Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ludzie wymietliscie pracowników którzy coś potrafili i angażowali się,a teraz szukacie tymczasowych?to już inne pokolenie,nie dadzą sobą pomiatać, zastraszać,ile jeszcze pociągnie ta firma?w takim bałaganie oby dożyć emerytury i hop do domu bo serce się kraje

Antyglobalista

Nie obrażając słowa firma

Jakaś

Chciałam zapytac kto zrobi porządek z zastępcą lidera z x52 bo to co wyczynia to przechodzi wszelkie granice (to podchodzi pod mobing )

Pomoc.
@Jakaś

Jeżeli dochodzi do przemocy werbalnej, Krzyków, wylgaryzmów fałszywych osądów to jest problem. Zapraszam cała linie do HR. Jeden na jeden zawsze jest problem ale cała linia kontra (usunięte przez administratora) zawsze kończy się nie fajnie dla oprawcy.

Dentystka bez zęba
@Jakaś

Ewidetnie Panu bez jedynki z x52 coś się poprzewracało w głowie z tego co słyszałam zawsze były z nim problemy i był nie przyjemny dla większości pracowników. Takie osoby nie powinny być liderem skoro już jako pracownik produkcji wprowadza nie miła atmosferę na linii. Współczuje tym co z nim musza pracować. Całe szczęście miałam z nim mało do czynienia ale i tak zdążył wyprowadzić mnie z równowagi.

Ona ;)
@Dentystka bez zęba

Dokładnie zgadzam się z tobą.Poprzewracalo się w głowie .Umowy absolutnie nie powinien dostać po okresie próbnym a ludzie powinni iść do działu HR i powiedzieć co odstawia ich lider bo nie ma co się litować nad taką szuja skoro on nie ma szacunku do ludzi to do niego tym bardziej nie ma litości

Magda
@Jakaś

Pracowałam z P.M na linii dość długo.Jest to osobnik,który wprowadza niezdrowy ferment.Jest złośliwy,chamski,wulgarny.Potrafi wprost w oczy powiedzieć komuś głośno przy innych osobach o jego ułomnościach fizycznych itp.Nie ma żadnych zachamowan w głupich bezczelnych żartach,testując nowe osoby na ile może sobie pozwolić.!.Potrafi tylko oceniać innych,wygląd sylwetkę wyśmiewając komentować.Myśli ,że jest to zabawne dla innych osób.Jest osobnikiem nie nadającym się na Leadera.Jeżeli wyczuje słabość osoby,która sobie upodoba doprowadzi ja do zdołowana i upodlenia.Powinien sam przejrzeć się w lustrze i zadbać o zęby.I jak Przemuś przyjemnie Ci teraz?.Mam nadzieję,że ludzie ,pokażą Ci w końcu twoje miejsce w szeregu.Nawet do obory się nie nadajesz!

Ona
@Magda

Zbierzcie się wszyscy i idźcie z oficjalną skargą do kadr, tutaj na forum nic nie zdzialacie. Na oficjalną skargę muszą zareagować. Nawet jeśli nie zdejmą go z tego stanowiska, to przynajmniej zamkną mu ten niewyparzony ryyyyj. Trochę mu się w dooopie poprzewracała! Miałam tę nieprzyjemność z nim pracować i potwierdzam wszystko co pisali inni To cham, bez kultury,typ kompletnie aspołeczny.

Luka
@Magda

Kilka lat temu pastwił się na R-ce nad utykając dziewczyną.Wymyślił jej ksywę sprężyna...Dziewczyna miała problemy emocjonalne,wykorzystywał to dla własnej głupiej uciechy.Nie pozwólcie aby ,został z Wami.Bo będzie coraz gorzej .Ma obsesyjna manię wielkości.Ocenia wygląd wady innych a sam chodzi ostrzyżony jak kryminał.Może ktoś w końcu wywali mu tę spróchniałą jedynkę i nauczy go rozumu.

@Ona

Dokładnie, kadry a jak to nie pomoże to skarga od razu do Kanady. Zaraz się zainteresują.

@Luka

Nie oceniam ale może najpierw pogadać na spokojnie z chłopem aby się ogarnoł? Pewnie ze nie można robić takich akcji ale szansa każdemu się należy.

K
@Adam

Jemu nie można dawać szansy on już się nie zmieni

Kevin
@K

Tacy jak on to nadają się do tarcie chrzanu jedynie. Taka osoba nie powinna pracować z innymi ludźmi. Jest najmądrzejszym burakiem na całej hali. Gumowe ucho co nasłuchuje wszystko wszystkich i wpierdziela się w zdanie gdzie rozmowa go nie dotyczy. Chciałby wiedzieć wszystko nawet kto ile razy się wypróżnił. Moim zdaniem ameba umysłowa nienadająca się do niczego a przepraszam jedynie do tarcie chrzanu jak wspomniałem w pierwszym zdaniu.

