Tenneco Polska Sp. z.o.o
counter
2 689 1434 5 1

Popularne opinie

Mateusz

Wiem, że to miejsce na wypisywanie żali to jedna wielka beka ale muszę dodać coś od siebie. Ludzie w tej firmie mają w głębokim poważaniu to czym się zajmują, głównie z powodu podejścia managementu, a nawet nie managementu tylko jednego dzbana który się w tej firmie panoszy. Typ odpowiedzialny za najmniej pod względem wartości dodanej działem, kręci całą fabryką. Cokolwiek ktoś nie wymyśli jest słabe, jakiekolwiek ktoś ma plany, są słabe bo wg (usunięte przez administratora) wszystko nie jest do końca przemyślane i nie przewiduje wszystkich scenariuszy. Gdyby ludzie się zebrali w kupę w końcu i napisali jakiś kwit żeby wyrzucić Vlada Browarnika z tej firmy to żyliby wszyscy jak paczki w maśle. Przemyślcie to :)

Tak24Nie
Byłem tam

Słaba kadra zarządzająca,ryba psuje się od głowy. Brak rozwiązań. Powtarzające się problemy. Polonista pracuje jako inżynier :) Dyrektor zaniedbany i jakby wczorajszy.Fabryka brudna i staroświecka. Mają wielkie ambicje i napoleońskie plany.Olbrzymia rotacja pracowników, którzy uciekają z tego bagna.

Tak73Nie

Zdegustowana

Komu zgłosić nazwiska patologii, która opanowała tył autobusu linii t2? Zaczepki innych pracowników, chamskie rozmowy słyszalne na pół autobusu, autobus długi to druga połowa ma szczęście. Przecież tych czterech panów, przepraszam... chamow. już się nawet nie kryje z zazywaniem narkotyków, co ochoczo czynią w autobusie, zwłaszcza przed pracą. Testy na obecność są tanie, może by zakład zainwestował w parę, albo przynajmniej na początek zajął się dilerem z myjki z hali g+

Tak32Nie

Prawda G+

Witam. Podjąłem decyzje że również wypowiem się na temat mojego miejsca pracy. G+ Zaczynając od dołu: - przelew zawsze do dziesiątego. - zgodny z umową (w przypadku błędu nikt nie ściemnia dział płac wyrównuje) - po 3 miesiącach pracy umowa na czas nieokreślony 17zł/h (jeszcze bo czekamy na aneksy bo będą podwyżki od 1 marca) - 20% premii maksymalnie. - posiłek w pracy ok 5 zł, menu dostępne w internecie. - OK SYSTEM za grosze. - ubezpieczenie luxmed dla pracownika 10zł. - związki zawodowe (są, na temat działania nie wypowiem się bo nie wiem) - autobusy pracownicze z 7 stron świata. - w przypadku nadgodzin taksóweczka do pracy/ z pracy. -na głowę nie pada deszcz -praca w ciepłym - wczasy pod gruszą - dodatek do wydatków świątecznych. Uważam że jak za naciskanie guzika przed maszyną przez 8 godzin i wykonanie 1 lub 2 kontroli są to dobre warunki. No to wyżej panowie i panie brygadziści: Czasy mobingu i nieludzkiego traktowania skończyły się już dawno temu. To operatorzy nakręcają ten wątek, oczywiście ci którym robić się nie chce. Nie można liczyć na 20% premii za chodzenie po hali, zagadywanie ludzi, nie wykonywanie zleconego zadania, notoryczne popełnianie tych samych błędów. Każdy popełnia błędy, ale uczmy się na nich. Premie zwykle są, i rzadko się ich pozbywamy. Co do samych liderów. Dobrzy zostają. Wadliwi są po jakimś czasie wymieniani. Nie ma przyzwolenia na łamanie kodeksu pracy. Group Liderzy- mistrzowie zmianowi. Po prostu profesjonaliści. Wiedza po co przychodzą do pracy i robią to. Co do Węgrzyna o którym tu głośno: - Potrafi wiele nauczyć - Uczciwy - Pomocny - I to co ludziom najbardziej przeszkadza " Konsekwentny" Nigdy za sobą nie przepadaliśmy ale krzywdy mi nie zrobił. W pracy są pewne zasady... Takie jak... Praca?? Jak ktoś nie robi swojej roboty, niech się nie dziwi . O pozostałych GL nie jest nic napisane więc ominę dokładny opis. I wtaczając się na samą górę jak walec. Supervisor- Mistrz Pakowanie/montaż końcowy: - obaj inżynierowie - Ludzie inteligentni - nastawieni na rozwiązywanie problemów - skłonni do udogodnień w pracy - trochę zapatrzeni w wykresy ale cóż, takie stanowisko. No i ostatni Pan Bednorz o którym się dużo już pisało. Najbardziej pozytywna osoba w firmie. Sam zajmuje się największym i najbardziej odpowiedzialnym działem. Do tego innymi zarządza np. KT. Osoba uczciwa. Można się pośmiać, pożartować, ale swoją robotę trzeba zrobić. Wiedza 10/10. Praca z ludźmi 11 /10. Koniec. Jak pisałem wyżej, tu nie ma mobbingu. Rynek pracy jest duży. Zatrudniamy około 1000 osób z tego co mi wiadomo. Jeśli wam tak źle to nikt was tu na siłę nie trzyma. Do ludzi którzy pracują i piszą tu: - jeśli narzekacie że jest ciężko, to lżej z taka opinia na pewno nie będzie. Pozdrawiam i zachęcam do pracy. Nie każdy narzeka. Są tu ludzie pomocni, życzliwi i cieszący się z tej pracy.

