Eticod Sp. Z o.o.

Chorzów

Opinie o Eticod Sp. Z o.o.

koralina

Zarobki w firmie w porządku. Gorzej z resztą. Od początku pracy dostajesz milion zleceń i kiedy cały dział opowiada o swoim przebojowym weekendzie, ty naginasz żeby wyrobić ze stertą zadań do zrobienia. Później od szanownej szefowej słyszysz- nie zawierasz przyjaźni w firmie, nie podoba mi się to. Nie za to mi płacą, ja gadać mogę, nawet chętniej niż tłumaczyć się klientowi z błędów działu produkcyjnego. Szefostwo zatrudniło do działu handlowego kierownika z zewnątrz. Kierownik ten obrażał mnie przy pracownikach, chyba dlatego, że klient podczas wizyty szybko i sprawnie zamknął mu usta ponieważ wolał porozmawiać ze mną. Kierownik kpił ze mnie i ze sposobu w jaki pracuję, jednocześnie zachwalając poczynania innego pracownika (który sam mi opowiadał, że kierownik mówi mu dokładnie co robić) podczas gdy mnie nakazane było działać. Na koniec pracy pani szefowa powiedziała, że jeśli jestem z konkurencji mam się szykować na karę pieniężną, bo podobno chodzą takie podejrzenia. Jedyną normalną osobą pracującą przy prowadzeniu tej firemki jest pan dyrektor. Kiedy moja współpraca z tą firmą ostatecznie dobiegła końca od osoby pracującej tam usłyszałam słowa: "Tutaj nie jest tak kolorowo jak ci się wydaje, ale to opowiem jak się zobaczymy". NIE ZGADZAM SIĘ na obrażanie mnie w miejscu pracy, NIE zgadzam się na oczernianie mnie przez szefostwo i NIE ZGADZAM SIĘ na kpienie z mojej osoby. Pracy nie polecam, a podobno jedno miejsce się zwolniło/ zwolni... :)

Edyta

@drukarz na forum możesz napisać opinię anonimowo. Jeżeli napiszesz prawdę i bez łamania regulaminu nikt się nie dowie, że to Twoja opinia. W takim razie wypowiesz się na temat pracy w Eticod?

@Edyta 26.09.2017 11:10

Ja uważam, że jest całkiem fajnie. Porządna firma.

Edyta

@loki wypowiedź użytkownika, którego wspominasz jest z 2015 roku. Teraz jest 201 rok i w firmie mogło dużo się zmienić, dlatego warto, żeby pracownicy się wypowiedzieli co się aktualnie dzieje w Eticod. @drukarz niestety nie odpowiem Ci na pytanie, bo nie pracuje w Eticod, ale może TY chcesz odpowiedzieć na moje pytanie, bo z tego jak rozumiem pracujesz w tej firmie?

@Edyta 13.09.2017 11:29

Nie bardzo chcę się tutaj wypowiadać o naszej firmie bo można podpaść.

drukarz

A nie wiecie po co u nas tylu tych handlowców pozatrudniali? Słyszeliście coś o tym?

@drukarz 12.09.2017 00:58

Ale coś ucichło z tymi handlowcami. Czyżby już się napracowali?

Edyta

@poooool pracujesz nadal w Eticod Sp. Z o.o. i podtrzymujesz swoją opinię? Jeżeli tak to zawsze warto argumentować swoje opinie, by użytkownicy mieli merytoryczne odpowiedzi na swoje pytania.

loki
@Edyta 16.08.2017 12:08

Przeczytajcie wypowiedż " byłego taniego pracownika". Wynika z niej, że te pochlebne opinie wypisują sami właściciele. Myślę, że on wie co pisze, dlatego Edytko nie spodziewaj się, że poooool coś Ci sensownego odpisze, bo to może być ktoś z wyżej wymienionych przez " byłego taniego pracownika".

wiesz co wydaje mi sie ze jezeli przenisili siedzibe to raczej te same ososby zostaly no bo zobacz sam fakt @batony ze nie byla zadnej rotacji o czyms swiadcxzy

poooool

Hej powiem tak jest super a szefostwo to rewelka pozdrawiam

edi
@poooool 17.10.2015 22:58
Hej powiem tak jest super a szefostwo to rewelka pozdrawiam

poooool co ty za głupoty wypisujesz. Jaka jest tutaj rewelka? Nie żartuj!

