Voxel S.A.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Voxel S.A.
2 6 6 1

Opinie o Voxel S.A.

Administrator

Co myślicie na temat pracy w Voxel S.A.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

AIR

W Voxelu w CPR Kraków praca w dobrej atmosferze, fajni ludzie, kierownictwo...

Bartek

Możecie Państwo powiedzieć coś nt wynagrodzeń w Voxel?

oxxy

Stres, stres, stres. Nawał obowiązków (ciągłe dokładanie kolejnych), stanowczy ich nadmiar w stosunku do godzin pracy i bardzo marna kasa - żadnych podwyżek, ani szans rozwoju. Szansa na jakieś lepsze traktowanie tylko, jeżeli masz silne plecy albo jesteś blisko "szych"- w innym wypadku nie masz szans nawet na przyzwoite traktowanie przez osoby na wysokich stanowiskach. Wyzysk, mobbing (zmuszanie do porzucenia innej pracy, nagła zmiana godzin pracy). Nawet do dziewczyn na rejestracji wymagają wyższego wykształcenia okołomedycznego, ale nic za to nie oferują prócz marnych groszy i braku szacunku. Żadnego socjalu. Na pewno nie polecę nikomu.

oxygen
@oxxy 10.11.2016 23:34

Zostałam "przyjęta" do pracy. Pracowałam dwa dni, podczas których pracowałam po 8h, w między czasie dopiero wypełniając dane do umowy. Nie było wcześniej żadnego spotkania, podczas którego można by to załatwić. Ponadto powiedziano mi, że umowę dostanę do podpisania DOPIERO wtedy, gdy przyniosę wyniki badań wstępnych. Badań, za które SAMA MIAŁAM ZAPŁACIĆ, co jest niezgodne z prawem. Ponadto jedyne, z czym się spotkałam, to chaos. Zostałam dopuszczona do systemu i wszystkich obowiązków bez umowy oraz żadnego szkolenia. W tej firmie panuje chaos, totalny chaos. Miałam styczność jedynie z szarymi pracownikami, jak ja, oraz moją przełożoną, nikogo "wyżej" nie dane mi było poznać/porozmawiać. Brak uczciwości i rzetelności ze strony pracodawcy, tyle mogę powiedzieć.

karas

Prawda..praca w strasznym napięciu i stresie. Tysiąc rzeczy na raz chca żeby ogarniać. Traktują ludzi jak maszyny..Do tego trzeba się nastawić na ściąganie do pracy w innych godz.niz przewidziane i ogólnie chaos! W Zabrzu na pewno nie polecam!

foch

Jesteś masochistą? Lubisz pracę w stresie? Szukasz pracy za marne pieniądze? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że praca w Voxel jest odpowiednia właśnie dla Ciebie. Firma oferuje wyzysk pracownika praktycznie 24/7, zarobki które nie pozwalają się utrzymać oraz dużo stresu. Mam nadzieję, że powyższy opis ostrzeże wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie popełniajcie mojego błędu!!!

admin

Masz nowe informacje o firmie Voxel S.A. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Voxel S.A. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voxel S.A.