Tak47Nie5

Wszystkie opinie

Byłem tam

Tak73Nie

anonymous
@Byłem tam

Tenneco stoi na twardych fundamentach, brygadziści i kluczowi pracownicy się nie zmieniają, zmieniają tylko osoby które z jakichś powodów nie pasują do tego typu pracy.

Tak11Nie
@anonymous

jak ma takie fundusze to czemu wypłaty są takie niskie i trzeba robić cały czas nadgodziny

Tak10Nie

Dejvid
@anonymous

Tenneco to już tylko kolos na glinianych nogach...kwestia czasu jak dupnie,chyba że zacznie traktować pracowników jak ludzi.

Tak11Nie

Ktos Nowy wpis
@anonymous

Skontaktuj się ze mną proszę. To bardzo ważne

TakNie
Mateusz

Tak24Nie
Company Nowy wpis
@Mateusz

Mateusz. Czy jesteś w stanie porozmawiać z nami o zaistniałej sytuacji mailowo, bądź telefonicznie? Prosimy o odpowiedź. Napewno coś zdzialamy. Pozdrawiam.

TakNie
Hans Nowy wpis

prowadzę firmę w Dortmundzie szukam spawaczy glazurników , zarobki to 15 euro netto , praca nawet 240 godzin miesięcznie z rodakami , może ktoś chętny? wasz wybór.

Tak4Nie
Bobo Nowy wpis
@Hans

Ja byłbym w hoj chętny ale nie już w tym roku ja będę chciał jechać ale w nowym roku

Karierowicz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Ile zarabia porobek na produkcji lub magazynie? Warto pracować? Czy przełożeni są zawsze nacpani czy tylko po wypłacie?

TakNie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient

Witam, powie mi ktoś jak jest na magazynie w Tenneco ? Ludzie są w porządku?

@Nowy

Chłopie ludzie są skuleni bo esesman z batem czeka jak nie wyrobisz swojego to bicze po plecach i po premi i dodam jeszcze że jak coś spierdzielisz to zakare jak magazynier pakuje cię na regał wysokiego składowania i tam siedzisz resztę szychty

Tak15Nie
Luka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Tak3Nie
Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Witam. Wiek ktoś ile zarabia technik utrzymania ruchu, na rękę oczywiście. I na jaka premie można liczyć?.

Tak1Nie11
adam

mam 2 dzieci chce mieć 3 ale mi nie staje.

Tak4Nie3
Nowy

Jak wypłaty 3 z przodu każdy miał???

