Opinie o EFL SA w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EFL SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EFL SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFL SA w Wrocław

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

x

oczywiscie, że nie :) w tej firmie musi się wydarzyć cud, żeby udało się otrzymać umowę o pracę na czas nieokreslony. Najpierw dadzą ci na zastępstwo, albo przez pośrednictwo pracy

@x

A dziwi Cię to? Najpierw musisz pokazać czy Twoje umiejętności i kompetencje są warte tego, żeby podpisać z Tobą jakąkolwiek umowę. Dopiero jak się sprawdzisz, to firma może Cię zatrudnić na dłużej... To jest normalne. Nienormalne jest natomiast podejście obecnej "młodzieży", która skończyła studia (obecny "poziom" państwowych studiów to jakieś nieporozumienie) i oczekuje na start: 5000 zł na rękę (albo jeszcze więcej), najlepiej 6 godzinny dzień pracy + auto służbowe + telefon służbowy + laptop służbowy + finansowanie śniadań, obiadów, może jeszcze kolacji + imprezy + najlepiej transport helikopterem do miejsca pracy, albo w ogóle praca z domu cały czas + jak największy "socjal", benefity itd... Kucze, ludzie, skąd wy się bierzecie? To jakaś nowa rasa pracowników? :):):) Zastanów się, czy gdybyś Ty był właścicielem swojej firmy i ze swojej kieszeni miałbyś płacić pracownikowi, to brałbyś każdego jak leci z ulicy na czas nieokreślony już na samym starcie, czy najpierw chciałbyś wiedzieć co taka osoba potrafi i ile może wnieść do Twojego biznesu? Jak sobie odpowiesz na to pytanie, to być może zrozumiesz swój wpis :)

Rafał

Dobrze powiedziane.

MK
@Normalny

Ależ co Ty za głupoty piszesz :) ten ktoś wyżej dobrze pisze. I skąd wiesz czy ta osoba jest młodzieżą z ulicy oczekującą 5 tys brutto? Sama pracowałam w EFL 2 lata, poznałam wielu dobrych znajomych, którzy mają staże dłuższe, krótsze, dawali z siebie wszystko za pensję 3000 brutto, a wszystkich odprawili z kwitkiem po końcu umowy. Bardzo ciekawe jest Twoje podejście, chyba, że nie mam do czynienia ze zwyczajnym pracownikiem. Back office, Audyt, Analitycy, znam wielu i wiele przeszłam, w 100% zgadzam się z osoba wyżej. Jak nie ma etatu, to nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony, koniec kropka. Dwa lata temu zmieniali całkowicie strukturę w centrali i wiele osób musiało się pożegnać. Jestem ciekawa czy o tym również Ci wiadomo i potrafisz się wypowiedzieć. Dla zainteresowanych - to dobra firma na rozpoczęcie przygody w korporacji, raczej ciężko jest zostać na dłużej za dogodną pensję. Ja i wiele osób mieliśmy umowy za pośrednictwem firmy zewnętrznej, jak EFL rozwiązało umowę nikt z nas nie dostał etatu. Mam jeszcze znajomych, którzy nadal tam są, co roku życzymy sobie na urodziny umowy na czas nieokreślony.. :) szkoda słów na takie (usunięte przez administratora) jak tu zaprezentowałeś.

@MK

Niestety jest to prawda, polityka firmy jest taka, że gdy nie ma etatu to dowidzenia bez żadnego sentymentu.

OLO

Czy jest ktoś kto pracuje ( pracował ) w Magnicach jako Specjalista/ka ds. Sprzedaży ??? bardzo proszę o opinię zastanawiam się czy warto skłdać CV...

@OLO

Ile już masz doświadczenia w tym aspekcie?

@Piotr

w sprzedaży około 20 lat, w kontakcie z klientami około 22 lat , około 13 lat doświadczenia na kierowniczych stanowiskach.

@Piotr

@Piotrze czy możesz coś powiedzieć o pracy w Magnicach ???

Chudy

Dlaczego Maciej W został zdegradowany z kierownika do konsultanta?

Barbara
@Chudy

Tutaj to chyba raczej nie dostaniesz odpowiedzi, trzeba poszeptać w firmie. A w ogóle to czemu pytasz, sprawdzał się jako kierownik, żal Ci że spadł w hierarchii?

