Opinie o Eticod Sp. Z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eticod Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eticod Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eticod Sp. Z o.o. w Chorzów

Safin

Jestem naprawdę bardzo zadowolony. Firma kładzie duży nacisk na rozwój, nowe technologie i na naprawdę fajną atmosferę. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Może wynikają z faktu, że firma mknie naprzód, a część pracowników wyraźnie tkwi w miejscu i nie potrafi nadążyć. Zarobki w porządku i jeśli tylko człowiek chce i się angażuje może zyskać dużo więcej. Generalnie firma dla ludzi zaangażowanych, otwartych i chcących uczyć się nowych rzeczy. Myślę, że skala postępujących zmian może przerosnąć tych, którzy chodzą na 8 godzin i tylko odliczają czas do pójścia do domu. Szefostwo bardzo otwarte, uważne i przyjaźnie nastawione do wszystkich pracowników niezależnie od zajmowanego stanowiska. Ja osobiście polecam pracę w Eticod.

Hugo Boss
@Safin

Jak już jesteś na tyle głęboko, to sprawdź przy okazji czy z prostatą wszystko w porządku

Urszula
@Hugo Boss

Jest to komentarz po prostu nie na miejscu. Lepiej byłoby skupić się omówieniu aktualnych warunków, jakie oferowane są pracownikom w firmie Eticod. Interesuje mnie kwestia benefitów. Czy otrzymujecie tam jakieś? Jeśli tak, to wymień je.

Umoumsxxl
@Urszula

Benefity?jak przez pół roku nie pójdziesz na L4 to dostaniesz jednorazowo parę stówek.Nie ważne że kichasz i zarażasz innych.Ważne żebyś przyszedł i pracował.Taki oto benefit ???? oczywiście możesz także donosić na kolegów i koleżanki to zostaniesz kierownikiem.Chyba też można to wrzucić do działu benefity.Jak urodziłeś się na ukrainie,białorusi albo innym kraju trzeciego świata to już na starcie masz łatwiej bo Polaków traktują jak zło konieczne.Już tam nie pracuje tylko u konkurencji.Zarobki nieco wyższe a i ludzie normalni.

heh
@Urszula

Nie ma żadnych

Wolf

Pracowałem w firmach gdzie wprowadzano zmiany. Tak i tu. Nie zawsze wszytko jest zrozumiałe na pierwszy rzut oka. Czekam na efekty.

Ktos3

Poszanowanie pracownika i zarobki na niskim poziomie. Kierownicy mają zezwolenie na mobingowanie w zamian za informację, które podają wyżej. Koło się zamyka, Ci co donoszą (często nieslusznie i na swoją korzyść) dostają premie i mają się super. Nie polecam.

Zadowolony

Pracuje od kilku lat i jestem bardzo zadowolony gorąco polecam Jeśli chodzi o zarobki to powiem tylko tyle mieszkamy w Polsce ;) A szefostwo najlepsze na świecie

Rozbawiony
@Zadowolony

Cenna informacja dla szukających pracy.Jak liczycie na dobre zarobki to - mieszkamy w Polsce.No ale szefostwo najlepsze na świecie????Eticod w pigułce ,nic dodać nic ująć. Założę się że ten wpis jest autorstwem tego karierowicza co dla paru złotych więcej i cieplej posadki nadaje na kolegów (a teraz podwładnych) bo jedyne co potrafi to kapować.Wszyscy wiemy o kim mowa????

Hugo Boss
@Rozbawiony

Mieszkamy w Polsce, więc kierowników robi się z ludzi, którzy nie nadają się do niczego innego

@Hugo Boss

Nawet się przyjmuje głupków na kierowników nie mających pojęcia o pracy w poligrafii , zamiast ze swoich ludzi robić którzy sie znają na robocie a nie tylko taśmą kleić co ci nowi gorole

Aplikowałeś na stanowisko Asystent/ka Biura Obsługi Klienta Kluczowego w drukarni etykiet samoprzylepnych z językiem angielskim oferowane przez firmę Eticod Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
ktoś

Dzień dobry, pracowałem u tego prywaciarza 2 lata i stwierdzam ze to był stracony czas. (usunięte przez administratora)

jajakobyły

Zarobki marne.(usunięte przez administratora)zastraszanie na porządku dziennym. Nie warto!

@jajakobyły

Biedni kierownicy ....

ktos

wiele osob nie pisze co sie dzieje bo sa zastraszane i boja sie oposady,

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Eticod Sp. Z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Taki on

Tak istnieje ;)

@Taki on

Powyższa wypowiedź jednego z pracowników, nie wskazuje na takie możliwości... możesz rozwinąć swoją myśl?

