Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

O której odjeżdżają busy spod zakładu? Jak się nimi jeździ?

Kk

Tego typu informacje powinny zostać przekazane podczas rozmowy wstępnej z pracownikiem. Informacje można zasięgnąć w dziale kadr.

A wiecie czy to jest bus dla pracowników, tak, aby mogli dojechać do firmy, tak? I pracownicy mogą tym jeździć za darmo, czy trzeba ileś płacić za taki transport? Wgl czy każdy z tego może korzystać, czy tylko np. ci co nie mają auta?

Buspas

Miesięczny przejazd busem kosztuje 140 zł. Mogą nim jeździć pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w Magnie lub Randstadzie. Żadne inne agencje, żaden Exact Systems ani Future ani inne cuda. Nikt nie pyta czy masz samochód czy nie . Z busa mogą korzystać ci, którzy decydują się na bilet miesięczny. Nie ma jednorazowych przejazdów.

Witajcie. Chciałem zapytać o rekrutację na stanowisko Zastępcy Lidera. Na jaką stawkę, ewentualnie dodatkową premię można liczyć na tym stanowisku? Ogólnie czy warto startować czy szkoda czasu i zdrowia?

Czy firma Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jest Kasa Zapomogowo Pożyczkowa

@magnowicz

Jakie są zasady korzystania z tej kasy pożyczkowej? Czy to każdy pracownik ma do niej dostęp, również nowozatrudnionym?

magnowicz

Musisz być zatrudniony bezpośredni przez Magnę, zapisać się do Kasy i mieć odłożone odpowiednią ilość wkładów oraz dwóch żyrantów jeżeli chcesz pożyczkę większą niż twoje wkłady.

Irek

Tu się pytasz, a nie koleżanki? No chyba, że przestała już być koleżanką, gdy poznałaś jej zarobki? Luuudzie kochani :D Skoro tu pracujesz, to przeszłaś rekrutację. Może zatem kojarzysz, czy był czas na negocjowanie pensji zasadniczej i co podczas tego targowania się grało największą rolę? Praktyka zawodowa, ukończone kursy, certyfikaty? I czy coś stoi na przeszkodzie, żebyś skutecznie zawalczyła o podwyżkę?

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nowa

A ja powiem ze jestem od nie dawna w zakładzie i przekonałam sie ze opinie które przeczytałam na tym forum nie są prawdziwe. Ludzia są mili, praca jest przyjemna. Jak tutaj wyglada w lato bo coś czuje ze będzie gorąco… Wiecie kto to jest ten z biura z tatuażem na całej ręce ? :D

Kcin
@Nowa

Poczekaj trochę, poznaj lepiej kierowników - aż będziesz musiał iść prosić o urlop, gdy już pula ludzi danego dnia pójdzie. Szokiem jest to, ze ludzie już maja wakacyjne urlopy zaakceptowane…. Coś dotychczas niespotykanego. 1 kierownik kulawy, brak mu kultury ciagle pokazuje swoją wyższość nad niebieskimi. 2 patrzy po ścianach i szuka pajęczyn zamiast patrzeć na rozmówcę, w zachowaniu niczym nie lepszy od 1. 3 wszystkiego się czepia, ma fioła na punkcie porządków. Jak zajdziesz któremuś za skore odmawiając nadgodzin licz sie z tym, ze będą się mścić na każdym kroku. Człowiek tego nie zauważa na początku, jednak pracując już wiele lat można ich poznać na wylot. Brak kultury, dobrego wychowania chamstwo i pokazywanie wyższości łączy ich wszystkich. Jeżeli chodzi o samych pracowników, jak wszędzie, ale generalnie są mili uprzejmi pomocni. Gorzej już z żółtymi, bo niektórym bije do głowy i chcą się pozabijać o normy - patrząc ciagle na ręce i dając reprymendy, ze się nie wyrabiasz … jak się nie wyrabiasz licz się z tym ze szybko wylecisz z danej linii, a oni dalej będą stać z batem nad innymi

Nowa
@Kcin

Moj lide powiedział mi co i jak ale powiem tak. Nie chce czytać opinii innych tylko wypowiedzieć się na ten temat po tym jak sama się przekonam na własnej skórze jak to wygląda naprawdę. Na dzisiaj mogę powiedzieć ze praca w Magnie mi sie podoba a ludzie których poznałam są naprawdę fajni :)

Koleżanka
@Nowa

A na jakiej Lini pracujesz. Nowi zawsze są na najłatwiejszych stanowiskach przenoszą na gorsze jest płacz i tyle się widzi nowe koleżanki

General
@Nowa

Michal Z. z działu jakości wychowany na naszych liniach produkcyjnych. Jedna z niewielu osób które ja osobiście szanuje w tej firmie za to ze nie zapomiał o korzeniach

Paulina
@Nowa

A zdradzisz może jakieś konkrety, co oprócz opisanej atmosfery się nie zgadzało? albo czym jesteś pozytywnie zaskoczona? :P Chce tez aplikować do firmy, no ale ciągle się waham

@Paulina

Nie obrażając słowa firma...

