Opinie o Voxel S.A w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Voxel S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voxel S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voxel S.A w Katowice

Iza

Voxel Sosnowiec ul Zegadłowicza. Badanie stosunkowo szybko, jednak do placówki nie można się dodzwonić (próbowałam kilka dni po kilka godzin-nikt nie odbiera). Na wynik czeka się bardzo długo, ponieważ nie można się dodzwonić to musisz tam pojechać kilka razy żeby dowiedzieć się, że wyniku jeszcze nie ma. Zero organizacji, nie szanują czasu pacjenta, nie polecam tej firmy.

@Iza

masz racje placowka nie zdaje egzaminu opuznione opisy ,dodzwonic sie jest niemozliwe

Zuźka Nowy wpis

Witam. Specjalista Analityk nie ma w swojej ofercie pracy wpisanego doświadczenia. dobrze rozumiem, że nie będzie ono konieczne by się dostać? Jeśli tak to ile wyniesie sama podstawa, od samego początku ma ten sam poziom?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Voxel S.A?

zawiedziona

pracownia w Sosnowcu szpital miejski nr 1 nie polecam nikomu obsluga jako tak ,wyniki badan nie sa w terminie,1 sierpnia robilam RM wynik mial byc za miesiac termin z ksiezyca chyba 31 sierpnia nie bylo,1 wrzesnia rano mialam wizyte u ortopedy przepadla bo nie bylo wyniku a bylam tam rano,wizyte mam odlozona o miesiac z waszej winy a majc 77 l zyczę wam takiej samej obslugi pacienta,nigdy wiecej u was i kazdemu kto mnie zapyta nie polec etakiej obslugi masakra

@zawiedziona

Jeśli chodzi o wyniki to raczej nie jest kwestia osób obsługujących Pacjenta, a raczej lekarzy którzy opisują badania. Dziwne dlaczego ludzie nadal obwiniają o wszystko pracowników rejestracji, którzy nie mają żadnego wpływu na sfochowanych lekarzy, którzy potrafią brać tylko pieniądze za siedzenie. Ale najlepiej obwinić o złe jedzenie kelnera, bo przecież on je przyniósł ;p

Rambus Nowy wpis

Witam oczywiście że pracownicy nie są winni takich długich terminów na wyniki ja szukałem gdzieś gdzie są wyniki szybko i znalazłem ( piszę z Dąbrowa G.) w Pińczowie czekałem na badania o tydzień dłużej niż w Sosnowcu ale wynik miałem na drugi dzień na email

Kobieta Nowy wpis

Teraz niedawno ktoś napisał, że pracownia nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę, z tym ze była to opinia postawiona przez samego pacjenta? Co natomiast z warunkami pracy? jaka będzie ich aktualna ocena ze strony osób zatrudnionych? Jest teraz dostępna oferta dla Pielęgniarki, chętnie poznam szczegóły odnośnie pracy, chce mieć porównanie. Jest tu może osoba, która mogłaby polecić?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Voxel S.A? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Monter Przemysłowy z niemieckim
Katowice
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Aga

Pracownia Nie zasługuje nawet na tą jedną gwiazdkę. Czas oczekiwania na wyniki ze skierowania pilnego to 30 dni roboczych. Dowiedziałam się na miejscu, że nawet jak skierowanie na badanie jest pilne to opis juz pilny Nie jest ???? Podejście do pacjenta i szarpanie za bark "celem szybszego położenia się(bo hrabiny czasu nie mają)" do badania to szczyt chamstwa i prostactwa personelu. W Bytomiu czas oczekiwania na badania co prawda jest dłuższy, ale wyniki są ekspresowo. Odbior wyników w placówkach powinien być taki sam a skoro nie jest- świadczy to tylko o niekompetencji pracowników. Nie polecam.

Witam, jeśli już wcześniej pojawiła się tu mowa o pracownikach rejestracji to zauważyłam, że od końcówki listopada na pewnym portalu widnieje oferta na telefoniczna obsługę. Czy faktycznie do teraz jeszcze nikt się nie zatrudnił? czy to ciężka praca? Jest sporo osób do obsługi?