A
@Luka

chyba nie znasz całej sytuacji skoro tak piszesz. Sprężyna dała wszystkim popalić, bardzo problematyczna osoba.

Bla bla bla
@A

Znam temat w całości

Bla bla bla
@Dentystka bez zęba

Tylko słyszałaś?

@Jakaś

(usunięte przez administratora) jest stosowany od lat a każdy udaje że to nie (usunięte przez administratora)

Pipi

Chciałabym tylko napisać że związki zawodowe w naszej firmie zasługują na wielki szacunek,są bardzo pomocnej w rozwiązywaniu różnych spraw, nie tylko zawodowych, robią co w ich mocy aby polepszać nasze warunki pracy i pensje, doświadczyłam nieraz,,,,, pracownicy Magny szanujcie możliwość współpracy i wspierajcie związki

@Pipi

Ty tak serio???

Timon

Witam Na(usunięte przez administratora) jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. Zakupów. Czy możecie napisać coś więcej o pracy w tym dziale, jakie zarobki, ile osób itd. Dziękuję

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
operator

10 groszy,tylko nie płacz proszę

Samosam
@operator

Nie długo będą zwolnienia więc wtedy zapłaczesz.

@Samosam

Zwolnią najpierw ciebie za pisanie glupot.

Brak słów
@operator

No to wynegocjowali mediatorzy.

Grażyna
@Brak słów

10 groszy? Czyżby tyle jakaś wasza podwyżka wynosiła? :/

@Samosam

Ciagle się tylko gada i powtarza plotki o zwolnieniach. Rozejrzyjcie się po hali, po liniach widać mnóstwo nowych twarzy przybywających z dnia na dzień ( niektórzy goszczą tylko na chwile) bo jak się ludzie orientują do jakiego (usunięte przez administratora) przyszli, tak się za nimi tylko kurzy. Prośba do kadr, czy ktoś wkoncu zajmie się toaletami w Magnie. Panie z biura zapraszamy do toalety znajdującej się na hali produkcyjnej, obok niej nie da się nawet przejść, nie mówiąc o korzystaniu z niej, chcecie żeby ludzie się zatruli odorem tych fekaliów??? W toalecie przy wyjściu od kilku miesięcy toaleta z napisem Awaria ( czy nie mamy konserwatora który by mogl się zająć wkoncu jej eliminacja) w pozostałych kabinach woda się prawie w ogóle nie spuszcza. W szatniach woda z kranu w ogóle nie leci poza 3 umywalkami. Zacznijcie wkoncu dbac o zaplecze higieniczne i sanitarne swoich pracowników, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie ….

@Grażyna

Nasza podwyżka wyniosła w sumie 1,30 zł. Niestety do niektórych nadal nie dociera, że 1,20 które dał nam Pan Szymon P. na początku roku to też wynik negocjacji płacowych. Gdyby nie palił mu się grunt pod nogami to nie dał by nic. Obecny dyrektor dołożył do tego 10 gr. Ale to była cały czas dalsza część negocjacji a nie jakieś nowe rozmowy. Niestety sytuacja jest jaka jest i trzeba było zgodzić się na te 1,30. Bo gdyby na zakończenie mediacji z udziałem mediatora Ministerstwa Pracy podpisany został protokół niezgodności to stracilibyśmy nawet te 1,20 zł otrzymane na koniec roku. Oczywiście ktoś może teraz napisać, że mogliśmy walczyć, strajkować... Ale żeby strajkować trzeba być pewnym, że mamy do tego mocną ekipę. Ale jak liczyć na mocną ekipę, skoro wielu nawet nie chciało tylko na moment, na zebranie nakleić nalepki na koszulkę w ramach protestu?? I jeszcze głupio się tłumaczyć: Bo nie jestem w Związkach?? OK. Nie bądź w związkach, ale tym samym nie licz na podwyżki i nie psiocz pod nosem. Pamiętajcie, że im więcej ludzi w Związkach tym mają one lepszą siłę przebicia.

Tylko hotline Canada. Na poprzedników pomogło pomoże i teraz.

Jude
@abcede

Czyli całe 208 zł, co to jest ???? Moja grupa idąc na spotkanie miała naklejone naklejki. Czy byli w związkach czy nie, poza tym utrzymywać związki które ślizgają się od lat, a za wiele nie wnoszą …. Chyba lepiej być bogatszym o te pieniądze co miesiąc niż im dać

@Jude

Tylko weź pod uwagę to, że jak nie byłoby związków w firmie to podwyżek też nie. No chyba, że ty byś latał sobie sam po podwyżki? Już kiedyś pracowałam w firmie gdzie nie było związków i o żadnych podwyżkach nie było nawet mowy bo nikt nie miał odwagi się wychylić. Więc trochę trzeba ruszyć głową.