Tajemnicza
@Nowa

On już jest zajęty przez liderkę z Negotrust.

Urszula
@pracownik

Twoja opinia raczej nieciekawie się zapowiada?

@Kcin

Liderzy też pokazują wyższość, chamstwo, wyżywają się bo mają prywatne problemy. Jednych gnoją, traktują jak powietrze, a innym by do (usunięte przez administratora) wchodzili. Jest koleżeństwo między liderami a niektórymi pracownikami i dlatego drugich traktują jak (usunięte przez administratora) Łaska że odpowie na jakiekolwiek pytania. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało. Jedni nic nie robią, a siedzą na telefonach i łaska, że przyjdą pomogą jak się ich woła.

Gall Anonim

Z ostatnich informacji rządowych. Rząd ogłosił propozycje minimalnego wynagrodzenia na przyszły rok w wysokości 4300zl brutto. W obecnej chwili pracownicy mają sporo mniejsze wynagrodzenia i żeby wyrównać do minimalnej krajowej pracodawca musiałby dać rekordowa podwyżkę.

Ktoś

Chodzi Ci również o to że zarobki w tej firmie są nieadekwatne do wykonywanej pracy?

Ktoś

Oczywiście że nie.To bez wpływu na otrzymane comiesięczne pobory.Z drugiej strony-czy w korporacyjnych montowniach pracowników traktuje się z godnością?

Gall Anonim
@Ktoś

Jeżeli wykonujesz efektywniejsza pracę to mam rozumieć że beneficjentem jest wylacznie pracodawca? To że pracownik jest bardziej obciążony fizycznie i psychicznie to się nie liczy?. Jeżeli chodzi o standard traktowania pracowników w korporacjach to jest różnie. Jeżeli pracodawca udaje że liczy się z opinią pracownika to powinien ich odpowiednio traktować. Każdy zasługuje na godność, nie zależnie od wykonywanej profesji. Wychodząc z domu widzadz sprzątaczkę powiem "Dzień Dobry" czy "Jak się czuje?" Idąc do restauracji czy zamawiając przez aplikacja dowożące jedzenie, jeżeli jestem zadowolony to zostawię napiwek. Jeżeli będziemy brali standard od "gorszych" to nie będzie nigdzie lepiej

Renia
@Gall Anonim

No tak. A pytaliście w firmie co oni na to? Planują te rekordowe podwyżki? Czy tylko wyrówna sie tą kwotą do minimalnej krajowej? Ogólnie to są jakieś regularne podwyżki? Można się o takie starać?

@Gall Anonim

Hej jako nowy pracownik po przepracowaniu calego miesiąca zarobie to 3-trzy z przodu?

Zuzia

To w weekendy tu pracujecie czy co masz na myśli z tymi dniami roboczymi? A dodatki jakieś do pensji tu macie, albo benefity pozapłacowe?

Hen

Czy znane są już wyniki badania opinii EOS? Ze wstępnych informacji wynika, że wyniki poszczególnych, konkretnych biurowych są z bardzo dużym prawdopodobieństwem znane dyrektorom obszarów. Oczywiście poszło info, że nie jest to możliwe, nie należy się łudzić, jest inaczej. Kolejne narzędzie w MAP z d..py. W przyszłości lepiej nie uczestniczyć w tej farsie.

???
@Hen

Przecież wyniki EOSu już były przedstawiane w zeszłym miesiącu. A o resztę nie wiem o co ci chodzi? Post Twój jest mało zrozumiały...

Marek Aureliusz
@Hen

Pewnie można siedzieć i nic nie robić użalając się nad sobą i własnym losem. Presja zawsze ma sens tylko trzeba wyjść poza swoją strefę komfortu. Trzeba pisać zgłaszać nagłaśniać każdy przypadek łamania praw pracowników. Nie ma co patrzeć na innych tylko na siebie.

