Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.
counter
2 824 3937 5 1
nikt taki

Sam dział technologi powinien być już dawno wymieniony tyle wtop na audytach BMW i zero konsekwencji .Dział logistyki to samo braki detali ciągłe spóźnienia z wysyłkami i teraz helikopter z BMW po zamki (usunięte przez administratora) .Nakazy do nadgodzin bo inni tematów nie potrafią ogarnąć ale od czego jest zwykły pracownik dostanie nakaz i już nadrobi braki innych , odwołane urlopy bo nie wyrabiamy się ? raczej wy się nie wyrabiacie technologowie bo nie potraficie doprowadzić linii do użytku logistyka bo nie potraficie zamówić na czas detali . BRAWO WY , mam nadzieję że stracicie projekt i będziecie pośmiewiskiem w grupie Magna i nie tylko

Tak62Nie1
Kamil

Szacun dla chłopaków z magazynu. Szkoda tylko zgranej i solidnej ekipy

Tak79Nie4
Wojciech

Dzisiaj złożyłem zawiadomienie do Państwowej Inspekcji Pracy. Nikt nie będzie zmuszał mojej żony do pracy po 12h w tygodniu i w soboty. Limit przekroczony. Zaraz będzie jak w normalnym zakładzie 8h dodatkowo ale na cały tydzień od niedzieli do soboty.

Tak19Nie1
Piotr

Po ponad 10 latach sam złożę wypowiedzenie. Trzeba uciekać z rynku motoryzacyjnego. Trochę szkoda ale rozsądek mi tak podpowiada. Ci co wiedzą to się będziemy żegnać w Warce w Centrum Sosnowca. Wszystko zależy czy uda mi się zrobić prawo jazdy na autobusy. Pozdrawiam serdecznie i mniej kwasu życzę tutaj na opiniach. Wszystkie zakłady ucierpiały. Rynek nowych samochodów na świecie jest zawalony. Za dużo się tego produkuje. A jedna porządna linia nie będzie w stanie nas tutaj wszystkich utrzymać.

Tak73Nie
N

Teraz to zrobili dobrze ale liderom teraz to już nic nie będę robić bo jak ludzi nie muszą zastąpić to niech im fotele przyniosę to se posiedzę i znowu ci najniżej mają najgorzej biednemu wiatr w oczy

Tak15Nie4
Niski
@N

Myślisz, że liderzy nie wolelilby zastąpić ludzi, to się mylisz. Nie wiem jak u was na zamkach, ale na podnośniku, nigdy nie było z tym problemu

Tak6Nie
Nóż w kieszeni
@Niski

Dokładnie, na podnośniku jeden lider na co najmniej 10 osób na Lini. Na zamkach 2-3-5 liderów i wojny o przerwę. Na podnośniku nigdy nie było problemu z przerwami na fajkę, do toalety, na jadalnie. Kolejka i każdy wychodził. Jak ludzie zaczną osuwać się na stanowiskach, to ciekawe czy dyrektor przyjdzie udzielać pierwszej pomocy. Kodeks kodeksem ale teraz najgorszy okres na takie rozgrywki. Carver był jaki był ale z takich cyrków jak teraz to nie robił.

Tak6Nie1
Tolo
@Nóż w kieszeni

Ludzie przecież to nasi kierownicy i koordynatorzy jak i liderzy sprzedali temat nowemu szefowi. Ze brak wydajności to toze ludzie chodzą na nielegalne przerwy. Tym próbują się bronić przed pytaniami dlaczego tak mało. Ale to ich nie obroni pewnie jak wyjdą na prostą to ich wymienią.

Tak14Nie5
Jezu
@Tolo

Bzdury piszesz!! Nikt nic nie sprzedawał generalnemu. Sam to zaobserwował stojąc na linii w niedzielę od 6 do 14 tam był.

2020

nie pomyślałeś że być może taki typ capo jest komuś na rękę?