Edebca
@abcede

Całkowita racja a tak mamy 10gr dziękujemy zwiazki????

hhh
@Edebca

A może napisz w jaki sposób starałeś się pomóc Związkom w walce o podwyżki? Napitala..eś normę jak tylko lider albo kierownik stanął ci za pleckami?? Poza tym, czy podpisywałeś wcześniej podwyżkę na o 1,20 czy dopiero teraz masz aneks? O tym już zapomniałeś?

blondyn

Jedne z najważniejszych informacji : Po pierwsze -771 pracowników wzięło udział w referendum, po drugie 88% z nich opowiedziało się za strajkiem. A u nas nie ma nawet 50 % załogi w związkach i do tego jeszcze część z nich sama pod sobą dołki kopie jęcząc, że się wypisze...

Admirał
@blondyn

Gdyby była jedność w załodze to związki są do niczego nie potrzebne

Twoja stara
@Admirał

Hmm to tak jakbyś chciał aby był pokój na świecie. Zawsze sam jako jedność możesz iść walczyć zobaczymy z jakim skutkiem.

Robol
@Admirał

Zasmiedzialo tu akwarium Czyżby znów kierownicy dostali po głowie?

10 gr
@Twoja stara

Czyli nic się dalej nie zmieni.Syndrom (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

10gr
@10 gr

Administrator jak widzę trzyma sztamę z kapitalistami z korporacji Magna usuwająć normalne zwykłe słowa

@blondyn

Co za bzdury! Poczytaj o co tam chodziło. Gdy zorganizowali strajk ponad 100 osób zapisało się do związków. A tutaj ? Jakie referendum bylo? Nie bo po co. Zamiast tego macie 10gr i tańsze bilety do Energylandi. Po tej akcji straciłam resztki wiary w te pseudo nasze związki. Tylko jęczą ze ludzi maja mało.

Bozena

Pewnie masz rację ale sama brałam udział we włoskim 3 lata temu. Robiliśmy połowę przez tydzień a po 3 dniach już Ci co byli najgłośniejsi nie patrzyli ci w oczy tylko przebąkiwali że wystarczy więc aby był strajk ludzie muszą być na to gotowi. Dzisiaj wystarczy że stanie ci kiero za plecami i włączasz 4 bieg że strachu. Strajkuje się do skutku, bez kasy za każdy dzień więc nie pisz głupot bo u nas obecnie połowa by uciekła po pierwszym dniu. Do strajku pewnie wcześniej czy później dojdzie ale to ludzie muszą coś poświęcić a nie oczekiwać że zrobią to za nich inni.

@Bozena

To nie glupoty to szczera prawda. Gdyby było inaczej inne związki juz dawno były rozmowy z pracownikami jakie związki mają dalsze plany i pomysly. Rozmawiałam z kilkoma liderami i liderkami i wszyscy byli za strajkiem. Ale to nie może być tak że my wszystko zrobimy za związki. Zobacz po tych mediatorach i rozmowach jeden uciekł na L4 a drugi się chowa przed ludźmi. O trzeciej nie wspomnę bo ona nie jest od nas i ma wywalone.

optymistycznie
@Bozena

Pełna zgoda tylko ile musi upłynąć czasu by ludzie się obudzili z tego letargu

Bozena

Cóż kilka to za mało. A związek to ludzie którzy należą więc nic nie robisz za nich. Czy mają wywalone nie wiem raczej robią więcej niż wcześniej. Byłam na ostatnim zebraniu i widziałam że oprócz kliku dziewczyn reszta stała i cicho uśmiechała że ktoś zadał pytanie w imieniu reszty wiec nie wiem czy robimy coś za związki. Boimy się odezwać a oczekujemy rewolucji. Z resztą z tego co wiem to będą wybory więc droga do władzy będzie stać otworem. Jeśli mam problem zawsze wiem do kogo mam podejść ze związków i temat zawsze jest ogarnięty. Jeśli chcemy strajkowac pokazujmy to na każdym spotkaniu z Dyrem aby wiedzieli ze to nie żarty. Taka jest prawda że tylko oczekujemy lecz sami nic nie robimy a smijemy się z tych co publicznie odezwa się za nas.

Seven

Smutne ale to prawda

Blondyn
@Bozena

Sama prawda. Wszyscy by chcieli, tylko żeby ktoś załatwił za nich. A związki to wszyscy a nie tylko trzy osoby z zarządu, które same, bez Naszego wsparcia nic nie zdziałają.

