Opinie o Ban Food w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ban Food. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ban Food o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ban Food w Kraków

Mnie to kiedyś mignęła od nich oferta na magazyn, ale jakaś dawna była. nie wiecie czy teraz nie przyjmują tam do siebie? tylko chce się zorientować w warunkach jakie tu oferują, bo roboty jako magazynier właśnie szukam, a po dawnych komentarzach widzę ze praca chyba lekka była

Czarna13 Nowy wpis

Pracowałam kiedyś jako specjalista do spraw obsługi klienta. Stosunek kierowniczki do pracownika to czysty (usunięte przez administratora). "Nic nie umiesz" "nic nie potrafisz" "zacznij myśleć, to nie boli" itp. mogłabym wymieniać godzinami. Za mały błąd jesteś mieszany z błotem. Najgorsza praca w jakiej byłam nie polecam.

Jaki jest styl zarządzania w Ban Food?

Beata

Wiadomo czy wypłacili wszystkim wynagrodzenia? Coś tu wcześniej pisali że się przestraszył szef, ale w sumie żadne konkrety

Wislane
@Beata

Syn Bartosz mieszka i żyje z rodzina chyba całkiem niezłe bo w prestiżowej dzielnicy nieopodal Kazimierza Głowa wyżej niż nos .nie dobrze się robi patrząc na ludzi którzy (usunięte przez administratora) innych a sami wożą dziecko wózkiem za ponad 10 tys plus itp

Były procowmik Nowy wpis
@Wislane

A kasy dalej nie wypłacili.

Olga Nowy wpis
@Były procowmik

a z firmą jako miejscem pracy co może się dziać , skoro do dziś jest aktywna w rejestrze? co za środkami trwałymi? chyba, że na dany czas już odbywa się tam praca?

Kwas

Prezes zostawił ludzi na wodzie, niektórym zapłacił zaległę wypłaty bo przestraszył się że zepsują mu rodzinna imprezę a syn uwił sobie ciepłe gniazdko jako REFORMATOR ogólnopolskiej firmy... kłamstwo i obłuda!!! nikomu nie polecam pracy z rodziną założycieli BanFood!!! co najlepsze prezes kręci dalej zapiekanki tylko firma na słupa ale rządzi on!!!

@Kwas

Ale co masz na myśli pisząc prezes kręci dalej zapiekanki tylko firma na słupa ale rządzi on. Nie bardzo rozumiem, możesz to rozwinąć.

@Ilona

To znaczy że po tym jak położył wspólne BF dalej robi zapiekankę na której banfood wypłynął tylko pod nowym szyldem.

Klient
@Kwas

Podobno firmę kupił iglotex ? Pracowników zwolnili ?

@Klient

A skąd takie info, kiedy miałoby do tego dojść? Ciekawe jak mogłoby to wpłynąć na warunki zatrudnienia

Klient

Firma zamknięta ?

@Klient

Iglotex nic nie kupił, synek załatwił sobie ciepłą posadę i zabrał z łaska parę osób z BF i tyle w temacie

Sofi
@Kwas

A młody swoją najwspanialszą prawa rękę zabrał mowa o kierownik Małgorzacie osobistości Ban fooda

@Klient

Nawet Idiotex tego chłamu nie chciał, młody przezs chyba zużył wiadro wazeliny i przyjęli cześć ludzi ale co raz mniej ich zostaje

Maria
@Kwas

Co z resztą? Zapłacił wszystkim wypłaty czy w dalszym ciągu nie? Zapowiada się na jakieś szybkie zamknięcie tego tematu?

@Maria

Dalej wisi

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ban Food? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jan_oswiecony

Ludzie uciekajcie z tego tonącego okrętu jak najszybciej! Firma jest niewypłacalna całkowicie, zalegają swoim dostawcom sporo pieniędzy i nie płacą, końcem lipca wpłynął do sądu wniosek o upadłość.

@jan_oswiecony

Jak można sprawdzić czy to faktycznie prawda?

Tommy92
@Olga

Da się sprawdzić, wystarczy wejść na portal informacyjny Ministerstwa sprawiedliwości - Krajowy Rejestr Zadłużonych (KRZ). Tam można wyszukać np po numerze NIP. Wniosek został zarejestrowany 5.08.22.

@Tommy92

Faktycznie. I co pojawiają się od tego czasu jakieś zwolnienia?

