Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry:)

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Pamiętajcie, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Nasze prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. w Rybniku
Jogobella Nowy wpis

W przyszłym tygodniu również postojowe?

Pracownik Nowy wpis
@Jogobella

Większość zakładu ma postojowe, zależnie o działu.

Luk Nowy wpis
@Pracownik

A czy wiadomo jak dlugo potrwa to postojowe?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy można liczyć w Tenneco Automotive Polska na prywatną opiekę medyczną?

Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry:)

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. w Rybniku
nik

chcecie opinie bardzo prosze... 0 szacunku od przelozonych Normy takie ze az czlowiek do ubikacji isc nie moze przez 8 godz Ciagle pretensje Rozwalajacy sie sprzet Brak organizacji pracy totalny! Ciagly psychiczny nacisk na pracownika! Okropne warunki sanitarne Zebrania na przerwach!... to opinia o waszej firmie!

Lusi

Czy tenneco juz pracuje normalnie czy nadal jest postojowe dla pracownikow girm

As

Witam.Czy ktos wie czy zaklad na Paruszowcu normalnie już pracuje czy nadal jest jakies postojowe.Chodzi mi rowniez o osoby pracujace pod firma Sg group

nikt
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Witam.moj syn miał umowę na 2 tyg po 3 dniach już nie był poczebny.odtak.pan już tutaj nie pracuje.no nie fajnie potraktowany.mlody chłopak chciałby się czegoś nauczyć ale widocznie nie spasował im..w;czymś?a kobieta która znim umowę podpisywała kompletnie nie jazyla że już nie pracuje.nie doszło do niej.dobre.

Pytania

Żadnych pytań bo odp.raczej nie dostanę????????

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
XCX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca w biurze - dziła logistyki/zakupów? Jak atmosfera zarobki ?

Kandydat

Witam.Czy ktos wie cos na temat postojowwgo w firmie.

@Luk

Postojowe trwa do 6 sierpnia, potem będą zwolnienia grupowe, 45 osób trafi do Stanowic, zakład działa do końca pażdziernika.

@Adam

Czy to pewne informacje o zamykaniu zakladu

@Luk

Bójdy.... Zaklad ma postojowe ze wzgeldu na braki w dostawach nawet deimler o tym pisze...

@Wiktor

Dzieki za odpowiedz.A wiesz jak dlugo to moze potrwac.

@Luk

Nie mam pojęcia... Ale mam nadzieje ze jak najszybciej, teraz faktycznie duzo branż automovie stoi, bmw musialo wstrzymac produkcje ze wzgledu na brak tych półprzewodników tak samo deimler juz o tym wspomnial wczoraj

As
Kandydat

Witam.czy zaklad w Rybniku Parusziwcu ma postojowe czy pracuja normalnie.

Olka
@As

Niestety postojowe, jak 70 procent branż automovie w Polsce i europie.

jakk

opel w gliwicach sie zamyka od nowego roku nowa firma bedzie produkowac auta elektryczne Mam nadzieje ze te tenneco zniknie z powieszchni rybnika i tez powstanie nowa firma ktora zaoferuje normalne warunki pracy i lepsza atmosfere bo tenneco to nienormalna firma z kolesiostwem bez szacunku dla pracowników !!!

@jakk

Tesla pod Berlinem szuka pracowników za 2000 bruto euro, niby mało, ale jest zakwaterowanie i wymagają niemiecki poziom B1.

Operator

Gdzie robocie badania okresowe ? Oprócz Medikolu

Stary Pracownik
@Operator

Przychodnia Provita Mikołowska

Norma

Synek to lepiej uważaj co piszesz bo za te słowa możesz odemnie w (usunięte przez administratora) dostać ale wiesz za co za słowa może zdechnąć itp wiec jeszcze raz i nawet dziś ci łeb (usunięte przez administratora) jak tak napiszesz

Ggggg
@Operator

Kiedy będzie postojowe na całym zakładzie ?

Dpp
@Ggggg

U nas kazali brać urlopy... I jak tu ta solidarność jest..

