Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

eks

Witam przyszlych, mam nadzieje, ze niedoszlych kandytatow.Szkoda czasu i nerwow.Ostrzegam bo pewnie niedlugo znowu beda szukac ludzi do pracy.Norma w tym zakladzie.Niestety zawsze znajda sie ludzie, ktorzy pozwola sie dymac(najstarsi stazem),wlasnie dzieki nim jest tam takie dno.Mlodzi ludzie z kolei coraz czesciej nie pozwalaja sie dymac dlatego przychodza I odchodza I tak w kolko.Nie polecam I nie znam nikogo kto by polecil prace w tej"firmie".Jeszcze sie taki nie urodzil!

odp
@eks

dlaczego uważasz, że starsi stażem dają się dymać? gdyby było im źle pewnie by się zwolnili to chyba logiczne?

s.sz

pracowałem jeszcze na Koronowskiej jakoś szło się dogadać a towar nosiliśmy na własnych plecach

ex

Jak sie udala impreza w tym roku?

edward

Irek, rządzisz - może PIP w końcu się zainteresuje sytuacją w tej firmie Humorzaste osoby zarządzające odradzam każdemu, ale jak to się mówi do odważnych świat należy ...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
uprzejmy

MOBBING, MOBBING i jeszcze raz MOBBING tak w skrócie.

PIP

Najlepiej byloby gdyby wszyscy sie zwolnili w ten sam dzien!moze wtedy zmieniloby sie podejscie do pracownika!

DO BOJU

No no!Pracowalem uczciwie i nikt nie mial do mnie pretensji!odszedlem sam bo poprostu mialem juz dosyc tego! Ja pracowalem tak jak nalezy, a za regalami co??? Pogaduszki I walenie w ch.uja!piszesz, ze kazdy pracownik musi wykonywac swoje obowiazki,tak??? Jesli urzedujesz na pieterku to moze w koncu bys tego dopilnowal!!!Jesli to sie nie zmieni, to wkrotce odejdzie kilka osob I to z dnia na dzien.

DO BOJU

No no! Skad wiesz kiedy zaczyna sie tam prawdziwa robota? Urzedujesz na pieterku w partnerze? Ludzie marudza bo jest tam zle ( wiem bo pracowalem w p21 ) obiboki sie slizgaja I wala w ch.ja miedzy regalami, a sumienni pracownicy sa traktowani tak jak wszyscy tzn czy pracujesz uczciwie czy walisz w ch.ja podejscie do Ciebie jest takie samo!

no no
@DO BOJU

jaka różnica parterek czy pięterko, a może piwniczka? Każdy jest pracownikiem i musi wykonywać swoje obowiązki, jak waliłeś w ch jak to napisałeś to się nie dziw, że mieli do Ciebie pretensje. Każdy dużo gadać potrafi ale jak jest robota to łooo jezu tak ciężko.

beduin

jest to firma,w ktorej sformulowanie-poszanowanie pracownika,nie istnieje.Pracownik nie ma nic do gadania...a jak cos powiesz,to dostaniesz riposte w stylu...cos ci sie nie podoba to ugory sa kadry.Wymagania od pracownika sa ogromne a sami dla niego nic nie robia(wszystko opiera sie na klamstwie!).Polowa z tych ludzi szuka roboty i zycze im aby jak najszybciej znalazla.

no no
@beduin

tak, tak, każdy szuka i coś znaleźć nie może... haha Zauważyłem, że to forum się uaktywnia, gdy zaczyna się prawdziwa robota a nie szwendanie między regałami. I marudzenie jaka to firma zła, ojojoj.

exd

Agencie!pracowales(moze pracujesz??)w tej firmie,ze wypowiadasz sie na jej temat?takie praktyki nalezy pietnowac! najlepiej siedziec cichutko i zgadzac sie na wszystko!?przez takie podejscie prywaciarze zyja jak paczki w masle,a szary zapier..lacz mysli zeby starczylo mu na LPG do tico!!!wystarczyloby zmienic tok rozumowania zarzadzajacych I firma uroslaby w sile!czy nie o to chodzi wlascicielom??wszystko zalezy od podejscia do zalogi!przeciez bez zalogi nie ma firmy!czy nie lepsza i z korzyscia dla firmy bylaby praca opierajaca sie na szacunku??jakie podejscie szefa takie podejscie zalogi i kolko sie zamyka!ja pracowalem w partnerze I wiem jak tam jest!niczego nie zmyslam,a I z innymi opiniami sie zgadzam!do tego jest stworzony ten portal!

exd

Panowie przyszli kierowcy! Robota ciezka, bieganie po pietrach,jak w firmie kurierskiej!jezdzisz tak dlugo az rozwieziesz wszystko!Jazda na lysych oponach I niesprawnym autem to norma!tylko ze w kurierce zarobisz 2500-3000, a w partnerze 1500! Dziekuje do widzenia!

mlody

Mam pytanie,wie ktos moze jak wyglada tam praca na stanowisku kierowcy? Jakie warunki I wynagrodzenie ?

