Ganymede Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Ganymede Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ganymede Sp. z o.o.

Rozczarowany

Plusy: - współpracownicy - luźna atmosfera (może nawet zbyt luźna) I to tyle. Na minus: - mikrozarządzanie, którego ponoć nie ma, ale nadal jest - nuda - znikome możliwości rozwoju - propaganda - brak HR - silne przekonanie o swojej fajności i nieomylności Pracując tam lepiej mieć pełnomocnika, który policzy nasze wynagrodzenie i sprawdzi dokumenty. Przelew za duży czy za mały ? Kilka dni urlopu mniej albo więcej ? Podpisanie umowy ? Kto by się takimi drobiazgami przejmował. A później pretensje, obraza i tworzenie sztucznych przeszkód. Jako pracodawca firma słabo wywiązuje się ze swoich podstawowych obowiązków. Szkoda, bo są tam bardzo fajni ludzie.

Anonim

Na plus: ciekawe produkty (gry) bardzo fajna atmosfera między kolegami premia za dojazd rowerem do pracy duża niezależność w tym, jak się wykonuje zadania Na minus: fatalne zarządzanie: brak wizji, wszechogarniający chaos mikrozarządzanie przez CEO, średni szczebel w firmie nie ma samodzielności niskie pensje brak HR, osoba, która tym się zajmuje, zupełnie nie ma pojęcia o HR w 2012 i 2013 odeszło wielu fajnych i zdolnych ludzi

Zostaw opinię o Ganymede Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ganymede Sp. z o.o.