Opinie o Samsung R&D w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Samsung R&D. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Samsung R&D na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samsung R&D w Kraków

Danuta Nowy wpis

66 ofert pracy wygrzebałam, sporo. Java Developer in Network Cloud Team, akurat zaintrygowało mnie to ogłoszenie. Praca w systemie hybrydowym i rozpoczęcie pracy w elastycznych godzinach 7-10. A zakończenie, średnio zmianą wychodzi po 8 godzin czy inaczej? Jaki jest podział pomiędzy pracę w domu a biuro?

def_fib_iter2(n) Nowy wpis

Bardzo zła atmosfera, odporność na zmiany, mikromanagament na poziomie (usunięte przez administratora) udawana życzliwość, serdecznie odradzam... Po latach pracy na tym samym projekcie moze dostaniecie seniora z gwiazdka i będziecie dalej robic to samo...Radze się dobrze zastanowić zanim wejdziecie we współpracę z tą firmą

Łucja Nowy wpis

Wspomniano tutaj,że w ten firmie pracodawca ma duże wymagania. Może ktoś napisze czego dokładnie to dotyczy?

Łucja Nowy wpis

Ktoś napisał, że te rekrutacje, które są ogłaszane to fikcja... Może jednak ktoś był niedawno zaproszony na rozmowę o pracę po wysłaniu swojej aplikacji? Mój chłopak szuka pracy i zastanawia się czy w ogóle wysyłać tam CV, skoro jest taka sytuacja, że wystawiają ogłoszenie, a do nikogo się nie odzywają.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Samsung R&D spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Tomasz

(usunięte przez administratora) odrzucają CV mimo spełniania wymagań jakie są w ogłoszeniu. Poza tym ogłoszenia o tej samej treści pojawiają się regularnie ja dla mnie fikcyjna rekrutacja i zbieranie danych osobowych.

@blorghh to nie ma odpowiedniego procesu wdrożenia?

blorghh

Jak na pierwszą pracę, jest ok, niestety, wymagania mają bardzo duże, a chęci, żeby poświęcić czas na wdrożenie praciwnika – brak. Z komunikacją dosyć słabo, we wszystkich znaczeniach slowa komunikacja. Na wszystko trzeba składać tickety w archaicznym systemie opartym o ActiveX (sic!). Jak ustanie wsparcie dla IE, to Samsung padnie. Przy ankietach o firmie ludzie się boją, żeby nie wystawić zbyt szczerej opinii, pomimo anonimowości, więc wygląda na to, że jedynym ich celem jest, żeby zarząd mógł się poklepać po plecach, że wszyscy są szczęśliwi. I oczywiście nie da się zapomnieć, że jesteś tam po to, by służyć swoim koreańskim panom. Azjatycka kultura niestety w miejscu pracy nie jest zbyt dobra dla pracownika. Z plusów: można trafić na naprawdę fajne, wartościowe projekty i zdobyć cenne doświadczenie.

Marcel

Firmy zawsze informują, że będą się kontaktować z wybraną osobą więc w czym problem!

Human123

Zdecydowanie odradzam udział w rekrutacji dla tej firmy w oddziale krakowskim. Wysłałam swoją aplikację za pośrednictwem jednego z popularnych portali. Po ok. 2 tygodniach ktoś z działu HR postanowił się ze mną skontaktować, jednak nie miałam możliwości odebrać telefonu - 15 minut później już nikt nie odbierał. Zdecydowałam się oddzwonić do firmy następnego dnia w godzinach przedpołudniowych. Telefon odebrała Pani, która przed halo - powiedziała że zamawia kawę, potem zastanawiała się dlaczego mogła do mnie dzwonić, ostatecznie poinformowała mnie, że zapisuje moje dane i oddzwoni jak dotrze do biura. Oczywiście telefonu już się nie doczekałam. Kilka dni później dostałam automatycznego maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Bardzo słabe traktowanie kandydata - skoro jest telefon to oznacza zainteresowanie daną osobą... Nie spodziewałam się takiego zachowania po tej firmie.

k8s

Szczerze odradzam tą firmę. Środowisko ciągle nie działa, zapomnijcie o czymkolwiek co znaliście z poprzedniej pracy. Brak testów, wiecznie nie działający branch, brak CI, ciągłe mydlenie oczy przez Koreańczyków, że branch przecież działa. Brak jakiejkolwiek metodologii pracy i sztywnych terminów jak jest np. przy srcumie. Może się okazać, że coś ma być skończone do końca tygodnia, bo taki jest teraz deadline o czym wcześniej nie było wiadomo. Słabo zrobione Makefile, tajemna wiedza jak budować kod - zależnie od branchy trzeba wykonać odpowiednią sekwencję czynności, żeby kod się zbudował która jest zmienna w czasie. Do tego dochodzi administracja z Warszawy która traktuje kontaktorów jak ludzi gorszego sortu. Wcześniejsze wyjścia w święta (wigilia, sylwester itp) są tylko dla pracowników etatowych co jest zaznaczane w mailach Natomiast podczas corocznego wyjazdu do Warszawy na Christmas Party, który w tamtym roku był płatny, w tym okazało się 2 tygodnie po fakcie, że był bezpłatny a administracja argumentowała to tym, że przecież mogliśmy zapytać czy będzie płatny, a się nie zapytaliśmy więc to nasza wina - w mailu nie było o tym słowa, że nie dotyczy kontaktorów, którzy stanowią sporą część Krakowa, zapewne dlatego, żeby frekwencja była wysoka. Po roku istnieje możliwość wykupienia z kontaktorni do Samsunga, ale wtedy i tak trafia się do ich Work Service na umowę na rok i trzeba zdawać software test jeśli chce się pracować u nich bezpośrednio.

P4

Jeżeli chodzi o stanowiska związane z C++ to szczerze odradzam. Ciągła walka ze środowiskiem, brak jakichkolwiek testów jednostkowych i integracyjnych, jeżeli już są testy to tylko manualne. Większość "programowania" polega na kopiowaniu kodu z innych miejsc. Czasem zdarza się również, że ktoś przepisze z dnia na dzień cały moduł bez poinformowania pracujących nad nim ludzi. Do tego dochodzą słabo skonstruowane Makefile, dzięki którym budowanie projektu trwa około 1h. Jeżeli masz inną opcję polecam ją wybrać.

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung R&D - Kraków

• Jak się pracuje w Samsung R&D?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung R&D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Samsung R&D