Opinie o Efl leasing (EFL SA) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EFL SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EFL SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFL SA w Wrocław

Czy EFL SA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Usługi lesne

Podzielę się też swoimi przeżyciami z EFL omijać szerokim łukiem mam ratę do 22 każdego miesiąca , próbowałem przelać 21.12.23 ratę szybkim przelewem lecz bank odrzucił rano 22 ponowiłem przelew i wyszedł o 6.45 po 15 minutach był już w banku EFL , lecz bank EFL i tak wystawił karę 1170zl i wypowiedział umowę tego samego dnia czyli 22.12 .23 na fakturze jest płatność do 22 każdego miesiąca nadmienię że odsetki przychodzą po roku do zapłaty , na tą chwilę zbieramy obszerną dokumentację (usunięte przez administratora) EFL także uważajcie na nich wyrywają nasze ciężko zarobione pieniadze

Doradca finansowy

Czytam opinie i mam wrażenie, że pracuję w innej Firmie :) Zamierzającym rekrutować polecam się nie sugerować i samemu sprawdzić ich wiarygodność. Z czystym sumieniem mogę polecić stanowisko Doradcy Finansowego. Podstawa na dzień dobry faktycznie bez szału, ale po kilku miesiącach można zarabiać drugie tyle w premii - wystarczą chęci i zaangażowanie. Pierwsze miesiące pod znakiem szkoleń, choć największą wiedzę i wsparcie czerpie się od menadżera i innych pracowników na realnych przypadkach i problemach, z którymi przychodzi się nam mierzyć. Praca nie jest super łatwa - szeroki zakres czynności, trzeba być trochę człowiekiem orkiestrą, także nie każdy się odnajdzie. Atmosfera we Wrocławiu bardzo pozytywna, chce się chodzić do biura. Dyrektor Regionalny ludzki i wspierający. Od 1 dnia samochód służbowy + karta paliwowa. Można jeździć w czasie prywatnym. Z Benefitów - ubezpieczenie medyczne w Medicover, ubezpieczenie na życie Unum, karty Multisport dla siebie/osób towarzyszących/dzieci. Wypłata zawsze na czas według ustalonego z góry na cały rok harmonogramu. Polecam :)

Olek
@Doradca finansowy

Skąd wiesz, że podstawa bez szału, napiszesz, jaka to po prostu kwota? Co do szkoleń, napisałeś, że to przez pierwsze miesiące. Jest na nie jakiś z góry określony czas, czy zależy od osoby, która bierze w nich udział? I czy jest jakiś okres próbny?

udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko starszej księgowej. jeśli chodzi o system pracy, to firma oferuje pracę hybrydową - zarówno zdalnie, jak i w nowoczesnym biurze. orientujecie się, po ile dni i w jakim trybie się pracuje? formą rozliczania jest wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy. podacie widełki, ile można zarobić? i na czym w ogóle polega ten system premiowy? :) dajcie znać, bo mam zamiar tu złożyć CV.

Aplikowałeś na stanowisko Ekspert ds. Analiz Klienckich i Data Mining oferowane przez firmę EFL SA? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
odziezowy2020

Najgorsza firma leasingowa przy opóźnieniu 3 dni w płatności wypowiadają umowę a za wznowienie życzą sobie 1900zł. Przy pandemii prosiliśmy o zmniejszenie rat ponieważ sklep odzieżowy był zamknięty opiekun odpisał, że jak się nie ma pieniędzy to już nasza sprawa.(usunięte przez administratora)

@odziezowy2020

Nie ma takiej możliwości musza się nałożyć dwie raty i historycznie być nierzetelnym klientem aby takiej opłaty nie dało się zmniejszyć. Akcja covidova to była jedna z pierwszych na runku obniżanie rat prolagaty, jednak nierzetelni klienci mogli miec problem z ponownym zaufaniem im ze będą płacić w terminie nawet te mniejsze raty

