EFL SA

Wrocław

EFL SA

Opinie o EFL SA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Wysokość wynagrodzenia masz od wyników - Czyli potrafisz dobrze gnębić ludzi ..? To zarobisz na premię spokojnie.

Klara

Z pewnością wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od tego co się robi i jak się pracuje!!!

ALEX
@Klara 13.08.2018 12:10

Jak czytam 3k brutto To samo mam wszędzie dziękuje.

EFL

Tyle ile płacą to macie w Biedronce na kasie i bez wkur się z klientami. Marne grosze choć niektórzy zachowują się jak by TAM' zarabiali mln $$$. Lepiej Biedronka i inne markety lepiej płacą i spokój.

EFL

Nigdy więcej pracy w tej firmie. Nie czytajcie że fajnie się pracuje ta firma płaci grosze a wymogi kosmiczne. Pozdrawiam tych tam co siedzą i za te pieniądze gnębią telefonicznie ludzi.

Waldi

Konkurencja inspiruje do pisania? Tak bardzo chce dokopać?

Hyperman

Firma beznadziejna, to co oferuje urąga zdrowemu rozsądkowi. Opłaty za wszystko 6 zł/mc za dostęp do swojego portalu to w przypadku 4 lat - 280 zł - złodziejstwo. Opłaty za każdy wniosek, nie mówiąc za wcześniejszą spłatę leasingu - 900 zł - bandyctwo. Jeśli chodzi o leasing szukajcie czegoś innego. Ja już nigdy nie skorzystam z EFL.

ania
@Hyperman 30.10.2015 11:44

to jest pytanie o pracę, a nie o współpracę b2b...

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Wiktor

Dla mnie EFL to bardzo dobra firma. Leslie komuś nie odpowiada to lepiej niech szuka wrażeń w innym miejscu.

zainteresowany

Little.my daj znać jak bylo

rolo
@zainteresowany 22.03.2016 14:45

dajcie sobie spokoj z ta firma cwaniaki

Pracownik KRK

W sumie dobra praca.

Normalny

Szanowny Panie, jak nie masz Pan czasu się rozpisywać i jedyne co potrafisz napisać, to: "odradzam leasing w EFL" to po jaką cholerę w ogóle zabierasz głos ???? Czyżbyś Pan skończył w windykacji za nieterminowe płacenie ? ojojojoj... Może pogłaskać po główce trzeba było chłopczyka z piaskownicy ? Może EFL jest firmą charytatywną i może harmonogram spłato to jakiś zbędny element umowy, którym można się podetrzeć ? Coś ci napiszę gościu - gdybyś płacił terminowo jak zdecydowana większość Klientów EFL to byś teraz nie musiał szukać aprobaty na tym portalu i byś nie wylewał jadu na EFL za to że cię zwindykowali za niepłacenie rat ! Jak oni śmieli ???? Nie płaciłeś a oni cię zwindykowali ??? SKANDAL !!!! Do telewizji to się nadaje !!! Gościu - nie kompromituj się publicznie...

znamsienatym

Witam, kilka dni temu odbyłem rozmowę ws. pracy na stanowisko mobilnego handlowca, rozmowa przebiegła bardzo miło, człowiek kompetentny na stanowisku - Łódź. Oferują 4000 brutto miesięczne + samochód służbowy, tel, laptop wiadomo. Zobaczymy jak będzie dalej ...

zainteresowany

Sadze ze tez wynagrodzenie zależeć bedzie od doswiadczenia. W ich systemie rekrutacyjnym minimalna stawka do wyboru to 3k brutto czyli 2150 netto.

little.my

gdzieś czytałam ze ok 3k-3,2k netto na stanowisku administracyjnym, ale chcialabym tą informacje potwiedzić

zainteresowany

Na młodszego wyslalem ponad 2 tyg Temu i nic. A na specjaliste bo ostatnio sie pojawilo wyslalem w weekend i czekam ;-) no właśnie ciekawe jak się kształtują zarobki ?

little.my

Nie wydaje mi sie, ze taki długi skoro zaraz po wysłaniu dokumentów dostałam telefon dot. Rozmowy rekrutacyjnej, z przedstawicielem hr i szefem departamentu. Dowiedziałam sie ze czeka mnie test z angielskiego i excela - no i chciałam mniej więcej wiedzieć jakiego poziomu tego excela powinnam sie spodziewać. Ponad to chciałam sie zorientować w odpowiedzi na pytanie "ile chciałaby Pani zarabiać"...

zainteresowany

Właśnie interesuje mnie stawisko specjalisty ds reklamacji. Wyslalem cv mam kilkuletnie doświadczenie w dużej firmie w takim dziale. Po jakim czasie mogą się do mnie odezwać ??