@Olga

Od tego czasu już nic nie ma z firmy, wiszą wypłaty... Wszytskie aktywa które dało się schować to się chowa i tyle. Ludzie i firmy bez pieniędzy wstyd

@Kwas

Ahaa to wiele wyjaśnia... Czyli ile jest takich osób? zakończy się to wszystko sądem w takiej sytuacji?

Dawid

Miał ktoś z nimi jakieś większe problemy jeśli chodzi o wynagrodzenie ?

lo
@Dawid

każdy pracownik

Xxx
@Dawid

Najniższa krajowa a oprócz tego premie niby do koperty ale obcinają przy za każdym razem najmniejszym błędzie. Czyli koniec końców w kopercie zostaje max 100zl

Aleksandra
@Xxx

Najniższa krajowa obowiązuje cały czas w Ban Foodzie czy tylko na początku zatrudnienia jako stawka początkowa? Za jakie błędy premia może zostać obcięta? Możesz podać jakieś przykłady?

ta
@Aleksandra

cały czas, każdy najdrobniejszy błąd

Łukasz
@lo

Ale, że co? Nie wypłacają w ogóle kasy, płacą z opóźnieniem czy mają duże problemy finansowe jako firma? Napisz coś bardziej konkretnego, bo ciężko wywnioskować.

@ta

Zasadniczo to oferował każdemu najniższą krajową + dodatki za nadgodziny. teraz firma skończyła z zadłużeniem na kilka baniek, obiecywał ze będziemy dostawać pensje do października + odprawę, a nic nie dostaniemy i czekamy aż wypłaci nam fundusz gwarantowany, ale to się będzie ciągło. Nie polecam pracować w żadnej firmie którą prowadzi ktokolwiek z rodziny prezesa banfooda. :)

Ganga

Swoim klientom też nie płacą w terminie ;)

tołdi
@Ganga

Nie płacą klientom bo ich klienci też mają problemy ze spłatą. Jeden łańcuch się przytnie to niestety ale firma też to odczuwa

Natalia
@tołdi

wczesniej o tym nie pisaliscie ze sa takie problemy z kasa, to po pandemii sie zaczelo ?

Krzysztof

Z tego co zauważyłem praca jest 3 zmianowa. Zdarzają się zmiany 12 godzinne czy wszystkie są po 8 godzin?? Jak to wygląda dokładnie? :D Pracowałem w jednej firmie na 3 zmiany, gdzie jedna z nich trwała 12 godzin i była to istna masakra…

@Krzysztof

Wszystkie zmiany są po 8h.

6-14,14-22,22-6?

Jak jest z pakietem medycznym w Ban Food? Można dołączyć rodzinę?

Ilona

Drogi taki interes jest? Dużo trzeba dopłacać?

Parę miesięcy przepracowałem Praca lekka nie jest w szczególności nocki gdy są spore zamówienia Rano nie raz na dwie osoby na suchy potrafi przyjść tyle dostaw że. Jest to nie do ogarnięcia nie mówiąc o mroźni gdzie też przeważnie są dwie osoby Mroźnia chłodnia suchy i tak w kółko Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy bez brania nocek proszę zapomnieć o 3k nawet z nonckami wychodzi ledwo ponad 3,200 Ekipa jak ekipa są i mili są i buce. Podejście do nowych powinno być zmienione jeżeli chodzi o co poniektórych kierowników i o zatrzymywanie ludzi w pracy Opinia o magazynie w Krakowie

Przyszły pracownik

A ta pani Agata F. Spoko czy się rzuca też o wszystko przy rozliczeniu ?

Xyz
@Przyszły pracownik

Nie polecam się przyjmować bo firma nie jest nawet w stanie terminowo wysłać wypłaty :)

PH Gastro

Witam, pojawiło się ogłoszenie na PH. Orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki? Na co może liczyć PH w BF? proszę bez malkontentów.

Bart
@PH Gastro

polecam firme jestem PH i bardzo dobrze wspominam dyrektora Sylwie, zawsze dobrze krzykiem i wyzwiskami potrafi wytłumaczyć. miła atmosfera. bedziesz wozil towar autem sluzbowym a sywlia bedzie miała kase z tego. polecam pozwiedzasz itp.

