Tenneco Polska Sp. z.o.o.

Opinie o Tenneco Polska Sp. z.o.o.

robool

jak z wynagrodzeniem? na jaką stawkę teraz można liczyć na start? podobno teraz można bezpośrednio pod tenneco pomijając agencję..

Anna

@anonymous, czy próbowałeś poruszać temat wynagrodzeń ze swoim przełożonym? Może kłopotem jest brak odpowiedniej komunikacji i przepływu informacji. Jak oceniasz system pracy w firmie Tenneco Polska. Czy praca w soboty i niedziele jest obowiązkowa? Może istnieje szansa na zatrudnienie się na pół etatu bez sobót i niedziel? Czy wiesz coś na ten temat?

anonymous

Czy ktoś wie czemu nie ma sobot ani niedziel? Przecież te zarobki teraz są aż śmieszne...

@anonymous 11.09.2018 18:09

Proponuje zadać to pytanie na stołówce przy następnym spotkaniu

Tobiasz
@Anonimowy 12.09.2018 13:22

Sobót i niedziel nie będzie taki jest cel zakładu.Dlatego są podwyżki żebyś jakoś związał koniec z końcem i przypadkiem nie poszedł do eko okien.

@Tobiasz 13.09.2018 13:30

Bardzo dobry cel. To niech odnoszą ten cel, te stawki. Dlaczego ty o tym wiesz a ten i wielu innych pracowników o tym nie wie.

Anna

@Gruba pupcia, proszę Cię o opanowanie negatywnych emocji. Nie służą one nikomu z nas. Zachęcam Cię do pisania komentarzy przydatnych dla potencjalnych kandydatów do pracy w firmie Tenneco Polska. Czy możesz napisać jakie warunki proponuje ta firma nowym pracownikom? Czy w ostatnim czasie atmosfera w firmie się poprawiła?

ciekawa_finanse

w księgowości można pracować nawet w soboty i niedziele i może słowo może nie jest na miejscu, trzeba przyjść w sobotę i najlepiej niedzielę bo inaczej można poczuć się nie swojo w obecności lizaczków i ich zwierzchników. Dziewczyny się poskarżyły, prawda to?

Gruba pupcia
@ciekawa_finanse 06.09.2018 17:25

Mamusia etacik po znajomości załatwiła to niech teraz dziewczyny chodzą w weekend do pracy.

Ciekawe

Elo wam. Czy ktoś napisze w miarę rzetelnie ile się zarabia w tenneco stanowice jako pracownik produkcji pod agencja I pod tenneco?

Biuro
@Ciekawe 13.07.2018 10:14

Bez nadgodzin 1700 na kontroli jakości, a dobry nygus biegający na nadgodziny nawet 2500 :(

Bart

Negatyw i Tylko nic pozytywnego! Pozdro z Ekookien

Anna

@Sennik, rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom zarządzania w firmie Tenneco Polska, ale czy próbowałeś w jakiś pozytywnie sposób wpłynąć na jej poprawę? Czy rozmawiałeś w szerszym gronie z pozostałymi pracownikami lub przełożonym? Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy.

@Anna 22.07.2018 22:39

Anno Żartujesz prawda?O czym tu i ż kim dyskutować?

@Szwajser 24.07.2018 16:09

Kierownictwo i reszta ma głęboko zdanie pracowników właśnie dlatego w każdej firmie jest jak jest. Tu nie ma co dyskutowa. Tu trzeba więcej płacić a nie tylko dźwigać normy i więcej wymagać za tą samą płacę. Sorry winetu...

@Anna 22.07.2018 22:39

Suchej w tej pracy są równi i rowniejsi jeden człowiek pracownik nie wpłynie na zmiany w tenneco majstry do (usunięte przez administratora) na niczym się nie znaja

Marek

Witam. Jak sytuacja w firmie? Bo zastanawiam się czy do Tenneco iść. Dzięki za odpowiedź

@Marek 19.07.2018 18:38

Bardzo mało płacą. Po zekokych podwyżkach brak sobót czyli 600 zł w plecy... . Nawet dorobić nie można gdy ktoś chce. Wysyłają przez lato na przynosowe urlopy a od listopada do grudnia będzie znów clakowoty brak sobót i niedziel oraz wysyłanie na przymusowe urlopy. Nie da się ctka żyć. Do tej pory trzymały mnie w tej firmie nadgodziny.

