F.H.U.P. JUREK

Opinie o F.H.U.P. JUREK

j77

Super firma polecam Moje sugestie dla F.H.U.P. JUREK: polecam zdecydowanie Lubię atmosferę w F.H.U.P. JUREK za: podejscie do klienta

worek

F.H.U.P. JUREK jest firmą istniejącą na naszym rynku od 1991r.i. W swojej ofercie mają oni wyrób mebli na zamówienie. Przede wszystkim są to meble kuchenne, pokojowe, biurowe, zabudowy wmęk z drzwiami suwanymi. W tej chwili firma poszukuje chętnych do pracy stolarzy którzy będą wzmocnienem ich składu

Zostaw opinię o F.H.U.P. JUREK - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.P. JUREK