Iwona

Jakie wynagrodzenie proponuje firma, skoro ktoś z was wspomina o braku podwyżek? :D

Aplikowałeś na stanowisko Ekspert ds. Analiz Klienckich i Data Mining oferowane przez firmę EFL SA? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

A jaka umowa? Szkoda ze tak robią i fajnie ze ostrzegasz ale jak masz ja to chociaż możesz chyba egzekwować skutecznie? Pozdro

Ronald

EFL prowadzi nabór na stanowisko Analityk kredytowy MBT. Pomoże ktoś rozszyfrować skrót "MBT"? A może coś więcej doda nt. rzeczonego stanowiska pracy w EFL?

@Ronald

MBT oznacza Medium & Big Tickets – średnie i duże transakcje

Ronald

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Czy ktoś może mniej więcej podac informacje jak obecnie wygląda praca w firmie + realne widełki zarobkowe? Dziękuję :)

Klient

EFL to firma nie panująca nad umowami, mającaa za nic klientów na ukończeniu leasingu, współpracuje z firmą windykacyjną Intrum - spoźnisz sie z ratami pare dni, naliczaja natychmiast odsetki, wysyłaja monit za 30 zł, albo 50 za który każą zapłacić, nasteępnie wypowiadają umowe i żadaja np. 1000 zl za wznowienie, nastepnie nasyłauja Intrum, a oni generuja koszty windykacji, aby nastepnie Cie nimi obciążyć. Ządasz ustalenia salda, oczekujesz pomocy tzw opiekuna klienta - intrum staje sie strona jakichkolwiek rozmów, który stwierdza cyt " kwota długu jest taka, jak INTRUM mówi", a oni widza jedno- windykacja, zapłata za czynnosci-reasumujac-zawierasz umowę z EFL, a realizujesz z Intrum w razie opóźnien w płatnosci- w sumie logiczne, najpierw EFL zarobi na odsetkach,a na koniec umowy jak sie spóźnisz 1 rate bo np, Covid, Intrum zarobi na windykacji. Każdy ma swój rozum i wolny wybór, ale pieć razy zastanów sie nad leasingiem w EFLeasingowym, chyba że od razu zawrzesz umowę z INtruM, czy jakoś tak się nazywają, żeby było trudniej dociec KIM SĄ Klient EFL

Tadeusz

Każda zmiana budzi niepokój ale to kwestia czasu i wszystko się dobrze ułoży . Firma jest ok więc warto!

unexpected
@Tadeusz

Tadeusz - Twoja wypowiedź pachnie mi jakimś liderskim bełkotem :)

10 lat w DOA
@Tadeusz

Nie, nie warto. Pracy coraz więcej, a wypłata cały czas na tym samym poziomie. Nie polecam, rozwój żaden płace dramatyczne, i cały czas słyszymy magiczne słowo mediana. 2500 zł na rękę. ????

MK
@10 lat w DOA

To prawda, potwierdzam :) 2500 na rękę + premie kwartalne w okolicach 400-700 zł w centrali

Jorg75

Masakra . Pytania w stylu" jakie autka dają doradcą ?" Pokaż durniu co potrafisz a nie pytaj jakie autka dają . Autka ci dają z windykacji .w tym są najlepsi Uciekać od nich i mijać szerokim łukiem umowy .

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jakie stanowisko i która spółka z Grupy EFL Cię interesuje?

Czy EFL SA zapewnia kartę multisportu?

Tak, oczywiście, firma dofinansowuje kartę Multisport. Jest też możliwość dołączenia osoby towarzyszącej.

Klient

Tragedia!!! Jadę 200 km obejrzeć auto i jedynie co to można sobie porozmawiać z ochroną. Siedzi typ za oknem pisze coś w papierach. Nikt Ci nic nie powie, czy można auta obejrzeć, kupić jak się licytacje odbywają. Jak już się dodzwonisz to z łaską odburknie coś... Nie Polecam u nich kupować... Szkoda czasu i nerwów...

Henry hill
@Klient

Ty tak serio czy się zgrywasz?