@Blondyn

Ale co za nas zalatwic? Najpierw niech wyjdą na hale pogadają z ludźmi WYJDĄ Z INICJATYWĄ a wsparcie się na pewno znajdzie. Puki co miałczenie i za każdym razem to samo. Więc sam sobie odpowiedz kto tu jest dla kogo.

Śmieszek

Tzn oni mają wyjść na halę do Nas???nie bądź śmieszny.

@Śmieszek

Śmieszny to jestes ty. Widza co się dzieje i co czekają az pracownicy będą ich błagać by coś zrobili? O to ci chodzi? Ok to nie ma sensu skoro jeden zwiał na L4 a drugi chowie głowę w piasek. Po prostu daleko nam do związków i solidarności ludzi takiej jak w artykule który ktoś tutaj zamieścił. Co do odzywania na zebraniach to jestem nie luczna osoba która była w tej grupie która zadała kilka nie zręcznych pytań. Ale co ja tam wiem..

Związki zawodowe

Szanowna Pani / Szanowny Panie Jeśli chodzi dostępność mojej osoby jestem codziennie na hali produkcyjnej. Nie chowam głowy w piasek albowiem charakter mi na to nie pozwala. Zawsze można też się skontaktować telefoniczne lub w biurze ZZ na pierwszym piętrze. Nie widzę żadnego problemu dotyczącego kontaktu z moją osobą . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam Artur.

Pani od cyferek

Kiedy zaczynałam pracę w Magnie, to miałam pozytywne nastawienie, ale niestety rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Pełno tu niekompetentnych i bucowatych ludzi. (usunięte przez administratora) Jedyny plus Magny, to pensja wypłacana na czas.

Bożena
@Pani od cyferek

hmm... no ale co jest nie tak z tymi ludźmi? jakoś przeszkadzają ci pracownicy Ci w pracy? bo w sumie nic takiego nie napisałaś, tylko o jakiś prywatnych opowieściach pracownika.

ZORIENTOWANA
@Pani od cyferek

Pani od Cyferek ;w trosce o Pani finanse i przyszłość radzę wazyć słowa -post jest tylko i wyłacznie obrażliwy i nic nie wnosi ; Pamiętajmy ,że nikt z nas w sieci anonimowy nie jest , chciaż możemy mieć takie poczucie. Takie sprawy - zniesławienia publicznego sądy załatwiają od ręki i tylko w Pani przypadku trzymać kciuki ,aby zniesławiony nie podjął kroków na drodze prawnej .

Ktoś
@Pani od cyferek

Trafione w samo sedno. A myślałam,że tylko ja mam takie wrażenie...

General
@Pani od cyferek

Siedzenie 8 godzin przed komputerem i wklepywanie cyferek to musi być fajne zajecie, ciekawe czy Pani od cyferek zamieniła by się na 8h na piec na linii BMW :) tam by sie w oczach nie gwiazdki pojawiały ale cyferki :)

Ktoś inny
@Ktoś

Sądząc po godzinie dodania wpisu (podobna do oryginalnego postu) Pani od Cyferek sama komentuje swoje posty żeby nie było że nikt się nie zgadza z jej chamstwem :)

pytajnik

Zamówienia spadają,firmy motoryzacyjne staneły z produkcją a jak wieść niesie w następnym tygodniu na nocnej zmianie bez pracy będzie 100 osób.Zaś dziś na stronie Ranstad ukazuje się ogłoszenie o przyjęcia do zakładu.Można to jakoś racjonalnie powiązywać???

@pytajnik

Pewnie tak racjonalnie, że zlecenie na zatrudnienia mogli wysłać Randstadowi już w zeszłym tygodniu. A Randstad dopiero dzisiaj opublikował ogłoszenie. Magna pewnie nie zdążyła tego sprostować, bo pewnie to jest teraz akurat najmniejszy problem. Większym problemem jest to jak zorganizować pracę tym, którzy są już zatrudnieni. Wystarczy troszkę ruszyć głową, nie trzeba się doszukiwać jakichś sensacji.

myśl
@magnowicz

Co byś chciał produkować i komu jak brak zamówień?

ktoś
@myśl

https://www.bankier.pl/moto/kolejni-producenci-aut-wstrzymuja-i-ograniczaja-produkcje-z-powodu-wojny-11189/ Może dla nich by chciał produkować,zapewnić im pracę jak to ujął

@myśl

Ok. To napiszę tak: Nie ma zamówień, będą zwolnienia bo nie ma roboty i nie ma co zrobić z ludźmi. A Randstad zamieścił sobie ogłoszenie dla jaj, albo żeby zbierać bazę kandydatów na przyszłość!!! Pasuje? Tak lepiej? Teraz jesteście usatysfakcjonowani??

Telefonista
@magnowicz

Akurat nie zamieścił dla jaj.Dla jaj to zadzwoniłem ja i są przyjęcia.Co Ty na to?

