Dzozi

Super! Wrzucasz opinie negatywną że szczegółami a następnego dnia opinia usunięta. Drugi raz już nie będę się rozpisywał. Bo i tak zostanie usunięta.

Roman

Ile zarabiają na rękę przedstawiciele w Banfoodzie? Na poczatek i potem po 2-3 latach? Jak wyglada system wynagrodzeń ? Czy rotacja jest spora? Jak wygląda oferta i ceny względem konkurencji ( Iglomen / Farutex / Iglotex) ?

Dawid

Miał ktoś z nimi jakieś większe problemy jeśli chodzi o wynagrodzenie ?

Ja Nowy wpis
Kandydat

moze ktos sie wypowiedziec na temat pracy na magazynie w zabrzu? na olx jest oferta na magazyniera

Chabior Nowy wpis
@Ja

Praca 3 zmianowa, nowy magazyn, nowe wyposażenie, magazyn suchy i mroźnia. Zarobki od 3000 do 3600, w sumie górnej granicy nie ma, jeśli dobrze pracujesz tym wyższa premia tylko musisz coś pokazać a nie przekimać 8 godzin

Dawid

Miał ktoś z nimi jakieś większe problemy jeśli chodzi o wynagrodzenie ?

lo
@Dawid

każdy pracownik

Xxx
@Dawid

Najniższa krajowa a oprócz tego premie niby do koperty ale obcinają przy za każdym razem najmniejszym błędzie. Czyli koniec końców w kopercie zostaje max 100zl

Aleksandra Nowy wpis
@Xxx

Najniższa krajowa obowiązuje cały czas w Ban Foodzie czy tylko na początku zatrudnienia jako stawka początkowa? Za jakie błędy premia może zostać obcięta? Możesz podać jakieś przykłady?

ta Nowy wpis
@Aleksandra

cały czas, każdy najdrobniejszy błąd

PH Gastro
Kandydat

Witam, pojawiło się ogłoszenie na PH. Orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki? Na co może liczyć PH w BF? proszę bez malkontentów.

Bart
@PH Gastro

polecam firme jestem PH i bardzo dobrze wspominam dyrektora Sylwie, zawsze dobrze krzykiem i wyzwiskami potrafi wytłumaczyć. miła atmosfera. bedziesz wozil towar autem sluzbowym a sywlia bedzie miała kase z tego. polecam pozwiedzasz itp.

Byly

Tu się ludzi nie szanuje. Najlepszym przykładem tego jest postawa dyrektor handlu w jednym z oddziałów Sylwii M. Jej skrajne zachowania w stosunku do przedstawicieli powiązanych działów pozostawiają wiele do życzenia. Do właścicieli nie docierają żadne sygnały bo liczy się cyfra. Oczywiście na jej wynik składa się ogrom pracy jaki wkłada cały sztab ludzi, niedocenionych a często ganionych za wszystko. Tutaj słowa:"dziękuję","przepraszam" itp. nie istnieją w nomenklaturze większości przedstawicieli ale coz im się dziwić, tak zostali wychowani a przykład idzie w końcu z góry...pensje oraz sklad po pandemii mocno ścięte i brak przesłanek na normalność w tej kwestii. Reasumując pracy więcej kasy mniej... Nie polecam

Aleksandra
@Byly

Wspomniałeś o składzie oraz pensjach mocno ściętych po pandemii.. Czyli były redukcje etatów w Ban Foodzie? Jak to wyglądało? Czy obecnie, gdy pandemia się już kończy, wróci z czasem wszystko do normy, do tego jak było wcześniej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim
Kandydat

Czy ktoś pracuje lub pracował w firmie na stanowisku Przedstawiciela handlowego i może podzielić doświadczeniami?

Czy często w firmie Ban Food zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Xxx
@Pytanie

Bardzo często bo mało kto na dłuższą metę wytrzymuje humorki "pani" G. która ma się tam za królową i niezastąpioną. Prawda jest taka że to dziewczyny z tele odwalają część obowiązków które należą do niej. To co się tam dzieje, na spokojnie mogłabym podpiąć pod (usunięte przez administratora)

Czy Ban Food ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anonimek
@Pytanie

Biuro tak. Magazyn tak. Kierowcy nie.

Roman

Zadowolony
@Roman

Witam, pracuje w firmie Ban Food od 3 lat. W dziale handlowym. I muszę przyznać że to jest najlepsza praca jaką można mieć. Atmosfera rodzinna i wyrozumiała. Nawet pomimo obecnej pandemii wspieramy się i pomagamy. Nie zamienię na żadną inną firmę. Polecam!

@Paulina
@Zadowolony

Roman, macie zapotrzebowanie do Działu handlowego?

Przedstawiciel
@Roman

Witaj Roman absolutnie nie polecam firmy jako przedstawiciel handlowy

Zadowolony
@Przedstawiciel

Ciekawe dlaczego?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Ban Food. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nick
@Pytanie

Awansować? Tutaj nigdy... chyba że.. Sam sobie pomyśl.. dlaczego Nie Polecam!

Dzozi

były
@Dzozi

widze że nie jestem jedyny tutaj na tej cudownej stronie opisującą faktyczny stan a gdy co ś jest nie wygodne to odrazu się zgłasza.