Hod

Przerażające jest ubezpieczenie które narzuca ta firma, 2400 zł płaciłem co 3 miesiące za samo ubezpieczenie samochodu. Płaci się dosłownie za wszystko, ceny w porównaniu z innymi firmami, są zawyżone. Niedawno udało mi się pozbyć leasingu, jestem przeszczęśliwy że nie posiadam żadnej leasingowanej rzeczy przez EFL ! Nie polecam, pozdrawiam :)

Przeszczesliwy
@Hod

Trudno się dziwić ze nie udało Ci się z nimi porozumieć gdy nawet nie wiesz w jakim miejscu opisać swoją historie...

Normalny

Nikt normalny nie lubi związków zawodowych. I nie jestem żadnym dyrektorem. To są organizacje patologiczne, rodem z PRL i każdy wykształcony człowiek to wie. Ich działalność jest destrukcyjna dla każdej firmy, czy to będą taxi (którzy strajkują przeciwko tańszemu i lepszemu uberowi, czy górnicy którzy są przeciwni zamykaniu nierentownych kopalń do których wszyscy dopłacamy itd...). Trzeba zrozumieć szkodliwe działanie ZZ dla gospodarki żeby wiedzieć jak wiele szkód wyrządzają. A wydaje im się że robią coś dobrego A członkowie co najzabawniejsze jeszcze w to ślepo wierzą :)))))

Xena

Pracuję od roku w Oddziale firmy. Dostałam autko, komórkę i kompa. Atmosfera jest super. Przełożony pracuje krócej ode mnie. Pomagałam mu się obyć. Podobno EFLF wymienia stare kadry. Dobrze bo trudno ciągle słuchać jak to kiedyś było. Jest wiele nowych osób. Plany są wysokie, ale jeżeli sięnie ma rodziny jak ja, można osiągnąć 80% i otrzymać premię. Udało mi się już cztery razy. Wymogi dotyczące przyjęcie nie są zbyt wysokie. Kolega miał nieduże doświadczenie i przyjęli go nawet z niepełnym średnim. Udało mu się dogadać z firmą i robi umowy na innego handlowca. EFLF to bardzo elastyczna Firma, a szefa mamy fajnego. Niestety powstał związek zawodowy, który trochę przeszkadza i chroni „starych” handlowców. Chcę na dłużej związać się z firmą. Polecam

@Xena

Firma jest w porządku. Masz rację że związek zawodowy to jakieś nieporozumienie... Powołali instytucję patologiczną, rodem z komuny chyba tylko po to żeby zakonserwować słabych pracowników. W normalnej firmie jak ktoś się nie sprawdza to się go zwalnia i zatrudnia lepszego . A teraz próbują zrobić z firmy prywatnej firmę która będzie działać tak jak firma państwowa, czyli słabo. I nie dociera, że każdy związek zawodowy to gniazdo patologii.

Karol
@Xena

Jakie auta oferuje swoim doradcom efl ?

H00000
@Normalny

Pozdrawiam Managerów i Dyrektorów Regionów - autorów powyższych dwóch wpisów. Szeregowy pracownik ;) ktoś tu nie lubi zz Plusy Plany: ambitne ale w zasięgu ręki. Awans: możliwy poprzez ścieżkę awansu - ambitne wyzwanie ale osiągalne. Płaca: przy spełnieniu planów: satysfakcjonujaca plus. Samochód klasy B na początek: clio kombi Ludzie ZZ (związki zawodowe) Minusy Patrz dwa posty wyżej (twórczość przełożonych)

Witam jaki otrzymuje się samochód służbowy oraz jaka jest podstawa?

@Zainteresowany

@Xena oraz @Normalny mają sporą wiedzę na temat warunków, jakie oferują w EFL. Może jeszcze zechcą powiedzieć, jaki otrzymuje się tam samochód i jaka jest tam podstawa - musimy cierpliwie poczekać. Ale tu znajdziesz też przydatne informacje: https://efl.pl/pl/kariera/ Dostałeś już propozycję pracy, czy jesteś dopiero przed wysłaniem CV?

somebody

Czy wiadomo dlaczego były zmiany kadrowe w IT rok temu?

Kamil

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno ją przejść, może coś podpowiecie?

Inga

A ile zarabia analityk kredytowy? Bo cały czas widzę ogłoszenie i zastanawiam się fzy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o EFL SA - Wrocław

• Jak się pracuje w EFL SA?

Zobacz opinie na temat firmy EFL SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EFL SA?

EFL SA