piotr Nowy wpis
Klient

najlepsi! ich ciężką pracę i włożony wysiłek widać w postępach dziecka! oby rekrutowało się jak najwięcej dobrych specjalistów :)

Kitsune Nowy wpis

W Sotis można się wiele nauczyć w kontekście pracy z dziećmi z autyzmem i potwierdzonych naukowo technik terapii (szkolenia, webinary, materiały, superwizje). Praca jest wymagająca jak to praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami, ale można liczyć na wsparcie zespołu i przełożonych. Ludzie są zaangażowani, wspierają się wzajemnie. Najlepszy zespół!

Artur

Czego można spodziewać się po zatrudnieniu w firmie Sotis? Praca akurat w tej firmie jest godna polecenia i sprawia, że pracownik staje się osobą, która jest doceniana przez pracodawcę? Myślę, że wzajemny szacunek zarówno ze strony szefostwa i pracownika jest kluczowy do dobrej i owocnej współpracy. Chętnie ustalę, jak wygląda to u tego pracodawcy.

gaja Nowy wpis
@Artur

Na pewno jest atmosfera pracy, tzn dużo się dzieje w sensie terapeutycznym. Plus szkolenia, webinary. Ja jestem zadowolona z pracy tutaj.

Beata

Pracował ktoś z Was lub pracuje w Sotis w Warszawie jako koordynator grupy, ponieważ słyszałam, że poszukują takiej osoby. Jaka jest atmosfera i zarobki, czy ktoś z pierwszego źródła może odpowiedzieć? Wie ktoś też jak aktualna sytuacja firmy w czasach pandemii, jak sobie radzą? Pozdrawiam

Natasza
@Beata

działają. dzieci są, atmosfera w porządku. Otworzyli nawet nowy ośrodek na pradze. Chętnych nie brakuje.

Wera Nowy wpis
@Beata

Atmosfera jest OK, dzieci chętnych sporo. Można się rekrutować, jest co robić :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Martyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może teraz rekrutacje?

A31
 Rekomendacja

Więkość wypowiedzi poniżej to opinie osób, które swoją przygodę z Centrum Terapii SOTIS skończyły na rozmowie rekrutacyjnej. Może więc kilka słów od osoby, która trochę dłużej miała styczność z tym miejscem, bo uważam że na podstawie krótkiego spotkania trudno napisać rzetelną opinię o pracodawcy. Moim zdaniem SOTIS zapewnia dobre warunki pracy. To stwierdzenie bardzo ogólne, ale co ono dla mnie znaczy? To przede wszystkim znaczy, że naprawdę miałam ochotę przychodzić do pracy. Oczywiście każdy z nas ma dni lepsze i gorsze, ale nie o tym mowa. To miejsce i ludzi w nim pracujących (i robiących dobrą robotę!) polubiłam... a jeszcze jak ktoś ogólnie lubi to co robi to już pełnia szczęścia :) Jak wszędzie znajdą się minusy, ale dla mnie plusy pracy w SOTIS znacznie przeważyły szalę. Dobry dojazd (blisko metra), duża elastyczność ze strony przełożonych i przede wszystkim ogromny plus: zgrany i pomocny zespół tworzący bardzo, bardzo dobrą atmosferę - to najistotniejsze dla mnie kwestie. Do tego satysfakcja z wykonywanej pracy - pisałam już że jest super jak się lubi to co się robi?? :)) Ktoś zapyta o najistotniejszą dla większości kwestię: ZAROBKI! Cóż wiadomo, wynagrodzenie to sprawa ważna, dla jednych bardziej, dla innych mniej, jednak wszyscy pracujemy m.in. po to by zapłacić czynsz, zrobić zakupy, by żyć itd. Jednak jeśli nauczyciel wychowania przedszkolnego oczekuje pensji dyrektorskiej to niestety ale nie wiem, czy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce pracy w zawodzie. Patrząc realnie na rynek pracy uważam, że zarobki w SOTIS są adekwatne, na standardowym poziomie w porównaniu do innych miejsc o podobnym profilu. Jest natomiast możliwość rozwoju (szkolenia, podnoszenie kwalifikacji) i awansu więc warto być cierpliwym i zaangażowanym w swoją pracę :) Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę i to miejsce :)

Anna

Serio nie polecam. Pracowałam tam trochę i perspektywy czasu nie wiem jak się na to godziłam, bo pensja była głodowa, praca ciężka a atmosfera, która robiła (usunięte przez administratora) Myśle ze musieliby zmienić politykę firmy żeby się coś zmieniło bo niestety oni nastawieni są na wyzyskiwanie człowieka, wycisną co się da na śmieciowej umówię a później wcale nie walczą o pracownika bo rotacja jest tam niemal taka jak w call Centre. Ja się dziwie, ze rodzice nie interweniują.

Helena
@Anna

A na jakim stanowisku pracowałaś? Czy miałaś wcześniejsze doświadczenie? Być może właśnie od tego zależy wynagrodzenie w Centrum Terapii Sotis. Piszesz, że należałoby zmienić politykę firmy, czy masz może propozycje takich zmian? Piszesz również, że praca była ciężka, a czy obowiązki były jasno określone?

Helena

@Maria, możesz zdradzić, o jaką posadę się starałaś i czy masz wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Rozumiem, że wynagrodzenie nie było dla Ciebie satysfakcjonujące, a czy poza podstawą była mowa o premiach? Czy zwróciłaś uwagę na to, że treść ogłoszenia różni się od tego, o czym rozmawiałaś z osobą rekrutującą? Być może było to zwyczajne nieporozumienie. Zachęcam obecnych pracowników firmy do wyrażenia swojego zdania odnośnie do atmosfery.

Maria

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo niemiła atmosfera, czułam się atakowana pytaniami, osoba z którą rozmawiałam wyglądała na znudzoną, była bardzo wyniosła. Z tego co usłyszałam, proponują głodowe pensje i oczekują pełnej dyspozycyjności. Dodatkowo treść ogłoszenia o pracę nie zgadza się z proponowanym przez rekrutera stanowiskiem.

Czy są jakieś zmiany w Centrum Terapii SOTIS? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Anonymous

Witam, czy znalazłby się ktoś, kto powiedziałby jakie stawki dostaje psycholog i terapeuta integracji sensorycznej? Do tego byłbym wdzięczny za info o atmosferze i ogólnej organizacji pracy (układanie grafików, wsparcie ze strony przełożonego, urlopy itp.). Pozdrawiam serdecznie!

MMM

Nie polecam. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Czekałem na nią 20 minut. Nawet pomijając to, sama rozmowa z dyrektorką faktycznie pokazuję jak ona traktuje ludzi.Atmosfera była wręcz niemiła, brak szacunku. Dyrektorka stwierdziła podczas rozmowy że jednak takich osób nie poszukują bo wolą kobiety. I przyczepianie się o detale w CV. Zamiast normalnej rozmowy pełnej szacunku z drugim człowiekiem to była atmosfera czepialstwa się i krzywych spojrzeń. A i podczas rozmowy wyszło, że to będzie 2 etapowa rekrutacja bo z ulicy ludzi nie chce. Jakbym to wszystko wiedział to bym naprawdę nie przyjezdzał na rozmowe. Szkoda mojego czasu i innych ludzi. Miejcie do siebie samych szacunek i godność. To tyle pozdrawiam M

kudłata

Głodowa płaca, koszmarna atmosfera nie zachęcająca do podnoszenia kwalifikacji, śmieciowe umowy. Poczekalnia dla ambitnych na lepsze jutro.

Zostaw merytoryczną opinię o Sotis Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sotis Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
Sotis Sp. z o.o.