Little.my

Interesuje mnie bardziej jak wyglada rozmowa rekrutacyjna, ponieważ zostałam na nią poproszona

little.my

witam wszystkich, chcialabym się dowiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja z pracą w tej firmie (centrala/Wrocław/stanowiska administracyjne)? pozostawiam kontakt mailowy: ma.mi.ma@o2.pl z góry dziękuje

Normalny

Wiadomo że od praktykanta się mało wymaga i dlatego też się mu mało płaci (jeśli w ogóle). W "śmieszne" praktyki możesz się nie bawić, ale powiedz tak szczerze: ile jest warta twoja wiedza po studiach ? Coś ci powiem: tyle co nic. Jak zderzysz się z tym czego wymagają w pracy, to zobaczysz jaka jest przepaść między tym czego się uczy na studiach a prawdziwym rynkiem pracy.

Normalny

"ale te praktyki sa platne czy tylko mozna zdobyc ciekawe dosiwadczenie" - z takim podejściem dostaniesz po tygodniu kopa w (usunięte przez administratora) i wylecisz z praktyk a o robocie w EFL - zapomnij. Jak chcesz tak pracować, to idź do urzędu ! Tam płacą za pierdzenie w stołek. Masz jakieś doświadczenie w ogóle ? Czy chcesz je dopiero zdobyć ? Jak chcesz je zdobyć, to za co firma ma ci płacić ??? Za to że będzie cię uczyła ??? hahahahaha :))) Gościu - ty przeczytałeś to co napisałeś ??? Daj coś z siebie najpierw a potem oczekuj wynagrodzenia... Ty się ciesz, że nabędziesz DOŚWIADCZENIA, czyli tego, co się najbardziej ceni na rynku a nie marudź, że będzie za darmo... No ja pier... Czy teraz wszyscy ludzie mają takie roszczeniowe podejście jak ty ? Być może przez 2-3 m-ce będziesz robił za darmo, ucząc się w tym czasie i zdobywając doświadczenie. Dopiero JAK BĘDZIESZ DOBRY, to firma zdecyduje czy cię chce czy nie. Tak to działa, wiesz ? POBUDKA !!! To nie szkoła !!! Welcome to real life !

doradca EFL

Generalnie szału nie ma... Może jak ktoś przychodzi do pierwszej pracy albo "znikąd" to nie jest najgorzej ... jeśli np. zmieniasz firmę w ramach branży to możesz się rozczarować... Kasa - podstawa mała, premie małe .. Wszystko zależy od robionych obrotów + rentowność umów, mówiąc krótko sprzedaż dużo ale tanio - nie ma kasy, sprzedaż mało ale drogo - nie masz kasy :) Zdarza się dość często podpisywanie umów z prowizją kilka :)albo kilkanaście złotych :)) dla handlowca - bo Klient (i konkurencja) mocno negocjowali... Generalnie stara gwardia handlowców ma bardzo dobrze (ze względu na obsługiwanych dostawców) - ale większość młodych, którzy dopiero zaczynają - niestety prawdopodobnie nigdy nie dojdzie do zadowalającego i godnego LIDERA RYNKU poziomu zarobków.. System (de)motywacyjny tak został skonstruowany, że osoby "rozkręcające się" - początkujące w EFL na porządne (lub choćby przyzwoite) premie nie mają szans... Socjal za to zadowalający. Pozdrowienia dla wszystkich korpo - szczurów

xxx

o szczecinie szkoda słów , najpierw trzeba zmienić menagera. Patrzy na swoją kasę i laski jakie zatrudnia.....

dlaczego firma lesingowa efl jest wyjatkowa ze pobiera 61 z vat za monit firmy orange ,plus era energetyczne hurtownie nie pobieraja za monity !!! to ogromna kasa 10000 monitow miesiecznie to 610000 !!!!!czyli ok 6mln rocznie klienci powinni podawac do sadu te oplaty tak jak oplaty polkowe tez byly niezgodne zacznijmy walke a przestana

