Opinie o Nrf Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Nrf Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nrf Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nrf Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Tolek

Nie polecam pracy na produkcji w Bedzieszynie, chaos i dezorganizacja to standard, ciągle zmiany. Planowanie oraz kadra zarządzająca pozostawiają wiele do życzenia mam tu na myśli Kierownik, lider oraz biuro.. kolesiarstwo. Prośby o pozostanie dłużej w pracy z partyzanta, 15 minut przerwy, żenua..i ciągle zmiany w ludziach na produkcji, częsta rotacja, nikt nie lub jak ktoś stoi z batem nad Tobą i patrzy na ręce ! Nie polecam i pozdrawiam ;]

Mati

Czytając tę opinię łapie się za głowę sam pracuje na tym magazynie i atmosfera jest dobra, nikt nikogo nie pogania poprostu rób uczciwie swoje i się nie przejmuj.Pracowalem na wielu magazynach A w nrf jest najlepiej 10/10

Były pracownik Nowy wpis

Firma to jedna wielka tragedia. (usunięte przez administratora) się do skonania. Jak najbardziej nie polecam i nie zachęcam to przepracowania chociażby jednego dnia w tej śmieciowej firmie. Problemy fizyczne i psychiczne murowane. (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik Nowy wpis
@Były pracownik

A może powiesz gdzie jest tak idealnie skoro nie polecasz pracy w NRF. Praca jest normalna jak to w firmie produkcyjnej. Pozdrawiam wszystkich którym było za ciężko w NRF :)

Były pracownik Nowy wpis
@Obecny pracownik

Jak się pucujesz do Adama to twój problem, trzeba mieć swoje zdanie a nie robić wszystko jak ci każą !!!

Bolek
@Tolek

Ja pracuje w Będzieszynie i jest spoko to jest firma produkcyjna więc trzeba pracować. Pozdrawiam tych co już nie pracują ;)

Antoni
@Bolek

I ile zarabiasz w Nrf? Możesz napisać jakie są tu widełki płacowe? Ile zarobi się na początku? I czy są jakieś premie, a jeśli tak to na jakich warunkach są przyznawane? Daj znać koniecznie! :)

@Antoni

Zaczynasz od 3300 brutto po 3 miesiącach masz 3750 plus premia 250 za obecnosc, jak jesteś to ja masz jak Cię nie ma to nie masz, oraz za l4 także ci się nie należy.

Długo tam nie popracujesz

Bolek
@Tolek

Czemu?

Jacek
Kandydat
@Bolek

Na czym polega praca na produkcji? I jak się tam pracuje?

Tolek Nowy wpis
@Bolek

Dlaczego, dlatego że na NRF swiat się nie kończy, są inne lepsze firmy, podejacie przełożonych woła o pomstę do nieba, Adam nie szanuje ludzi.. ale widoczni3 każdy musi się sam przekonać na własnej skórze.

Mati

Paula2
Klient
@Mati

Witam czy mógłbyś opowiedzieć w skrócie jak wygląda praca przy pakowaniu gotowych elementów. Czy jest coś skomplikowanego czy raczej prosta praca?

Halina
@Paula2

Podpowiesz, skąd taka oferta pracy w NRF-ie? Bo ja znalazłam dwie takie, dla analityka cen i spedytora, obie w Gdańsku https://www.nrf.eu/pl/praca-w-nrf/ Na ich stronie nic nie ma o pracy przy pakowaniu, a chętnie się dowiem, co i jak.

Konrad

A ja uważam, że wystarczy być dobrym pracownikiem a opinia o firmie byłaby z całą pewnością pozytywna.

Łukasz
@Konrad

Możesz nawet być najlepszym pracownikiem. A i tak będą Tobą gardzić. Byle drobnostka z nikąd spowoduje problemy wielkiej wagi.

Maria
@Łukasz

Możesz przybliżyć jakoś temat i opisać sytuację, w której drobnostka powodowała większy problem? Chętnie dowiem się coś więcej. Może po prostu dla każdego dany problem ma inne znaczenie? I dla kogoś jest błahostką a dla innego dużo większym kłopotem? Napisz proszę coś na ten temat.

As123
Klient
@Konrad

Jak wygląda praca w tej firmie na pakowaniu elementów do kartonu

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Nrf Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pricing Analyst? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktoria

Jaka atmosfera panuje w dziale administracji w Nrf? Widzę, że szukają Specjalisty ds. Administracyjnych. Jaki zakres obowiązków na tym stanowisku?

Marek

Ale w jaki sposób gardzą w firmie?

Mmr

Operator Cnc na jakie pieniadze moze liczycz?

Maciek

Będziecie mieli wigilie pracownicza ?

Jojek
Kandydat

Czy w NRF, jest dofinansowana karta Multisport? Opieka zdrowotna? W dziale logistyki można liczyć na premie?

maro

@Mati a czy na stanowisku magazyniera jest jakiś okres próbny najpierw?

Tak jak piszą inni. Jeden wielki mobbing!! Kierownik agresywny, brak zorganizowania, stali pracownicy to jego (usunięte przez administratora) którzy wszystko mu gadają co robisz (w dodatku przekręcając) robiąc Tobie jak najbardziej na złość. Niska stawka, wysokie wymagania, jeden wielki (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tam pracować.. no chyba że nie masz w sobie żadnej wartości i lubisz być k**** to polecam ci. Życzę kierownikowi i jego dupolizom wielkiej karmy. jestem pewien że tak sie stanie.

Jatoja

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownik magazynu jest agresywny stosuje mobbing i do tego jest bezkarny a pracownicy na których był stosowany mobbing boją się gdziekolwiek to zgłosić. Bałagan na magazynie przez brak zorganizowania kierownika... Porażka

Czarek

Może firma nie jest idealna ale przesadzacie z oczernianiem.

Kierowca tyra

Firma krzak. Odradzam. Ludzi maja za nic. Kierownik (usunięte przez administratora) i gbur.

Ktoś
@Kierowca tyra

Krzak? Firma ponad 20 lat w Polsce, w Europie ponad 90 lat. Proponuję najpierw zasięgnąć wiedzy a później komentować.

mmmurzyn

Jeśli chodzi o magazyn to stawka słaba a wymagania wysokie ;/ kierownik w dodatku jest agresywny dla pracowników. Brak porządku pracy poprostu chaos odradzam !

Zostaw merytoryczną opinię o Nrf Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nrf Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kontenerowa 21