Tak20Nie1
Xyz
@2020

A co? Nagle wszyscy będą myślisz chodzić jak w zegarku? Haha.... Sytuacja mało komfortowa, ludzi pozwalniali, a tu jeszcze na linii nie ma wydajności, i słabo z urlopami, ale to nie zwalnia z odrobiny kultury osobistej, nieprawdaż? ;)

Tak25Nie1
@N

Skoro uważasz że tak dobrze zrobili liderem i że nic nie robią to zapraszam wziąść udział w rekrutacji akurat jest rekrutacja i wypowiedzieć się za jakiś czas jak już będziesz na tym stanowisku i zobaczysz jak to wygląda bo najlepiej oceniac kogos ale samemu nie spróbować

Tak3Nie1
@N

Czy np.na M4 ktoś widział od dłuższego czasu więcej niz dwóch liderów z czego jeden jest co się uczy A ludzi do podmianki ok 37 to weź i zmień teraz wszystkich ludzi w między czasie robiąc inne rzeczy jak ogarnięcie kartonów, awarii .Pomyślcie ludzie zanim wszystkich do jednego wora wrzucicie

Tak7Nie1
on
@Ona

Właśnie. Wszyscy tacy mądrzy ale do rekrutacji to się nie pchają żeby pokazać jacy są super ogarnięci i najmądrzejsi.

@on

Mi się opłacało iść na leadera. Dodatku mam 1600zl brutto

Tak1Nie3
Piotr

Wszystkich dodatków tyle mam ostatnio dostałem ustawiacza 400zl brutto plus stawka do tego

Tak1Nie2
@Nóż w kieszeni

Ciekawe jak dajecie się w jakieś kolejki - trzeba powiedzieć, że jesteście Polakami i nie będziecie jak jakiś Rumun latać do toalety - na wyścigi i za przyzwoleniem lidera. Nie martwcie się, za wszystko zapłaci diabelski żyd. Macie prawo tego żądać. NIech linia stoi - liczba wyrobu nie jest ważna. Przecież wam pokazali, że nie jest wazna, ponieważ robicie braki. żyd skoro się na to zgodził, to znaczy, że tego chciał. Wy macie prawo iść do toalety i przerwać pracę linii.

@Piotr

A najmniejszego dodatku na swoje zbawienie magny nie stać (9000 netto)

wilk magnański Nowy wpis
@wilk magnański

gdyby z linii zamków wstało 2 albo trzy osoby do toalety na raz a lider byłby jeden, to nie przejmowałbym się. Linia może stanąć. nie jesteście Rumunami,a w polsce jak Polak staje do toalety, to nie kłamie, i żaden żyd w nowym jorku nie musi o to ściskać duopy. Kuorwa, jak zostałem wypielolony z magny to poziom kultury osobistej spadł jednoznacznie. I za ten przejaw kultury osobistej dostałem poniekąd w zaawoluowany sposób notatkę służbową od piotra zawady. Oprócz tego miał jeszcze 2 inne powody - tak samo lewackie.

wilk magnański Nowy wpis

o wy kmioty - białe kołnierze magny - zlikwidowaliście mojego posta z oczekiwaniem, że od pażdziernika bezwzględnie dacie pracownikom niebieskim 1000 zł bruttto premii - która to należy im się jak kolor niebieskiemu. A także, że nie będziecie ściemniać i zabierać z innego miejsca w pensji pracownika - a potem mówić, że nic się nie stało i nie było obniżki premii jakieś 11 lat temu z 550 brutto do 440 bruttoo. Jeszcze jedno: pisałem, że na waszym miejscu bałbym się sprawiedliwości Jezusa Chrystusa, a kłamstwo i kradzież 11 lat temu odnośnie obniżki premii jest powodem szczególnego pokutowania... gdyż nie macie na tapecie teraz podwyżki, którą musicie zrobić od pażdziernika ale musicie odpokutować tamtą kradzież i łgarstwo. cel: podwyżka premii do 1000 zł brutto dla każdego niebieskiego. To jest wymaganie sprawiedliwości społecznej.

polecony do zarządów magny Nowy wpis

Jak będę wracał pracować w niewoli do magny, to chcę by już 1000 zł bruttto premii było. i nie chodzi mnie o mnie, ale o was. Wam się przyda.. ja przecież mogę tam nie pracować, ale wy będziecie.