Dobry wujek Tom
@Marek Aureliusz

No tak no. Te ciegcieiwa, ciagiewki, cięgna, linki. (usunięte przez administratora)dzikie węże. Tak zwana strefa komfortu pod konfesjonałem na duszkach. Presja, presja i jeszcze raz presja. Nie patrzeć na innych, zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać. Wszystko się zgadza. Pozdrawiam.

M

Poniosło kobietę a dyrektor przytaknal.... Rewelacyjne zebranie,uśmiałem się jak nigdy . To tylko świadczy o kompetencji osób na pewnych stanowiskach ....

Honorata

Chodzi ci o to, że praca jest ciężka? Może przynajmniej finansowo jest to rekompensowane? Podasz jakieś widełki zarobkowe?

@Honorata

około 2700 zł za goły miesiąc dla nowych pracowników.

Małgorzata
@magnowicz

A po jakim czasie jakieś podwyżki? Oprócz tej podstawy są jeszcze jakieś dodatki, premie, benefity? Weź mi powiedz ile mają tacy 10-letni pracownicy, jest to dużo więcej?

@Małgorzata

Po roku + 1 zł do stawki. Po 2 latach bezpośredniego zatrudnienia w Magnie dostajesz 45 zł dodatku stażowego i co roku sie zwieksza. Chyba do 900 zł maksymalnie. Co do dokładnych kwot, to ciężko powiedzieć. Zależy ile jest dni roboczych w miesiącu, czy pracujesz w nadgodzinach, czy na nocną zmianę.

Dawny pracownik

Czy może mi ktoś z obecnych pracowników podać nr telefonu do firmy Magna, a właściwie do działu HR?! Nigdzie nie ma takiego na necie, a ten co jest to porażka. Brak nr wewnętrznych, o których automatyczna sekretarka mówi. Skąd wziąść nr, na który jest pewność, że ktoś odbierze?! Proszę Państwa o podanie, jeśli ktoś posiada. Z góry dziękuję Pozdrawiam

Praca

Czy kobiety w ciąży mogą pracować w tym zakładzie ?

Buspas

Głosowanie na trasę busa?? SERIO??? Czy ktoś wpadł na to, że są ludzie, których jest niewielu a mieszkają na terenach, z których bez busa ciężko się dostać do pracy. Przecież oni też chcą dojechać do pracy i zawsze tego busa mieli a teraz chcecie im go zabrać, bo z góry wiadomo, że w głosowaniu nie mają szans. Na prawdę inwencja twórcza pomysłodawcy tego głosowania mnie powaliła....

Nie po sionym
@Buspas

Moim zdaniem słabo to wygląda. Osoby które zostaną pozostawione same sobie będą mieć poczucie krzywdy i dyskryminacji. Jeżeli dziś się głosuje to mam nadzieję że w przyszłości będziemy również głosować za podwyżkami lub wolnym, przerwami oraz odzieżą robocza w zależności od pory roku.

Buspas

Że mamy głosować na jednej z tras busowych kto może mieć dojazd do pracy a kto nie. Jest ogłoszenie. Dotyczy to tylko jednej trasy.

hmm
@Buspas

Czyli ci którzy się nie załapią odpadają i nie będą mieli możliwości dojazdu do pracy? ciekawa sprawiedliwość

Wiktoria
@hmm

Kiedy to głosowanie będzie? Wszyscy mają obowiązek brać w nim udział czy to jakoś anonimowo będzie przebiegało?

Buspas

Ty widzę za to szukasz niepotrzebnej awantury. Było głosowanie na trasę busa. Jedną trasę, jednego busa! Zainteresowani tematem na pewno wiedzieli o głosowaniu. Więc nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. A o mojej inteligencji się nie wypowiadaj, bo nie masz o tym pojęcia. Z resztą moja inteligencja nie jest tematem postu tutaj napisanego, tylko problem z dojazdem do pracy co niektórych pracowników. I na tym się skupmy.

Zainteresowana
@Buspas

Można było tak od razu odpisać, a nie pokazywać swoje mądrości. I nie robię prowokacji tak jak sugerujesz, tylko grzecznie cię upominam, żeby być bardziej miłym na tym forum, a nie (usunięte przez administratora).