@Telefonista

Poczytaj moją pierwszą odpowiedź do PYTAJNIK , to zrozumiesz dlaczego tak napisałem, że dla jaj. Bo u nas w firmie lubią ploty i teorie spiskowe. Potem jest o czym pier...na palarni i rozsiewać ploty dalej ;)

Len
@magnowicz

Sam nie wiesz a komentujesz, typowa łajza magnowska. Randstad zatrudnia Ukraińców aby mogli za was (usunięte przez administratora) i za pół darmo ????

bbb
@Len

A ty wiesz? Od kiedy to Randstad pośredniczy w zatrudnianiu Ukraińców w Magnie? Sam nie wiesz ale komentujesz.

nie lider
@Len

Ranstad nie zatrudnia Ukraińców.Lecz fakt,pojawiło się na ich stronie ogłoszenie do pracy w Magnie w piątek(22.04)

@bbb

Do agencji Randstad może iść każdy, a wiec i Ukrainiec może się przez nią zatrudnić, jednak w naszej firmie są oni zatrudniani przez zewnętrzne ukraińskie firmy - co sprawia, że są zdecydowanie tańsza siła robocza niż Polacy. Pomijając fakt, że sami jesteśmy tania siła robocza. Związki zawodowe w naszym zakładzie to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, to jest aż śmieszne i żałosne, 0,10 groszy podwyżki wywalczonej po kilku miesiącach, a następne spotkanie wyznaczone na Październik. Serio ?? To jakis (usunięte przez administratora) żart, tak nisko nas ocenia pracodawca. Nie ma co się tłumaczyć sytuacja na świecie, wojna, czy COVIDem. Bo to nie jest żaden argument. Ludzie chcą godnie żyć godnie pracować, niektórzy nie maja możliwości zaryzykowania wieloletniej umowy i zmiany pracy na inna, bo goni ich hipoteka. Po tylu latach pracy w jednym zakładzie powinni mieć jednak szanse na jakiekolwiek godne zarobki…. O co związki jak widać nie umiały dostatecznie zawalczyć i żadne tłumaczenie się, o złej sytuacji zakładu jest nie do przyjęcia. Zła sytuacja jest w każdym polskim domu, gdy ceny palił wzrosły do 7 złotych, litr oleju potrafi kosztować 10 zł, a kostka masła to minimum 6 zł. Nowy dyrektor nowe możliwości… chyba jednak nie tym razem. Skoro podwyżek nie dał może wezmie za liderów z zamkow, którzy nic nie robią podpierają ambony, siedzą w telefonach, albo gonią dopiero co postawionych pracowników na nowym stanowisku do natychmiastowej wyrabianej normy ( gdzie ilość nie idzie w parze z jakością, bo koszty złomowania są śmieszne - następny problem któremu należy się przyjrzeć i natychmiast nim zająć ) może wtedy znalazły by się pieniądze które mogłyby trafić do naszych kieszeni, a nie do czerwonego pojemnika, bo żółte koszulki nie potrafią sobie poradzić z problemem.

Janik

Związki to totalna porażka w tej firmie. Nic nie robią zarowno dla nas jak i w pracy. Utworzyli sobie sztuczne stanowiska i chodzą 8h po hali bez celu. Skoro nic nie robią to są zbędne. Czas przejrzeć na oczy. Ja rezygnuję nie będę sponsorowała takich ludzi.

złomiarz

Sprawa złomowania to osobny problem.Jeśli konkretny wyrób jest ciągle i ciągle złomowany na te same usterki to jaki problem by wyeliminować przyczynę?

@Janik

Ok, ale co dalej? Założymy nowe? W zeszłym roku mieliśmy dwóch takich co updlili nam życie na maksa, gdyby nie te związki to może dziś by nic nie było.

@złomiarz

Otóż to, ale nikt tych przyczyn nie eliminuje, bo najwazniejsza jest norma. Nie ma czasu się nad czymś zatrzymać i zastanowić, bo odrazu zjeba albo ktoś za plecami.

mediator

Magna DG-ludzie ludziom zgotowali ten los

Bozena

To co strajkujemy czy sikamy w majtki ze strachu?

ktoś
@Bozena

Plotkujemy w busach i cichutko na liniach koło siebie,licząc że zrobi to ktoś za nas(wywalczy pidwyżkę)

Zuzana

Jak Był pracownikiem to było go słychać na całej hali ten jego głupi uśmieszek i gadulstwo A teraz co pokazuje niech idzie się leczyć A teraz ludziom zabrania się nawet zapytać bo zaraz jest on nie powinien być zastępca lidera

Były z R-ki.
@Zuzana

Zawsze taki był.Gdy ktoś wchodził mi w tyłek,przytakiwał miał spokój.Gorzej jak podważał jego morale.Traktował takie osoby jak śmieci.Nikt nie miał racji,tylko on .Żadnego szacunku dla innych.Wiem,że czyta forum.Niech przeczyta ,co Inni o nim sądzą.Szkoda mi jego mamy ,bo równa i miła kobieta.Kierownik nic nie pomoże,takie moje zdanie.