Rozwój w pracy raczej znikomy, jeśli się nie spodobasz spadnie na Ciebie najgorsza żmudna praca, jak będziesz wiedział komu się podlizać masz szansę szybkiego rozwoju, swoim kosztem;)

@Anonim

Niezła perspektywa ;)

...

Praca średnia. Zarobki szału nie robią. 3 zmiany. Brak premii i jakiejkolwiek motywacji. Starsi pracownicy mówili że było rewelacyjnie, teraz to już zupełnie inna sprawa.

Kataryniarz
@...

było rewelacyjnie dopóki właścicielom zaczęło się dobrze powodzić, zechcieli krócej przebywać w pracy to przyjęli Ekonoma-Lizodupa. Ludzi nie szanuje, obraża i wprowadza terror. Teraz tam jest mobbing i dyskryminacja. Właściciele to wiedzą i udają, że wszystko ok. Socjalu żadnego. Do swojej świetności sprzed lat już nie wrócą. Obrośli w piórka. Im się dobrze powodzi i to jest cel tej firmy.

Gogolin
@Kataryniarz

Do dzisiaj tak jest, a nawet dużo gorzej. Drukarze zarabiają mniej niż pomocnicy. Błąd który się zdarzy ( komu się nie zdarza) trzeba odpracować w weekendy. Zero podwyżek i nepotyzm. Jak przyjmują są mili, ale to było na tyle. Wymagania z kosmosu, a kasa poniżająca nawet nie chcą próbować rozmawiać o podwyżkach. Socjalu nie będzie bo ciągle za mało zatrudnionych osób sami z siebie nie dadzą nic.

Eryk

Jak pracodawca ma dobrą opinię to i na forum nioe ma specjalnie chętnych do zostawiani opinii.

Edyta

@Qualitylove udało się podjąć pracę w Eticod Sp. Z o.o.? Opiszesz proces rekrutacji? To pomoże innym potencjalnym kandydatom. Co możecie napisać o dodatkowych benefitach w tej firmie? Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami o tym pracodawcy, to pomoże budować rzetelny obraz pracodawcy.

Byly
@Edyta

Istnieją jakieś?

Edyta
@Byly

Zadałeś pytanie do ewentualnych benefitów, które są w tej firmie? Z Twojej nazwy użytkownika mogę przypuszczać, że jesteś byłym pracownikiem firmy, więc może napiszesz nam, czy są jakieś benefity dla pracowników, którzy pracują w firmie Eticod? Będzie to ważna informacja dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

@Edyta

Proces rekrutacji to wstępnie wysłanie CV - następnie odpowiedź pracodawcy w razie zainteresowania i zaproszenie na rozmowę wstępną, gdzie zadawane są bardzo szczegółowe pytania. Pracodawca przygotowany do rozmowy, wraz z CV pracownika które w całości przejrzał. Duży plus.

Czy można w Eticod Sp. Z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Dodatki uzależnione są od ilości maszyn, które dana osoba potrafi obsługiwać. Co pół roku premia za brak chorobowego ( rozliczana równo co pół roku według roku kalendarzowego)

Mhmh

Witam, jak z godzinami pracy na produkcji etykiet? I jak wyglądają weekendy w tej firmie, pozdrawiam :)

@Mhmh

Chodzi mi o oddział w Katowicach.

@Mhmh

Praca na III zmiany. Weekendy w formie nadgodzin extra płatne.

Iwona

Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania tak fajnej imprezy . Jesteście SUPER!!!.

Grzegorz

Mogę się podpisać pod taką opinią. Dodam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Zadowolona

Ja jestem bardzo zadowolona. Firma zajefajna, atmosfera, warunki pracy a i kasa przyzwoita. Ostatnia impreza na dzień kobiet wymiata. Szacun panowie. W każdej firmie są malkontenci i wyznawcy smutku ale ja do nich nie należę.

Dyziok13

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże zaangażowanie w dobrą współpracę i dobry produkt. Miła , fachowa i rzetelna obsługa czyni firmę Eticod godną polecenia.

Gregor

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Czy jest jakiś tego powód?

Qualitylove

Witam chciałbym się zatrudnić na stanowisku kontroli jakości możecie mi bardziej przybliżyć temat? Jak wygląda praca dojazd do gmachu? Co z benefitami? Zarobki na ręke mniej więcej nie potrzebuje dokładnych obliczeń po prostu czy jest 3`ka z przodu. O szefostwo nie pytam zeby się nikt nienacioł.

Ulka

Czy macie jakiś powód, że ostatnio tak rzadko zaglądacie na forum? Podpowiedzcie czy rekrutują?

Zostaw merytoryczną opinię o Eticod Sp. Z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Eticod Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eticod Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eticod Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eticod Sp. Z o.o.
  • Józefa Grzegorzka 21