@Zainteresowana

Chyba jesteś za bardzo przewrażliwiona na swoim punkcie. A "moje mądrości" to fakty i rzeczywistość. W mojej wypowiedzi nie ma nigdzie nic niemiłego ani niekulturalnego.Za to jest wielu ludzi, którzy zamiast czytać informacje na tablicach w MAGNIE to szukają ich tutaj na forum. Chyba jednak lepiej szukać u źródła?? A upominać to sobie możesz dzieci w domu. Kończę dyskusję, bo i tak nie wypowiadasz się w ogóle w temacie busa.

@Buspas

Ale już po tym głosowaniu, tak? Widzę, że wywołała tutaj sporo emocji. Ciekawe, czy w pracy tak samo to wyglądało. Myślisz, że ta sytuacja miała jakiś negatywny wpływ na atmosferę? Jak tam w ogóle jest z tą kwestią na co dzień, dogadujecie się w pracy?

Ciekaw

Widac ze exact i aas sobie nie radzi… co chwile zatrzymania produkcji

Cos
@Ciekaw

Przecież wrócila „mocna” ekipa liderów. Biedna ta koordynatorka jeszcze nie wie co ją czeka z nimi…

Franciszek
@Cos

A dlaczego ta ekipa liderów jest taka "mocna"? I co za kłopoty miałaby mieć koordynatorka z nimi? Miałoby to jakieś przełożenie na pracę innych pracowników?

Szofer

I co myślicie o sytuacji z busami?

Boney.M
@Szofer

Dla mnie to tragedia.A co inni jak dojeżdzają z Czeladzi,Jaworzna,Katowic.Boss busiarz,chyba się wk....ił?.Ale na co?.Albo znalazł inne źródło ...?.

PKS
@Szofer

Będzie mniej autobusów i połączą trasy

Klon
@PKS

Jak połączą trasy i będzie mniej busów-kiedy gościu wypowiedział umowę z zakładem.?Dyrekcja szuka innego przewoźnika podobno.Bo inaczej zostaną sami ci co mają auta i obywatele UA.

Kaizen
@Klon

Pamiętasz jak zbierano kto skąd jeździ busem,z jakiego przystanku?To nie stało się z dnia na dzień

Joy
@Boney.M

W tym zakładzie non stop jakieś cyrki.Nie może być normalnie.Wszystko ,żeby tylko dowalić pracownikowi.Może związki pomogą w tej sytuacji?.Piękna niespodzianka w nowym roku.Trzeba chyba szukać nowej roboty.Ech Magno toniesz .!!

Tango
@Szofer

Ciezka sprawa, narazie chyba do końca 02./03 wiemy, ze mamy zapewniony dojazd, a co potem to nie wie nikt, niby szukają negocjują itd a co z tego bedzie to czas pokaże. Najwyżej produkcja stanie, bo połowa ludzi nie będzie miała jak dojechać do pracy. 2,5 złotego podwyżki dodatkowo zniechęca. Niby związki na zakładzie są, a ludzie i tak żadnej korzyści z nich nie maja i nie widać żeby specjalnie walczyli o nasz byt, tylko kiwają głowami dyrektorom, a przed ludźmi co oni to nie są i czego dla zakładu nie robią. A jak magna bedzie miała ludzi wyrzucić na bruk jak już to miewalo miejsce to będą stać z boku i nie zrobią nic

Ahh
@Tango

Pamiętaj tylko że Związki to nie tylko (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale i cała reszta ludzi zapisanych. Niestety dopóki całą reszta członków nie będzie na prawdę wspierać wymienionej trójki to nic nie zdziałają. A jak do tej pory to tylko wszyscy umieją tylko jęczeć na forum. Przekonamy się dzisiaj czy umiecie walczyć o swoje czy znów głowa w piasek i potulnie weźmiemy te 2,5. Zawsze możesz też iść sam po podwyżkę jak jesteś taki mądry, po co czekasz na Związki. Może jak pójdziesz sam to dadzą ci od razu 5 zł. Wszyscy są mądrzy tylko przed klawiaturą ale na zebraniu nikt się nie potrafi odezwać. Kiedyś ludzie umieli walczyć o swoje. Teraz tylko potrafią oglądać się na innych, nielicznych już ludzi, którym chce się jeszcze działać zamiast stać z boku. Więc zastanów się teraz dobrze @Szofer jak ty jesteś w stanie pomóc i zawalczyć o podwyżki i jak wspierasz Związki w walce? Bo jęcząc na forum pokazujesz jedynie, że w ogóle nie ma u nas w firmie jedności. A dopóki tak będzie nigdy nie będzie lepiej.