niu łorker

No i dalej.Tym razem już nie nakazy pracy a po prostu słowne przymuszanie z zastraszaniem w formie niedopowiedzeń że jeśli nie przyjdziesz to.....Nie wiemy czy w innych korporacjach jest podobnie ale tutaj to zaczyba być mówiąc wprost przegięciem.Popołudniówka w sobotę przed pierwszym listopada?to jakiś k... żart.Jesteśmy parobkami współczesnych czasów

polecony do zarządów magny Nowy wpis
@niu łorker

Jest prosta odpowiedz - nie przyjdż a potem pokazuj że masz na to wyeba.e. To musi być prawda, a korporacja już zadbała, że nie musisz iść na cmentarz. Z tego co pamiętam nie grożne są wam soboty i niedziele. To chyba tylko cmentarz jest opcją.Jak się nie będziesz bał przyjść, to osiągniesz swoje. - nie przyjdziesz. jak mi jest was żal, to zaczynam myśleć, że cierpicie jak ja, choć to niemożliwe.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

polecony do zarządów magny

i innych żydów - Księga wilka magnańskiego Macie teraz fajną szanse, jak ściągniecie wszyscy maski, to ci biali co was gnębią i doglądają jak zwierzęta w oborze - ale bez miłości, pouciekają na piętro i do biur, Jak pomyślą, że może z tego powodu się bmw zezłościć, to może i wam dadzą (należy się jak niebieskiemu kolor) podwyżkę.... chciałbym naprawdę. Z tymże ja na ich miejscu bałbym się najbardziej sprawiedliwości Jezusa Chrystusa ,,z siłą wodospadu'', jak przyjdzie sąd boży. i to taka podwyżka, że gdzie indziej z pensji nie będzie zabrane, tak jak to miało miejsce z 550 zł brutto, na 440 zł brutto. Powiedziano wtedy pocztą pantoflową - (bo nie przypominam sobie, żeby mówiono o tym na spotkaniu z pracownikami), że to nie była obniżka premii. Doprawdy bójcie się Sprawiedliwego.

Rekomendacja

premia w magnie to 440 zł brutto przez 10 lat nie zmieniła się. Polecam. Obecny poziom jaki powinni płacić pracownikom to 1000 zł brutto.

Tak1Nie3
wilk magnański

Ostatnim złożeniem prawnym nie traktowaliście mnie jak człowieka. POnieśliście sztandar moniki tarasiuk, która nie traktowała mnie jak człowieka, tak jak jej wierne psy. MOżesz się kuorwiać na siebie i żałować siebie, skoro cię to dotyka.

TakNie3
wilk magnański

PAtrz się, nawet to, że twoja premia nie wzrosła jest dla ciebie mniej ważne niż mój głos. Może ty dorabiasz ciałem w tym hoteliku obok magny, dletego ciebie premia nie interesuje. Wyrzuty sumienia wobec męża, możesz złożyć w formie jego przeprosin, a nie najeżdżaniu na mnie.

@wilk magnański

Patrz się: pracownicy magny wolą otrzymać premię 440 zł bruttoo zamiast 1000 zł brutto. Rzeczywiście to wyjście ponad standard żyjącego Polaka i Polki. Niegodne w naszym kraju żydowskim pod okupacją żydów amerykańskich protestantów zjudaizowanych.

Ricky of juices

Wilku właściwie to się zmieniła bo jak zaczynałem to miałem 550zl

@Ricky of juices

No fakt, było tak, i mnie też to doświadczyło, ale wychodząc to już było 440 zł brutto a ta obniżka została gdzieś włożona i nie pamiętam gdzie. Co nie zmienia faktu, że tamto gdzieś przepadło... tak czy inaczej jest nie klawo, no. Zatem pojawia się problem: gdzie pieniądze są za las ?!!! No i świadczy na niekorzyść białych kołnierzyków magny.... co wy se myslicie ? może protest mający na celu wzbudzenie wyższej premii poprzez ściągnięcie masek ?

wilk magnański

Zarządy wszystkie magny oraz prezesi i dyrektorzy finansowi pójdą do piekła, gdyż za pażdziernik nie dostaniecie 1000 zł brutto premii. Nie chcę być dla was wyrokiem, ale wogóle pensja dla niebieskich w korporacji powinna wynosić 35 000 - 50 000 zł. Strasznie trudno macie białe kołnierzyki oglądać Boga po sądzie.

