Opinie o Tenneco Polska Sp. z.o.o w Gliwice

Tenneco Polska Sp. z.o.o
2 676 1175 5 1
Pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy opłaca się u was wogole pracować?

Barbara Nowy wpis
@Pracownik

@Pracownik Tutaj masz oferty pracy Tenneco https://www.pracuj.pl/praca/gliwice;wp/tenneco. Wyślij swoje CV i sam się przekonaj co firma proponuje. Daj koniecznie znać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna. Dzięki.

Marcin Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Pracuje w firmie ktora dziala na terenie Tenneco Sint-Truiden Belgia. Ostatnio duzo sie mówi u nas o przeniesieniu kliku linii do Polskiej fabryki. Czy ktos moze mi napisac jakie sa realne zarobki w Polskiej fabryce w Gliwicach? Zarobki dla zwyklego pracownika linii, operagora? Kintrolera jakości. Tutaj w Be stawka na start to jakieś 1700 € netto na 2 zmiany. Prosze o rzetelne odp.

Makrela Nowy wpis
@Marcin

Jakieś 2700 to max co możesz wyciągnąć

Tak2Nie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Tak

Karierowicz
Nazwa działu: Produkcja

Ile w końcu można zarobić w tym momencie w tenneco?

Tak2Nie5

3.5tys na reke bez nadgodzin. Linia CC

Tak2Nie5
Smh

4800 na rękę w dwa miesiące, zapraszam

Tak13Nie1
Mateo
@Makrela

Chyba z 3 sobotami ????????

@Mateo

4300 z 3 sb

Tak2Nie1
Adrian
@Makrela

Pozdrowienia z midocenan robota lżejsza i NIK mnie już nie (usunięte przez administratora)

Buuuu
@Makrela

3.5tys chyba jako brygadzista z dodatkiem bo operator bez nadgodzin wyciągnie 2600

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Były operator FA 1/2/3

W tenneco pracowalem 5lat od 2007 do 2012 roku.Akurat jak był wielki kryzys w branży samochodowej przezyłem wszystko wszędzie wszystkiego się nauczyłem żaden fajnal ani bejs nie był mi straszny,zaczynałem od paru złotych na godzinę chyba 9 by potem kolo 5roku pracy mieć około 13zł na godzinę , pewnie dalej bym pracował ale jak się ma rodzinę to trzeba o nią zadbać , niezałuje nawet jak mi mistrz zmianowy w biurze proponował 2zł podwyżki to mu powiedziałem mieliscie 5lat by docenić moje zaangazowanie solidność i wszechstronność teraz oczekuje podpisu pod wypowiedzeniem z woli pracownika bo nie było szans za porozumieniem stron . od 2012 jak zakonczyłem współpracę z tenneco pracuje ciągle w tej samej firmie . mam około 5000 tys na rękę co miesiąc sama praca może 5godzin roczne premie tez tez po parę tysięcy ,uważam ze dobrze zrobiłem , moje motto przezyłeś tenneco to przezyjesz wszystko .

Ciekawy
@Były operator FA 1/2/3

Można wiedziec jaka to praca za te 5tys? Albo chociaz jaka branza? Ciekawi mnie gdzie mozna tak zarabiac pracujac wczeaniej w tenneco. Pozdrawiam

Newguy

Jedna wielka ćpalnia z tej fabryki, sporo dilerów bez problemu można się zaopatrzyć a po wielu osobach widać, że robią na bani. Coraz więcej biurokracji i nowych stanowisk (typowe w amerykańskich firmach). Niedługo pewnie jeszcze zrobią kolejne typu asystent lidera czy sekretarka trenera. Sporo kapusiów karierowiczów i dupowłazów, trzeba na nich uważać. Stawki szału nie robią można wyciągnąć 2500zł bez nadgodzin a przy tej inflacji typowy szeregowy pracownik raczej liczy na 3000zł+ minimum, żeby żyć przez co mają problemy ze ściągnięciem nowych ludzi. Podobno sporo osób chce się ulotnić do Amazona jak tylko go otworzą tuż obok, bo jak ktoś zniósł patologię tej fabryczki, to amazon będzie dla niego spacerkiem przez park a i kasy więcej przy okazji zarobi. Wysoka rotacja pracowników nie bierze się znikąd. Znam firmy, gdzie można zarobić podobnie, ale rotacja jest mniejsza, bo zarządzanie jest na normalnym poziomie.

oldguy
@Newguy

Prawda jest taka że wszędzie płacą podobnie, a u nas jest zapieprz i bałagan jakich mało, zarobki są dość niskie jak na robote którą robimy. Nawet brygadzisci się zwalniają i wolą iść do innych firm na niższe stanowiska bo dostaną lepszy hajs.