Robol
@Tango

Gdyby nie te związki to byś miał 50 % za każdą nadgodzinę i minimum od lipca 3600 oraz dojazd do roboty na własną rękę. Nie obrażaj ludzi bo jak im się przestanie chcieć walczyć o innych to dopiero zobaczysz jak wygląda prawdziwą pracą.

@Ahh

No i potwierdziło się... 30% jedynie było za dalszą walką o podwyżki...

OZ
@Tango

Szanowny Panie, poczynione przez Pana wpisy w sposób rażący godzą w dobre imię pracowników zrzeszonych w zz. Wobec powyższego informujemy iż zostały poczynione kroki prawne wobec tego typu zachowań. Proszę pamiętać iż żaden wpis czy wypowiedź nie jest anonimowa. Miłego dnia.

@Robol

To znaczy?

Remek

Czy już wiadomo coś na temat busów. Jaka firma będzie nas obsługiwała?

@Remek

Od Środy jeździmy nowymi busami z nową firmą. Są listy tras i przystanków. Trzeba się wpisać na listę przy przystanku, na którym wsiadasz. Koniec.

@taa

dzięki z info, a wiadomo co to za firma?

No
@taa

Właśnie jeździmy z nowym przewoźnikiem.Busy przyjerzdżają po 14.Planoeane rozkłady ,są do kitu.Ludzie stoją po 8 osób.Co niektórzy jadą taksówkami Porażka.Ukraińscy kierowcy nie znają miasta.Mieliśmy fajnych kierowców to Firma wszystko zepsuła.Tylko Roman ,Abdul szczerzy kły w swoim cudownej białej limuzynie.

Ja2
@No

Nam się podoba czysto, pachnie, a co do tras czy godzin przejazdu to wszystko się poukłada dajcie troche czasu. Jest zdecydowanie lepiej niż było!

abcede
@No

A czy wy krzykacze, jak przyszliście do pracy to byliście tacy super ogarnięci ze wszystkim i od razu wszystko wiedzieliście?? Każdy swojej pracy się musi nauczyć. Wszystko się poukłada, kierowcy naucza się tras i będzie OK. Ale nie, bo trzeba od razu siać ferment. Wcześniej wam było źle bo stare busy, a to zimno, a to gorąco a to tak, a to srak. Teraz mamy fajne nowe busy i też wam źle. Nie pasuje? Można się przesiąść na ZTM albo piechotką... A można też zmienić pracę i nie mieć powodów do narzekania. Nikt nie zmusza was do jazdy tymi busami.

@taa

To jest tam transport pracowniczy czy o czym innym mowa? Bo jestem ciekawa, z jakich miejscowości dowożą. I czy to jest darmowe?

YXZ
@Marta

Dowożą z Mysłowic,Sosnowca,Katowic,Jaworzna,Łazy i mniejsze miasteczka.Transport jest płatny.

Robert Jarosz

Drodzy pracownicy, W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi mojej rezygnacji, myślę że po 16 latach współpracy winny jestem Wam wyjaśnienie. Otóż prawdziwym powodem mojego odejścia było brak zgody biura zakupów na wymianę busów na nowsze. Proszę nie wierzyć w nieprawdziwe informacje, że miałem zbyt wysokie wymagania finansowe. Cała moja korespondencja z biurem zakupów jest w posiadaniu organizacji związkowej. Chciałem jeszcze dodać, że to na prośbę organizacji związkowej zgodziłem się na przedłużenie wypowiedzenia do końca lutego aby nie zostawić Państwa bez transportu. Dziękuję wszystkim za długoletnią współpracę, życzę wielu sukcesów zawodowych i do zobaczenia. Pozdrawiam, Robert Jarosz

Wściekła
@Robert Jarosz

Szacun wielki dla Ciebie.Od środy wszyscy wieszający psy,niezadowoleni przekonacie się jak będzie wyglądać jazda z nowym przewoźnikiem.Skończyło się wsiadanie co niektórym pod domkiem.Liaty przystanków są tak bezmyślnie zaplanowane.Kto to planował?Pozdrawiam Robercie,wielką szkoda,że firma nie potrafiła Cię docenić.Pozdrawiam.

ktoś
@Robert Jarosz

Dlaczego nie chciano się zgodzić na wymianę floty na nowszą?

hhh
@ktoś

A jak myślisz? koszty.

@Robert Jarosz

Jakim sposobem, Magna może zabronić prywatnemu przewoźnikowi zakupu nowych busów? Pan bzdury opowiada.