Sławek

Dobrych i fajnych macie w firmie przełożonych? bo zastanawiam się czy podjąć u was pracę,jak praca wygląda fajna jest i spokojna?

aha
@Sławek

Pracy na razie jest mało. Więc nowych nie przyjmują. A jak przyjmą w momencie skoku zamówień to jest potem duże ryzyko, że stracisz pracę gdy znów spadną zamówienia. A takie spadki ostatnio często się zdarzają

Bzdury piszesz jeśli wykonujesz dobrze swoją pracę, nie walisz w.... nikt się nie będzie czepiał. Szczególnie można pochwalić Konrada, reszty nie znam

yes

Bzdury piszesz, wystarczy poczytać wcześniejsze wpisy. Konrad był spoko, tylko że jego zaraz nie będzie. Zostają Ci, którzy energie do zycia czerpią z czepiania sie i robienia Ci na złość. A zaraz przyjdzie trzeci, taki sam jak oni.

Bambarył
@Sławek

Przełożeni są spoko, zwłaszcza w administracji, a szczególnie jeden. W ciągu roku "wymieniło się" ponad 40 osób, czyli około 50%. Zapraszamy serdecznie:)

Grunwald
@Sławek

W administracji jest dramat. Wymienili połowę załogi, a z nowych też szukają roboty lub już ją znaleźli. Kiero robią nieodpłatne nadgodziny, masa nadgodzin, reszta to samo. Mordor jakich mało. NIE POLECAM.

@Grunwald

Małe sprostowanie ....nie "wymienili" połowę załogi, tylko sami odeszli. Taka niewielka różnica..:) "Wymienić" można złego pracownika... a z tych 40 osób... większość odeszła SAMA...

Ale sam fakt, że tyle osób odeszło, świadczy że w magnie jest źle. Tyle odeszło i jeszcze więcej odejdzie. Dyrektorzy to tyrani, zaorać pracownika do końca, byle by oszczędności były. Nie tędy droga.

Dokładnie! Nic dodać nic ująć...

Ona

Dodać to można dużo jeszcze... Nowe "władze" tworzą właśnie pseudo historię tego zakładu, szczególnie jeden pan z oryginalną fryzurą na głowie. Myślę, że wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Poczyna sobie coraz śmielej... No czekam z niecierpliwością co nowego wymyśli!

niu łorker

Oszczędności na wyłączonych wiatrakach na stanowiskach gdy na złomie ląduje "pół" produkcji bo nikt nie potrafi,nie chce,nie umie opanować wiecznie psujących się maszyn.Fakt że ten zakład utrzymuje się na powierzchni patrząc na ekonomike to i tak godne podziwu.

@niu łorker

Jak czytam takie wpisy, to nie dziwie się ze w Polsce rządza takie łajzy. Po pierwsze oszczędność energii to czysta ekologia więc co to ma wogole do złomu. Z tym się zgodzę, że nikt nie umie ogarnąć procesu tak aby było dobrze, ale nie mieszajmy w to ekologii, bo to akurat jest dobre dla nas i naszych dzieci

Bambarył

No przecież jest napisane, że "wymieniło się"

tak

Zaduch na hali a ty się ekologią martwisz?! Ludzie mdleją, temperatura nie spada poniżej 33 stopni! A nie pozwala się włączyć wiatraka!

@tak

Na której linii nie pozwalają wlaczyc wiatraka, ja pracuje na wielu liniach i nie spotkałem się z takim czymś

Honorata

A mogę wiedzieć dlaczego tyle pracowników odeszło z Magny? Co takiego się dzieje w firmie? Co jest nie tak? Opiszesz warunki zatrudnienia?

