Opinie o Eticod Sp. Z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eticod Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eticod Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eticod Sp. Z o.o. w Chorzów

Diablo

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Zarobki ok i super szefostwo! Fakt, pracy sporo ale za darmo pieniędzy się nie dostaje :)

Edyta

@drukarz i takiej opinii bałeś się wystawić firmie? To chyba dobrze, że podoba Ci się praca w firmie Eticod. @koralina no a próbowałaś wyjaśnić z szefową tą sytuację? @Pytajnik czemu ta firma w żaden sposób się nie prezentuje? Co to oznacza? Nikt nie chce się tam zatrudnić z jakich powodów?

Pytajnik

Mam pytanko. A ilu to ostatnio handlowców firma zatrudniła i jakimi autami w rynku jeżdżą? Bo powiem szczerze wizualnie na Śląsku ta firma w żaden sposób się nie prezentuje. Po za tym znowu jest ogłoszenie na jakiegoś handlowca. Czyżby ktoś się zwolnił? Czy tak fantastycznie firma się rozwija? Dzięki za szczerą odpowiedź.

worker
@Pytajnik

zwolniła się jedna osoba

Dobre:), najbardziej zainteresowani firmą to Ci, co z hukiem wylecieli.

lithuania
@pracownik

mnie nikt nie wyrzucił, a opinię mam jaką mam ;)

Aplikowałeś na stanowisko Asystent/ka Biura Obsługi Klienta Kluczowego w drukarni etykiet samoprzylepnych z językiem angielskim oferowane przez firmę Eticod Sp. Z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
koralina

Zarobki w firmie w porządku. Gorzej z resztą. Od początku pracy dostajesz milion zleceń i kiedy cały dział opowiada o swoim przebojowym weekendzie, ty naginasz żeby wyrobić ze stertą zadań do zrobienia. Później od szanownej szefowej słyszysz- nie zawierasz przyjaźni w firmie, nie podoba mi się to. Nie za to mi płacą, ja gadać mogę, nawet chętniej niż tłumaczyć się klientowi z błędów działu produkcyjnego. Szefostwo zatrudniło do działu handlowego kierownika z zewnątrz. Kierownik ten obrażał mnie przy pracownikach, chyba dlatego, że klient podczas wizyty szybko i sprawnie zamknął mu usta ponieważ wolał porozmawiać ze mną. Kierownik kpił ze mnie i ze sposobu w jaki pracuję, jednocześnie zachwalając poczynania innego pracownika (który sam mi opowiadał, że kierownik mówi mu dokładnie co robić) podczas gdy mnie nakazane było działać. Na koniec pracy pani szefowa powiedziała, że jeśli jestem z konkurencji mam się szykować na karę pieniężną, bo podobno chodzą takie podejrzenia. Jedyną normalną osobą pracującą przy prowadzeniu tej firemki jest pan dyrektor. Kiedy moja współpraca z tą firmą ostatecznie dobiegła końca od osoby pracującej tam usłyszałam słowa: "Tutaj nie jest tak kolorowo jak ci się wydaje, ale to opowiem jak się zobaczymy". NIE ZGADZAM SIĘ na obrażanie mnie w miejscu pracy, NIE zgadzam się na oczernianie mnie przez szefostwo i NIE ZGADZAM SIĘ na kpienie z mojej osoby. Pracy nie polecam, a podobno jedno miejsce się zwolniło/ zwolni... :)

Edyta

@drukarz na forum możesz napisać opinię anonimowo. Jeżeli napiszesz prawdę i bez łamania regulaminu nikt się nie dowie, że to Twoja opinia. W takim razie wypowiesz się na temat pracy w Eticod?

@Edyta

Ja uważam, że jest całkiem fajnie. Porządna firma.

Edyta

@loki wypowiedź użytkownika, którego wspominasz jest z 2015 roku. Teraz jest 201 rok i w firmie mogło dużo się zmienić, dlatego warto, żeby pracownicy się wypowiedzieli co się aktualnie dzieje w Eticod. @drukarz niestety nie odpowiem Ci na pytanie, bo nie pracuje w Eticod, ale może TY chcesz odpowiedzieć na moje pytanie, bo z tego jak rozumiem pracujesz w tej firmie?

@Edyta

Nie bardzo chcę się tutaj wypowiadać o naszej firmie bo można podpaść.

drukarz

A nie wiecie po co u nas tylu tych handlowców pozatrudniali? Słyszeliście coś o tym?

