Voxel S.A.
counter
2 7 11 5 1
Helena Nowy wpis

Już dawno nie było nowego wpisu na temat pracy w Voxel S.A. @Czaki napisał ostatnio, że atmosfera w tej firmie jest w porządku, jednak wynagrodzenie za pracę to najniższa krajowa. Czy może jednak obecnie te zarobki są wyższe lub można otrzymać premie? Może firma oferuje ciekawe benefity lub inne dodatki do pensji? Poszukują aktualnie nowych pracowników? Dajcie znać!

Anatol Nowy wpis

Na premię trzeba sobie zapracować i nie byłoby źle. Ważne żeby były chęci do pracy a nie do narzekania.

Czaki Nowy wpis

Atmosfera w pracy ok, ale to tylko tyle, dostaje się najnizsza krajowa, zero premii, dużo obowiązków, żadnej opieki medycznej itp.

Administrator Nowy wpis

Co myślicie na temat pracy w Voxel S.A.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AIR

W Voxelu w CPR Kraków praca w dobrej atmosferze, fajni ludzie, kierownictwo...

Bartek

Możecie Państwo powiedzieć coś nt wynagrodzeń w Voxel?

oxxy

Stres, stres, stres. Nawał obowiązków (ciągłe dokładanie kolejnych), stanowczy ich nadmiar w stosunku do godzin pracy i bardzo marna kasa - żadnych podwyżek, ani szans rozwoju. Szansa na jakieś lepsze traktowanie tylko, jeżeli masz silne plecy albo jesteś blisko "szych"- w innym wypadku nie masz szans nawet na przyzwoite traktowanie przez osoby na wysokich stanowiskach. Wyzysk, mobbing (zmuszanie do porzucenia innej pracy, nagła zmiana godzin pracy). Nawet do dziewczyn na rejestracji wymagają wyższego wykształcenia okołomedycznego, ale nic za to nie oferują prócz marnych groszy i braku szacunku. Żadnego socjalu. Na pewno nie polecę nikomu.

oxygen
@oxxy

Zostałam "przyjęta" do pracy. Pracowałam dwa dni, podczas których pracowałam po 8h, w między czasie dopiero wypełniając dane do umowy. Nie było wcześniej żadnego spotkania, podczas którego można by to załatwić. Ponadto powiedziano mi, że umowę dostanę do podpisania DOPIERO wtedy, gdy przyniosę wyniki badań wstępnych. Badań, za które SAMA MIAŁAM ZAPŁACIĆ, co jest niezgodne z prawem. Ponadto jedyne, z czym się spotkałam, to chaos. Zostałam dopuszczona do systemu i wszystkich obowiązków bez umowy oraz żadnego szkolenia. W tej firmie panuje chaos, totalny chaos. Miałam styczność jedynie z szarymi pracownikami, jak ja, oraz moją przełożoną, nikogo "wyżej" nie dane mi było poznać/porozmawiać. Brak uczciwości i rzetelności ze strony pracodawcy, tyle mogę powiedzieć.

karas

Prawda..praca w strasznym napięciu i stresie. Tysiąc rzeczy na raz chca żeby ogarniać. Traktują ludzi jak maszyny..Do tego trzeba się nastawić na ściąganie do pracy w innych godz.niz przewidziane i ogólnie chaos! W Zabrzu na pewno nie polecam!

foch

Jesteś masochistą? Lubisz pracę w stresie? Szukasz pracy za marne pieniądze? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że praca w Voxel jest odpowiednia właśnie dla Ciebie. Firma oferuje wyzysk pracownika praktycznie 24/7, zarobki które nie pozwalają się utrzymać oraz dużo stresu. Mam nadzieję, że powyższy opis ostrzeże wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie popełniajcie mojego błędu!!!

Masz nowe informacje o firmie Voxel S.A. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Voxel S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Voxel S.A.