TakNie4
@Nowy

Tak miałem 3,300 zł dziękuję, że pytasz :)

@Bocian

Brutto czy netto oczywiście bo raczej nie dowierzam

matrix

Ja miałem 3100 netto bez nadgodzin i bez piątków sam się dziwie co tak dużo

Gość

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat osoby Marcin Sm... (pracował u was jako szef?)(usunięte przez administratora)

Tak2Nie6
Jurgen
@Gość

Każdy się go bal, zasial terror, mnie zwolnił za zgłoszenie wypadku w pracy

Tak5Nie3
Kikoz
@Jurgen

Przeciez to parowa jakich malo, chcialem z nim wyskoczyc pod tenneco to odrazu za telefon lamus.

członek włochaty

zbliża się kolejna wypłata, bieda i komornik nigdy was nie opuszczą, za godzine pracy kupicie 4 kg jabłek to niewolnictwo .W poniedziałek na stołowce rozdadzą wam pasiaki z Auschwitz i miskę zupy.

Tak3Nie6
!!!!
@członek włochaty

Nie wiem co Ty bierzesz ale od poniedziałku mamy postojowe.

TakNie4
@!!!!

Znowu postojowe no firma upada powoli.

T
@Nowy

Jasne jak to jest postój planowy jak co roku. A i mamy robić na 3 zmiany i są przyjęcia bo są oferty pracy.

@T

Na jak długo nowe przyjęcia są do drugiej fali Coronavirusa na jesień już atakuju coraz więcej ludzi zakażonych no i będzie praca wtedy non stop przerywana bo zawsze ktoś będzie chory albo miał objawy tak wy śledzicie informacje i kierownictwo.

Nowy

Na Fiacie w Tychach ruszyły grupowe zwolnienia ciekawe co u nas będzie siędziało teraz sprzedaż samochodów spadła o 90% to znaczy że jakiś ruch muszą wykonać

TakNie2
Kaka
@Nowy

Nas się już nie da bardziej zwolnić Pozdro pracownik biurowy

Magazynowy

Strasznie mnie drażniła super dyscyplina jakiej wymagali w tej firmie, fajki od tej do tej godziny, bo dyrektorek się czepia. Przerwa o tej czy o tamtej. Wyciągniesz telefon, żeby sprawdzić czy jakiś ważny SMS i od razu groźby, chore. Tego nie wolno tamtego nie wolno nawet wymuszają noszenie stoperów a tej firmie daleko z hałasem do wielu innych podobnych firm w tej branży. Kurde dobrze, że jeszcze ścisłych godzin na sikanie i dwójeczkę nie wyznaczają, bo jeszcze z pampersem bym musiał latać. Jest tam też zbyt wiele kapusiów karierowiczów co za parę stów więcej godność sprzedali, ciężko wytrzymać z takimi idiotami. Raz stałem obok group lidera z produkcji jak gadał do młodego szczyla lidera z malowania i z radością mu sprzedał pomysł, że trzeba chłopakom z malowania dołożyć jakiejś roboty, żeby ci na pakowaniu potem mogli szybciej pakować i lepsze cyferki wyciągać. Oczywiście młody ambitny przytakiwał i "no problemo da się zrobić panie prezesie kierowniku dyrektorze". Tak się właśnie wyciska maksimum z roboli w gównianych korporacjach. Zobaczą że masz parę sekund wolne ręce, to od razu coś ci dołożą do roboty. Produkcję pozdrawiam - szacunek, że wam się tak chce tyrać, jak się na niektórych z was patrzy, to jakbyście na maratonie byli, zwłaszcza ci na pakowaniu. Ciekawe czy wam wyrównają kiedyś stawki z magazynem, bo to niepoważne, że logistyka ma stawki o parę zł wyższe przy lżejszej pracy. Posiadanie uprawnień UDT na wózki które każdy pajac może zrobić za 180zł, to nie jest argument za nierównością płacową. Właściwie, to dla ludzi z produkcji taki Amazon, to pewnie byłby spacer przez park i przynajmniej robota czysta za lepsze pieniądze. Powodzenia w szukaniu lepszego zajęcia, nie warto marnować sobie życia w tym smrodzie. Typowe korpo gdzie liczą się cyferki a robol jest nikim i nie ma wpływu na nic. Jak to rapował kiedyś Wojtek Sokół "Nie bój się zmiany na lepsze" Powodzenia.