Sebastian

Przemyślenia, którymi się podzieliłeś są owocem znajomości procedur w tej konkretnej firmie, czy są może bardziej ogólnej natury? Bo jeśli tak dobrze znasz firmę, gdyż jesteś jej pracownikiem, to może odpowiesz na słowa Twojego kolegi, że wypłata na czas jest jedynym atutem tej firmy. A jej wysokość, w porównaniu do ilości pracy, jest jakimś atutem i ile płacą, za dysponowanie przytoczoną przez Ciebie wiedzą? Poza tym, że mógłbyś napisać, czy to samemu się trzeba dokształcać, czy też firma również się o to stara?

nori

Firma wypowiada umowy nie za nie zapłacone raty, ale za nie zapłacone odsetki w moim wypadku wypowiedzieli umowe pomimo że raty były zapłacone a miałem 11 złotych odsetek. Po 14 dniach od terminu płatności odsetek wypowiedzieli umowe i kazali zapłacić za wznowienie prawie 5000 zł. Myślę że komentować nie trzeba.

Mam zapytanie, tyczące się oferty zatrudnienia dla Eksperta ds. Sprawozdawczości i Raportowania. Znam aktualne przepisy prawa w obszarze rachunkowości, znacznie wykraczam poza wspominane minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze księgowości, w tym co najmniej trzy lata w obszarze sprawozdawczości, ale zamiast wykształcenia wyższego ekonomicznego, mam wykształcenie średnie. Czy to przekreśliłoby moją kandydaturę? A jeśli nie, to jak rozbudowana jest rekrutacja i jak szybko można otrzymać zatrudnienie?

Sttp

Nie przyjeżdżajcie na rozmowy rekrutacyjne (usunięte przez administratora)zdecydowanie szkoda na to paliwa oraz czasu.(usunięte przez administratora) Wszystko wskazuje jednak na to, że najlepiej takiej, która galopem otworzy własną działalność, sama zorganizuje sobie służbowy samochód, błyskawicznie znajdzie dziesiątki nowych klientów, i nie będzie zadawała żadnych pytań. A to wszystko w zamian za niewielkie wynagrodzenie. Teraz już wiem dlaczego w ogłoszeniu wspominają o tym, żeby pracownik miał poczucie humoru. Będzie mu potrzebne w codziennej pracy w tego typu przybytku.

@Sttp

A kto prowadzi tę pogadankę i czego dotyczy tak na prawdę? Jeśli Pani prowadząca rekrutacje nie wie kogo szuka to chyba były podane jakieś wymogi w ogłoszeniu? Jakie wynagrodzenie zaproponowali Ci podczas tej rozmowy?

xyz
@Sttp

tak się składa, ze w zeszłym tygodniu byłem na rozmowie i szczerze mówiac bawią mnie takie wpisy zdepserowanych osób, ktore chcialby mieć wszystko na tacy. uważam, że menedżerka była bardzo profesjoinalna i własnie dokładnie wiedząca czego oczekuje od pracownika, oferta wyraźnie mówi o opcji B2B lub UoP, więc jesli jej nie masz to logiczne jest że jesli chcesz pracować to musisz podjac kroki żeby zalożyć działaność ;) wybrałem inna ofertę tylko dlatego, że tzw. podstawa byla wyższa o 1,5 tys, ale sama Menedzerka była ok i zastanawialem się czy mimo wszystko nie skorzystac z tej oferty, własnie ze względu na jej osobę.

Gallus
@xyz

Hej A jaka podstawę oferują na UOP a jaka na B2b? Mówimy to o stanowisku doradcy finansowego?

Aaa

A coś o stanowisku Specjalista ds. Produktu?? Jak przebiega rekrutacja? Bo napisali, że jest online. Ile czasu zajmuje rekrutacja do finałowej odpowiedzi dla kandydata? Ile jest etapów i na czym każdy z nich polega??

