Opinie o Voxel S.A w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Voxel S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Voxel S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voxel S.A w Katowice

Ciekawa

Co myślicie o pracy w tej firmie? Polecacie?

Marlena
@Ciekawa

Zależy na jakie stanowisko

@Marlena

A gdybym tak zechciał zaaplikować na stanowisko Właściciela? Jakie panują warunki, polecacie? hehehe

@Ciekawa

Nie polecam pracy w tej firmie, dla mnie to czysty wyzysk pracownika. Nie liczą się w ogóle plany pracownika, wiecznie szantażowanie ze strony kierownika placówki. Voxel nastawiony jest na AKORD, wykonywanie badań na starych aparatach, a to chyba nie oto chodzi. Kierowniczka udaje sympatyczną, a jak się człowiek obróci to obrabia tyłek…podwyżki ? O tym można zapomnieć ! Jest podział w kwestii finansowej na pracowników, którzy mają umowę o prace, a zlecenie…wydawałoby się, że skoro walczy się o podwyżki to dla wszystkich, a nie dla umów o pracę…

Na jakie wsparcie w Voxel S.A mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nieznana

Żadne, dla nich nie istnieje możliwość powrotu do pracy po urodzeniu dziecka….

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Voxel S.A?

Nieznana

O wszelakich wyjazdach, imprezach można zapomnieć w tej firmie. Voxel jest nastawiony typowo na pracę od rana do nocy ! Wykorzystywanie pracowników

Wiecie czy Voxel S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krzysztof

Jeżeli zasłużysz się ciężką i sumienną pracą to kto wie, może i znajdzie się jakiś hebel dla Ciebie... :)

Alicja

Dobry żart

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Voxel S.A? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kris

W ubiegłym tygodniu miałem wykonywany rezonans na Radiowej, bez problemu udało mi się przełożyć termin badania. Pani w rejestracji (nie zapamiętałem imienia, chyba Anna) konkretna i zaangażowana w udzielanie informacji. Wszystko sprawnie i na czas.

Pacjentka

Rejestratorki na TK na radiowej najlepsze! Pełen profesjonalizm i pomoc! Zawsze u smiechniete i grzeczne do pacjenta. Miałam okazje mieć tam badanie i byłam potraktowana bardzo dobrze. Pani która mnie rejestrowała wszystko wytłumaczyła na czym polega badanie pomogła wypełnić ankiety i wszystko na spokojnie. Polecam każdemu kto ma wykonać badanie TK to tylko na Radiowej. Pozdrawiam cały personel.

Mikser

Miałem przyjemność korzystać z usług voxel na radiowej 4 razy i pierwszy raz Po prostu nagroda Nobla się się należy za panią niską blondynką w rejestracji pełen profesjonalizm uprzejma miła grzeczna ale z relacji reszty pan ta miła kobieta została zwolniona aż szkoda tyle ludzi mówiło o niej że super babka !!!!!! (usunięte przez administratora)Nie miłe Panie że aż szok zamykają wcześniej nie wydają wyników po 20 godzinie itp......

Kis
@Mikser

(usunięte przez administratora) Ten kierownik też sobie nic nie robi że skarg składanych do niego moja mama była A te babki jak były nie miłe tak są dalej i bardzo dobrze pamiętamy ta fajna dziewczynę blondynką aż przyjemnie było czekać w tej kolejce nawet jak było opóźnienia 3 godziny przyszła porozmawiała rozładowała emocje super była!!!!!!

Pielęgniarka

Rezonans Gliwice ul. Radiowa tragedia święta racja pracuje tam i innym szpitalu muszę potwierdzić że te dziewczyny z rejestracji są naprawdę nie miłe pomyliły im się stanowiska bo na obecną chwilę myślą że są prezesami najgorsza to ta stara Ala!!!!!!!!!! Jak wspomniałam że pracuje Jeszcze w innym szpitalu to tam aż przyjemnie iść!!! Do TK też aż miło iść A tam porażka!!!! Wstyd naprawdę! Wymienić wszystkich!!!!!

Xxxx

Święta racja obsługa w rezonansu w Gliwicach ul. Radiowa tragiczna!!! Już nie wspomnę o tej małej starszej i Bezczelnej babie z fryzurą lata 30 niewiem jak się nazywa bo brak identyfikatorów jeszczecsmierdzaca petami Boże skandal.

Rezonans Gliwice moje zdanie jest takie że tak poważna znana szanowna firma jaka jest voxel że zatrudniają takie (usunięte przez administratora)! Panie ???? Nie można tego nazwać Panie !!! Wstyd dla Pana niby kierownika wysoki lekarz w okularach do którego zgłasza się problem A on to lekceważy!!! Wszyscy do wymiany natychmiast !!!! Bydlaku nie miłe

aplikować

Dzisiaj znalazłam ogłoszenie na stanowisko samodzielna księgowa. Czy ktoś orientuje się jaka jest atmosfera w dziale księgowości oraz jaka jest przyczyna poszukiwania pracownika? Czy to wynika z rotacji, czy może jakaś ciąża albo zapotrzebowanie na dodatkowy etat?