Pepe
Nazwa działu: Produkcja

Poczatki hali G+ były obiecujace była robota były nadgodziny no i kasa pasowała nie było jednego.. BIUROKRACJI... i tak jak wiekszosc zakładów dzieki biurokracji upadają w sumie pieniadze sa na wszystko np... Monitoring... Jakies smieszne telewizory na kazdej lini.. Jakies zakupy w stylu... To ułatwi produkcja... potem ten zakup ląduje na złomie.... Mysla ze nie jeden wujek czy brat kogos z krawaciarzy robi tam kase... Tylke pracownicy hali niczego tam sie nie dorobią... Nie polecam zakładu gdzie biurokracja jest najwazniejsza..... Tyle w tym temacie...

Tak6Nie
KKK
@Pepe

Masz rację papierów więcej niz roboty

Majkel
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!

Tak7Nie1
Barbara
@Majkel

Słyszałam, że Tenneco pionierem w zakresie globalnych pomysłów na czystsze powietrze. Sądziłam zatem, iż to raczej godny polecenia pracodawca. A możesz powiedzieć, dlaczego nie polecałbyś innym pracy w tej firmie? Chodzi mi o podanie konkretów.

hahaha
@Barbara

Pionierem w czym? Może poza hale mało emitują zanieczyszczeń ale na hali w okresie letnim operatorzy pracują w maskach bo nie da się wytrzymać przy temperaturze powyżej 33 stopni i w smrodzie z maszyn

Tak3Nie2

Jak wyglądają zarobki ?

Eklim
Nazwa działu: Produkcja

Witam Ile zarobi się w dziale jakości jako technik ? Widzę ciągle ogłoszenia z tym stanowiskiem co jest nie tak ? Tak mało płacą czy tak duże zapotrzebowanie na techników ?

Krzysiek
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Po wypadku i prawie roku bez pracy zastanawiam sie nad zlozeniem papierow do Tenneco, najwazniwjsze dla mnie czy przy maszynach czy magazynie jest praca tylo stojaca czy mozna siedziec, moj problem jest taki ze godziny w miejscu nie ustoje, tak samo w ruchu na nogach nie daje rady.

Tak2Nie2
Szczery do bólu...

Witam. Wszystkim chętnym osobom, które chcą przyjąć się do pracy w Tenneco od razu odradzam. Szczególnie na halę G+. Takie cyrki jakie się tam dzieją to tylko do PIP-u sie nadają. Kto to widział żeby pracownik musiał się o wszystko prosić??? Ekipa rządzących chyba nie pamięta jak byli operatorami i jak wyglądało branie urlopów, bądź urlopów na żądanie. A teraz robią z nas idiotów i odsyłają od jednego do drugiego. A iż??? Dlaczego każdy jest traktowany inaczej. A wczasy??? Z tym to już w ogóle jest jakaś porażka. Dla nich liczą się tylko wyniki a nie pracownicy. Jak kiedyś każdy mówił, że jest to (usunięte przez administratora), to tak naprawdę (usunięte przez administratora) dopiero powstaje. Dlatego każdego kto chce podjąć pracę w tej firmie ostrzegam, że lekko mieć nie będzie. Zastanówcie się zanim przekroczycie progi tego zakładu czy chcecie pracować jak beduini. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Tak6Nie
Qwe
@Szczery do bólu...

Jesteś w nie temacie bo tak się składa że na G+ nie ma przyjęć i to od dawna tylko zwalniają i nie przedłużają umów a stałych pracowników przenoszą na G bo nie ma roboty i chodzą sluchyże G+ ma robić na jedną zmiane od stycznia. A co do urlopu to ja nigdy nie miałem problemu żeby dostać.