prawie pracownik

Witam, totalnie porazka w tej firmie....chcąc oferować jakiemuś potencjalnemu kientowi np leasing nie ma opcji ,żeby negocjować OWu a przy byle okazji właśnie jest okazja informowania klienta,że to właśnie zgodził się na talie OWU i dlatego opłata jest pobierana za to i za tamto a na dofdatek opłata od opłaty itd...co się wiąże z tym,że skoto jestem łącznikiem klienta z EFL ja największe kłopoty wysłuchuję od klienta a efl kaze tylko wysłuchać a i tak robić swoje...bo mamy OWU i tak czy siak naliczymy choć co bo nam się należy...rozumiem jedną i druga stronę bo i EFL mósi zartobić,,na człowieku,,ale...rety....gdzie ten świat zmieirza do czego się jeszcze posunie......nie dam rady parcować w takim,,,wolnym,,pzredsiębiorstwie gdzie i tak się narzyuca swoje racje,,i jest albo bierzezsz albo szukaj se gdzie indziej....rety...

@prawie pracownik

I sam zrezygnowałeś z posady czy firma Cię nie zaprosiła dalej? Czemu uważasz, że firma jest wolna? Ze względu na to podejście do klienta? Wiesz za jaką kwotę miałeś pracować?

prawie

prosze czytać dokładnie komentarze dot.wolna nie cchodziło mi ze wolna np jak zółw tylo ze wolna w sensie wolnosci wyboru.......daja wolność wyboru albo zgadzasz sie na ich warunki albo nie jestem z nimi w zadnych relacjach...nie ma opcji negocjacji choć by owu.....a potem mówią jak jest jaki problem ze na etap[pie podpisania dok tzreba było negocjowac warunki bo teraz jest juz za pozno a na etapien podpisu takiej opcji nie mam i tez sa wymówki ze system ze góra narzuca itp itd taki sens był mojej tu o to wiadomosci ttylko nalezy czytac całe nie urywkowo.

Marcela
@prawie

No dobra, a jak ktoś będzie uprzedzony i jednak podczas rekrutacji zacznie negocjować te warunki to firma się na to nie zgodzi? Ludziom zależy głównie na wyższej pensji czy jest coś jeszcze?

leasingobiorca

Potwierdzam wcześniejsze opinie na temat rozwiązywania umów leasingowych, nawet nie nałożą się dwie raty, a umowę masz już wypowiedzianą. Zobaczyli że na wypowiedzeniach jest dobry biznes, wiec po co robić wyższy procent w ratach jak tutaj można klienta oskubać na jeszcze większą kasę. EFL to porażka nigdy więcej. Wysokość raty to nie wszystko liczy się jeszcze współpraca na poziomie klient bank. Tutaj nie ma żadnej współpracy, myślę że tonący brzytwy się chwyta.

Edzia

Carefleet – Sales Managera teraz szukają. Warto iść tam? Akurat znam angielski i w ogóle, więc może się nadam, jestem dobrej myśli. A wiadomo, ile już z tymi premiami można wyciągnąć?

EFL SA prowadzi rekrutację na stanowisko Analityk Ryzyka. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Klient

EFL to dramat! Omijajcie szerokim łukiem. Obłsuga klienta wprowadza ludzi w błąd. Sama moja przygoda z tym żenującym funduszem to podniesienie 2x raty leasingowej wykorzystując inflację. Ja rozumiem inflację ale z 1500 do 2300 rata to jakaś żenada. Na moje wezwania o wyjaśnienia - oczywiście cisza. Raz spóźniłem się z opłatą raty kilka dni (raz) to kosztowało mnie to 900 zł kary :) A jak wystawiają polisę na ubezpieczenie to jest wzięta totalnie z kosmosu, np zamiast 4k to 6k Zdzierają z człowieka gdzie się da i jak się da. Nie wiem jak się z tego szamba wydostać :(

rajo
@Klient

Taki klient to dramat... ok. 900 zł kary jest za niezapłacenie 2 rat pod rząd, więc jeśli 2 m-ce to wg Ciebie "spóźnienie kilka dni" to już widać jaki poziom merytoryczny ma ta opinia, napisana w dodatku na portalu z opiniami pracowników o pracodawcy. A z podniesieniem rat to idź z pretensjami do partii rządzącej.