wilk magnański

Niestety możesz się śmiać z takich (usunięte przez administratora), gdyż już słabszych od siebie nie masz. NIe zmienia to pozycji twoich grzechów wobec mnie. Gorzej jeżeli jesteś z białym kołnierzem. Tutaj dołącza cała żydowska paczka grzechów.

niu łorker

weekend,wolny czas,odpoczynek,relaks na swieżym powietrzu,czas z rodziną...a nie przepraszam przymus(przepraszam- nakaz prac) w wolne dni

Tak4Nie
niu łorker

Fragment ogłoszenia na Ranstad z 13 października: Szukasz pracy od zaraz i zależy ci na wolnych weekendach? Dołącz do zespołu MAGNA na stanowisko monter półproduktów, korzystaj z bogatego pakietu benefitów i zdobądź cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej! Aplikuj już dziś!

Tak1Nie4

aktualnego

Wolne weekendy aHAHAHAHAHA

Tak2Nie1
@magnowicz

Nowość korporacji- weeeeekend : niedziela plus poniedziałek. niedziela od 14:00 do poniedziałek 22:00

Kinga

@były a napiszesz powód zwolnienia?

Były

31.07.2017 r. własnie wtedy sìę zwolniłem i to byla najlepsza decyzja w zyciu, wam tez polecam. Dzis zarabiam wiecej i nie wiem co to nadgodziny. Ludzie naprawde mozna normalnie.

Tak6Nie
@Były

A gdzie??

Bum
@Były

super, gratuluje, może jeszcze szampana otworzyć ? i co dalej ? to żart? bo nie wiem czy już mam się śmiać

Mela
@Bum

Tak otwieraj tylko najpierw wyciągnij(usunięte przez administratora)

Nick
@Bum

A widziałeś tego gościa co kreslik kolorowa kreda filtry na ulicy. Podobno wykształcony... Taki mądry by się nie poniżał. Po za tym chodniki są sprzątane codziennie przez służby porządkowe. Po co to robił?

Dorotka

Jak liczony jest dodatek stażowy od kiedy oraz ile wynosi maksymalnie?

@Dorotka

po roku czasu od przejęcia przez firmę. Maks coś około 800zł ale to po ponad 15 latach pracy

Hela

Wydaje mi się że po 2 latach od przejęcia przez firmę 45 zł co rok

@magnowicz

patrz jaki miałbym dodatek...kolejny dług magnańskiego psa! NIe wiedziałem, że takie tam są dodatki, bo dostawałem za moich czasów ok 40 zł netto. Ale cieszę się i rozumiem, że ten gowniany prezesik ma się o co doczepić.... jaki żyd. takie grosze wam zabiera.

@Hela

Po roku!

Tak, liczyłam
@magnowicz

A ja właśnie liczyłem swój dodatek stażowy i potwierdzam, że po 2 przepracowanych latach dostajesz stażowe dopiero.

Różnie bywa
@Tak, liczyłam

Zdarza się i 4...

@Tak, liczyłam

Piszę wg siebie, ja mam liczone po przepracowanym roku. Ale to dawno było

wilk magnański
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Na Sądzie Ostatecznym dostaniecie w tej kwestii podobne pytania: 1. czy harowałeś dla ursuli w niedzielę ? 2. czy sprzedałeś mękę Pańską za haracz niedzielny ? 3. czy miałeś godność narodową i religijną w konflikcie z ursulą ?

wilk magnański

Nie rozumiecie, że wszystko zaczyna się od człowieka. Kiedy dajecie przykład szanowania siebie, (usunięte przez administratora) Tak daliście się kupić za jakieś podwójne stawki i na niedzielę przyjść...(usunięte przez administratora). Za pdwójną stawkę... żydzi podnieśli cenę z 33 srebrników.... raczej obniżyli... Powinniście profilaktycznie nie przyjąść w jakąś sobotę nawet - bo tak. I Już. Cały zakład. Wtedy wasze narzekania na to by białe kołnierzyki nawalały na linii mają sens. :) W obecnej chwili, kiedy mówią wam dzień dobry,(usunięte przez administratora). nie da się lubić szmatoy, która nie umie zatrzymać produkcji na bmw.... tam gdzie produkują bmw,(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