@Honorata

Dyrektorzy krzyczą na pracowników, mówią o nas, że jesteśmy leniwi, że tylko braki produkujemy. I myślą, że znają się na wszystkim a prawda jest taka, że nic nie wiedzą.... Tylko papierki, tabelki, statystyki, zamiast zrobić coś aby na hali było chłodniej bo ludzie nie wytrzymują i maszyny się przegrzewają... Ale lepiej braki tygodniowo za 80 tysięcy wyrzucać... Ale nie dla nich najgorszy problem to to, że o godzinie 13:55 idziesz do toalety zamiast warować jak pies na stanowisku i czekać łaskawie na gong abyś mógł już uciec do domu z tego piekła... Porażka :( Co raz gorzej się tam dzieje

@abcede

To łysy tak drze paszczę na liderów, na technologów, na kogo się da. W dodatku sieje ferment wśród załogi Od roku nic się nie poprawiło, a wręcz przeciwnie jest coraz gorzej. Jeśli tak to ma wyglądać to SŁABO!! A nacisk rodzi opór i kiedyś właśnie ta załoga powie DOŚĆ! Nie pierwszy to dyrektor na tym zakładzie i pewnie nie ostatni...

yes

łysy od rana do nocy chodzi i dręczy wszystkich pracowników. od biura przez kierowników kończąc na nas niebieskich. trzymajmy sie, musimy jakos przezyc jego kadencje

Zawsze
@yes

Zawsze możemy pomóc w tym aby ta kadencja trwała jak najkrócej ;) trzeba się tylko trochę zmobilizować

@yes

I jakim prawem podnosi głos na ludzi?! Za kogo on się uważa!! Dyrektor, który nie panuje nad emocjami nie wróży nic dobrego, a wprowadzając nerwową atmosferę wśród pracowników na pewno nie poprawi ani wydajności ani jakości. Niczemu to nie służy!

Banan

O jakiej ekologii piszesz? Człowieku magna produkuje części do samochodow ktore zanieczyszczają środowisko.wylanczanie wentylatorów to czysta obłuda

Sara

W grudniu zebrań chyba już nie będzie ponieważ nie będzie ich dla kogo robić. Zdybylismy złoto w odejściach pracowników w administracji po przez produkcję i resztę.

Była
@Sławek

Takich fajnych,że jak się odezwiesz i nie daj Boże masz rację,to jesteś na celowniku,będą Ci robić pod górkę ze wszystkim,ze zmianami,liniami, urlopami byle żeby Cię gnębić i żebyś się zwolnił ???? dopóki tyrasz i siedzisz jak mysz pod miotła,to jest ok .W sumie możesz być i leniem i siedzieć 5 lat na jedynym stanowisku,ale póki się nie odezwiesz że coś nie pasuje, jest ok :p

Inzynier

Witam, interesuje mnie dlaczego Państwo średnio co pół roku poszukujecie konstruktora form, skąd to wynika?? Czy jest to niski budżet na zatrudnionego i bierzecie ludzi przypadkowych, ktorzy potem giną w nadmiarze obowiązków do tego nie mają wiedzy i doświadczenia w odlewnictwie i pogłębiają bałagan w dokumentacji?? Potem ich zwalniacie lub oni się zwalniają i liczycie, że cud sie nagle wydarzy i za pensje z hipermarketu przyjedzie na to odludzie doświadczona osoba, która udźwignie lata zaniedbań i oszczędności??? Skąd takie podejście, być może warto zmienić myślenie? Za niedługo jak wejdzie młode polenie na rynek pracy, to nawet jak będziecie płacić pensję kierownika sklepu sieci hadndlowej to żaden specjalista do Was nie przyjdzie, bo już zmienią branżę, a Wy sobie zatrudnicie gościa, ktory przeszedl szkolenie CAD, a z wyksztalceniem technicznym miał styczność na poziomie gier komputerowych stąd umie klikać myszką. Pozdrawiam i życzę powodzenia z takim podejściem, z pewnością za pensje ksjera znajdziecie profesjonalistę najwyższych lotów:)

Gromuś
@Inzynier

Konstruktor jest tylko jeden!!!

kontroler
@Inzynier

Chyba pomyliłeś się i wkleiłeś nie tu gdzie trzeba swój fake-przekaz.A ni tu odlewnictwa ani konstruktorów form

Hej

Myślę że Pani Anna z BHP powinna zaktualizować swoją wiedzę na temat obostrzeń. W aplikacji Magna My life jest już informacja od kilku dni, że luzowanie obostrzeń zależeć będzie od władz lokalnych danego kraju w jakim znajduje się zakład i zostało to zaktualizowane w regulaminie obostrzeń głównej Magny. Radzę poczytać abyśmy nie musieli nosić masek bezpodstawnie tylko dlatego że taki jest wymysł pani Anny

Harnaś
@Hej

Zostały kupione, zapłacone to muszą być noszenie. Hej.

hej
@Hej

Zakład pod tym względem może mieć własny regulamin i nic nie zrobisz

taa

Pewnie, żeby mnie potem ktoś przeklinał, że mu pracę taką poleciłem. A swoją drogą, czyżby wśród załogi nie było chętnych startować w rekrutacji na lidera? Ciekawe czym to jest spowodowane??

A może

A tak naprawdę wystarczą tylko trzy rzeczy aby było dobrze : wymagaj, szanuj i płać. To jest przepis na dobry zakład.

