Opinie o INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. w Kraków

Cześć, w aktualnych ofertach na stronie widać, że możliwe jest podjęcie się pracy w trybie hybrydowym. Zastanawiam się przy tym czy istniałaby opcja na to by przyjąć się na 100 % zdalnie? Jeśli tak to jakie warunki musze przy tym spełnić?

Bartek Kłos Nowy wpis

Brałem udział w pierwszej edycji Akademii Invette i bardzo sobie chwalę. Uważam że mega dużo wiedzy (czasem może aż za dużo, bo termin złożył się z sesją), przystępnie omówione zagadnienia, widać że prowadzący znajdą się na tym co robią i mówią z praktyki. Brakowało mi własnie takiego szkolenia, bo na studiach dużo mówimy o teorii, a trudno jest dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce. Niektóre testy wiedzy mnie pokonały, wpadło też kilka błędów, ale wszyscy je zgłaszali i z tego co wiem przy drugiej edycji ma to być doszlifowane. Ja na pewno będę polecał znajomym jeśli wystartuje druga edycja. Trzymam kciuki za całą ekipe i życze żeby ten projekt się rozwijał bo jest mega przydatny dla nas, studentów. Dzięki za możliwość wzięcia udziału w Akademii!

ooo Nowy wpis

Tak się do teraz zastanawiam.. co z tym PITem się podziało tak już ostatecznie? Ten temat został w ogóle wyjaśniony? Ciekawi mnie po prostu jakie środki przezorności obecnie zostały przy tym wdrożone. Z opisu wynika także możliwość na rozwój zawodowy, omowi go ktoś z własnego doświadczenia?

Klient ale na szczęście byly Nowy wpis

O tym jak nie lubię invette mogę się rozpisywać godzinami i pisać książki. Natomiast po wygranej walce w rozmowach przez prawników wygrałam i mam od niech spokój. Natomiast ku mojemu zdziwieniu na firmowego mejla przyszedł mi PIT jednego z pracowników lub stażystów. Czy firma Invette wie co to jest RODO??? Nie dość ze w usługach są nieprofesjonalni to jeszcze w sprawach kadrowych.

Firma INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SEM/PPC Specialist. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Witam, jestem zainteresowana stażem w dziale SEO, widziałam u was ofertę, gdzie oferujecie udział w konferencjach i szkoleniach. W jakich konferencjach dotychczas braliście udział? Drugie pytanie brzmi jak wyglada onboarding nowej osoby ?

CV

Macie jakiegoś HR? Szukam stażu i chciałbym porozmawiać nt. pracy u Was. Pod jakim numerem mogę się z Wami skontaktować, ew. gdzie mogę wysłać jakiegos maila w tej sprawie?

Anna HRPB
@CV

Już mamy ;-) Zapraszamy do kontaktu rekrutacja@invette.pl

warto przeczytać

Moja opinia na temat tego pracodawcy jest bardzo negatywna. W biurze panują nieodpowiednie warunki pracy, które wpływają negatywnie na zdrowie i samopoczucie pracowników. Brak ogrzewania w czasie zimy to niedopuszczalna sytuacja, która może prowadzić do problemów zdrowotnych. Dodatkowo, brak osobnych toalet dla kobiet i mężczyzn i wieczna kolejka żeby skorzystać z toalety to coś w co trudno uwierzyć, a jednak...brak prywatności, komfortu i bezpieczeństwa, ale w tej firmie to standard. Atmosfera w pracy jest również bardzo nieprzyjemna, co wpływa negatywnie na morale pracowników. Podobno jest tak od dawna więc widać, że obrali taką strategię i nic sobie z tego nie robią. Dodatkowo, rotacja pracowników co drugi miesiąc. To niezdrowe dla każdej organizacji i wpływa na jakość wykonywanej pracy. Pracodawca powinien działać w taki sposób, aby zapewnić swoim pracownikom godne warunki pracy i szanować ich prawa. Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu, jeśli ktoś szuka swojej pierwszej pracy w marketingu to również odradzam, zaciśnijcie zęby i poszukajcie czegoś innego bo nie wytrzymacie dłużej niż kilka miesięcy jak większość. Jak zdesperowanym trzeba być, aby tworzyć drugi profil na goworku i wystawiać na nim samemu opinie? Ludzie to widzą.