Rona

Pracowałam tam,ledwie 3 tygodnie . Dzięki temu miejscu doceniłam ,jak cudowną miałam poprzednią pracę. Podziwiam ludzi, którzy 8 lat i dłużej tam przepracowali. Zbyt mało cierpliwości do uczących się. I brak bliższych relacji między ludźmi.

jhjb
@Rona

no pracuja chyba tyle lat bo ta fima niszczy w ludziach wiare w swoje mozliwosci i poczucie wartosci wiec chyba dlatego Zarzadzanie pracownikiem tam jest oparte na ublizaniu mu.

rado
@Rona

podziwiasz? ja mysle ze trzeba byc bez perspektyw zeby tam przedluzyc sobie umowe Ludzie co z wami ze pozwolivie tam sie tak traktowac? Juz wam chyba mozgi wyprali! troche miejcie honoru i nie pozwolcie sobie na takie teksty od przelozonych takie traktowanie! Ja juz sie zwolnilem mykam do innej pracy a wy sie obudzcie

koniec teneco

O tym, co czeka Europę za 14 lat pisano już od jakiegoś czasu. Zaczęło się od plotek, ale od wczoraj wszystko jest jasne już oficjalnie. W 2030 r. nowe samochody mają emitować o 55 proc. mniej CO2 niż dziś, a od 2035 – o 100 proc. mniej, czyli dokładnie 0 g/km. To w praktyce oznacza, że z salonów znikną samochody z napędami spalinowymi, w tym hybrydy PHEV, a zostanie miejsce wyłącznie na auta elektryczne i napędzane wodorem. To koniec tenneco za 4 miesiące , samochody już za rok podrożeją o około 6 tys tylko z powodu ekologii. Szukajcie innej pracy a podziękujcie firmie w toalecie smarując ściany.

Taki jeden
Kandydat

Pracuję w eko 2,5 roku i ciężko wyciągnąć 4 tys. Da się, ale trzeba (usunięte przez administratora) ostro cały miesiąc i bez L4. Jak na spokojnie to zarobisz dużo mniej.

@Taki jeden

Fiat w Tychach ma 2 tygodnie postoju, to koniec teneco, jutro pod Berlinem rusza Tesla, 2 mln elektryków rocznie, nawet amazon płaci 22,5 brutto, ludzie uciekajcie do innej pracy bo zostaniecie bezrobotni.

Ciekaw
@Taki jeden

Co znaczy ostro a co spokojnie? Z nadgodzinami w tygodniu? Z weekendami? Jaki dział..? Napisz więcej szczegółów

DMK

Już są dwa dni postojowego,co będzie do końca roku?co się dzieje?

dakss

koncem roku to juz moze byc koniec zrozum ze ta firma z racji produkcji ukladów wydechowych do aut spalinowych juz nie ma dlugiej przyszłosci do tego jeszcze dochodzi kolejny wariant covida ktorego oglosza zeby oumanic spoleczenstwo

Marek
@dakss

Auta spalinowe istniec będą zawsze pelno fabryk w polsce co tylko takie uklady produkuje moze fakt za kilkanascie lat przerobia zaklad na baterie i akumulatory ale nim to nastapi to minie troche czasu poki co prace polecam jak sie chce to mozna zarobic w porządku

gadoski
@Marek

haha chlopie jedz na zachód i zobacz ile teraz diesli jezdzi czy beznzyniaków bylem 5 lat temu odwiedzic rodzine i teraz Coraz wiecej hybryd i elektrykow bez porównania niz 5 lat temu Pelno stacji do ładowania elektrykow i parkingów tylko dla nich Zatrzymales sie na etapie Polski wiec nic nie widzisz

@Marek

„Niskie wskaźniki popytu na węgiel, jak i sama jego wysoka cena w porównaniu z coraz niższymi cenami OZE, wskazują na to, że w ciągu najbliższych 10 lat większość kopalni na Śląsku upadnie” – . Prąd do 2032 roku będzie o 300% droższy a stal nierdzewna o 150%, takie teneco zniknie za 4 miesiące, mogą być problemy nawet z odzyskaniem swojej ostatniej wypłaty, W Niemczech brakuje robotników, cóż zostaje nauka języka.

Helmut
@Adam

Kopalnie w polsce upadną przez polityków i jak już się kopalnie zamknie to zagranica otworzy i będzie się opłacało a węgla mamy pod dostatkiem i wcale węgiel nie jest drogi bo jeden z najtańszych unia i poza czekają żeby zagranica położyła łapy .

Bb

Od grudnia miało być lepiej a jest coraz gorzej więc nie ma co także lepiej coś innego sobie znaleźć

Johny

Skoro tak zle prosze zmienic prace eko okna np a jezeli nie jestes zadowolony z swojego wynagrodzenia udaj sie do swojego kierownika o pomoc ze malo zarabiasz czy umial by ci pomoc dziala w tym kierunku. Wydaje mi sie ze nie tylko s samej tenneco wyplaty zyjesz 500plus na dziecko oraz tenta jezeli dziecko chore wiec uwierz sa ludzie w gorszych sytuacjach finansowych ps na przyszlosc lepiej nie podawac swojego prawdziwego imienia i nazwiska pod nickiem...

gaa
@Marek

tak auta spalinowe beda istniec zawsze...haha i do tego jeszcze na spalanie drewna beda jezdzic haha

auschwitz

przy takiej inflacji i cenach benzyny to miska ryżu, a kobiety z biura będziecie sprzedawały swoje ciało w agencjach towarzyskich.

adam

na hali 38 stopni, czas to zgłosić do PIP, te nieroby z bhp dostaną po pysku.