@A może

Właśnie. A u nas jest tylko wymagaj, najczęściej niemożliwego, nie płać i nie szanuj!!

Olik
@taa

Tłumaczyć się, za każdym razem czemu normy nie ma, jak ciągle dają osoby z innych linii co nie lubią pracować na konkretnej. Mieszają ludzi, a nie zostawiają tych co umieją i chcą robić.

Krystyna
@taa

Nie ma chętnych na lidera w firmie, a czy ogólnie firma sprzyja awansom wewnętrznym? Czy ma taką politykę że na takie stanowiska wybiera osoby z zewnątrz?

Władymir

Privet do kiedy chcecie mieć postój w zakładzie do kwietnia ? maja? czerwca?

Edyta

Słyszałam że cały kwiecień mamy stać.

ahh
@Edyta

A słyszałaś jak szumi woda w rurach w kiblu?? Nic jeszcze nie wiadomo. Sam Andrzej wczoraj mówił, że sytuacja jest taka, że z dnia na dzień co innego się okazuje a wy już słyszeliście o kwietniu. Skończcie z tymi plotami i domysłami. Już ostatnio było(usunięte przez administratora), że nie będzie nocek w tym tygodniu a jednak jakoś były....

antytroll
@Edyta

Od kogo,dyrektora?

Radek
@antytroll

Dla mnie może stanąć fabryka. Dużo pracy mam wokół domu

@Radek

Rozumiem, że będziesz siedzieć w domu za darmo?? Że tak ci pasuje żeby roboty nie było?

antytoll
@Radek

To się sam/a zwolnij jak Ci nie pasuje.Szukając pracy nie zapomnij dobrze wcześniej się rozeznać która branża nie ucierpiała dzięki pandemi i jeszcze bardziej teraz przez wojnę

Piotrek

Czy możecie mi powiedzieć jaki tryb pracy jest w Magnie? 3 zmiany czy brygadowka? Dzięki.

Olik

Prac

Poco nam 3 kierowników skoro idziemy na 2 zmiany za dużo ma firma kasy żenada

patrząc na wprost
@Prac

I nadal ten temat aktualny. 3 zmiany tylko po to żeby 3 kierowników miało zajęcie.

Zadowolona

Nie wiem skąd tył hejtu na magne, jest tu naprawdę spoko. Wypłata na czas, mam płatne nadgodziny i praca w międzynarodowym środowisku. Przełożeni są super, zwłaszcza faceci, można łatwo awansować. Jak jest jakaś maruda, to wystarczy troszkę pomóc i już go nie ma. Oczywiście, praca to nie koledzy, wystarczy tu i tam posłuchać, potem podać dalej i już mamy fory u szefa. W zespole poudawać fajną, a reszta leci sama hehe. Generalnie marudy i inne(usunięte przez administratora) jak są słabe niech sobie stąd idą. W robocie tylko kasa się liczy, reszta to bzdury.

Emerytka
@Zadowolona

Wspólczuje ci, będę modlić się za Ciebie. Tylko to mogę zrobić.

Zadowolona

Nie bardzo wiem o co ci chodzi? To nie trolowanie, piszę jak jest. Jesteś pierd to zmykaj stąd. Sam trolujesz trolu.

AHA
@Zadowolona

To jedno zdanie - Oczywiście, praca to nie koledzy, wystarczy tu i tam posłuchać, potem podać dalej i już mamy fory u szefa. - pokazuje, że jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) I wystawiasz opinię zakładowi, że tylko tacy mają się dobrze w firmie. Dostaniesz za taki wpis minus u szefa hahahahah

@AHA

I pewnie jeszcze klapsa, zazdrośniku. Magna jest naprawdę spoko, po tych kilku latach mogę to tylko potwierdzić.

hahaha
@Zadowolona

Kasiu czy to ty taka mądra jesteś? :) i tak się umiesz podlizywać facetom?

Hancock

Tu możemy sobie wpisać kilkanaście imion. Na szczęście nie wszystkie to dramat.

Kobieta pracująca
@Zadowolona

Trzeba było tyłka jeszcze dać,Dyrektorem byś został (ała).Brednie,kłamstwa,byle forum rozruszać Nie dajcie się tej wszy zmanipulować.

Olek

Chcemy podwyżek a nie wydawania pieniędzy na durne maseczki!!. Chcecie nas udusić??

Kobieta pracująca
@Olek

Pewnie Interesik rodzinny.Trzeba g..o sprzedać.A najlepiej gdzie?.W firmie,byle kasa się zgadzała.Bravo dla tej pani.Porażka.

@Kobieta pracująca

I jeszcze w dodatku smród z tych masek okropny. A ona nam to każe na twarz zakładać!! Sama niech sobie ten smród na twarzy nosi, a nie nakazuje innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.