Stanisław

Żona już 2 miesiące czeka na wynik.Skierowanie CITO !!!! TRAGEDIA

Czy w Voxel S.A poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

śnieżynka

Goła pensja i to na miarę najniżej krajowej :D Kiedyś dawali premie ale i to zabrali rok temu ;)

Alka
@śnieżynka

nie jestem na bieżąco ,wiec z jakich przyczyn z rok temu premie zniknęły? Piszesz i minimalnej czy to oznacza, że od stycznia będzie inny układ płac? Dodatkowo co musiałoby się zmienić żeby te premie tak w Centrum wróciły? Jest w ogóle na to szansa od kolejnego roku?

Jak długo trwa proces awansu w Voxel S.A?

BYŁY PRACOWNIK

Na przeprowadzonej rekrutacji z panią Dyrektor Agatą wspaniale cudowna Kobieta ale.... i tutaj się zaczyna. Podpisana umowa na dobrych warunkach od razu w 1 dniu pracy mało spotykane na czas nie określony, ale potem sie okazało dla czego. Recepcja, personel tam pracujący i kierownictwo to jakaś porażka, każdy robi co chce i jak chce zero składu i ładu. Nie przyjemna atmosfera, zazdrość skłócenie wśród pracowników, nowemu pracownikowi nie chcą przekazać wiedzy. Dokumentacja medyczna leżąca wszędzie bez podpisów pacjentów na wykonanie leczenia, papierowe listy pacjentów na badania chaos totalny :O że to funkcjonuje to jest cud. Po 2 dniach uciekłam. Nie polecam, chyba ze ktoś lubi się czuć jak wróg.

@BYŁY PRACOWNIK

Nowemu nie chcą przekazać wiedzy? Wiadomo przy tym dlaczego? zastanawiam się w czym nowa osoba mogłaby w zasadzie innym przeszkadzać? Piszesz przy tym o umowie na czas nieokreślony na start? dasz znać przy tym ile w tym przypadku będzie jakieś wypowiedzenie trwało? Ciekawi mnie także odniesienie starych pracowników do tych warunków, jest tu ktoś z nich?

Jest teraz oferta na produkcje na operatora na takim portalu, z tym ze zauważyłem tam już później ze lokalizacją jest Kraków. A co z Katowicami? Czy tutaj również ktoś będzie potrzebny? Mam doświadczenie i byłbym wstępnie zainteresowany. Nie znam tylko widełek płacowych, czy ktoś je kojarzy? I ile trwa zazwyczaj rekrutacja? Trzeba długo czekać to jaka jedna Pacjentka pisała czy raczej szybko idzie?

Iza

@Iza

Beata

Jestem 6 lat po zabiegu Gamma Knife w klinice Exira w Katowicach. Od tego czasu byłam kilka razy na kontrolnych rezonansqch. Zawsze miła i profesjonalna obsługa, zgrany zespół, wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo polecam i pozdrawiam ;)

J.B.

A ja powiem tak pracowałem w Voxel SA 2 lata jako kierowca pojazdu uprzywilejowanego , raport FDG i wszelakie inne prace- praca ciężka wymagająca skupienia i uwagi oraz siły fizycznej, obecnie mam inna pracę ze względu na korzystniejsze warunki. Ale wypłata zawsze była na czas , nadgodziny jeśli występowały były zapłacone , pracowałem w paru firmach wiec nie powiem złego słowa , gadki o wykorzystywaniu i nastawieniu na zysk - firma prywatna tak ma działać, właściciele to nie instytucja charytatywna, nikt za darmo nie zapłaci. Ja umówiłem się przy przyjęciu na warunki które zaakceptowałem i pracodawca się wywiązał. Jak zakończę karierę w obecnej firmie jeszcze ok 2 lata chętnie ponownie bym się przyjął.

@J.B.

Jednak chętnie byś się przyjął? Upewniam się, bo na samym początku zrozumiałam, że doszło do zmiany miejsca zatrudnienia ze względu na korzystniejsze warunki w innej firmie. Czyli do dziś tutaj mogło się coś znacznie polepszyć i stąd wynika tego typu nastawienie i chęć powrotu? Wiadomo mniej więcej co?

Zaangażowany

Pracuję tam od lat. (usunięte przez administratora) w Biurze w Gliwicach na stos. Takiego braku szacunku i(usunięte przez administratora) ze strony kierowników jeszcze nigdzie nie nie spotkałem. Pracownik może się latami poświęcać i dostać obniżkę wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

ewasob1966@o2.pl

Tragedia nie można się dodzwonić cały dzień ????