@wilk magnański

za mniej niż srebrniki judaszowe sprzedaliście Jezusa Chrystusa przychodząc w niedzielę do pracy żydowskiej. ursula won z polski den layen ogłosiła, że chce zagłodzić naród polski, a w odpowiedzi wy powinniście zagłodzić bmw - takie są realia demokracji, którą popieracie ponieważ w niej żyjecie. NIe mówiąc o godności narodowej, którą dał wam Bóg. Zamknąć japę tej niemieckiej kuorwie podłej to wasz obowiązek,, co się wiąże z tym, że praca dla bmw koncernu holokaustu w niedzielę, to potwarz i profanacja wiary. niemcy przeprosili ale nie wypłacili roszczeń polskich.

To ja

I kolejny raz ktoś doprowadził do sytuacji, że h-latch nie ma detali. Niedawno audyt BMW dotyczący naszej wydajności i opóźnionych wysyłek... A teraz znowu taka wtopa !!! I znowu nie będzie winnych!!! A ty pracowniku później (usunięte przez administratora)nadgodziny w soboty i niedziele pod nakazem!!!! Nadal administracja nie uczy się na swoich błędach...:(

Tak9Nie
Rafal
Kandydat

Dzień dobry zatrudniając się jako operator na jaką stawkę oraz premię mogę liczyć ? Są premie świąteczne, wczasy pod gruszą? Poproszę o szczegółowe informacje

@Rafal

stawka na początek 17 zł, po roku 18, premia w sumie 440 zł (frekwencyjna+ wydajnościowo-jakościowa), Premia świąteczna jest różna, raz więcej raz mniej. Wczasy pod gruszą to połowa gołej miesięcznej stawki z samych godzin najczęściej za czerwiec. (np.168h x 18zł=3024:2= 1512zł brutto)

Róża
@ahhh

Wkradł się błąd w te wyliczenia : premii wydajnośiowej nie ma jest absencyjna a wypłata to 2 116,8 netto. Z podstawy odejmujemy 30 % jako koszta a nie dzielimy przez 2.

Dzieląc przez 2 kolega liczył premię wakacyjną

@Róża

Proszę czytać ze zrozumieniem. Dzieląc przez 2 pisałem o wczasach pod gruszą :)

@Róża

A odnośnie premii, to dokładnie dodatek frekwencyjny i premia jakościowa, jeżeli już mamy być tacy dokładni co do nazewnictwa.

LB

A jak z wypłatami na lini produkcyjnej?

@LB

Normalnie a jak ma być?

Tak2Nie1
Ja

Hej czy to prawda że nowa dyrekcja chce zmienić tydzień pracy od wtorku do soboty? Czemu to ma służyć?

Tak7Nie4
Bum
@Ja

chcieliście zmniejszenia limitu nadgodzin, to macie.. coś za coś. każdy robi dla siebie, pracownik dla siebie to i dyrektor dla siebie, no proste.

Tak3Nie4
Michal
@Bum

Dla mnie żaden problem strajkowalem w lutym zastrajkuje w grudniu.

Tak8Nie
@Ja

A temu, że zaoszczędzi na karach, które nakłada na niego pip, za to że za pracującą sobotę nie oddaje dnia wolnego tylko płaci za nadgodziny.

Tak3Nie1
Czy wy nie umiecie czytać?!
@Bum

To nie chodzi o zmniejszenie liczby nadgodzin. Praca od wtorku do soboty. A gdyby nadgodziny wypadły w ten dzień wolny, w tym wypadku w poniedziałek, były by to nadgodziny za które pracodawca może legalnie zapłacić bez obawy że pip nałoży na niego karę.

TakNie4
Grzechu
@magnowicz

Niech tyrają kierownicy technolodzy i kordynatorzy na których my pracujemy i utrzymujemy ich stołki w pracy do roboty a nie siedzieć i łazić i czepiać się głupot do roboty bo dzięki ludziom jeszcze tu jesteście.