Nieznajomy

Ogłoszenie z 19 czerwca zatrudnimy kierowcę kat c 4840 brutto totalna ściema jak dostaniesz na umowie 3200 to wszystko a przez pandemie obniżyli umowy do najniższej krajowej a jak będziesz robił po całym dniu to wyciągniesz trójkę.

Pablo Szofer
@Nieznajomy

Ty na pewno orientujesz się co to jest netto a brutto ? Pracowałem tam .w czasie pandemii , faktycznie mieliśmy zmniejszone pensję ale trójkę na rękę spokojnie wyciągaliśmy. Znajomi którzy tam pracują mówili że powrócili do zarobków sprzed koronawirusa.

Nieznajomy

Firma ban food ogłoszenie 19 czerwiec przyjmie kierowcę kat c 4840 brutto. Totalna ściema pracowałem tam 3200 brutto więcej nie dają a przez pandemie obniżyli umowy do najniższej krajowej a reszta do ręki. Czyli robisz całymi dniami a jak weźmiesz trójkę to wszystko.

Waldek

Pracowałem jako kierowca i nie polecam firmy ban-food. Najniższa krajowa reszta pod stołem. Pobieranie gotówki od klienta, rozliczanie się z towaru i co chwilę straszenie, że cię obciąża za jakąś pierdołę. Kosze często przeładowane, nic dziwnego, że co jakiś czas kierowcy lądują na l4 na chore krzyże. Praca na krótki okres.

Kierowca
@Waldek

nie prawda jezdze w banfodzie i nie dostalem jeszcze obciazenia i jakos nigdy nie byłem obciazony. pewnie cos ukradles to cie obciazyli

Dorota

Szybka i profesjonalna dostawa. Miły Pan kierowca, który dostarczył towar pod same drzwi.Towar zgodny z zamówieniem. Polecam firmę.

Hubert

Już klikają nieustannie na flagę żeby sunąć niewygodny post.Takie ogłoszenia to zasłona dymna po opadnięciu dymu zostaje smród.....

Luki24

Jeśli chodzi o magazyn to praca jest wymagająca ale niezbyt ciężka. Niby jest mroźnia ale dostałem komplet ubrań więc bez tragedii, w lecie nawet przyjemnie. Pieniądze jak do tej pory zawsze terminowo.

@Luki24

Twoja opinia stawia Ban Food w na prawdę pozytywnym świetle. Co według Ciebie jest najbardziej wymagające w pracy na tym stanowisku? Czy oprócz wynagrodzenia, o którym piszesz ,można liczyć na jakieś dodatki bądź płatne nadgodziny?

Luki24
@Sławomir

Asortyment jest dość szeroki więc trochę czasu zajmuje zanim się wdrożysz. Jeśli chodzi o dodatki to jest prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe.

Sławomir

Czy Twoim zdaniem są jakieś perspektywy na poprawę sytuacji w firmie? Co Twoim zdaniem należy zmienić, aby pracownicy nie odchodzili z Ban Food? Liczę że niedługo dasz mi znać!

Nie polecam tej firmy czysty wyzysk człowieka ....można sie garba dorobić ,produkty sa w plastikowych koszach a jeden może wazyć nawet 30 -50 kg ...wynagrodzenie podzielone na 2 części to co na umowie i reszta w okienku u pani kasjerki

Nowy
@pracownik

Można wiedzieć jakie zarobki na jakim stanowisku ?

@Nowy

kierowca C zarobki ok 4 tys ale nawet za 5 tys nie polecam ...kręgosłup ma się jeden ale oczywiście to jest każdego indywidualna sprawa a po za tym za wszystko człowiek odpowiada materialnie

Normalna

Wlasnie bylam na dniu próbnym. Praca jak praca, calkiem jest niezle. Od razu pytali, czy mam aktualne badania… Skoro jest tak fatalnie, to dlaczego Pani nie walczy o swoje, tylko wylewa pomyje w Internecie… Co za ludzie… Pewnie pracy znalexc nie może, to teraz zale wylewa.. Despera na maxa. Jesli do mnie zadzwonią, to chętnie przyjme propozycje. Ktos jest mało rozwinięty umysłowo to i pewnie sobie nie poradzi.. Oleju troche

ciekawa
@Normalna

i co u ciebie zadzwonili ,pracujesz i spijasz miód z ust pani.M taka rozgarnięta umysłowo i słownie byłaś i co coś cisza gdzie peany na temat pracy?pewnie znalazłaś bardziej rozwojową: ściema,ściema ,ściema napisałam wcześniej komentarz który został usunięty ciekawe dlaczego

@ciekawa

Każdy ma prawo do swojej opinii, więc nie powinnaś krytykować. Jeśli możesz napisz jakie masz doświadczenia z firmą i co wpłynęło na Twoje zdanie.

Ciekawa
@Sławomir

A dlaczego nie powinnam krytykowac ?moja opinia jest obiektywna pracowałam tam i wiem co przeszlam ze strony paniM gdzie wszyscy wiedzieli co jest grane ale kazdy *odwracał glowę*udając że nic się nie dzieje i po mnie jeszcze parę "tępych" pracowało i po styczności z tą osobą odeszły bądź zostały "odprawione" dzięki jej pomocy i stałe pracownice też odeszły jakkolwiek zostały opisane ich odejście więcej jałowych dyskusji nie uskuteczniam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracownik.

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Ban Food - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ban Food
3.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Za Ogrodem 53