Opinie o Voxel S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Voxel S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voxel S.A. o rekrutacji.


Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voxel S.A. w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Voxel S.A.?

Mikołak Nowy wpis
Inne

VOXEL to nieporozumienie fatalna firma nie można się dodzwonić wyniki po dwóch miesiącach ....katastrofa. Z cvzystym sumieniem nie polecam......nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katarzyna Nowy wpis

Hejka, wiecie jak często są tutaj organizowane spotkania integracyjne? Bo taki benefit firma podała w ogłoszeniu w necie na stanowisko Pracownik ds. obsługi pacjenta (k/m). To są spotkania np. w knajpie, czy także wyjazdy weekendowe gdzieś w dalej?

Gapcio Nowy wpis
Inne

Kurczaki tam chyba nie pracują nie można się dodzwonić nikt nie odbiera po co komu numer jeżeli nikt go nie odbiera lipa kiepska ta obsługa

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Voxel S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Rejestrator medyczny?
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Kraków
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds.zakupów
Kraków
Ds-Technic sp. z o.o.
(26 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
oxxy

Stres, stres, stres. Nawał obowiązków (ciągłe dokładanie kolejnych), stanowczy ich nadmiar w stosunku do godzin pracy i bardzo marna kasa - żadnych podwyżek, ani szans rozwoju. Szansa na jakieś lepsze traktowanie tylko, jeżeli masz silne plecy albo jesteś blisko "szych"- w innym wypadku nie masz szans nawet na przyzwoite traktowanie przez osoby na wysokich stanowiskach. Wyzysk, mobbing (zmuszanie do porzucenia innej pracy, nagła zmiana godzin pracy). Nawet do dziewczyn na rejestracji wymagają wyższego wykształcenia okołomedycznego, ale nic za to nie oferują prócz marnych groszy i braku szacunku. Żadnego socjalu. Na pewno nie polecę nikomu.

oxygen
@oxxy

Zostałam "przyjęta" do pracy. Pracowałam dwa dni, podczas których pracowałam po 8h, w między czasie dopiero wypełniając dane do umowy. Nie było wcześniej żadnego spotkania, podczas którego można by to załatwić. Ponadto powiedziano mi, że umowę dostanę do podpisania DOPIERO wtedy, gdy przyniosę wyniki badań wstępnych. Badań, za które SAMA MIAŁAM ZAPŁACIĆ, co jest niezgodne z prawem. Ponadto jedyne, z czym się spotkałam, to chaos. Zostałam dopuszczona do systemu i wszystkich obowiązków bez umowy oraz żadnego szkolenia. W tej firmie panuje chaos, totalny chaos. Miałam styczność jedynie z szarymi pracownikami, jak ja, oraz moją przełożoną, nikogo "wyżej" nie dane mi było poznać/porozmawiać. Brak uczciwości i rzetelności ze strony pracodawcy, tyle mogę powiedzieć.

Kis
Były pracownik
@oxxy

W Gliwicach w rezonansie mają wykształcenie zawodowe i też pracują są nie miłe i też nie ma problemu

Nikt ważny
Były pracownik
@oxxy

Mamy 2022 rok i nic się nie zmieniło. Również nikomu nie polecam.

Anatol

Na premię trzeba sobie zapracować i nie byłoby źle. Ważne żeby były chęci do pracy a nie do narzekania.

Czaki

Atmosfera w pracy ok, ale to tylko tyle, dostaje się najnizsza krajowa, zero premii, dużo obowiązków, żadnej opieki medycznej itp.

AIR

W Voxelu w CPR Kraków praca w dobrej atmosferze, fajni ludzie, kierownictwo...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bartek

Możecie Państwo powiedzieć coś nt wynagrodzeń w Voxel?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
karas

Prawda..praca w strasznym napięciu i stresie. Tysiąc rzeczy na raz chca żeby ogarniać. Traktują ludzi jak maszyny..Do tego trzeba się nastawić na ściąganie do pracy w innych godz.niz przewidziane i ogólnie chaos! W Zabrzu na pewno nie polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
foch

Jesteś masochistą? Lubisz pracę w stresie? Szukasz pracy za marne pieniądze? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK to znaczy, że praca w Voxel jest odpowiednia właśnie dla Ciebie. Firma oferuje wyzysk pracownika praktycznie 24/7, zarobki które nie pozwalają się utrzymać oraz dużo stresu. Mam nadzieję, że powyższy opis ostrzeże wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie popełniajcie mojego błędu!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Masz nowe informacje o firmie Voxel S.A. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Voxel S.A. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Voxel S.A.
Przejdź do nowych opinii