A z jakiej okazji, miała kupić te busy. To ja poproszę od magny wielki dom nad jeziorem

Blik

Z szybkim czasem realizacji

wer

No właśnie, o co chodzi ? Bardziej sensowny byłby argument, że to Magna żądała wymiany zdezelowanych pojazdów na nowsze i to przewoźnik, właściciel firmy nie zgadzał się na zakup nowego taboru.

Jan
@Robert Jarosz

Jeżeli dobrze rozumiem , dział zakupów Magny, miał zakupić nowsze busy, lub się dorzucić do kosztów, do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że są takie możliwości ????

Związkowiec

Błogosławieni Ci którzy nie muszą mieć zmian w weekendy ani chodzić na nadgodziny.

@Związkowiec

A tobie pewnie ktoś kazał iść na nadgodziny??

ktoś inny
@taa

Co powiesz na tych którzy chodzą z własnej woli bo nie mogą zarobić godnie za normalne godziny pracy? woleliby na pewno siedzieć w domu niż stać na linii

Karamba
@Związkowiec

Zapraszamy serdecznie do Związków Zawodowych. Wówczas będziesz mógł walczyć wspólnie z nami o godną pracę i płacę. To dzięki masie ludzi zapisanych do związków nastąpiła wiele lat temu zmiana, wielu uważa, że na lepsze. Jeśli masz jakieś problemy ze swoim przełożonym, zgłoś się, pomożemy. Wielu już pomogliśmy.

@ktoś inny

Chodzą z własnej woli jak sam napisałeś. Z pierwszej twojej wypowiedzi można wnioskować, że zostałeś zmuszony przez firmę do nadgodzin. A za całą tą cudowność, która się dzieje podziękujmy rządzącym.

@ktoś inny

Jeśli ludzie chcą chodzić na nadgodziny to niechże im pozwolą,ale niech nie zmuszają tych którym zdrowie lub inne przyczyny nie pozwalają przyjść,A tu wiecznie odwrotnie i na złość robią,,,,nie chcesz to musisz,,,chcesz to nie możesz,Kufa mać

Prezes
@Joasia

Nie chcesz a musisz...gdzie tak niby jest w Magnie?

@Prezes

Na Roździeńskiego, nakaz pracy

@Joasia

Niby kiedy ostatnio ktoś dostał nakaz pracy w nadgodzinach?

lalala
@bbb

@lalala

No właśnie,a znów ktoś głupoty o nakazach pisze.

Ksiądz
@bbb

Ostatnio nikt nie dostał ale wymowne spojrzenia przełożonych to jak nakaz,

@Związkowiec

Jakie stanowisku zamierzacie zająć w sprawie podwyżek ?? 4/5 zł to minimum jakie powinnismy dostać od pracodawcy, na mniej nie powinnismy wyrażać zgody. Każdy chce godnie żyć i pracodawca powinien to zrozumieć w dobie rosnącej inflacji i zadbać nie tylko o swoje dobra, ale i pracowników. Mikołaj w tym roku zapomniał o Magnowiczach

Bozena

To prawda. I tutaj jest pytanie do wszystkich tych co zawsze dużo mówili że mało i można było więcej a teraz mają możliwość podjęcia decyzji. Jaką podejmiecie decyzję? Ja już na sms odpowiedziałam.

Szydło
@Bozena

Jaki SMS?. Ja nic nie dostałam. Nie tylko Mikołaj o mnie zapomniał.

@Szydło

A jesteś w Związkach? Związkowcy dostali SMSy.

Franciszek
@magnowicz

A ja nie dość, że nie ze związków to jeszcze spoza firmy. Przynajmniej na razie. Jak czytam forum, to widzę, że nastroje minorowe. Mam nadzieję, że wkrótce będą lepsze i życzę powodzenia w staraniach o jak największą podwyżkę! A na koniec spytam tylko, co za stawkę obecnie bym dostał?

@Franciszek

19,30 póki co, po roku pracy 20,30 do tego 440 zł premii

milo
@Związkowiec

blogosławieni to ci którzy nie musza pracowac z Fajami z magazynu tzn Blacha Łysy Mierk i Janek

Negospust

A czego to Negotrust się tak boi, że dali nam "lojalki" do podpisania? Czyżby im Magna zaserwowała konkurencję i boją się utraty pracowników? Oczywiści w razie braku pracy Nego wypłaci nam odpowiednie odszkodowanie za lojalność??

Marzena
@Negospust

Wcześniej nie było takich akcji? Na jaki czas jest zawierana ta lojalka? Wszyscy musieli ja obowiązkowo podpisać?