Hmm

Niestety muszę wystawić negatywną opinię firmie, ponieważ warunki pracy nie są zadowalające. Niska temperatura i jedna toaleta na całe biuro sprawiają, że praca nie jest przyjemna. Do tego atmosfera w firmie i pensja są poniżej oczekiwań, warunki rozwoju słabe

YOLO

Firma bardzo ciekawa, co prawda pracuję tutaj niedługo - od jakiś 4 miesięcy natomiast osoby, z którymi mam na co dzień do czynienia są pomocni i zaangażowani w swoją pracę. Dam znać jak współpraca wygląda za kilka miesięcy.

Mariusz
@YOLO

Nadal ci się podoba bo minęło już klika miesięcy i przydałaby się twoja opinia. Zarobki są ok według ciebie? Podałbyś widełki?

polo
@Mariusz

Zarobki są dobre.

Weronika
@YOLO

Cześć, jakby nie patrzeć prawie rok już mija a pisałeś, że dasz znać jak tu się pracuje już po całym wdrożeniu itp. Udało się zaadaptować? Po jakim konkretnie czasie i czy warunki pracy do dziś jakkolwiek się zmieniły? Tutaj ktoś pisał o dobrej kasie, teraz po nowym roku jaka stawka by przysługiwała?

Firma bardzo fajna, na początek swojej kariery. Mega dużo się nauczyłem

Dodatkowe pytanie

W jakim dziale pracowałeś?

@Dodatkowe pytanie

W dziale Seo za czasów Martyny od połowy 2020 do prawie końca 2021. Zacząłem od stażu, później junior seo.

Huh

Ok, dzięki za info

Pr
@Huh

Ok

Bartek

Potwierdzam robiłem staż, teraz pracuje w social mediach. Jestem zadowolony

Martyna

Zdarzają się jakieś ciekawe akcję?

Potwierdzam, mam same dobre skojarzenia z tą Agencja ☺️

Mehmeh

Gdzieś tam sobie czytałem, że praca dobra na początek. Jako osoba która nie pracuje tutaj kilka miesięcy, mogę powiedzieć, że okej na początek kariery. Tylko no my się ze szkoleniami nie zatrzymujemy. Nie dobijamy do pewnego poziomu i koniec. Pracowałeś w 2021, teraz to inaczej wygląda.

Świetna atmosfera w pracy - zarówno w dziale, jak i między nimi. Dobre warunki pracy i bogate benefity

Kuba

Dla mnie na plus jest szczególnie biuro które jest nowoczesne i mega przyjemne, zwłaszcza ilość roślin które tworzą super klimat

Gorąco
@Kuba

Czekamy na klimatyzacje!

Normalne traktowanie pracownika. Musisz pogadać - nie trzeba czekać, nie ma jakiejś atmosfery korpo, nikt się nie wywyższa.

@Tomek

To prawda, w poprzedniej firmie miałem różne przejścia. Tu jest naprawdę spoko

Świetne miejsce dla osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z marketingiem. Można się sporo nauczyć, a po odbyciu stażu istnieje możliwość dalszego zatrunienia. Jeśli chodzi o sam staż, to sa bardzo elastyczni co do ilości godzin i zawsze można liczyć na pomoc.

Ewka
@Michał

To prawda Invette daje możliwości rozwoju, nauki i szeroki zakres działania. Jako młoda osoba trafiłam do firmy i przez kilka lat nauczyłam się bardzo wiele. Zostałam w firmie po odbyciu stażu, poczas którego przekazano mi bardzo dużo wiedzy. Przełożeni pozwalają się wykazać – masz wyniki, masz awans i profity. Tak jak napisałam, zostałam w firmie po stażu i od razu mogłam wykonywać ważne zadania. Nigdy potem, w żadnej firmie przelożeni nie byli dla mnie tak wyrozumiali i ufający, ale nie zrozumie tego młoda osoba bez wcześniejszych doświadczeń zawodowych.

Weronika
@Ewka

Brzmi to tak pozytywnie, że chyba aż za bardzo... Na pewno nie było w firmie jakiegoś najdrobniejszego elementu, który by Ci się nie spodobał? Cokolwiek? Ja nie twierdzę, że nie jest tak jak napisałaś, ale wszędzie znajdę jakąś dziurę. ;p Czy oprócz tych omówionych zalet firma ma jakieś drobne wady?