Szczery do bólu...
@Qwe

Jeszcze nie ma. Ale się zaczną. Nadgodziny już się zaczęły przynajmniej na paczce z tego co wiem. A co do urlopu to chyba zależy kto go potwierdzał czy dostaniesz czy nie :)

qwer
@Qwe

na magazyn szukają ludzi teraz, tam od długiego czasu są braki

John

Jedno jest pewne na G+ Każdy nowy dzień przynosi nowy kabaret :D

Tak5Nie
Obserwator
Nazwa działu: Produkcja

Skontaktujcie się z kimś z ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH OPZZ W NEXTEER GLIWICE napewno wam pomogą. Jeśli macie tylko Solidarnosc to straszna Lipa.

Związkowiec
Nazwa działu: Produkcja

A macie tam jakieś Związki Zawodowe przynajmniej?

gplus
Nazwa działu: Produkcja

Szukają już jak moga zeby sie kogos pozbnyc, nie ma komu pracować a oni ciagle zwalniaja i nikogo nie przyjmują. Niedługo tu będą zsyłać tych z sybiru na roboty za kare

Pan witam
Nazwa działu: Produkcja

Tak okreslajac sie w kilku slowach: hala g+ dazy do tego, zeby ja zamknac .. Nikogo nie interesuje to, ze ludzie musza sie utrzymac z tej pensji, ze inni maja rodziny.. Teraz najwazniejsze sa wykresy ! Nie ma wykonu to ogromny wpierdziel i licz sie z tym, ze mozesz nastepnego dnia nie przychodzic . Dzis najwazniejsze sa wykresy i nie wazne czy to zrobisz w dwie lub trzy osoby ale ma byc wynik w tym rowniez jesli nie ma operatora to TL ubiera rekawice i napierdyla w przeciwnym razie bedzie burda . pozdrawiam wszystkich, ktorzy do dzis tam pracuja i wielki SZACUN .

Tak20Nie
Ta
@Pan witam

Z tego co było wiadomo miała być zamykana w maju bo mój mąż tam pracował i dostał wypowiedzenie zresztą nie tylko on i to wczasie umowy próbnej

Logistyk

Cześć, Proszę o opinie na temat pracy w logistyce w działach planowania materiałów, planowania produkcji. Jaka atmosfera w dziale, jak wygląda sprawa nadgodzin itp. Z góry dzięki

Bohater f1
Nazwa działu: Produkcja

Tak mierza ci czas w tenneco Stoja za toba i cie gnebia Filmik ze schodow nagrany Udustepniajcie

Gucio
Nazwa działu: Produkcja

Kiedy będą płacić wczasy pod gruszą

@Gucio

Nigdy

Tak2Nie1
Alojz

Patologia, patologia i jeszcze raz patologia !!! W tym zakładzie 80 % to kryminaliści ( głównie z Bytomia ) nikt ich nie chciał to Tenneco ich przyjelo z otwartymi ramionami byle tylko mieć pracowników... Zero szacunku dla innych. Chołota jakiej mało. Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy. Nic dziwnego że ciągle przyjmują ludzi jak nikt kto ma choć trochę kultury w sobie, nie przyjdzie do tych zdemoralizowanych osobników. Ci którzy się zwolnili wiedzą o czym mówię bo robota wcale ciężka nie jest i nawet dobrze płatna i socjal ok, ale co do atmosfery i ludzi to jedno wielkie ZERO.

Tak7Nie
Ziga
@Alojz

O jakiej brygadzie mówisz bo tam gdzie ja robie to patologii nie ma. Mała hala G pozdrawia.

bytomianin

WARA OD BYTOMIA

TakNie2
Adolf Eichmann
@Alojz

Wybuduje koło zakładu budynek dlatych którym się robić nie chcę ???????? będę nie bawem zarządcą w tenneco .

dobra firma

XXX

Znowu rozpoczęto sezon zwolnień na G+? i to fes..