Aga
@Klient

Ja mam identyczny pzrykład...masakra jakaś....spózniłam się z zapłata raty pomimo monitu nie zapłacvi lam w ciągu 7 dni od monitu bo na drugi dzień umowa była rozwiązana ...żademn termin nie został z monitu dotzrymany a na moje skargi odpowiedz była,że zgodnie z umową leasing ma orawo wypowiedzieć umowę lesingu nawet po jednej nie opłaconej fv w terminie i co się burzyć,,,,to po co monit wysuyłają-oczywiści epotem cza se za niego zapłcić jak i tak nie jest brany pod uwagę....poprostu mistzrowie ie dogada nia się,,,,pierwszy i ostatni raz ten leasing...masakra jakaś,,,a kosztów tyle ,że szok pzrepła cone to moje auto jest co najmniej dwukrotnie...

Niestety nie polecam firmy. Jeśli masz inne zdanie niż (usunięte przez administratora) to zrobi wszystko, abyś się zwolnił. Jego relacje z pracownicami bywają dwuznaczne zwłaszcza podczas wyjazdów integracyjnych. (usunięte przez administratora) Inni pracownicy starsi stażem poniżają młodszych, kierownictwo nie reaguje. Kierowniczka (usunięte przez administratora), mają swoich ulubieńców, którzy dostają premie oraz projekty rozwojowe. Inni niestety nie mają szans rozwoju. Kiedy upomnisz się o możliwość rozwoju lub zwrócisz uwagę wiesz już, że możesz się pakować.

Edyta

Coś dodasz od siebie do tego wpisu? A możecie powiedzieć czy w ogóle są jakieś plusy? I co trzeba zrobić, żeby być tym ulubieńcem, który może liczyć na rozwój?

A
@Edyta

Chyba jedyny plus to wypłata na czas i więcej plusów brak. Człowiek chodzi zestresowany, ciągle tylko pretensje i (usunięte przez administratora). Menadżerką (usunięte przez administratora)ma ulubieńców, którzy trafili w to miejsce za donoszenie, upokarzanie innych, wymyślanie kłamstw.(usunięte przez administratora). Ludzie pod rządami Pana dyrektora zwalniają się jeden po drugim. (usunięte przez administratora) Na spotkaniu z pracownikami HR kłamał, że nic do nich nie dotarło.

Jerzy
@A

Sporo osób się zwolniło z firmy? I ta wypłata na czas, to ile wynosi? Bo może, to jest dużym plusem pracy tutaj?

A
@Jerzy

W tym działach zarządzanych przez tego dyrektora odeszło w sprzedaży zdalnej 6 osób, a we wsparciu 3 w skali roku, a nie jest to duży dział. Wypłata jak w Lidlu więc nie wiem czy to plus :)

Jerzy
@A

Możesz napisać wprost, ile firma płaci, czy mam czekać aż zajrzy tu pracownik tego marketu i zapoda kwotę, jaką za pracę otrzymuje? No chyba, że trafi się tu bardziej bezpośredni pracownik firmy i prócz zarobków, napisze też coś o tym, co wchodzi w skład benefitów i jak często organizowane są tu szkolenia?

Grażyna
@A

Jakiego dnia zwykle masz przelew na koncie, co miesiąc jest terminowo? Ci pracownicy co się pozwalniali to tacy ze sporym stażem czy może nowe osoby? Analogicznie do ilości miejsc zwolnionych, szukają nowych pracowników?

Emilia

Ale to firma ci wypowie wtedy umowę czy postarają się żebyś sam się zwolnił? Zastanawiam się na jakiej umowie jest tutaj praca. Można dostać umowę o pracę? Wtedy jakiś powód wypowiedzenia musi być. Co firma zwykle komunikuje w takiej sytuacji?

Nie polecam pracy w zespole sprzedaży zdalnej oraz w zespole obsługi i wsparcia partnerów biznesowych. Bardzo toksyczne miejsce pracy. Zarządzanie po przez strach i pozbywanie się pracowników, którzy są kreatywni i ambitni. Tutaj stawia się na ludzi, którzy nie mają własnego zdania. Przełożona zespołu obsługi i wsparcia nie ma własnego zdania, wierzy bez zastanowienia osobą, które jej dają plotki. Nie wie co się dzieje w zespole. W zespole sprzedaży zdalnej ciagle zwalniają się ludzie bo nie wytrzymują (usunięte przez administratora) przełożonej oraz dyrektora. Nie polecam!