Ktoś
@ewasob1966@o2.pl

Drugi dzień zmarnowany na dzwonienie Poszukam innego TK

Jaki jest wkład kierownictwa Voxel S.A w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Krzysztof

A ja chciałbym jeszcze zapytać, czy to prawda że w grupie kapitałowej miały miejsce takie sytuacje i zachowania ze strony kadry zarządzającej, a które to nigdy w cywilizowanym, zachodnim świecie wydarzyć się nie powinny? :) I jeszcze chciałbym zapytać jaki przykład daje swą postawą prezes i kadra zarządzająca (w tym również wszelkiego rodzaju doradcy i inne osobistości których oficjalnie w składzie zarządu nie wymieniono)?

Krzysztof

Czy to prawda że w grupie kapitałowej Voxel miało miejsce wykorzystywanie pracowników do wykonywania prac nie związanych z zajmowanym stanowiskiem? W szczególności czy miały miejsce sytuacje gdzie wykorzystywano pracowników do wykonywania prac fizycznych w prywatnej posiadłości któregoś z wyżej postawionych? I jak to możliwe że odpiernicza się taką wiochę w organizacji która zatrudnia przeszło tysiąc lekarzy?

Krzysztof

Kolejna kwestia bezpośrednio związana z kierownictwem i atmosferą w pracy: Czy grupa kapitałowa Voxel zatrudnia również osoby o niestandardowej, być może wrażliwej osobowości? Jeśli tak to w jaki sposób traktowane są takie osoby? Oczywiście nie pytam tu o tych zatrudnionych po znajomości ;)

Krzysztof

Kiedyś, dawno temu gdy pracowałem jeszcze dla grupy kapitałowej, gdy rozmawialiśmy sobie na różne tematy, "kolega" z działu powiedział mi że to co wydarzy się w dziale to tam pozostanie :) Teraz proszę powiedzieć mi czy miały miejsce sytuacje nagrywania, tudzież udostępniania szerszej publiczności wypowiedzi pracownika bez jego wyraźnej wiedzy i zgody? W szczególności czy miało miejsce udostępnianie szerszej publiczności wypowiedzi które do publikacji się nie nadawały? Jeżeli tak to w jakim celu i jak rzutuje to na kwestię zaufania i odpowiedzialności w grupie kapitałowej?

Krzysztof

Troszkę się rozpisałem ale przyszła mi do głowy jeszcze jedna sprawa odnośnie dobrej atmosfery, a i to jeszcze nie koniec :) Czy w grupie kapitałowej zdarzały się sytuacje wykorzystywania słabości pracownika do jego dyskredytacji i przeciwko niemu? Jeżeli tak to jak to się ma do słynnej maksymy "po pierwsze nie szkodzić" ? :)

@Krzysztof

Te wszystkie pytania tutaj zadawane są tendencyjne? Bo nie wiem czy właściwie odbieram płynącą z nich sugestię

@Dorota

Raczej retoryczne :) Oczywiście ja niczego nie sugeruję, nie insynuuję, nie oskarżam ani też broń Boże nie prowokuję, stawiam tylko konkretne pytania odnoszące się do bardzo ważnych i poważnych kwestii i oczekuję konkretnych odpowiedzi.

Krzysztof

No i na koniec z mojej strony:) Z pozytywów to jednak miłe panie, fajni lekarze i personel, szczególnie dobrze wspominam te wszystkie leniwe weekendy na serwisie 24h i zdalne wsparcie jednostek :) Co do dziadka wszystkich dziadków (a nie tego którego mijam w parku na rowerze) to się niestety na terapię nadaje i tutaj moje zdanie pozostanie niezmienne. Tytuły naukowe do czegoś jednak zobowiązują. Serdecznie pozdrawiam, dużo motywacji w tych trudnych czasach życzę i proszę się na mnie za bardzo nie gniewać, o innych firmach to nie takie bzdurne elaboraty ludzie wypisują i raczej nikomu się z tego powodu większa krzywda nie przytrafiła. Cześć.

@Krzysztof

Których jak widać stale nie otrzymujesz... Zaskakuje mnie to w sumie. Brak chęci na odpisanie czy nikt kompetentny do udzielenia odp jeszcze tu nie trafił? Chyba że po takim czasie pogłębiłeś już tę wiedzę i zatwierdzisz cokolwiek? ;)

@Dorota

Może dlatego że ten gnój jest zbyt ciężki i nikt się do tego nawet zbliżyć nie chce :)

@Dorota

A proszę mi może powiedzieć, czy to prawda że w tej żałosnej organizacji miały miejsce przypadki poniżania na tle seksualnym? :) Czy środowisko lekarskie i osoby z nim związane są tu może na jakiejś uprzywilejowanej pozycji i mogą sobie pozwolić na więcej niż zwykły obywatel?