Johny

Brawo odpowiedziales sobie sam na to pytanie ,,bo liczy sie tylko norma,, i tu bym zakonczyl rozmowe pozdrawiam

ca
@Johny

norma sie liczy ale jak zglaszasz usterki to kaza ci jechac Pozniej jak przychodzi reklamacja to masz minusa i po premii

Wiktor

Przyjmowalem sie 3 latq temu przez randstad i mialem 11. 40 na rękę po paru miesiac przeszlem pod firme, dlateho takie dlugie przejscia teraz z powodu covid tak samo jak nie ma przyjec pod teneco z tego powodu jak i w wielu firmach na slasku typu kopalnie

gawa

ja sie przyjmowalem 3 lata temu bezposrednio do tenneco dostalem stawke 20 zl

jega
@Wiktor

glupoty piszesz tutaj covid nie ma nic wspolenego Dlatego przyjmuja przez agencje bo codziennie maja dostawe nowych Ukrów Nowego pracownika mozna zwolnic w przeciagu 2 tygodni takze covid nie ma tu znaczenia Tu jest grubsza sprawa !

Xxx
@jega

Ja chciałem iść do tenneco ale przez agencję nie pójdę niedam się okradać i tak z ubogiej stawki. powinni zlikwidować agencję i normalnie przyjmować

@jega

Ukraińcy w stanowicach sa przyjmowani rozwiez pod gi group... Zadna firma nie przyjmuje teraz w czasie pandemi jak juz to tylko pod agencje na kopalni rozwniez tak jest wiec nie piszcie glupot ze to przez Ukraińców,

Xxx
@Wiktor

ale coo ma jakiś covid do tego można normalnie przyjmować ludzi tak samo jak pod agencje i są firmy co normalnie przyjmuję np. purmo,eko okna itp.a jeżeli chodzi o kopalnie to nie jest to samo bo to nie agencje pracy a firmy górnicze wykonujące zlecenia na rzecz np JSW

@Xxx

Ok ale pod kopalnie mozna bylo sie przyjac jeszcze normalnie przed rokiem przed pandemia a teraz nie ma mowy nawet jesli sie nie ma znajomosci, nawet do agnecji spod kopalni nie ma przyjec od ponad roku

dabasko
@Wiktor

purmo i firmy w zorach np schutz przyjmuja bez agencji na umowe slpoland ekookna itd

ca
@Wiktor

głupoty piszesz sa firmy które przyjmuja bez agencji i do tego maja normalne warunki pracy a nie jak w obozie

adam

No i stało się zwolniono dzisiaj 29 osób, za miesiąc kolejne osoby, zakład zbankrutował.

TRI
@adam

nie zbankrutował zakład poprostu nie dają podyżek dobrych i ganianie po halach ile tak się wytrzyma o urlop trzeba się prosić a jak dasz l4 to już jesteś zabity :D premia 50gr brutto albo wcale

beta
@TRI

Jeszcze w styczniu cena emisji jednej tony CO2 oscylowała wokół 30 euro. W marcu przebito granicę 40 euro. Tę na poziomie 50 euro złamano 7 maja. Dokładnie tydzień później mieliśmy do czynienia znowu z rekordem. Emisja tony CO2 kosztowała wtedy 56,65 euro. I ta cena królowała aż do dzisiaj, osiągając najpierw 57, a potem 58 euro. Ceny energii są tak wysokie że do końca roku 99% fabryk energochłonnych zbankrutuje.

beta
@beta

przy inflacji realnej 11% to emeryci mają problem , ludzie za chwilę będzie taka bieda jak po wojnie.

Gniewomir Qua

Macie jakieś info czy w końcu będą przyjęcia przez Tenneco a nie agencje ?

DMK
@Gniewomir Qua

Nigdy tak nie było że odrazu pod tenneco, musisz przerobić rok albo więcej pod agencją,bo muszą cię sprawdzić czy się nadajesz na oracza.

Paweł
@DMK

Co ty gadasz dwa lata temu normalnie przyjmowali ludzi odrazu pod tenneco czyto stanowice czy rybnik a teraz jakieś agencje owszem wtedy też agencje ale też normalnie przyjmowali.

TRI
@Gniewomir Qua

dokładnie tenneco nie przyjmuje a pod agęcją nie masz profitów zleceniówki są do bani wiem bo nie w jednym zakładzie się robiło no ale jakoś muszą sprawdzić czy się nadajesz ale nie licz na kokosy :) bo możesz się bardzo zaskoczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

Tenneco Automotive Polska