Lidia
@aplikować

Na razie nikt nie odpowiedział na Twoje pytania, ale trzymam kciuki, aby to się jeszcze zmieniło. Pytałaś o pracę w Voxel - zdecydowałaś się aplikować czy jeszcze tego nie zrobiłaś?

Nikt nigdy nie potraktiwal mnie tak źle jak w tej firmie. Pracowałam w nowo otwartej placówce, dając z siebie wszystko, zostając po godzinach, żeby nadrobić masę obowiązków ponad siły. Na koniec trzeciego miesiąca przyjechała Dyrektor i poinformowała, że nie przedłuża umowy. Tydzień wcześniej było zapewnienie, że wszystko jest ok. Argument był tak niedorzeczny... Obarczono mnie o brak pacjentów, ale firma, która otwiera nowa placówka, nie przeznaczyła grosza na reklamę... Nie polecam tej firmy zdecydowanie, zero profesjonalizmu, nie wspomnę o traktowaniu ludzi. Mówią to co powinno się usłyszeć na danym etapie pracy, aby nie zniechęcić do pracy. Stawki godzinowe to jedne z najniższych jeszcze istniejących. Odchorowalam ta prace....

Krzysztof

A czy miała może Pani okazję poznać niejakiego Jaśniepana który to dyryguje tym całym przybytkiem?

Byłem dziś na rezonansie w Gliwicach, dość spora kolejka, ale Panie przy okienku podziwiam za cierpliwośc w stosunku co do niektórych pacjentów. Mnie przyjmowała bardzo miła, rzeczowa i przede wszystkim pomocna osoba, nie mam nic do zarzucenia.

Maja

W Gliwicach rezonans magnetyczny tragedia!!!! obsługa nie miła Panie tam pracujace opryskliwe i chamskie chyba funkcję im się pomyliły nie polecam????????????????????

Lidia
@Maja

Okej, dzięki za opinię, bo właśnie szukałam jakichś informacji o Voxel. Widzę, że obsługa Ci nie odpowiadała. A jak poszło samo badanie?

Zla

Rejestracja na godzinę z zaznaczeniem proszę być wcześniej a potem siedź człowieku milcz i trać czas , wołają na badanie jak chcą

Joanna

Może ktoś mi podpowie jaką macie atmosferę mam zamiar aplikować

Ilona d

W Gliwicach tragedia tomograf p. Kasia opryskliwa bez uśmiechu szok podobnie jak w rezonans telefonu nikt nie odbiera dodzwonić się graniczy z cudem Pani nie miła antypatyczne prócz dwóch blondynek ale blądynki bo niewiem jak mają na imie a nie że.......... Bardzo miłe grzeczne Panie i serdecznie dziękuję tej n8dkiej Pani za obsługę należy się nagroda Nobla ???????????????????? polecam z całego serca

Halina S

Serdeczne podziękowania dla Pani Alicji pracownicy rezonansu magnetycznego w Gliwicach przy ul. Radiowej czyli odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku miła uprzejma zawsze uśmiechnięta grzeczna porostu do rany przyłożyć kobietą polecam rejestrację u tej Pani i tylko u tej czym i ALICJI kobieta pomogła mi w każdym calu opisanej sytuacji pominę fakt że rejestrowałam się telefonicznie u Pani A ... dalej nie pamiętam była nie miła antypatyczna zarejestrowała mnie na późną godzinę mimo to że mam bardzo daleko a Pani Alicja pomogła mi w 5 minut .DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ . Pozdrawiam

Levis

Trafiłem strasznie obsługiwała mnie żyjąca gumę, antypatyczna i nie miła Pani w spódnicy mini , robiła że mnie debila zadawala po kilka razy te same pytania telefon dzwoni jak najęty skandal.

koralowiec

Bardzo trafny opis zamieścił już "Pracujący" - w pełni zgadzam się z opinią. Klimat w pracy bardzo trudny Jeżeli jest się blisko z Zarządem, można czuć się w miarę komfortowo. W przeciwnym razie jest się perfidnie ignorowanym lub zarzucanym dodatkową robotą. Wulgaryzmy ze strony kierujących, na porządku dziennym. Asystentki Zarządu/Kierowniczki biura zarządu tej firmy też są starannie wyselekcjonowane - opryskliwe, nieuprzejme, chamskie - zgodnie ze standardami firmy. Nie polecam!

Igor

a kasa chociaż spoko? może chociaż ona rekompensuje wszystko inne?

Zostaw merytoryczną opinię o Voxel S.A - Katowice

• Jak się pracuje w Voxel S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Voxel S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voxel S.A?

Voxel S.A