Brygadier
@Marek 19.07.2018 18:38

A tak na serio. Nie wiem jak jest w innych działach, ale powiem coś o DPP. Podwyżki nie zawsze były takie jak byśmy chcieli, ale dobrzy pracownicy zawsze dostawali ok 1zl. Dimpel nie lubi Ludzi noszących rewir, ale jak robisz swoje, przydziesz w sobota i nie nosisz rewirów to u niego mosz życie. Kilka razy mi pomógł i pokazał ze warto się starać. DPP bardzo się zmieniło - dobrze ze wujek wrócił na rury.... Ostatnie (jakby nie patrzeć) fajne podwyżki to działanie żeby utrzymać pracowników - podpisujac, Pawel obiecał mi ze podobna będzie we wrześniu - dam znać jak podpisze (trzeci raz w tym roku). Tenneco jest stabilna firma w której trzeba się nauczyć pływać - jak jest możliwość to się chodzi na nadgodziny, a jak są ograniczenia to się siedzi w domu - taka branża. Ale jak się do tego dostosujesz to rodzine z kredytem bez problemu tu utrzymosz. Dużo ludzi narzeka, ale ja po 9 latach stwierdzam z pełna odpowiedzialnością ze to wszystko idzie w dobrym kierunku, i zmiany które zaszły kilka lat temu (nie tylko na puszkach) poszły w dobra stronę. Nie możecie ganić kierowników za to ze od nas wymagają - od tego są, a prawdziwego człowieka (kierownika) się poznaje wtedy gdy do niego idziesz a on potrafi i chce Ci pomoc - Tu Pawel kilka razy pokazał ze mogę na niego liczyć.

@Marek 19.07.2018 18:38

Nie idź lepiej szukaj gdzieś indziej tenneco 0 sobot zero nadgodzin przez pierwsze 3 miesiące zarobisz 1800 moze

@Brygadier 27.07.2018 19:27

Haha 1zl podwyżki?? Co to jest po odciagnieciu masz 60 groszy mi by było wstyd komuś powiedzieć że ma 1zl podwyżki człowieku lizesz mu (usunięte przez administratora) a on ci taka podwyżkę daje proszę cię jak są nadgodziny to ci każą chodzić cały tydzień a nie tylko raz w tygodniu teraz niema nadgodzin a i sobot tenneco schodzi na psy to upada zmienił się dyrektor i niema ani sobot ani nadgodzin co 2 dzień przychodzili i mówili zostań do 2 zostań do 2 przyjdź na 18 i tak w koło a jak w któryś dzień nie chciałeś bo ci nie pasowało to straszyli majstry że przyjdziesz po urlop to ci nie dam masakra jak można takiego człowieka popierać jak dimpel (usunięte przez administratora) każdego operatora jak linia stoi to pozamiataj albo wes szmatką i czysc stacje szczelności haha od czego są sprzątaczki od utrzymania porządku była wyznaczona godzina sprząta na Lini już nie ma bo trzeba jechać potem maja pretensje że (usunięte przez administratora) na Lini jak nie ma kiedy posprzątać masakra

Dpp

Robia tam 5lot stawka 16.50 niema sobot firma upada dpp spada na psy zero nadgodzin zero rozwoju nowi maja podobne stawki do tych z wyższym stażem manstry do (usunięte przez administratora) sedza w klime (usunięte przez administratora) robią jedynie wyjda z biura na rannej zmianie jam dimpel chodzi

Ójek

Siemka. Słyszałem że w stanowicach można wyciągnąć 4,5tys netto. Czy to prawda ?

Yyy
@Ójek 22.08.2018 10:19

Tak prawda

Jogobella
@Yyy 23.08.2018 08:02

Na pewno nie jako operator :D

Öjek
@Jogobella 23.08.2018 23:36

To operator ile wyjdzie +- netto pod agencją ?

Dareczek jest ciepły
@Öjek 24.08.2018 09:45

4,5 to za 2 miesiące z sobotami chyba ????

@Dareczek jest ciepły 28.08.2018 17:30

Haha dokładnie niema szans 2 soboty przy stawce 14.20 na czysto 2600 max masakra tenneco spada na psy zlodziejki

Anna

@Lenox, czy możesz jeszcze odpowiedzieć na pytanie @Rousse o atmosferę w pracy? Życzliwość i pozytywne przyjęcie nowego pracownika może wpłynąć motywująco na resztę zespołu. Czy nowy pracownik może liczyć na wsparcie w trakcie pierwszych dni pracy? Ilu obecnie nowych pracowników poszukuje firma Tenneco Polska?