@67 10.01.2015 13:24

Czemu Pan nie wywiązuje się z podpisanej umowy i spóźnia się Pan z płaceniem rat ? Czy EFL wysyła monit jak Klient płaci w terminie czy jak się spóźnia ? Kto jest winny temu, że Klient nie płaci w terminie - EFL czy Klient ? Czemu EFL ma wysyłać darmowe monity ? Papier kosztuje, list kosztuje, zatrudnienie ludzi do obsługi takiej dodatkowej korespondecji kosztuje, koperty kosztują, ludzie którzy programują system informatyczny do monitowania Klientów - kosztują. Jeśli nie pamięta Pan o terminie zapłaty, to trzeba opłacić kogoś, kto Panu o nim przypomni w formie monitu. Jeśli jakieś firmy nie biorą za to pieniędzy przy wysyłce, to wliczają to w cenę przy podpisaniu umowy - niech Pan się nie łudzi, że dopłacają do interesu. I na koniec niech Pan policzy inaczej: jakie to są koszty dla EFL wysłanie 10000 monitów miesięcznie do nierzetelnych Klientów (proszę to pomnożyć przez 12 miesięcy) i niech Pan postawi 6 wykrzykników po wyliczeniu tej liczby. Pozdrowienia dla uczciwych i rzetelnych Klientów, którzy płacą terminowo i nie mają problemów z monitami. Dziwię się, że nie wstyd Panu pisać takie rzeczy... Przecież to Pana wina, że Pan nie zapłacił w terminie a nie firmy EFL. Proszę przemyśleć Pana zarzuty jeszcze raz.

txt

To zależy czy Cię w ogóle przyjmą... Na razie sytuacja jest taka, że ludzie niepotrzebni są zwalniani, co jest normalne. Jest nowy Prezes i ogranicza koszty. Na pewno nie jest to robota dla kogoś kto ma mentalność urzędnika, czyli siedzi od 8 do 16, pije kawę i wychodzi. O tym zapomnij. Jak będziesz dużo i ciężko pracował, to awansujesz. Ja jestem z tej pracy zadowolony. O zwolnienie się nie boję, bo jestem dla firmy cennym pracownikiem. Zwalnianie zawsze rozpoczyna się od najsłabszych ogniw. Umowę o pracę zdobyłem po 3 miesiącach pracy za darmo (taka była praktyka po studiach). I byłem zadowolony. Jak jesteś typem roszczeniowym i chciałbyś na wstępie zarabiać 5000 zł i mieć inne "luksusy" to zapomnij. Najpierw trzeba pokazać swoją wartość a potem oczekiwać laurów.

txt

Nie zastanawiam się nad tym. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Zawsze to co robiłem, robiłem najlepiej jak potrafię, jak trzeba było - zostawałem po godzinach. Za darmo - i nie miałem do nikogo pretensji i nikomu tego nie zgłaszałem, bo to był mój wybór. Przełożeni zawsze doceniali moją pracę i dostawałem awanse i podwyżki zupełnie o to nie zabiegając ! Po prostu - dobrych ludzi się ceni i tyle ! Nieporozumieniem jest dla mnie chodzenie do pracodawcy i proszenie o podwyżkę... Sorry, ale ja mam zupełnie inną mentalność niż większość obecnych ludzi, którzy chcieliby się tylko nażreć, ale żeby dać najpierw coś od siebie, to już NIE. Za swoje wyniki w pracy poleciałem w nagrodę do Ameryki Południowej, co kwartał mam premie i nagrody. Bo pracuję dużo. Często w domu i nawet w weekendy. Ale odpowiada mi to i robię to z własnej woli. Nie jestem roszczeniowy i sam nie lubię takich typów ludzi. Uważam to za niedojrzałość umysłową. Gdybym miał swoją firmę, nie przyjąłbym typa, który na rozmowie kwalifikacyjnej już ma jakieś roszczenia i wymagania. Trzeba dać najpierw coś od siebie, pokazać swoją wartość a potem kasa sama przyjdzie.

txt

Tak - typowe podejście polskiego studenta. Pójdę do pracy na praktykę jak mi zapłacą. A jak nie - to nie pójdę. Tacy później wyjeżdżają za granicę. Gościu ! Gdzie ty żyjesz ??? Ja przez 3 m-ce za darmo pracowałem w EFL byle mnie tylko przyjęli. I faktycznie tak się stało. Jak się sprawdziłem to mnie bez problemu wzięli. To było kilka lat temu. Teraz jestem bardzo zadowolony, mam świetną pracę i spoko kasę + premie i wyjazdy w nagodę. Awansowałem wiele razy. Z takim podejściem jak twoje, to możesz iść na praktyki do warzywniaka, hahaha :)))) Najpierw daj coś od siebie a potem wymagaj od pracodawcy żeby ci jeszcze coś płacił... Jakie ty masz doświadczenie po europeistyce, socjologii ??? Umówmy się - kierunki słabe i nie dają ci kompletnie ŻADNEJ realnej praktycznej wiedzy. Można się tam opieprzać, nie chodzić i nic się nie straci. Moja rada: bierz praktykę nawet ZA DARMO a nie będziesz wybrzydzał... Sorry, ale masz mentalność jak rozkapryszone dziecko...

