Opinie o Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. w Chorzów Marii Skłodowskiej-Curie 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. w Chorzów Marii Skłodowskiej-Curie 30

Adam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Mam zamiar aplikować na stanowisko operator gospodarki surowcowej ale trochę poczytałem i nie wiem czy warto ? Piszą że firma ma być sprzedana innemu inwestorowi .,więc nie wiem co o tym myśleć .Czy ktoś może udzielić i jakiejś informacji?

Inia Nowy wpis

Chłopak widział ofertę dla Obchodowego Urządzeń Pomocniczych Kotła. Z opisu wynika, że trzeba mieć minimum dwa lata pracy za sobą, chłopak ma nieco więcej i zastanawiamy się czy to nie wpłynie na ostateczna podstawę?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Mam pytanie ? Czy są w firmie jakieś dodatki np. szkodliwe czy roczne premie? Wiem że w innych elektrowniach są takie rzeczy .Mam zamiar aplikować ale w ogłoszeniu są same ogólniki nic konkretnego .Dziękuję

Darkowski99@znajomi.pl Nowy wpis

To prawda 3500 zl

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Wercia

Dzień dobry. jest teraz dostępna oferta dla młodszego specjalisty ds. kontraktów i przetargów. Po tej treści wiem, że to nie praca stała tylko na umowę o zastępstwo. Czy ktoś już ma doświadczenia z takiej formy zatrudnienia? możliwe, że przydziela mi później inna funkcję?

Robet
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Może mi ktoś powiedzieć ile tak naprawdę zarabia się na stanowisku operatora gospodarki surowcowej bo ludzie różne rzeczy piszą i czy jest dodatek szkodliwy bo z tego co wiem to na innych elektrowniach jest. Dzieki

Mnie również interesowała ta oferta dla operatora gospodarki surowcowej, zwłaszcza ze nie wskazano w niej średnich widełek, więc ciekaw jestem jakich zarobków można w teorii się spodziewać. W mile widzianych wskazano świadectwo kwalifikacyjne E gr II. Czy to z automatu zawyży stawkę?

Dixe

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega praca na stanowisku operatora gospodarki surowcowej? Czy to jest praca na magazynie?

@Dixe

Jest to oddział w pełni odpowiedzialny za nawęglanie zbiorników przy-kotłowych.

Witam, potrzebuje się dowiedzieć jak zarabia elektromonter dyżurny. Nie piszecie o tej pracy wprost o ile niczego nie przeoczyłam a właśnie wczoraj dodano ofertę. mój partner może się zainteresuje

Jeszcze miesiąc temu potrzebny był operator gospodarki surowcowej. Był ktoś teraz na rozmowie? interesują mnie proponowane obecnie warunki, w ofercie nie podano kwot. I co po tylu miesiącach się teraz dzieje z tymi normami oraz nadgodzinami o których pisali? Jak je ocieniacie?

NOWY

Byłem propozycja nie do odrzucenia 4500 zł brutto i łopata gratis

@NOWY

Łopata mówisz? A co jaki czas dają nowa? :D w ofercie piszą też o premii wynikowej, świątecznej i nadgodzinach. Wtedy jakie zarobki wychodzą? Wchodzą w takie szczegóły?

Hej. :) mnie także zarobki by interesowały ale podczas pracy jako obchodowy kotła. Dodatkowo czy jest tu ktoś kto pracuje lub niedawno pracował i by opowiedział w jaki sposób taki przykładowy dzień z pracy może wyglądać? ciekawa jestem co mój partner by robił gdyby się zdecydował

Ile zarabia w CEZ Chorzów operator elektrociepłowni?

Operator

Tak myślę ze trzeba szukać nowej pracy bo nic na lepsze raczej się nie zmieni

Chciałbym się zapytać o atmosferze w pracy pracowników

@Kandydat

Atmosfera jest napięta ze względu na spadające pensje np.obcinanie nadgodzin

@Romek

W jakim kontekście "obcinanie"? Po prostu nie występują albo w mniejszej ilości czy o finanse tu chodzi? To jedyna przyczyna napiętej atmosfery? A pracownicy obecnie jak się dogadują między sobą? Co z poziomem zintegrowania się?

