Opinie o Res-Tires Jadwiga Porada w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Res-Tires Jadwiga Porada. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Res-Tires Jadwiga Porada na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Res-Tires Jadwiga Porada w Rzeszów

Piotr Nowy wpis

Widać specjalizację, bo opony solidne i w miarę tanie. Warto mieć kontakt do takich sklepów, bo nawet można mobilny serwis ogumienia zamówić.

Brajan

Nie mam żadnych problemów technicznych z oponami i wracam regularnie. Z sezonu na sezon wydaje mi się, że jakość ogumienia nawet się poprawia.

Szymon Nowy wpis
@Brajan

Jak jesteś stałym klientem to dają ci jakieś zniżki? Bo taki upust to zawsze zachęta żeby wracać nie?

Pawlol Nowy wpis

Fajnie, że zakupy opon można połączyć z serwisem mobilnym. Właśnie to duża przewaga tego sklepu i tej marki, bo znają się na ogumieniu. Lepiej doradzają. Nie są tylko zwykłymi pośrednikami.

Szymon Nowy wpis
@Pawlol

Fajnie, bo to faktycznie duży plus. Właśnie szukam opon do auta i myślisz ze profesjonalnie doradza w gratisie? Dużo sobie liczą za opony czy ceny takie jak u innych na rynku?

Dudiks

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Res-Tires Jadwiga Porada? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Znalazłem tutaj opony, których nigdzie indziej nie było, więc jestem wdzięczny za bazę. Poza tym przyjemny dla oka sklep, czytelny.

Szymon

Pierwszy raz tu kupowałeś? Ktoś ci polecił sklep czy sam wyszukałeś. Bo sam zastanawiam się na kupnem opon i ciekawe jest jak z gwarancją. Dają na dłużej?

Adrian125

Bardzo dbają o to, żeby do katalogu sklepu internetowego wprowadzać tylko rekomendowane w branży opony i jednak to się sprawdza, bo buduje się zaufanie.

Szymon
@Adrian125

Kupowałeś już te opony że tak chwalisz? Wiesz jakie maja ceny? Konkurencyjne jeśli chodzi o inne sklepy z takim asortymentem?

Dawid

Świetny sklep z oponami, do którego chce się wracać ze względu na szybkie wyszukiwanie i solidny stan magazynowy.

Wojciech

Terminowo realizują nawet większe zamówienia na opony, co daje przyznam większą płynność w biznesie, przy regularnych przeglądach i kontrolach.

Maciek

Serwis ogumienia się sprawdził, a potrzeba była pilna. Dziękuję za szybki kontakt i pozdrawiam. Opony przy okazji też ok, coraz większy wybór.

Solidnie opisane opony. Właściwości się zgadzają. Nie ściemniają z dostępnością, a za to należy się duży plus jednak.

Jan

Przede wszystkim nie ściemniają z dostępnością i myślę, że to jest główna zaleta sklepu. Duża dostępność ogumienia na już.

obiektywnydriver

Witam, osoba odpowiedzialna za wysyłkę podała błędny sposób zapłaty, kurier zainkasował za przesyłkę, brak porozumienia z firmą res-tires i grożą sądem. NIe polecam

firma EKOBIZNES ROBERT KOPERSKI NIP 524-112-22-33 UL PŁOCHOCIŃSKA 155 .KOD 03-044 WARSZAWA ZAMAWIAŁEM DWIE OPONY 10,5 -80-18 .ZASZŁO NIEPORUZUMIENI CHODZI O DWIE OPONY ALE 12,5-80-18 MOŻEMY ZROBIĆ ZAMIANE DATA DOSTARCZENIA 2018-07-13,I JESZCZE JAK MACIE DWIE DETKI 12,5-80-18 Z DŁUGIM FAJKOWYM WETYLEM POZDRAWIAM,

Zostaw merytoryczną opinię o Res-Tires Jadwiga Porada - Rzeszów

Res-Tires Jadwiga Porada
  • Krakowska 141