Dawid
@Krzysztof

Ty tak na poważnie? Z Twojego opisu jakoś taki nie za przyjemny obraz się wyłania. Dlaczego więc nikt z dawnych koleżanek i kolegów, nie potwierdza Twoich słów?

@Dawid

Nie no, gdzie tam, jaja sobie robię :) Myślę że już najwyższa pora żeby się szanowni Państwo razem z tym swoim śmiesznym, niedouczonym dziadkiem z PRL-u odnaleźli w brutalnej rzeczywistości :)

@Dawid

Co ciekawe, też nikt nie zaprzecza :)

@Ktos
@Krzysztof

@Krzysztof a czy możesz powiedzieć w jakim dziale pracowałeś/czym zajmowałeś się w Vogela?

@@Ktos

Zapytaj się dziadka, niech on Tobie opowie w jakim dziale pracowałem i czym się zajmowałem, jakie panowały tam warunki zatrudnienia i jakie metody zarządzania stosowano :) Ja z mojej strony zdecydowanie nie jestem zwolennikiem eskalacji tego typu sytuacji, nie czuję się też prowodyrem całego zamieszania ani nie czuję się odpowiedzialny za tą narastającą (usunięte przez administratora) Swego czasu gdy tam jeszcze pracowałem, próbowałem załagodzić całą sytuację, obrócić w żart, niestety wyszło inaczej :) Teraz jeżeli dochodzi do (usunięte przez administratora) sytuacji kiedy to ja jestem inwigilowany i nachodzony przez pracowników grupy kapitałowej, ich rodziny, znajomych, w tym również nieletnich, to może jednak najwyższa pora powiedzieć sobie otwarcie co tak na prawdę miało tam miejsce.

Ktos
@Krzysztof

Niestety nie wiem kim jest dziadek i chciałbym się od Ciebie dowiedziec czegoś więcej o Twoich obowiązkach w formie Voxel i o tym skąd tak zła opinia? Zastanawiam się nad aplikowaniem stąd moja ciekawość.

@Ktos

To proszę się nie przejmować i aplikować bo ja tu sobie żartuję tylko :) Udanej aplikacji, proszę napisać jak było :)

Jaka umowa obowiązuje w Voxel S.A podczas okresu próbnego?

Fmdkmd

Umowa zlecenia na czas określony 3 miesiące, po tym okresie umowa zlecenie na czas nieokreślony. Nie ma szans w tej firmie na etat!

Miki mouse
@Fmdkmd

Umowa zlecenie? Normalnie musi być 168 godz czy można np. Jakby na pół etatu - około 80 h wyrobić?

@Fmdkmd

Umowa zlecenie funkcjonuje na wszystkich stanowiskach? Wszyscy pracownicy tak mają? Tak było mówione od początku, zgodziłaś się na to?

Xxx
@Karolina

Tylko pracownicy „wyższego szczebla” maja etat, dziewczyny na rejestracjach tylko zlecenie. Oczywiście na tym zleceniu wyrabiasz tyle godzin jak na etacie, pracujesz w soboty i niedziele nieraz po 12h, stawka najniższa jaka może być, na rozmowie o prace proponują na początek zlecenie, w moim przypadku po 2 latach pracy tam etatu nie było wiec podziękowałam. Aha! (usunięte przez administratora) w tej pracy to normalka, ciśnienie pracowników bo trzeba wyrobić limit … zero szacunku i wyzysk! Tyle można o voxelu powiedzieć!

Dominika
@Fmdkmd

To kiepsko, że nie ma szans. A jak ktoś porusza temat z szefostwem, to jakie najczęściej padają odpowiedzi?

Ula
@Xxx

Proponują zlecenie, obiecują etat, którego nigdy nie dostaniesz. Dramat!

@Ula

Ale bez sensu. Problem jest taki, że jak ktoś odejdzie to przyjdzie kolejna, która zgodzi się na zlecenie. Chyba trzeba byłoby każdą kandydatkę zbuntować jakoś, to może by zmienili to jeśli nikt by nie przyszedł. Myślicie, że to realne?

@Dorota

Zorganizuj strajk albo strzel z ucha do państwowej inspekcji pracy.