Jak szefostwo w EFL SA traktuje ludzi?

Marzena

Czemu tak kiepsko to oceniasz? A jak z zarobkami, rekompensują to, że coś nie tak z atmosferą? Jakieś premie dla najlepszych są przewidziane?

Aga

Zdecydowanie nie polecam współpracy z firmą EFL Finanse. W moich oczach to (usunięte przez administratora) A pani K... Wa...jest ich ewidentnie wzorowa przedstawicielką. Jeszcze nigdy nie doznałem tak wyrafinowanej firmy,która w tak perfidny sposób (usunięte przez administratora) ludzi,naliczając co rusz dodatkowe koszta,na które nie mają uzasadnienia. opiekun handlowy nie odbiera telefonów,nie odpisuje na wiadomości. Pisma bez podstaw przychodzą do zapłaty .Brak słów. Jestem na etapie oddania sprawy na drogę sądową. Jestem na skraju wyczerpania nerwowego.

Na szczęście były pracownik

Nie polecam pracy w Kanale Zdalnym. Do HR zgłosiła się większość pracowników jasno mówiąc o (usunięte przez administratora)ze strony managerki (usunięte przez administratora), lecz nic z tą wiedzą nie zrobiono. Na skutek (usunięte przez administratora), zwolniła się większość zespołu (w tym ja), a rotacja w Kanale Zdalnym jest chyba największa w całym EFL. Dodatkowo zasady pracy zmieniają się kilkukrotnie w ciągu miesiąca, nic nie jest uschematyzowane i każdy pracuje inaczej. Bez dodatkowych zrodel leadow z innych kanałów nie ma szans wyrobić premie.

Jack
@Na szczęście były pracownik

Słyszałem podobna opinie od kilku pracowników…

Agnieszka
@Jack

w sumie o jakiś odejściach z tego zespołu pisał już ktoś pod koniec listopada. a to wiadomo ile osób teraz tam jest? dołączył ktoś nowy?

Keld
@Na szczęście były pracownik

Potwierdzam w 100%- fragmenty usunięte w tej opinii przez administratora to (usunięte przez administratora)ze strony bezpośredniej przełożonej oraz jej przełożonego. Pracownicy albo z dnia na dzień się zwalnianą albo trafiają na długie L4. Ponad 70% pierwotnego zespołu już tam nie pracuje ze względu na warunki pracy w tym dziale.

Emilia
@Keld

To chyba sporą rotacja i powinno być dużo ofert pracy. Niestety nie trafiłam na żadną. Wiecie może co jest grane?

Siser
@Na szczęście były pracownik

Fragment usunięty orzez administratora to (usunięte przez administratora)

Dokladnie
@Na szczęście były pracownik

Dokładnie. W dniu dzisiejszym HR Business Partner na spotkaniu stwierdził, ze te opinie na gowork to nieprawda i po problemie. XD cyrk

Kanał sprzedaży zdalnej w Efl. Zespół sprzedaży zdalnej w Efl jest tylko jeden i zdecydowanie odradzam prace w tym zespole. W jednym okresie odeszły 4 osoby.

Z zespołu sprzedazy zdalnej odeszła większość pracowników przez team leadera, z którym nie da się współpracować.

Agnieszka

Ale te braki w osobach to już zapełnione są? jeśli chodzi o stanowisko samego leadera to na nie się tu awansuje czy z zewnątrz biorą? jakie kompetencje liczą się dla nich najbardziej?

Ehh

Odradzam stanowczo pracę u nich jest kryzys dyrektorzy prezesiki rozumiecie to cele 5 lub 6 mln kwartalnie to choreeeee

Zostaw merytoryczną opinię o EFL SA - Wrocław

• Jak się pracuje w EFL SA?

Zobacz opinie na temat firmy EFL SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EFL SA?

EFL SA