@Teresa

Pracujesz w firmie więc dobrze wiesz o czym mówię inflacja+mniej nadgodzn to jest realny spadek pensji o parę set zł taka jest prawda, a co do atmosfery kilka młodych chłopaków którzy mają przed sobą po 30 lat pracy już myślą o zmianie pracy bo jak by nie patrzeć już za chwilę najniższa krajowa dobije do naszych stawek a jak widać po dodatkach wczoraj były dziś są zmniejszone a co jutro???

@Romek

a to ja dodatków akurat nie widziałam więc nie wiem. ale widzisz czyli o inflację Ci chodzi? przez moment zrozumiałam, że poważnie coś fizycznie może się zmniejszać i to po prostu dało do myślenia... a czy w drugą stronę temat był jakkolwiek podejmowany? mam na myśli kwestię "dorównania" finansowego, jakiejś podwyżki w przyszłości? czy ludzie raczej pracują i biernie czekają? co z wynikami z pracy, są stabilne?

@Teresa

Nie ujmujmy swojej inteligencji nie chodzi o inflację i dobrze wiesz o co chodzi ale dobrze powiem wprost ile było nadgodzin 2-3 lata temu?50-40 ile rok temu 30 a dziś ile 20? Czyli co obcinają czy nie ? Za chwilę nie będzie wcale a co wzamian ? Czyli według ciebie spada realna pensja czy nie ? A w kontekście inflacji którą tak przypomniałaś to poprostu jest to bardziej odczuwalne .Czy teraz wyczuwasz nastroje czy potrzebujesz jeszcze dodatkowych wyjaśnień ? Nikt dziś nie pracuje za pochwały itp tylko za pieniądze bo ma na utrzymaniu rodziny myślałem ze w XXI wieku to jest jasne ale cóż może się mylę

Czy ze względu na rosnącą inflację rosną też pensje w firmie? Pytam o stawki bo chcę aplikować

@Kandydat

Hej a na co startujesz? Skawina czy Chorzów? Widzem na stronie cztery ogłoszenia. Ogólnie to nie szukali w ostatnim czasie może kogoś do biura? Ciekawa jestem jakie w Chorzowie mieliby otwarte stanowiska do aplikowania

Rufi

Szukają operatora gospodarki surowcowej czego można się spodziewać bo zamierzam aplikować?

@Rufi

Co do tego ogłoszenia właśnie widać, że jest jakiś system motywacyjny i piszą o premii miesięcznej i rocznej. Ktoś dookreśli je? Roczna to wypracowana zespołowo? Ile mogą średnio wynosić?

@Teresa

Ja wiem co znaczy roczna premia ale pytałem o konkrety?

@Rufi

widzę, że inni też nie wiedzieli... byłeś już na rozmowie i dali znać? pokazują na niej już ten cały park maszynowy? faktycznie każdy narzekał wcześniej na niego. Ciekawe czy były jakieś inwestycje w ostatnim czasie

@Teresa

Tak z tego co mi mówił znajomy w tak inwestycje w łopaty a co do rozmowy to się waham ze złożeniem aplikacji

@Rufi

ostatecznie rezygnacja czy poszedłeś? jak przetestujesz dasz znać? jak będzie ok to brata może poślę. czegoś jeszcze dodatkowego tu wymagają?

Krzysztof

W komentarzach pracownicy narzekali na jakość i sprawność maszyn. Od tamtej pory właściciel kupił coś nowego albo wyremontował stare? Da się już normalnie pracować?

Elektron

Brak jednego i epoka kamienia łupanego hahah co to by było

Kierowca
@Elektron

Epoka kamienia? Może przez niesprawnośc maszyn.

Kierowca

Niestety brak jakiś benefitow z czego co mówią chłopacy, bhp na tym zakładzie nie istnieje ale jest to wina Yetego którzy wiedzą że jest a tak naprawdę go niema. Widzę chłopaków ciągle przemeczonych i wiecznie z Łopata więc cały czas sprztaja. Pracownicy mają bardzo wielka wiedzę raczej tylko część pod względem maszyn. Kierownik bardzo w porządku ponoć.

Zostaw merytoryczną opinię o Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.?

Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.

Cez Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.