Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.
3 1 6 1

Opinie o Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.

Marta

@sseccus, mogłeś poczuć się zlekceważony takim podejściem w stosunku do Ciebie. Proces rekrutacyjny to pierwszy kontakt z pracodawcą. Nie otrzymałeś wyniku rekrutacji, ale przeszedłeś proces rekrutacyjny. Czy w związku z tym, mógłbyś napisać jak długo on trwa i z ilu etapów się składa?

sseccus

Nie polecam rekrutacji, rozczarowanie. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, na którą trzeba dojechać i poświęcić trochę czasu, a potem nikt nawet nie jest na tyle uprzejmy, żeby napisać jaki jest wynik rekrutacji. Coraz mniej firm z takim podejściem, no ale jak widać zdarzają się jeszcze. To świadczy tylko o tym, jakie podejście potem ma firma do pracownika, skoro nie szanuje go już na samym początku.

Marta

@irmina, czasami takie informacje podawane są na rozmowach kwalifikacyjnych. Jednak najczęstsze zapytania pojawiające się na forum, dotyczą właśnie takich informacji jak, proces zatrudnienia, rekrutacja, warunki umowy czy atmosfera. Mam nadzieję, że uda sie uzyskać odpowiedzi na nie.

irmina

na linuxie to spokojnie, ja to bym jednak chciała mieć takie wynagrodzenie przynajmniej na stanowisku Pracownik Działu Finansów które jest teraz chyba wolne - ale jeden wakat, walka będzie ostra, tym bardziej że prywatną opiekę medyczną firma daje

Zostaw opinię o Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowskie e-Centrum Informatyczne Jump Sp. j.