Tak4Nie
niu łorker
@Czy wy nie umiecie czytać?!

Skąd wiesz ze wogóle wypadną w jakikolwiek poniedziałek?sa jeszcze pracownicy z Nature i gdy będa pracować w poniedziałek zamiast Ciebie nie beda im płacić setek a zwykłą stawkę

Bozena
@niu łorker

Pracownicy z Nature powoli zaczynają wracać do domów kończą im się wizy oraz chętnych tutaj brak. Opinia tego zakładu nawet potrafi odstraszyć Ukrainę.

Tak11Nie
@Bozena

To fakt,opinii na zewnątrz wsród ludzi już nic chyba nie jest w stanie naprawić

Tak12Nie

Kaj zen

Prawie jak stoi na stacji lokomotywa:D Nie dowiary że ten zakład jest jeszcze w stanie dać komuś natchnienie.... Dodatkowy profit. Firma się rozwija. Muszą sobie to dopisać do listy benefitow i polepszyć wizerunek dobrego pracodawcy. Tak więc mój drogi twoja poezja tafi do samej Kanady!

Tak5Nie
@Kaj zen

Szkoda, że owa poezja została bardzo szybko usunięta z forum. Sama prawda w nim była i to bardzo niewygodna dla tzw. góry. Ale on będzie krążył gdzie indziej, został błyskawicznie skopiowany :)

BMW
@Kaj zen

Z bólem serca pożegnaliśmy dziś naszych kochanych studentów!!!!!!! Życzymy wam polamania pióra na studiach i rychlego powrotu do Magny na okres wakacyjny!!!!! Jesteście fantastyczni!!!

Tak45Nie
H-latch
@BMW

Chłopaki powodzenia w nauce, skończcie Studia i na wysokie stanowiska do Magny zapraszamy!!!!!!!! Może wy pokażecie, jak powinno wyglądać zarządzanie firmą, bo obecną władza raczej tego nie da rady poprowadzić na równa ścieżkę!!(usunięte przez administratora)

Tak20Nie

Abcdefgh

Proponuję więcej ludzi z zewnątrz zatrudnić i, że niby od razu wszystko ruszy do przodu. No nie, to tak nie działa. Ktoś kto dał pomysł, żeby na liniach, na magazynie pracowały nowe osoby z NT to się grubo pomylił albo nie uczy się na błędach. To nigdy nie będzie tak hulało jak było jeszcze przed powstaniem Lini bmw. Wszędzie źle się dzieje ale oczywiście to jest wina pracowników na produkcji. Brawo dyrektorze, niby taki jakościowiec..