Tak7Nie
Pracownik G+
@XXX

Na to wyglada, że znowu G+ zostanie pomniejszona o jakiś procent ludzi .. żałosne a zarazem śmieszne

Tak4Nie1
raz dwa trzy
@XXX

ta, dali ludziom głodowe wypłaty żeby sami sie zwolnili

Krzychu85
@XXX

To ciekawe bo jestm w trakcie robienia badań i zanedługo rozpoczynam karierę zawodową w tym tygodniu

TakNie5
xxx

Sezon na zwalnianie ludzi na G+ ponownie otwarty?

Blablabla

Robota jak każda inna trzeba zapie... Ogólnie spoko ludzie też są spoko oczywiście jakieś patusy się znajdą ale to normalne w zakładzie który zatrudnia taka liczb ludzi. Ale jak przychodzą młode osoby koszulka octagon albo fighter a po godzinie płaczę i się pyta czy nie ma stanowiska gdzie nie trzeba zapiera..... bo go rączki bolą śmiech normalnie śmiech ????

Tak6Nie2
Nieważne
Nazwa działu: IT

Teneko to najgorsza firma jaka może być nie liczy się z zdaniem pracowników . Dyrektorzy i ich zastępcy maja tylko wykresy w głowach i nic po zatym . Najgorzej to maja ludzie z G+ . Co to miało być z podwyżkami żeby ludzi tylko upokorzyć za tak mocne jebanie na produkcji wstyd i nic więcej . Więcej rządzących niż pracujących . Życzę tylko ludzia co są na wyższych stołkach rzeźby kiedyś ich ktoś tak potraktował jak traktują nas .

Tak15Nie3
kudłaty
@Nieważne

Najgorzej to maja ludzie z G+ ??? A ty byłeś kiedykolwiek na G ?

Ciekawy

Jak tam teraz sytuacja na g+? I na magazynie? Sa 2 zmiany?

Tak5Nie3
aaa
@Ciekawy

Wszystko prócz malowania idzie na 2 zmiany, magazyn też.

Avenger
Nazwa działu: Produkcja

Siema. Pracuje ktoś na linii Final 4 ? Jest to jakiś ciężki dział ?

TakNie2
matrix
@Avenger

Najlepszy fajnal w tej firmie z autmatyzowany czysty

Tak2Nie2
John
@matrix

Trudno by był brudny jak praktycznie nic nie produkuje xD

Tak12Nie
Ania
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Co sądzicie o pracy na bejsach i finalu ? Chodzi mi o to czy jest to ciężka praca albo monotonna? Prosze O subiektywne uwagi. Dzięki :)

I’m not Nick
@Ania

Wszystko zależy od Twojego podejścia i chęci

Karierowicz
@Ania

Przepracuj 1 dzień to wystarczy :)

Adolf Eichmann
@Karierowicz

Siema nieroby robić się wam nie chce ją bym wam jeszcze normy podwójne zwiększył a kto by rady nie dawał to bym biczował i na dodatek połowę pensji bym zabrał po 8 h a 16 do 18 h pracy w tygodniu + sobota niedziela święta po 14 h pracy i pamiętaj że byś nie miał prawa się zwolnić z pracy groziło by to więzieniem o zaostrzonym rygorze do odwołania a rodzina musiała by zapłacić karę wysokość 12tys jeżeli nie miała by rodzina zapłacić to by pracowała za członka skazanego.????????????????

Tak9Nie7
Mateusz
Nazwa działu: IT

Wiem, że to miejsce na wypisywanie żali to jedna wielka beka ale muszę dodać coś od siebie. Ludzie w tej firmie mają w głębokim poważaniu to czym się zajmują, głównie z powodu podejścia managementu, a nawet nie managementu tylko jednego dzbana który się w tej firmie panoszy. Typ odpowiedzialny za najmniej pod względem wartości dodanej działem, kręci całą fabryką. Cokolwiek ktoś nie wymyśli jest słabe, jakiekolwiek ktoś ma plany, są słabe bo wg (usunięte przez administratora) wszystko nie jest do końca przemyślane i nie przewiduje wszystkich scenariuszy. Gdyby ludzie się zebrali w kupę w końcu i napisali jakiś kwit żeby wyrzucić Vlada Browarnika z tej firmy to żyliby wszyscy jak paczki w maśle. Przemyślcie to :)

Tak22Nie

Zostaw opinię o Tenneco Polska Sp. z.o.o - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie