Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

peha

O to chodzilo Magdaleno! Zebys nie wladowala sie we wspolprace z tymi wyzyskiwaczami! Oby bylo wiecej takich osob jak Ty! Niech sobie pracuja w takim skladzie jak teraz I nie wciagaja w ten (usunięte przez administratora) normalnych ludzI! Tyczy sie to zarowno sali sprzedazy (magazynu) jak I calej reszty.Zerknij na ich strone, pracownicy sali sprzedazy( magazynu) nie sa wogole uwzglednieni w strukturze firmy! Wstyd dla zarzadu!

max

dokladnie handlarzu,tak jest też na sali sprzedaży jedni obgaduja drugich,tak jak w szkole.z-pca p.kierownik na prawo i lewo mówił na swoja kierowniczke,buntowal pracownikow(np.nadgodziny)a potem chowa glowe w piasek,bo tam gdzie ma to sie nie odezwie.

wolny

w tej firmie nigdy nie bedzie normalnie dopoki beda tam pracowac wazeliniarze z pania pseudo kierownik na czele!Kazdy z nich mowi jak to on ma wy.ebane na robote I pania kierownik ale jak przyjdzie co do czego, to pierwszy sie wypina.

były

Aż dziwne, że ta firma jeszcze funkcjonuje.... Już długi czas źle się dzieje, a kondycja firmy nie jest zła...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Młoda PH

Tobie również dziękuję peha. Magda.

Bardzo Ci dziękuję. Miłego wieczoru. Magda

@Młoda PH

Magda!Szkoda Twojego czasu I nerwow!Tak,starzy ph pracuja tam dlugo I to oni zarabiaja kase dla firmy(dlatego maja dobrze).Nowego rzucaja na teren opanowany przez konkurencje (zapewne szukaja kogos na prace po za Bydgoszcza)I oczekuja takich samych zyskow.Nie zarobisz tyle ile Ci zaplanuje szef, to wylatujesz.Akwizycja!Trzymaj sie I szukaj pracy u konkurencji!

handlarz doskonaly
@peha

szkoda, że nikt nie dodał, że Ci starzy dorabiają sprzedając konkurencji informacje o klientach i ofertach, więc Pani Magdo po co się tam pchać? Żeby łatwą ręką straciła Pani swoich wypracowanych Klientów? Od zawsze tak bylo, a nie pracuje juz z 5 lat i wiem, ze tak jest nadal. Nikt z tym nic nie robi bo stare wygi sa idealne, lojalne, itp, itd. Oni to dopiero wazelinuja szefom a za ich plecami rąbią d...e. Pozdro

@handlarz doskonaly

Dziękuję za cenne informacje. W moim przypadku portal ten spełnił swoje zadanie w 100%. Wasze opinie na temat tego pracodawcy są dla mnie bezcenne. Dziwi mnie tylko to, że firma urosła do takich rozmiarów, a wewnątrz niej dzieją się takie rzeczy, a handlowcy dalej dają się tak wykorzystywać... Magda

kiedyś tu "pracowałem"
@Młoda PH

Bo płacili pod stołem. bez kosztów - tak się bogacili

beduin 2

Do chwdp.nie dostalismy ale moze w przyszlym roku bedzie.Dostalismy za to zyczenia droga meilowa.A przy okazji,kto wie,czemu musimy kazdego dnia aplikowac sobie waze.inke?

@beduin 2

Nie wiem??? Moze Ty napiszesz dlaczego?!?!

chwdp21

pytanie do pracownikow:dostaliscie na swieta przeterminowana czekolade?

s.sz

No Darek [jestem w szoku]!!!!!!!!!!!!!!!!!! to co tu czytam to masakra GDZIE SIE PODZIAŁ STARY BULI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nic nowego :)

Widac lekkie poruszenie,chyba kolejna rotacja ma miejsce w tej jakze rozwojowej firmie ma.Jakos mnie to nie dziwi,sezon na nierobstwo sie zaczyna.Pracowalam troche czasu i zgodze sie z przedmowcami.Brak jakiegolwiek poszanowania dla pracownika.Ktos w koncu powinien sie tym zajac.Na temat wyzej opisywanej p.kierownik dodam tylko,ze jedyna rzecza,w ktorej sie sprawdza jest donoszenie na swoich ludzi do gory!uwazajcie ludziska!

beduin

ja tylko dodam,ze od 3 miesiecy obiecuja nam,wyplate za nadgodziny i nic!!! nie ma roboty i wyjsc ten nie mozemy bo trzeba regaly czyscic!no nic,dymamy za darmo dalej :):):)

@beduin

Pracujesz tam?

DO PRZODU

WITAM WSZYSTKICH...JESTEM JEDNA Z OSÓB,KTORE JAK POWYŻEJ PISZECIE DAŁA SIĘ DYMAĆ(ALE NA SZCZĘŚCIE DAWAŁA)!!!MÓJ POST SKIEROWANY DO OSÓB,KTÓRE BĘDĄ CHCIAŁY ZARYZYKOWAĆ SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W TEJ FIRMIE...MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO.PRZECZYTAJCIE JEDNAK CO NAPISZE I CO PISZA INNI POWYŻEJ!PRACA JAK PRACA TRZEBA JA WYKONYWAĆ NAJLEPIEJ JAK SIĘ DA,BO ZA TO OTRZYMUJE SIĘ WYNAGRODZENIE.MOIM ZADANIEM ZA WSZYSTKO ZŁE CO DZIEJĘ NA SALI SPRZEDAŻY GDZIE PRACUJA PICKERY ODPOWIEDZIALNA JEST pani ,,KIEROWNIK,,KTÓRA NIE MA POJĘCIA JAK SIE KIERUJE GRUPĄ LUDZI.,SA MOŻE 2 LUB 3OSOBY,KTÓRE MIMO,ZE POPEŁNIAJĄ MNÓSTWO PROSTYYCH BŁEDÓW KONSEKWENCJI NIGDY NIE PONOSZA,MAŁO TEGO KIEDY SPORADYCZNIE(W OSTATNIM ROKU JEDEN RAZ)JEST JAKAŚ PREMIA TO ONE DOSTAJĄ.A PRACOWNIK,KTÓRY SIĘ STARA,PRACUJE CIĘŻKO NIE DOSTANIE NIC!!!ONA WYMAGA OD PRACOWNIKA DYSPOZYCYJNOŚCI,POSTAWIENIA PRACY NAD WSZYSTKIM POZOSTAŁYM.MOTYWUJE DO PRACY PRACOWNIKA SŁOWAMI,KTÓRYCH PRZYTACZAĆ NIE BĘDĘ,SAMA W TYM CZASIE SIEDZĄC W SWOJEJ BUDCE I OPOWIADAJĄC CO ROBIŁY JEJ I KOLEŻANKI DZIECI...JEŚLI PRACOWNIK MA JAKIEŚ PROBLEMY TYPU POTRZEBUJE URLOP,WYJŚĆ SZYBCIEJ,SPÓZNIĆ SIE ITD. MUSI WSZYSTKO ZAŁATWIAĆ Z NIA,JEDNAK NIGDY NIE UDAŁO MI ZAŁATWIĆ BEZ PROBLEMU TAKICH WYDAWAŁOBY SIĘ PROSTYCH SPRAW.ZAWSZE ROBI PRACOWNIKOWI POD GORE!!!NIE LICZĄ SIE DLA NIEJ DOBRZY PRACOWNICY(MOŻESZ SIĘ STARAĆ NIE WIADOMO JAK)ALE JEŚLI CHOĆ RAZ SPRZECIWISZ SIĘ,TO JESTEŚ TYM NAJGORSZYM.MUSICIE BYC JEJ W 100PROCENTACH PODPORZADKOWANI!!!POTRAFI BEZ JAKIEGOLWIEK PROBLEMU POWIEDZIEĆ DRUGIEMU PRACOWNIKOWI CO O INNEJ OSOBIE MYŚLI,CO MOIM ZDANIEM JEST NIEDOPUSZCZALNE!!! ZAWSZE STARAŁEM WYKONYWAC SWOJĄ PRACĘ SUMIENNIE,WEDŁUG PROWADZONYCH STATYSTYK NAWET BYLEM JEDNYM Z LEPSZYCH.KAZDY KTO JEST DLA NIEJ NIEWYGODNYM PRACOWNIKIEM,KTO NIE POZWOLI SIE DYMAC ,BEZ WZGLEDU JAK DOBRYM JEST PRACOWNIKIEM SKONCZY TAK SAMO!DLA NIE

@DO PRZODU

Rozumiem, ze zwolnili Ciebie, tak?byles jednym z najlepszych(najwydajniejszyc)pracownikow tak?zwolnili Cie bo miales swoje zdanie i nie pozwoliles sie wiecej (usunięte przez administratora) tak?niech kandydaci do pracy w tej firmie wiedza o tym, ze wazniejsze jest trzymanie palca w du.ie pani pesudo kierownik od uczciwej pracy bo za bycie du.owlazem dostaje sie premie.Pani pseudo kierownik trzyma palec w du.ie szefa I tego samego wymaga od podwladnych.Solidni nieposluszni wylatuja,obiboki (usunięte przez administratora) zostaja.

Dobromir

narzekać narzekali i będą narzekać. Fakt jest taki, że atmosfera robi się bardzo zgniłą. Brak współpracy z współpracownikami, każdy widzi tylko swój czubek nosa. Wieczne kłótnie, fałsz i obłuda, m.in za sprawą kierowników: Bok i magazynu, zależy, którą noga wstaną w danym dniu. Niestety, ale grunt to dobra atmosfera pracy. W przyjaznej atmosferze na pewno o niebo lepiej się pracuje, a nie życie w niepewności czy któraś z Pań nie eksploduje furią.

kuternoga

witajcie, skoro tak wszyscy narzekają na tą firmę to jakim cudem ludzie tam jeszcze pracują, zawsze można iść do Biedronki, Tesco czy innych firm i zająć się innymi sprawami w swoim życiu

@kuternoga

Oglaszam konkurs! kto odgadnie dlaczego ludzie jeszcze tam pracuja, otrzyma w nagrode w postaci zaproszenia dla dwoch osob na darmowa sete i browara w krzakach z chlopakami z firmy partner pik !impreza odbedzie sie w najblizszy piatek o 22:00, a zakonczenie przewidywane jest o godzinie 22:03.Zapraszam do udzialu w zabawie.Dodatkowo wsrod uczestnikow rozlosowany zostanie darmowy kurs obslugi spirali do udrazniania toalet, ktory odbedzie sie w siedzibie firmy p21.

Honor
@kuternoga

Praca w Tesco? w partner pik?albo w biedronce?a moze sprzedawanie jajek na targowisku w fordonie?...jeden ch..

eks

Nie wiem jak bylo kiedys.Ci,ktorzy to pamietaja, mowili,ze pod wzgledem finansowym bylo jak nalezy tzn wyplata byla adekwatna do wypracowanych godzin.Ale to juz przeszlosc.Ja pracowalem za obecnej ch.jni tzn przymusowe,nieplatne nadgodziny,grozby zwolnienia itp itd.Co tu duzo pisac, praca w tej firmie to zyciowa porazka.

s.sz

jestem S.SZ a ze starego składu są wszyscy choć troszke rozsiani Anglia ,Niemcy ale kontakt mamy i miło wspominamy tamte czasy może kiedyś było inaczej ale ta praca nauczyła nas szacunku do Siebie i do pracodawców byli OK! A TERAZ WAS ZASKOCZE -ZOSTAŁEM ZWOLNIONY ALE TO BEZ ZNACZENIA ZA BŁĘDY TRZEBA PŁACIĆ dziś sie z tego śmiejemy bo jest co wspominać (choć brakuje nam jednego z nas)

młoda PH

a możecie powiedzieć jak wygląda sytuacja na stanowisku przedstawiciela handlowego? Również jest taki problem? Są tam jacyś przedstawiciele, którzy długo pracują? Są pomocni, czy od razu jest się rzuconym na "głęboką wodę"? Będę niezmiernie wdzięczna za informację.

@młoda PH

Oooo jak milo na tym forum;) Jest paru "starych" przedstawicieli I oni maja dobrze.Wsrod nowych I w dodatku na nowym terenie to jedno slowo powie wszystko,rotacja, rotacja, rotacja... Sama tresc oferty pracy na stanowisko przedstawiciela odstrasza. Wiecej wymagaja chyba tylko od konstruktorow w NASA;)

@peha

Dziękuję Ci za odpowiedź peha. Wspomniałeś o "starych przedstawicielach" co znaczy, że oni długo pracują w tej firmie tak? Dlaczego nowi są źle traktowani a Ci "starzy" dobrze? Rozumiem, że omijać tą firmę szerokim łukiem?

były PH
@Młoda PH

Starzy długo pracują, więc nachapali wszystko co dobre i dochodowe na rynku. Dla młodego PH zostaje niewiele i musi się natrudzić by móc zarabiać. Szefostwo wielbi tych ''starych'' za pracę, którą wykonują (siedząc w domu) a młody PH musi dymać po firemkach by móc coś mieć ale i tak ci młodzi są źli, ciągle mało, mało, nie można wejść nawet po bułkę do sklepu kiedy ci starzy wstają o 10, jedzą obiadek w domciu. Wiadomo, że oni wypracowali sobie tą renomę ale wydaje mi się, że nie powinno się faworyzować ze względu na staż, każdy pracujący stara się jak może... Ja starałem... i zostałem zwolniony, przykro było patrzeć na to jak ci starzy byli poklepywani po ramieniu a młodzi opieprzani, bez słowa wsparcia czy pochwały... Szkoda.

@były PH

Dziękuję Ci bardzo. A progi planów są mocno zawyżone? Jak to wygląda w przypadku nowego PH, a starego? Pytam ponieważ pracuję już jakiś czas w firmie z tej branży i chciałbym w tej branży zostać, lecz mój mąż dostał ciekawą propozycję pracy w Bydgoszczy i od marca planujemy się przeprowadzić do Bydgoszczy. Bardzo dziękuję wam za pomoc! Magda

były PH
@Młoda PH

starzy jak nie zrobią to nic... zwyklaczek jak nie zrobi jest gadanie, że proszę pracować bo staje się Pan nieopłacalny dla firmy. Plany tak - są wygórowane. Omijaj, szkoda Twojego czasu na firmę, w której może zagrzejesz max pół roku.

kidyś tu "pracowałem"
@były PH

To wy nie wiecie jak się robi plany. starzy PH rolowali Bulego i Andrzejka prostą metodą: wystawiasz dużą fakturę ostatniego dnia miesiąca a po podsumowaniu robisz korektę. towar z reguły nie zdążył jeszcze nawet wyjechać, albo był zwracany przez dostawcę bezpośrednio kierowcy bo zamawiający się "pomylił".

prawda
@kidyś tu "pracowałem"

A endriu nie zauwazyl tego??On to kontroluje nawet zuzycie papieru w kiblu...

nn
@prawda

teraz w kiblu a kiedyś to do lasu kazali biegać. jedyny jaki był to zarezerwowany był dla szefostwa.

@nn

Firma krzak,to I w krzaki trzeba bylo sie odlewac i robic kupe!

eks

Nie wiem dlaczego? Trzeba ich zapytac.Pozwolili sie kiedys wydymac i tak juz zostalo.Stekaja I narzekaja codziennie za regalami jak im zle po kolejnym wydymaniu I nic z tym nie robia!ich sprawa!

@eks

Mam pytanie:Ile osob zostalo z tego super zgranego skladu?

s.sz

praca uszlachetnia ,a jeśli macie dwie lewe ręce a wszystkie palce to kciuki to współczuje ,my na Koronowskiej byliśmy zgrani to były dobre czasy chciałbym wid zieć was tam

konek

a jak jest w innych oddziałach? czy to prawda że urlop należy wykorzystywać (zaległy) do końca marca? zgodnie z KP jest to chyba koniec września?

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI - Bydgoszcz

Partner XXI