Ktoś

Powiem tak... każdemu radzę się dwa razy zastanowić za nim napisze coś personalnie na daną osobę na tym forum. Niestety internet daje możliwość anonimowości z wszelkimi negatywnymi skutkami. Wpisz w nick'u swoje imię, nazwisko, profil na fb i wtedy pokaż jak jesteś odważny. Tym wpisem nikogo nie chce bronić ani oczerniać. Chciałabym jedynie choć częściowo uzmysłowić, że rzeczy które dzieją się obecnie w MAgnie, nie można oceniać w kategoriach zero jedynkowych. NIe można powiedzieć, że w takiej firmie coś działa lub nie ze względu na prace jednej osoby (ok, można powiedzieć, że GM może położyć zakład swoją decyzją). Jeśli ktoś ma zarzuty do danego pracownika to dział kadr jest tym organem który pewnie powinien to wysłuchać, a nie ogólne forum. Piszecie aby wreszcie zatrudnić specjalistów w danym dziale. We wspomnianym działe Log. pracują osoby które mają kilkanaście lat stażu i to nie jest tak, że nagle przestały "umieć" pracować. Jest wiele dodatkowych aspektów które wpływają na ich prace, a niestety są na końcu łańcucha pokarmowego. Na produkcji widzimy, że notorycznie brakuje detali... a czy kto się wogóle zastanowił, że przecież jeśli produkujemy 30-40% braków to automatycznie logistyka musi dostarczyć 30-40% wiecej materiału. A może się poprostu okazać, że dostawca nie jest wstanie dostarczyć o 30-40% więcej komponentów. Przecież kto zakłada, że można na dłuższą mete produkować z takim scrapem - przecież to jest patologia industrialna. Najgorsze jest dodatkowo to, że nikt nie zajmuje się odzyskiwanie tych zamków. To wszystko są nasze pieniądze które są wyrzucane w błoto. Podano nam, że problemy wynikają z błędnego planowania logistycznego, ale zaraz jak to dobrze zaplanować kiedy to jesteśmy na styk z wyrobieniem do klienta. Przezbrojenia non stop, plany się zmieniają z godziny na godzinę. Pamiętacie czasy kiedy na dawnego mercedesa planista przynosił plany na kilka dni do przodu? To były czasy... eh. Pamiętacie taki film efekt motyla, gdzie drobne pierdnię... motyla robiło katastrofę w danej rzeczywistości? I tu jest podobnie - trochę wiecej braków i brak detalów i transporty specjalne i przychodzimy w niedziele do roboty i nie mamy urlopów itp. Fakt jest jeden, że coś się podziało niedobrego w tym zakładzie i nie, że wczoraj, ale i kilka lat temu i psuło się powolutku. Moim skromnym zdaniem to jest wina całego kierownictwa wyższego szczebla (narazie dałabym spokój obecnemu GM - należy go obserwować). Niestety, ale życzyłabym sobie aby kierownictwo podchodziło do pracy tak jak niektórzy pracownicy produkcji... Dla nich to praca druga, trzecia z kolei, jak się tu nie uda powalczyć to się przeniesiemy gdzie indziej. Dla nas to bardzo często praca która jest dużą częscią naszego życia. Ja osobiście nie wyobrażam sobie pracy w innym zakładzie. Tego stresu początkowego itp. Reasumując moją wypowiedź obecna sytuacja jest podobna do tonącego okrętu gdzie: - jedni już wskoczyli do szalupy awaryjnej i popłyneli w siną dal, - drudzy siedzą na mostku i już mają na oku szalupy, ale jeszcze powolutku wybierają złoto z magazynu i czekają kiedy wskoczyć - trzeci patrzą na tych drugich i lekko szturchają ich łokciem aby szybciej wskoczyli do szalupy, - czwarci Ci ze starego mostka chodzą i nie widzą ile dziur narobili przez swoje liczne błędne decyzje, - piąci - niby mają wiadra do wybierania wody, ale ich coś szczykło w plecach, wyrzucili wiadro za burte i poszli leżeć - szóści - zbierają wodę starymi szmatami i wykręcają za burtę. Nie patrzą na szalupy patrzą w dal na ląd, - siódmi - siędzą na barkach tych szóstych i plotą, że żle wykręcają tą szmate Dopasujcie sobie bohaterów naszej rzeczywistości....

Tak15Nie8
Muchozol
@Ktoś

Litość mnoży pasożyty. A pasożyty należy tępić, żeby się więcej nie namnożyło. Nic dziwnego że w magnie tyle robactwa, przecież tutaj chołbi się słabość, a dyskryminuje siłę. Ciekawe dlaczego?

TakNie6
Przygarnij kropka
@Muchozol

Ciota się znalazła. Z powrotem kasuje. Główny pasożyt tej firmy.

Tak1Nie5
Kropa
@Muchozol

O jakiej sile piszesz? O chamstwie, arogancji, buractwie? Jesli tak, to gratuluję. Dobra rada muchozolu kompleksy się leczy albo zostawia w domu przed pójściem do pracy.

Tak10Nie1
o to, to
@Ktoś

Bardzo dobrze napisane. W punkt. Zaczęło się psuć już dawno i powoli a nie od wczoraj czy przedwczoraj. Niejasne rekrutacje wewnętrzne, fachowcy z wątpliwymi umiejętnościami itp...Teraz ciężko będzie to wszystko szybko naprawić niestety.

Tak7Nie4
Joo
@Abcdefgh

Jakościowiec? Hahaha dobre... Zapytajcie o opinię jaką miał w poprzednim miejscu pracy - ZF Czechowice-Dziedzice

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.