Negospust
@Marzena

Nie, wcześniej nie było czegoś takiego. A teraz dali nam aktualizację trwającej obecnie umowy i grożą karami.

Niedzielny

Karami za co?

...
@Negospust

Myślę że każdy ma wybór ;-) pracy jest dużo

hej

Dobrze że Exact Systems zastępuje Negotrust bo ci ostatni wylatują z Magny

Urszulka

Niestety exact to jakiś dramat byli juz tutaj kiedyś i wiemy jak to się skończyło. Przekręty z nadgodzinami i słynny Krzysiu łowca Ukrainek.

Ricardo

Ludzie obudźcie się. Wiadomo że firma nie załatwi busów, jedynie Jaworzno ma zagwarantowany dojazd, a reszta niech kupuje hulajnoge albo rower. To co dopłacali Robertowi to przeznacza do budżetu na podwyżki i kolejny benefit mniej po jubileuszu, pikniku, upominkach dla dzieci, zmniejszonej premi 550zl na 440zl. Jeszcze niech zlikwidują stażowe i minimalna krajowa będzie.

Heyah
@Ricardo

Moim zdaniem załatwią przejazdy.Nie stać ich na utratę 60 procent załogi.A nadgodziny do 2 w nocy..To także Ich Być ,albo Nie Być.Chyba,że zatrudnią ukraińców a oni narypią im braków.Pozatym dużo Team liderów dojeżdza busami.Więc kup sobie sam rower i nie denerwuj ludzi.

2.0
@Heyah

Muszą ogarnąć nie mają wyjścia inaczej jest paraliż zakładu i 0 wysyłek oraz kary dla corpo. Co jak co naszą centrala nie lubi płacić za darmo więc muszą stanąć na głowie ale przywóz musi być. Nie ma co się denerwować poczekajmy.

Ricardo

Zenek, napisz jeszcze raz bo nie rozumiem co do mnie piszesz. 20 lat pracuje i pamiętam jak busów nie było i ludzie dojeżdżali komunikacja miejska, teraz też tak będzie i nie ma co się łudzić. Zresztą niektorym osoba troche ruchu by się przydało :)

@Heyah

Ty myślisz że łatwo jest ogarnąć tabor na 11 różnych kierunków? Jeżeli dyrekcja załatwi autokar i będzie brał z większych przystanków pracowników to będzie cud.

@Ricardo

Nie wiem czy jesteś tego świadom ale nakłaniasz ludzi do paniki a to jest głupie i nie przemyślane. Ogarnij się i nie siej fermentu. A nick Ricardo to bohater filmów erotycznych?

Zenek
@Ricardo

Mój drogi od początku jeżdzę busami.Pierwszy bus był z Jaworzna.Ostatni autobus np.18 na Sosnowiec do Mysłowic jest o 22:30.Zdążysz na niego z 2 zm?.Więc przestań gadać głupoty.Zapierdzielać 1 km w deszczu,śniegu do świateł na przystanek.A do Czeladzi,Będzina?.Może tobie też się przyda ruch,obejrzyj się sam w lusterku.Co za brednie.

@44

Wyjaśnij mi co to znaczy "nakłanianie ludzi do paniki", bo pierwsze słyszę? Jedynie to mogę Ciebie nakłonić do zaprzestania oglądania filmów dla dorosłych z Twoim ulubionym bohaterem.

@Ricardo

Tu masz racje. Nowe kadrowe myślą nad autobusem zbiorczym i to jest sprawdzone ifno. Będzie jeździł tylko po kilku większych przystankach. A do nich trzeba będzie się dostać na własną rękę.

Remek

Sprawa jest prosta nie musi chyba jeden przewoźnik tego obsługiwać można poszukać kilku. Są głosy że ma to przejąć jeden z busami i kierowcami więc autobusy chyba nie wchodzą w rachubę.

hahahaha
@2.0

Musi?? Nie wiem czy wiesz, ale zapewnianie dojazdu dla pracowników to jest benefit jaki pracodawca MOŻE a nie MUSI zapewnić

Stefa

Wiadomo coś więcej w tej sprawie?

kamil

i wiadomo co z busami?

@hahahaha

Ale mógłby gdyby kiedykolwiek zależało mu na pracowniku

Ciasny Wiesiek

Czy można na legalu walić Ukrainki na magazynie tak jak w bitron ie, bo tu już nie ma nic ciekawego to bym się u was zatrudnił

Nego

Bo w mgnie nie ma i nigdy nie było sprawiedliwości. To samo jest na liniach otworzysz buzię i albo inna linia albo poniewierka przez liderów.