Sławomir
@Bart

Takim traktowaniem pracownika daleko się nie zajdzie. Nie próbowałeś dogadać się z kierowniczką, żeby trochę spuściła z tonu? Ile zarabiałeś na rękę, że mówisz, że kasę z tego miała tylko firma?

Jan
@Sławomir

pensja jak dla mnie mała, cięzko się dogadac z kimkolwiek

Sławomir

Praca widzę dość ciężka. No i te 12 godzin codziennie to trochę za dużo. Płacili ci za te nadgodziny inną stawkę, czy wszystko za stałą pensje?

moze ktos sie wypowiedziec na temat pracy na magazynie w zabrzu? na olx jest oferta na magazyniera

Chabior

Praca 3 zmianowa, nowy magazyn, nowe wyposażenie, magazyn suchy i mroźnia. Zarobki od 3000 do 3600, w sumie górnej granicy nie ma, jeśli dobrze pracujesz tym wyższa premia tylko musisz coś pokazać a nie przekimać 8 godzin

Łukasz
@Chabior

Od 3000 do 3600, ale netto czy brutto? Jak brutto, to mega słabo. Jeśli dobrze pracujesz, to wyższa premia - no ok, ale od czego ona właściwie zależy, od jakichś wyników?

Byly

Tu się ludzi nie szanuje. Najlepszym przykładem tego jest postawa dyrektor handlu w jednym z oddziałów Sylwii M. Jej skrajne zachowania w stosunku do przedstawicieli powiązanych działów pozostawiają wiele do życzenia. Do właścicieli nie docierają żadne sygnały bo liczy się cyfra. Oczywiście na jej wynik składa się ogrom pracy jaki wkłada cały sztab ludzi, niedocenionych a często ganionych za wszystko. Tutaj słowa:"dziękuję","przepraszam" itp. nie istnieją w nomenklaturze większości przedstawicieli ale coz im się dziwić, tak zostali wychowani a przykład idzie w końcu z góry...pensje oraz sklad po pandemii mocno ścięte i brak przesłanek na normalność w tej kwestii. Reasumując pracy więcej kasy mniej... Nie polecam

Aleksandra
@Byly

Wspomniałeś o składzie oraz pensjach mocno ściętych po pandemii.. Czyli były redukcje etatów w Ban Foodzie? Jak to wyglądało? Czy obecnie, gdy pandemia się już kończy, wróci z czasem wszystko do normy, do tego jak było wcześniej?

Czy ktoś pracuje lub pracował w firmie na stanowisku Przedstawiciela handlowego i może podzielić doświadczeniami?

Czy często w firmie Ban Food zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Xxx

Bardzo często bo mało kto na dłuższą metę wytrzymuje humorki "pani" G. która ma się tam za królową i niezastąpioną. Prawda jest taka że to dziewczyny z tele odwalają część obowiązków które należą do niej. To co się tam dzieje, na spokojnie mogłabym podpiąć pod (usunięte przez administratora)

Czy Ban Food ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anonimek

Biuro tak. Magazyn tak. Kierowcy nie.

Roman

Ile zarabiają na rękę przedstawiciele w Banfoodzie? Na poczatek i potem po 2-3 latach? Jak wyglada system wynagrodzeń ? Czy rotacja jest spora? Jak wygląda oferta i ceny względem konkurencji ( Iglomen / Farutex / Iglotex) ?

Zadowolony
@Roman

Witam, pracuje w firmie Ban Food od 3 lat. W dziale handlowym. I muszę przyznać że to jest najlepsza praca jaką można mieć. Atmosfera rodzinna i wyrozumiała. Nawet pomimo obecnej pandemii wspieramy się i pomagamy. Nie zamienię na żadną inną firmę. Polecam!

@Paulina
@Zadowolony

Roman, macie zapotrzebowanie do Działu handlowego?

Przedstawiciel
@Roman

Witaj Roman absolutnie nie polecam firmy jako przedstawiciel handlowy

Zadowolony
@Przedstawiciel

Ciekawe dlaczego?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Ban Food. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Awansować? Tutaj nigdy... chyba że.. Sam sobie pomyśl.. dlaczego Nie Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Ban Food - Kraków

• Jak się pracuje w Ban Food?

Zobacz opinie na temat firmy Ban Food tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ban Food?

Ban Food
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Za Ogrodem 53
    31-990 Kraków