Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Kraków

Opinie o Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Marta

@irmina, czasami takie informacje podawane są na rozmowach kwalifikacyjnych. Jednak najczęstsze zapytania pojawiające się na forum, dotyczą właśnie takich informacji jak, proces zatrudnienia, rekrutacja, warunki umowy czy atmosfera. Mam nadzieję, że uda sie uzyskać odpowiedzi na nie.

irmina

na linuxie to spokojnie, ja to bym jednak chciała mieć takie wynagrodzenie przynajmniej na stanowisku Pracownik Działu Finansów które jest teraz chyba wolne - ale jeden wakat, walka będzie ostra, tym bardziej że prywatną opiekę medyczną firma daje

Zostaw opinię o Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.