Jack

Potwierdzam !

Ewka
@Weronika

Praca w agencji marketingowej wiąże się ciągymi wyzwaniami, dla kogoś moze to stanowić przeszkodę, ale ja to lubię, lubię jak coś się dzieje, z natury jestem energiczną osobą ;) Wiadomo, jak w każdej pracy czasami zdażają się stresujące chwile, jest to zależne od realizowanych projektów. Biorąc pod uwagę całokształt współpracy mają ode mnie dużego plusa.

Bartek z Krakowa
@Michał

Zdarzają się jakieś ciekawe akcję? Przełozeni wymagający?

Boguś
@Bartek z Krakowa

Przełożeni jak to przełożeni, zależy czy pytasz o zarząd czy o liderów zespołów. Prezes w porządku, sporo rzeczy bierze na siebie, widać starania i duże zaangażowanie w prace nawet szeregowych pracowników, siedzi na wejściu do biura w swoim pokoju, "drzwi zawsze stoją otworem" wystarczy właściwie odezwać się na slacku i jak nie od razu to w krótkim czasie cie poprosi do siebie. Vice prezeska Martyna jest obecnie na macierzyńskim - do tego czasu głównie ona zajmowała się współpracą z działami, dość wymagająca natomiast ma to swoje duże plusy. Jedni odbiorą to jako wadę inni jako zaletę, dla mnie na +. Druga vice prezeska Paulina zajmuje się sprawami finansowymi, umowami z pracownikami - jak nie wchodzisz w drogę to wszystko w porządku :). O liderach nie mam za bardzo jak się wypowiedzieć, co najwyżej o mojej liderce z google ads - jak najbardziej na +, sporo nowych rzeczy pojawia się w tym dziale i dość mocno się rozwija. Fajnie być częścią tego

Bardzo dobra atmosfera, zgrany zespół, pomocna kadra zarządzająca - dla mnie jedynym minusem był dojazd bo mieszkam na drugim końcu miasta

Olka

To była moja pierwsza praca w branży, dopiero po czasie doceniłam to czego się tutaj nauczyłam. Współpraca z Invette otworzyła mi drogę do dalszej kariery i rozwoju.

Czerwony
@Olka

Jak długo pracowałaś? i w jakim dziale ?

Olka
@Czerwony

W SEO przez 10 miesięcy

Wystawiałem ostatnio opinie na Google Maps, to wspomogę Invette i tutaj. Realizują mi kampanie z zakresu SEO i SEM. Podejście nastawione na sukces klienta. Bez problemowe umawianie się na spotkania w dogodnym dla mnie terminie. Widać, że im zależy.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jakiś czas temu i mam kilka spostrzeżeń. Biuro faktycznie jest nowoczesne, przestronne i pełne roślin - stwarza to świetne wrażenie. Trochę miałem kłopot z trafieniem, ale zadzwoniłem do rekruterki i raz dwa mi pomogła. Lokalizacja jak dla mnie na plus, bo mieszkam niedaleko i mogę bezpośrednio podjechać tramwajem. Dzięki temu, że to nie centrum, nie miałem problemu z przebijaniem się w korkach. Sama rozmowa przebiegła profesjonalnie, czułem się swobodnie, pytania były konkretne, bez lania wody. Teraz czekam na odpowiedź i mam nadzieję że będzie pozytywna :)

Marek K

Rozmowa rekrutacyjna bardzo luźna, w sympatycznej atmosferze, bez presji. Praca w fajnym zespole i można się obyć z marketingiem na każdej płaszczyźnie - bardzo użyteczny wpis w CV. Sama nie zostałam po stażu, bo musiałam wyjechać, ale niektóre moje znajome tak i nie narzekają.

Jagoda

Jeśli szukasz firmy w której realnie możesz się rozwinąć i sporo nauczyć, to będzie to dobry wybór

Iwona
@Jagoda

Super! Jesteś pracownikiem? W jakich obszarach najbardziej się rozwinęłaś?

Jagoda
@Iwona

Tak, zaczynałam od praktyk w dziale Social Media, po skończeniu zaproponowano mi staż 3 miesięczny z którego skorzystałam - bardzo dużo wiedzy i praktyki, która pozwoliła mi się sprawdzić w tej branży. Poczułam że "to jest to" i wiem że chcę to robić dalej :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o.