Tak10Nie3
Ja
@Magazynowy

Brawo ty!!! Nic dodac nic ujac. Poprostu w punkt!!!!!

KKK

Witam panowie jakie wyglądają zarobki kontrolera jakości w waszej firmie? A jak na produkcji? Dzięki za odpowiedź

TakNie7
Hetro
@KKK

Powoem wam tyle że jak bedzie takie kierownictwo jakie jest to ta firme zamkna za 2 miesiące oni tylko widzą normy dla nich nie liczy sie czy pracownik chce iść do ubikacji czy odpocząć chwile bo jest 40 stopni na hali nie oni to maja w (usunięte przez administratora)

Tak1Nie3
ON
@KKK

Zarobki średnie, dużo obowiązkowych nadgodzin. Nie warto, są spokojniejsze firmy. Tenneco wysysa z człowieka siły. Taki tani niewolnik z człowieka się robi. Kto przeżył w tej firmie ten wie że firma tylko po to by nabrać do roku doświadczenia i uciekać.

Bocian

Ile wam teraz wyszła wypłata w zalaznosci od działu? Bo ja dostałem 3450 zł ale to nie za cały miesiąc.

Żaba
@Bocian

No brutto żeś dostoł

xx

Proponuje w poniedziałek o 6 rano zebrać się na stołówce i rozpocząć strajk.

Tak13Nie
nowy komentarz

Ciekawe ile osób, które wypisują te litania zabrali nam piątki, ta wypłata to wstyd, będzie płakać jak piątki wrócą " w piątek do pracy przecież miały być wolne" Oraz ile osób które skarżyły, się na brak nadgodzin, czy jak będą te nadgodziny, jak zostaną zapytane przez przełożonego : " Zostaniesz do 2 w nocy lub przyjdziesz w sobote na 8 godzin??" odpowiedzą " Nie nie pasuje mi lub wypłata mi, się podoba nie potrzebuje nadgodzin" No i jakby wróciły nocki analogicznie będzie ?? Jestem ciekaw :D

Hxjsk djwndjijsjwnsw
@nowy komentarz

Z nadgodzinami to nie zażdemu moze pasowac dojazd. Autobus pojedzi i co czekac do nastepnego? A w sobote pewnie sporo osób sie zgodzi jak dowiedza sie w poniedziałek wtorek środe napewno beda mialiały czas po planowac sobie. A jak przychodzi brygadzista w piątek o 12 ... I ma byc odpowiedź Już. To raczej nie. Jak wróca piatki.. jak zarząd nie umie sie zdecydować i zaplanować na przyszłośc. To ludzi wkur.. jak co chwile zmieniaja decyzje.

Pazio

Chyba pora pokazać jak się pracuje za taką wypłatę...

Tak7Nie
@Pazio

ukrainców lepiej traktują od was, proponuje aby jutro wszyscy zanieśli wypowiedzenia, co to za fabryka która ma w nosie pracowników. Koniec wyzysku dla zagranicznych krwiopijców.

odbytnica

już sporo osób na stołówce ocierało łzy chyba dostali przelew, atmosfera pracy to rynsztok podziękujcie brygadzistom 8 godzin udawania i rozmów telefonicznych. Alimenty za chwilę się wam pojawią, bo której kobiecie potrzebny taki biedak.

Tak5Nie1
stolec
@odbytnica

czy wy nie możecie złożyć wypowiedzenia, wstydu zaoszczędzicie..

odbytnica

wypłata coraz bliżej, dla wielu z was to zakończy się rozwodem bo to wstyd i głupota siedzieć w teneco.

Tak5Nie1
@odbytnica

O tym wiedzą już chyba wszyscy oprócz was :) Hahaha..

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Polska Sp. z.o.o - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tenneco Polska Sp. z.o.o