IREK

....a IRENEUSZ tam jeszcze "PRACUJE" :-D

hmm

dziwi mnie to, że nic się nie zmienia na dobre. Przez lata non stop negatywne komentarze, hmm, oj nieładnie

DO BOJU

Dlaczego wyplacanie pensji na czas jest rozpatrywane jako plus dla tej firmy???!!! Przeciez to jest cholerny obowiazek pracodawcy I zobowiazuje go do tego termin zawarty w umowie!!! A jesli chodzi o Pania kierownik sali sprzedazy(Pani Sylwia), to napisze krotko, nie liczy sie pracownik tylko wykonanie pracy, niewazne jakim kosztem, chocbys mial spedzic w pracy cala dobe! Niewazne, ze masz chore dziecko, czy inne rownie wazne obowiazki!Oczywiscie nadgodziny nieplatne, a jak Ci sie to nie podoba , to szef Ci podpowie gdzie jest dzial kadr bo tam mozna zlozyc wypowiedzenie!Niewazne czy pracujezz tam miesiac czy 10 lat! Tak sie zastrasza niepokornych pracownikow w tej firmie!Pokazuje to dosadnie jaki szacunek do pracownikow maja szefowie I kiefownictwo!

kazik

Witam wszystkich,mam nadzieje,ze pomogę w podjęciu decyzji,czy wybrać tą firme jako swoją przyszłą pracę...Napisze krótko,z plusów jest na pewno to,że wypłata zawsze na czas,a nawet szybciej...tzn,nie 10każdego miesiąca tylko np.5go a nieraz nawet szybciej(w moim przekonaniu to duży plus).Z minusów napisze o jednym...przestrzegam każdego,kto zdecyduje się na stanowisko pickera(praca na sali).Brak możliwości rozwoju,przejścia na inne stanowisko,nie wspominajac o wiekszych zarobkach.Brak poszanowania ze strony kierowniczki,tzn.nie robi nic dla swoich pracownikow(NIC!!!),mysli tylko o swoim tylku...Nie można z nia nic zalatwic np.przyjscie do pracy dwie godziny pozniej lub wyjscie szybciej...majac swoj urlop,rzadko kiedy dostanie sie dzien urlopu(nawet jesli powiesz szybciej,ze potrzebujesz),zostaje Ci telefon,potrafi jednemu powiedziec cos na drugiego i odwrotnie(niedopuszczalne moim zdaniem).Prawdą jest,ze firma sie rozwija i idzie w dobrym kierunku,dlatego moja opinia jest skierowana do osob,ktore zastanawiaja sie o podjeciu pracy na stanowisko wspomnianego wczesniej pickera.pozdrawiam.

Wrocławianin

Ludzie wy nawet nie wiecie co się dzieje w firmie CELTA Partner XXI we Wrocławiu tam to jest jazda ,darcie ryja na ludzi, płaca podstawa i po godzinach nie płaca zobaczcie na wpisy na gowork Celta to sami się przekonacie !!!

PRIDE

Panie Stas!ominiecie tej firmy, to jedna z najlepszych decycji w zyciu!Z tej firmy odchodza nawet czlonkowie rodziny szefa!To chyba o czyms swiadczy!

agent

Do wszystkich niezadowolonych : w tej branży jest jeszcze kilka innych firm w Bydgoszczy więc nie narzekać tylko składać swoje CV do konkurencyjnych firm lub zmienić branże. Psioczeniem na swojego pracodawcę nie osiągnięcie nic konstruktywnego. Z tego co czytam to wszędzie indziej może być tylko lepiej.

bdg

Firma pod względem podejścia do pracownika 0/10. Totalny brak poszanowania zarówno w stosunku do magazynierów jak i handlowców. Widoczny podział pracowników na lepszych i gorszych... niestety atmosfera nie wróży niczego dobrego. Opieprzaniem niczego nie osiągniecie tylko rozmową! Jeszcze tam pracuję, nie wiem jak długo.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI - Bydgoszcz

Partner XXI