Rousse

Witam! Pracuje w dynamicu, ale rozważam przejście do Was. Pytanko, ile operator ma u Was na start? I czy lubicie tych z dynamica? Pozdrawiam i czekam na odp

Lenox
@Rousse 30.08.2018 15:01

14.70 + 15% premii = 16.90 brutto Najlepiej idź z polecenia od razu pod Tenneco, zeby nie bawić się w jakieś agencje

Anna

@Öjek, Coraz więcej firm zaczyna ujawniać zarobki jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Firmy doskonale wiedzą, że transparentność jest jednym z warunków dobrej przyszłej współpracy. Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Tenneco Polska?

Damiano

Witam chce sie przyjac do tenecco posiadam prawo jazdy kat b+c szybko sie ucze lubie wyzwania pracowalem duzo na produkcji w NL i DE jak i na komisjonerce ........czego oczekuje wyplat na poziomie 3.000 noe lubie popędzania i nieszanowanoa drugiej osobo przeslanie dla kierownictwa . W kazdej pracy w ktorej pracowalem nir dalem sobie wejsc na glowe , ktos kto probowal to zrobic dostawal odemnie upomnienie zeby tego nie robic jezeli to zrobil a bylo kilka sytuacji rozstrzygalem tocpo pracy( zlamany nos reka urazy glowy) niewidoczne nigdy zaden kierownik z tegocpowodu mnie nie zwolnil bo mial uswiadomione jakie poniesie konsekwencje;) takze takie cv wysylam do pracodawy

Co za dureń...

@Damiano 09.08.2018 05:58

Hahaha dzięki za poprawę humoru!

Haha

Ale ty głupi jesteś.

szukający

Cześć. Jakie są początkowe warunki zatrudnienia w Stanowicach?

Jechać tepaki

Kutafion

Siemano. Jakie są zarobki na początek a jakie pod tenneco .

Biedny
@Kutafion 09.08.2018 19:36

Malo. Obecnie drugi miesiac jest zakaz nadgodzin. Czytaj nawet nie dorobisz sobotami do 3ech tysi a wlaaciwie 2870 bo tyle mialem po tych podwyzszkach. Bieda. Na czynsz nie styka. Sobote pewnie bedacna drugi miesiac a w listopadzie do konca eoku znow brak i znow wysylanie na przymusowe urlopy.

@Kutafion 09.08.2018 19:36

Zależy od działu, dmk jedzie 7 dni w tygodniu

sm

Witam . Jestem kobieta , obecnie pracuje w UK juz 14 lat , pracuje jako qality inspector w firmie produkcyjnej czesci do samochodow . Chcialabym wracac do Polski i tu moje pytanie czy kobiety tez znajduja zatrudnienie w Tenneco ? i jak jest placa miesieczna . Dzieki za odp

Fiozol
@sm 18.08.2018 13:21

Qality? Nie, lepiej nie wracaj. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

Ulka

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Nieplecak

Pięknie ktoś normalny to podsumował. Może w końcu w nowych projektach będzie normalnie i 'plecaki' po poprzedniej władzy albo wezmą się do roboty albo nara.

Robo

Co tu zostało usunięte jaki komentarz ,pamięta ktoś ?

Ojoj
@Robo 10.08.2018 07:21

Niewygodna prawda dla byłej władzy. Komuś się śniło że poprzednia władza poleciała za wyprowadzanie hajsu poprzez firmy zewnętrzne.

Ymil

Kasa była ?

Tyn_on
@Ymil 06.08.2018 17:57

Była. 6 z przodku i jakoś do sie żyć.

Fiozol
@Tyn_on 08.08.2018 12:29

6 z przodu to pewnie biurowy. Fajnie ze po 10 latach na produkcji, z nadgodzinami, ledwo wyciągam polowe tej kwoty. Zenada. A w biurze to ino ciasteczka, kawki, (usunięte przez administratora) i fejsiki.

Henio
@Fiozol 08.08.2018 22:05

To przyjdź do pracy do biura i zobaczymy czy tak łatwo. Wiesz jak ciężko wysiedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu 8h? A czasami nawet 9, bo kierownik każe zostać.

