Alteris Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Alteris Sp. z o.o.

dkaiao

moim zdaniem to opłaca się u nich pracować jako Sekretarka - Asystentka Biura tylko nie wiem na ajkich konkretnie warunkach, bo napisali, ze gwarantują atrakcyjne wynagrodzenie.

Gość

Niepoważne podejście do osób rekrutowanych, po 2 miesiącach od rozmowy brak kontaktu, żadnej odpowiedzi.

It-man

Jak szukasz "cieplej posadki" to tam nie idz. Ale jesli lubisz wyzwania I chcesz sie czegos nauczyc to tak. Pracy nie jest malo, ale ja pozytywnie wspominam ta firme

Hej, A ja mam propozycje pracy do Alteris ??? Mam szukać dalej ?

Sodoma i gomora nie polecam nikt nic nie wiem nikt nic nie robi tylko ty jako nowy. Zarobki kiepskie nie polecam szukaj dalej

Zostaw opinię o Alteris Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alteris Sp. z o.o.