@Krzysztof

Tak, jasne jasne :D Chyba najlepiej by było gdyby kandydaci po prostu czytali opinie. Aż dziwne że nic ich nie dziwi w tych warunkach współpracy.

@Karolina

Czy forma zatrudnienia na umowę zlecenie - na danym stanowisku i przy zakresie obowiązków jaki tam macie - jest zgodna z prawem?

O.
@Krzysztof

Nie jest zgodna. UoP dostaniesz, ale po znajomości. I to jest fakt. Ty się zwolnisz, to następna osoba szybko przyjedzie na twoje miejsce. Pracownicy niskiego szczebla się nie liczą, są dosłownie traktowani jako podkategoria. Jak masz plecy, to słyszysz ochy i achy i szybko i łatwo awansujesz. A jak nie, to potrafią ciebie gnoić o wszystko. Bo nie tak się uśmiechnęłaś, nie mówiąc już o tym, że jest duży nacisk na ilość badań. Nie wiem, jak mamy sprawić, że ludzie będą zapisywać się na więcej badań. Mamy mówić, że jak robisz badanie X to powiększ sobie diagnostykę o badanie Y? Absurd!

@O.

Skoro tak, to niezłą dzicz tam macie!

@O.

No i co teraz będzie dalej z tematem? Czy jest jakaś szansa, że wraz z nastaniem tego nowego, wspaniałego, Polskiego Ładu Wasza sytuacja się poprawi?

Małgorzata
@Xxx

A skoro po 2 latach nie było etatu i chciałaś odejść to firma nie starała się cię zatrzymać i dać ten etat? 2 lata stażu w firmie to jednak coś.

Olka
@Małgorzata

Również pracowałam w tej firmie pare lat… i nie! Nie dlatego ze było tam super fajnie tylko dlatego że nie było żadnych innych ofert pracy na podobnym stanowisku. Praca tak jak ktoś wcześniej pisał co chwile dokładają nowe obowiązki, praca w weekendy, nadgodziny to normalka. Dużo stresu i nieprzyjemnych sytuacji. Zespół mieliśmy bardzo zgrany, większość osób była bardzo sympatyczna i atmosfera była wręcz idealna. Największy mankament tej firmy to sposób jej zarządzania - mówiąc wprost szefostwo ma nas w D.upie. Niedość że płacą 19,70 zł brutto za godzinę (najniższa krajowa oczywiście) to jeszcze jak powiesz ze odchodzisz to usłyszysz ze na twoje miejsce już się kolejka ustawia … z perspektywy czasu mimo fajnego zespołu wewnątrz pracowni żałuje tych kilku lat w tej firmie.. był to bardzo zmarnowany czas który nie dał mi żadnej ścieżki rozwoju ani satysfakcji finansowej. Jest to przykre ze tak potężna firma tak podle traktuje swoich pracowników..

Mirosław
@Olka

Za nadgodziny też stawka taka sama jak normalnie czy jednak dawali coś więcej? Bo może opłacało się w ten sposób dorobić?

Krzysztof

No i co dalej z tymi umowami, czy grupa kapitałowa respektuje prawo pracy czy nie respektuje?

519442190

Mama zapłaciła za prywatne badanie TK i musi czekać tydzień na opis badania. Nie można się dodzwonić. Czytałam ,że całe dnie ludzie siedzą na telefonie. Kompletny brak szacunku dla schorowanego, obolałego, , niepełnosprawnego klienta . Po badaniu w rejestracji panie miały nagrać wynik badania na płytkę. Program szwankował. Dwie Panie nie wpadły na to ,aby przejść do pracowni TK. Szczęściem wyszedł na korytarz pracownik TK i zrobił nagranie w 2 minuty. przykre bolesne, niezrozumiałe Henryka Bytomska

Moniks
@519442190

Tylko Panie na rejestracji mogą nagrać płytę. Technik nie ma z tym nic wspólnego. Co najwyżej mógł dostać płytę od rejestracji i podać pacjentowi.

Xxx

Witam Powiem tak Nierówność .. lizusostwo w stosunku do osób wyżej postawionych. Wytykanie innym błędów zeby samym być super ????????. Niektórzy powinny być na początku przeszkoleni z kultury. Totalny chaos panujący w całej rejestracji. Organizacja pozostawia wiele wątpliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Voxel S.A - Katowice

• Jak się pracuje w Voxel S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Voxel S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voxel S.A?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042