@drukarz

Ale coś ucichło z tymi handlowcami. Czyżby już się napracowali?

Edyta

@poooool pracujesz nadal w Eticod Sp. Z o.o. i podtrzymujesz swoją opinię? Jeżeli tak to zawsze warto argumentować swoje opinie, by użytkownicy mieli merytoryczne odpowiedzi na swoje pytania.

loki
@Edyta

Przeczytajcie wypowiedż " byłego taniego pracownika". Wynika z niej, że te pochlebne opinie wypisują sami właściciele. Myślę, że on wie co pisze, dlatego Edytko nie spodziewaj się, że poooool coś Ci sensownego odpisze, bo to może być ktoś z wyżej wymienionych przez " byłego taniego pracownika".

wiesz co wydaje mi sie ze jezeli przenisili siedzibe to raczej te same ososby zostaly no bo zobacz sam fakt @batony ze nie byla zadnej rotacji o czyms swiadcxzy

poooool

Hej powiem tak jest super a szefostwo to rewelka pozdrawiam

edi
@poooool

poooool co ty za głupoty wypisujesz. Jaka jest tutaj rewelka? Nie żartuj!

były tani pracownik

Pracowałem ze skierowania z UP, potem pracowałem 3 miesiące, nie chciałem dłużej. Wykorzystywanie taniej siły roboczej. Pracowałem jak każdy inny na normalnej stawce. Krytyka prawdziwa tak jest naprawdę, te pozytywne opinie wypisywane przez właścicieli. Oni wiedzą, że ludzie siedzą cicho bo nie ma pracy, dlatego wykorzystują. Wolę być wykorzystany za granicą. Co jeden to mądrzejszy w tej firmie. Właściciele nie lubią krytyki. Tam większość ludzi pracuje ze skierowań. Ja tam wolałem odejść. Nie polecam. Umowy śmieciowe stosują, wiem bo koleżanka czekała na skierowanie z urzędu pracy. Tak jak pisałem kłamstwo i udawanie a pozytywy sami właściciele wypisują.

pool

Bardzo Fajne szefostwo wielki pozytyw :) reszta załogi super mili uśmiechnięci po prostu normalni inteligentni ludzie zarobki hmmm w takim kraju żyjemy i tyle najważniejsze nie ma tych dziadowskich śmieciowych umów i tu ogromny plus pozdrawiam

Współpracownik

I kto to mówi - największy nierób w firmie! Lila wstydź się.... Szefostwo i tak za długo Cię tolerowało.

Były
@Współpracownik

Ups! komuś się za mnie oberwało. Trudno, gdzie drwa rąbią...

mario

ETICOD kończy budować swoją nową siedzibę róg GRZEGORZKA i STRZELCÓW BYTOMSKICH. Kawałek dalej na STRZELCÓW BYTOMSKICH jest przystanek autobusowy oraz siedziba Straży Pożarnej. Każdy już będzie wiedzieć, gdzie to jest po takich wskazówkach. Na elewacji nowej siedziby mają logo ETICOD.

Czytałem, że Eticod buduje w Katowicach nową siedzibę, ale nie napisali gdzie. Czy ktoś wie? Obawiam się, że skoro jest to polska rodzinna firma, to raczej niczego dobrego nie wróży jako pracodawca. Najlepsze firmy w Polsce pod kątem kultury i poziomu pracy oraz uczciwych zarobków to głównie zagraniczne oddziały dużych niemieckich czy szwedzkich firm (dopóki nie zaczną nimi zarządzać polscy managerowie). Polska prywatna firma to najczęściej zła organizacja pracy, improwizacja i zła atmosfera spowodowana nieumiejętnością zarządzania ludźmi.

Władmir

*edek* nie ma socjala. Zapomnij.

Władimir

Nie widzę związku miedźy ilością języków a jakościa pracy. To jest zwykła polska firma. Socjalu nie ma. Kokosów nie zarobicie, wiec się nie nastawiajcie na bóg wie co.

Mirek

Ja tam widze 7 wersji językowych na stronie Eticod, nie wiem, czemu az dwie osoby naliczyły się 6...

omen

nie wydaje mi się, raczej spodziewają się klientów z tylu krajów, albo sami są filią większej firmy a wymogi spółki-matki dotyczą m.in. strony www w 6 językach..

Zostaw merytoryczną opinię o Eticod Sp. Z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Eticod Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eticod Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eticod Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eticod Sp. Z o.o.
  • Józefa Grzegorzka 21