Agafon
@Fiozol 08.08.2018 22:05

Taaa fejsiki,kebabki,i rodzinne pamiatki na pulpicie.

Rolo

Siema co tam w tenneco słychać

Bobby
@Rolo 03.08.2018 14:56

Urlopy synku

Rolo
@Bobby 06.08.2018 06:28

Dzięki dziołcho. Nic ciekawego się nie zdarzyło?

Mamona

Ciekawe kiedy hajsy byda

Gulasz

Wymień najgłupsze hasło słyszane w Tenneco Polska Spółka ZOO

Xyz
@Gulasz 23.06.2018 13:25

"w czerwcu będą podwyżki "

Tadek

Pyzio

"Czamu ta linia stoi "

Zbigniew
@Piotr 25.06.2018 08:26

"Dlaczego ta linia stoi ?" (w trakcie awarii)

Robobobo

"Wiela najedziecie ?"

To se neda
@Gulasz 23.06.2018 13:25

"Heniu to ile produkujemy rur ? - dwa miliony rocznie "

"Ty Janie"

Hans
@123 11.07.2018 16:52

Co ci to było - po L4

@Hans 13.07.2018 13:07

#Dlaczego tak mało ? # bo stawka mnie blokuje/ bo mało płacą i nawet nie ma sobót do zdobienia

Dominika

Wyjaśnię może, kim jestem i jaka jest moja rola tutaj, bo niektóre osoby biorą mnie błędnie za pracownika Tenneco - jestem moderatorem forum GoWork.pl, a moją rolą jest dopytywanie o szczegóły i zachęcanie do wypowiedzi na temat pracodawcy. Nie wiem, dlaczego widzicie coś złego w mojej obecności tutaj. Dzięki moim pytaniom i Waszym opiniom osoby zainteresowane pracą w Tenneco mają pełniejszy obraz sytuacji w firmie.

Piotr
@Dominika 24.06.2018 19:26

W biurze też siedzi Dominika.I chyba wszyscy pomyśleli, że to ona.

@Piotr 25.06.2018 08:23

Bo to jest ona....

@Anonim 03.07.2018 11:37

Zartuszesz?

@Szwajser 24.07.2018 16:13

Nie

spadający liść

Pozdrowienia dla 'Sławomira' z 3 hali Czekamy na koncert na jadalni :)

@spadający liść 30.06.2018 10:35

Odwalili się chłopie od niego.Glupi jesteś jak but.

Czy kierownik Paweł Turaj nadal jest taki gruby jak był ?

Johny
@Były pracownik 08.08.2017 00:00

On może ma nadwagę i kiedyś może się jej pozbyć. Ty zaś nigdy nie przestaniesz źle wychowanym dzieciakiem.

Scotty Pippen
@Johny 08.08.2017 15:27

Co nie zmienia faktu że Pan Panie Johnny już dawno przescignal Pawła wręcz wciagnal go Pan do srodka jak w przypadku ciąży bliźniaczej gdy jedno pochlania drugie :D no i jesteście wart jeden drugiego tylko pytanie który głupszy bo tu moc jest w was silna (^^,)

Jusef
@Johny 08.08.2017 15:27

Dokładnie bez osobistych wycieczek. To jak ktoś wygląda nie ma nic do rzeczy.

anonymous

Witam, czy w tenneco jest coś takiego jak pożyczki / kredyty dla pracowników? Jeśli tak to jaka jest max wysokość pożyczki i na jak długo?

Andrew
@anonymous 17.07.2018 14:05

Nie ma

@Andrew 17.07.2018 22:55

A szkoda :( w dużo mniejszych zakładach są kasy zapomogowo pożyczkowe a tu nic takiego.

Paweł
@Anonimowy 18.07.2018 21:13

W Tenneco cała kasa idzie na nowe maszyny.

Dominika

@Anonimowy, rozumiem, że jesteś zadowolony z ostatnich zmian w firmie Tenneco Polska. Czy oprócz podwyżek w firmie planowane są inne pozytywne zmiany? Jak oceniasz swoją pracę? Czy jesteś z niej zadowolony i z perspektywy czasu poleciłbyś tę pracę innej osobie? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

@Dominika 15.07.2018 14:56

Nie będę z botem rozmów prowadził

Zostaw opinię o Tenneco Polska Sp. z.o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tenneco Polska Sp. z.o.o.