były tani pracownik

Pracowałem ze skierowania z UP, potem pracowałem 3 miesiące, nie chciałem dłużej. Wykorzystywanie taniej siły roboczej. Pracowałem jak każdy inny na normalnej stawce. Krytyka prawdziwa tak jest naprawdę, te pozytywne opinie wypisywane przez właścicieli. Oni wiedzą, że ludzie siedzą cicho bo nie ma pracy, dlatego wykorzystują. Wolę być wykorzystany za granicą. Co jeden to mądrzejszy w tej firmie. Właściciele nie lubią krytyki. Tam większość ludzi pracuje ze skierowań. Ja tam wolałem odejść. Nie polecam. Umowy śmieciowe stosują, wiem bo koleżanka czekała na skierowanie z urzędu pracy. Tak jak pisałem kłamstwo i udawanie a pozytywy sami właściciele wypisują.

pool

Bardzo Fajne szefostwo wielki pozytyw :) reszta załogi super mili uśmiechnięci po prostu normalni inteligentni ludzie zarobki hmmm w takim kraju żyjemy i tyle najważniejsze nie ma tych dziadowskich śmieciowych umów i tu ogromny plus pozdrawiam

Współpracownik

Były
@Współpracownik 25.03.2015 22:07
I kto to mówi - największy nierób w firmie! Lila wstydź się.... Szefostwo i tak za długo Cię tolerowało....

Ups! komuś się za mnie oberwało. Trudno, gdzie drwa rąbią...

mario

ETICOD kończy budować swoją nową siedzibę róg GRZEGORZKA i STRZELCÓW BYTOMSKICH. Kawałek dalej na STRZELCÓW BYTOMSKICH jest przystanek autobusowy oraz siedziba Straży Pożarnej. Każdy już będzie wiedzieć, gdzie to jest po takich wskazówkach. Na elewacji nowej siedziby mają logo ETICOD.

Gość

Czytałem, że Eticod buduje w Katowicach nową siedzibę, ale nie napisali gdzie. Czy ktoś wie? Obawiam się, że skoro jest to polska rodzinna firma, to raczej niczego dobrego nie wróży jako pracodawca. Najlepsze firmy w Polsce pod kątem kultury i poziomu pracy oraz uczciwych zarobków to głównie zagraniczne oddziały dużych niemieckich czy szwedzkich firm (dopóki nie zaczną nimi zarządzać polscy managerowie). Polska prywatna firma to najczęściej zła organizacja pracy, improwizacja i zła atmosfera spowodowana nieumiejętnością zarządzania ludźmi.

Władmir

*edek* nie ma socjala. Zapomnij.

Władimir

Nie widzę związku miedźy ilością języków a jakościa pracy. To jest zwykła polska firma. Socjalu nie ma. Kokosów nie zarobicie, wiec się nie nastawiajcie na bóg wie co.

Mirek

Ja tam widze 7 wersji językowych na stronie Eticod, nie wiem, czemu az dwie osoby naliczyły się 6...

omen

nie wydaje mi się, raczej spodziewają się klientów z tylu krajów, albo sami są filią większej firmy a wymogi spółki-matki dotyczą m.in. strony www w 6 językach..

Gaweł

Socjal to jest chyba tylko na umowę o pracę... Widzę, że stronę internetową mają dostępną w 6 językach, czy z tyloma krajami rzeczywiście współpracują?

raul

tam pisał ktoś chyba niespecjalnie przepadający za Eticodem. Jakiś socjal w tej firmie jest na pewno

No coś ty. Nie licz na socjal

No nie może iść dwóch z jednego stanowiska na urlop w jednym czasie. Z umową to różnie, pół roku, rok, zdarzały się nawet kilku letnie

Umowa o prace na czas okreslony, zdarza sie ze sa umowy zlecenie, ale na krotko. Z urlopem to bywa różnie, najgorzej w okresie wakacyjnym, musi być zmiennik na twoje stanowisko.

na poczatku oczywiscie dadza najnizsza, potem moze sie polepszy ale cudow sie nie spodziewac, atmosfera ok, chociaz to zalezy na jaka zmianie i z kim sie trafi

...

Praca średnia. Zarobki szału nie robią. 3 zmiany. Brak premii i jakiejkolwiek motywacji. Starsi pracownicy mówili że było rewelacyjnie, teraz to już zupełnie inna sprawa.

Kataryniarz
@... 14.06.2013 21:14

było rewelacyjnie dopóki właścicielom zaczęło się dobrze powodzić, zechcieli krócej przebywać w pracy to przyjęli Ekonoma-Lizodupa. Ludzi nie szanuje, obraża i wprowadza terror. Teraz tam jest mobbing i dyskryminacja. Właściciele to wiedzą i udają, że wszystko ok. Socjalu żadnego. Do swojej świetności sprzed lat już nie wrócą. Obrośli w piórka. Im się dobrze powodzi i to jest cel tej firmy.

malo pracy-wykorzystywanie??Nie kapuje

nie polecam malo pracy, wykorzystywanie.

Zostaw opinię o Eticod Sp. Z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eticod Sp. Z o.o.