LKL

Ja pracowałem w EFL-u i uważam, że można spokojnie tam pracować. Oczywiście nie dorobisz się milionów, ale i z głodu nie umrzesz. Dla nowego pracownika 3.500 brutto + samochód + telefon + laptop + wypracowana premia? Jest OK. Później trochę pracy i sukces w postaci awansu gwarantowany. Polecam ludziom ambitnym i chcącym pracować.

Normalny

Śmieszą mnie wpisy Klentów EFL, którzy nie płacili rat, otrzymywali monity, nadal nie płacili, rozwiązała im się umowa i mają pretensje do EFL, że muszą zapłacić opłatę za wznowienie :)))) Ja wiem, że w Polsce jest głupota, ale żeby aż taka ?? A co wy jeden z drugim myślicie ??? Nie będziecie płacić w terminach a EFL pogłaska po główce i powie: dobrze drogi kliencie, nie płać sobie, po co ci w ogóle jakiś harmonogram ? Po co masz płacić kwoty na jakie się umówiliśmy ? Płać sobie jak chcesz i ile chcesz i będzie dobrze... DRAMAT ! Ci co tu sączą jad to ludzie, którzy zapewne wpadli do windykacji EFL. Co to oznacza ? Że musieli się spóźnić nie z jedną ratą ale z dwiema, czyli opóźnienie wyniosło 2 miesiące !!! I komentarz do pracowników albo do tych, którzy chcieliby tu pracować: to nie jest firma dla tych, którzy tu przyjdą, żeby się opieprzać. To nie jest firma dla tych, którzy myślą o socjalu. To nie jest firma dla tych, którzy myślą, że praca będzie lekka łatwa i przyjemna. To nie jest firma dla tych, którzy nie lubią pracować i chcą tu zakładać socjalistyczne związki zawodowe. Jednym słowem: jeśli chcesz się opieprzać, to lepiej tu nie przychodź bo szybko wylecisz. EFL stawia na ambitnych, pracowitych i kompetentnych ludzi, którzy dużo wnoszą do firmy. Klient o nicku ttwo też nie ma pojęcia co pisze albo zwyczajnie kłamie. Za 1,5 tygodniowe opóźnienie EFL nie rozwiązuje umowy. EFL rozwiązuje umowę za 2 MIESIĘCZNE opóźnienie. Klient oczywiście nie przeczytał nawet umowy którą podpisał. A jest tam wyraźnie napisane, że terminy w harmonogramie są ostatecznymi datami wpływu pieniędzy na konto EFL. Niech się Klient wysili trochę i pomyśli: skąd EFL ma wiedzieć, że Klient nie otrzymał faktury ??? Litości ludzie !!! Myślcie zanim coś napiszecie ! A jeśli nawet nie otrzymał (albo kłamie że nie otrzymał), to ma harmonogram i wie kiedy ma zapłacić. Nawet jeśli ma umowę na zmiennej stopie to można wpłacić o kilkadziesiąt złotych więcej i przy następnej racie sobie wyrównać. Jak ktoś myśli to nie ma żadnych problemów. A jak ktoś pisze z błędem nawet słowo "urzywa" to już brak słów żeby opisać poziom intelektualny takiej osoby. I ostatnie do Klienta "zbulwersowanego": niech Pan nie występuje o upoważnienie do wyjazdu. Niech kierowca sobie wyjedzie za granicę bez upoważnienia. Tylko proszę potem nie psioczyć na EFL, że policja zatrzymała kierowcę za granicą i ma problemy że porusza się nie swoim autem i to bez żadnego upoważnienia od właściciela ! Proszę zatem próbować bez upoważnienia. Powodzenia ! Ci którzy ciężko i dobrze pracują mają w EFL dobrze i bardzo dobrze. Co roku są organizowane konkursy z nagrodami typu: wyjazd do Wenezueli, do Dubaju, na Malediwy itd... Handlowcy mają służbowe auta i karty paliwowe. Bardzo wielu pracowników ceni EFL. Pytanie zatem: co źle robią ci, którzy EFL oczerniają ? Może to z nimi jest problem a nie z EFL ? Polecam chwilę pomyśleć.

Marcin Z.
@Normalny 04.07.2016 22:39

wypowiedział się cham

gość

byłem klientem EFL kilka razy i było ok do teraz czyli 2014r. aby otrzymać leasing trzeba dać!!!! co wprost powiedział pracownik oddziału krakowskiego!!!

Zostaw opinię o EFL SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFL SA