Nikt

Iryna, z tego co wiem nie byłaś liderem magny tylko Negotrust. Zarzut „nie zawsze ma czas” jest dość śmieszny.

Nego
@Nikt

Nie zmienia to faktu ,że prawdę napisała

Andrii
@Nego

Jak nie wiesz co masz robic. zgłaszasz sie do szefa .

Cichy pracownik
@Nego

Tam więcej koleżanko takich pajaców jest. (usunięte przez administratora) itp . Rączka rączkę myje. Mnie się jeden uczepił co już wspomniałem w komentarzach. Ma pecha. Trochę materiału mam na niego dla dyrekcji. I nosek niech wytrze bo często chyba pudruje go czymś białym BK o nim mowa

Iryna

Osoba, która to napisała Przykro mi Była jedyną spośród wszystkich, która mogła wyrazić swoją opinię Rozumiem jedną rzecz, że nikt nie lubi prawdy To koniec tematu

Oli

Gratuluje odwagi. Nic się nie przejmuj pewne kroki juz zostały podjęte w stosunku do tej pary gołąbków. Już nie bawem będą tego efekty.

Obserwator
@Oli

Wiadomo coś więcej w tej sprawie?

Kkkk
@Oli

Odwagi? Chyba tchorzostwa. W necie kazdy potrafi wylac zale i wyolbrzymic swoj problem obrzucajac gownem kogos kto nic nie zrobil. A na zywo boi sie konfrontacji bo nie będzie wiedziała czym się bronic

@Kkkk

Przepraszam, ale nie chcieli ze mną rozmawiać oczy w оczy. Kiedy zgodziłam się na spotkanie Czy można zresetować całą komunikację SMS z przełożonymi?? Żebyście na koniec wszyscy zamknęli buzię, są fałszywi

@Iryna

I wystarczy się usprawiedliwić Kiedy odszedłam z pracy, wyraziłem swoją opinię i tyle I nie obchodzi mnie, czy komuś się to podobało, czy nie I przepraszam, nie jest napisane w żadnym wypadku, aby usunąć karę 500 zł Tym ostrożniej, gdy osoba pracuje w NEGO od roku Takimi groźbami nie zabezpieczysz swojej przyszłości

Iryna

Każdy lider, który opuścił NEGO, wyszedł jak wszyscy inni Ale nikt nie wyszedł z tego dobrze Jest tylko jedno pytanie Dlaczego wszyscy odchodzą z tej pozycji lidera? Nie pisz bzdur i wymyśl logiczne wyjaśnienie

Pp

Ale to ciekawe ze była 4 liderką która została zwolniona w przeciągu pół roku. Daje do myślenia.

Mon
@Pp

Dokładnie, śmieszne jest to ze odkąd pan koordynator ma nową partnerkę to liderki co chwile są zwalniane. Oczywiście napewno za zwolnieniami stoją konkretne przesłanki, ale powinno być to podane do informacji ogółu i podparte argumentami, bo plotki mówią dużo krzywdzących rzeczy, i historie które dochodzą do pracowników to jakiś matrix

Xx
@Mon

1. IK pierwsza liderka zwolniona przez PK 2. Olya zwolniona za czasów KD-nowej koordynatorki 3. IN zwolniła się sama pisząc opisując tu żale To o co chodzi?(usunięte przez administratora)

Wkurzona
@Xx

Kogo to obchodzi?.W waszym kraju wojna,nie macie innych problemów?.Nie interesuje NAS wasz kordynator,jego partnerka!!!.To forum Magny!a nie pracowników UA!!

Nie wiem jak u Was, ale na hali zrobiło się znacznie przyjemniej odkąd kulawego z nami nie ma, mógłby nie wracać wprowadza on niezdrowa atmosferę i (usunięte przez administratora) w ludziach jak maja iść o 1 dzień urlopu na lekarza, bo ten albo nie ma czasu albo godziny nie o 19 tylko 20, jak mu psuje, dodatkowo jego chamstwo i gburowatość - kto go w ogóle zrobił kierownikiem, powinien z poprzednia dyskrecja spakować swoje manatki i zmienić branże, bo do pracy z ludźmi w ogóle sie nie nadaje, ciagle robienie na złość dobrym kanarem by był ale kierownikiem jest 1/10

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.