Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Czy Partner XXI zapewnia kartę multisportu?

Bębenek

Co zapewnia??? :D Partner zapewnia tylko wypłatę w wysokości najnizszej krajowej, ewentualnie ciut ponad najniższa. Żadnych benefitow, premii, bonów.... Pracownicy nie zasługują w tej firmie na bonusy.

Love Nowy wpis
@Bębenek

Chyba nie mówimy o tej samej firmie. Nie znam nikogo kto by tu zarabiał najniższą krajową. Dodatkowo dział handlowy otrzymuje premię, więc w firmie jak najbardziej są dostępne dodatkowe profity.

Bębenek Nowy wpis
@Love

Yhymm, dział handlowy. Pik to nie tylko dział handlowy, to masa innych działów i osób. Choć ten dział handlowy też nie powala premiami i benefitami, no chyba, że ten 1% od wykonanego zysku to jest ten oszałamiający profit. Jeśli o tym mowa - to tak w Piku są zawrotne benefity :D A co do zarobków najniższych krajowych to chyba zbyt małe grono ludzi znasz, że nie wiesz ile zarabiają. No tak, teraz covid :D

tik Nowy wpis
@Bębenek

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał. Zatrudniając się w tej, czy innej firmie godzimy się na zaproponowane warunki płacowe, więc nie rozumiem wylewanych żalów - zwłaszcza w internecie. Jest Zarząd i to właśnie tam powinny udać się osoby. którym coś nie odpowiada w firmie.

Zenek Nowy wpis

@Bębenek czemu pracownicy nie zasługują na bonusy? To twoja opinia czy szefostwa?

Temptation

Ja tam kiedyś pracowałem, 15 zł brutto na godzinę po 3 miesiącach umowa o pracę 1600 na rękę. Nie polecam tej pracy ze względu na kierowniczkę sali sprzedaży. Moim zdaniem to ją powinni zwolnić bo nie da się z nią współpracować. Co przyjdzie nowa osoba to za chwilę odchodzi. Pracowałem dobrze ale widzi mi się tej pani było inne. I ten człowiek chory psychicznie, który przyjmuje w magazynie towar to się nadaje do telewizji... :D

Maciuś
@Temptation

Może spójrz na siebie jak pracowałeś, później oceniaj innych. Na magazynie jest spoko ekipa. Ty widocznie byłeś i jesteś za leniwy do tej pracy

Azazel ;)
@Maciuś

Moim zdaniem gdybyś była odważna podpisała byś się pod tym wpisem z imienia i nazwiska i poodpisywała byś na zarzuty ludziom z poprzednich wpisów. Dlaczego takie zdanie mam nie tylko ja ale też inni tutaj wpisujący no ale jak ktoś kogoś nienawidzi i traktuje jak śmiecia to tak jest i tylko dlatego, że ktoś nie robi idealnie tak jak ty sobie tego życzysz. Zastanów się co ty robisz spójrz na siebie i traktuj innych ludzi normalnie i mów w oczy co o kimś myślisz drugiemu a nie za plecami bo to jest zwykle (usunięte przez administratora) i brak kultury oraz złe wychowanie. Mów w oczy ludziom co o nich myślisz a nie udajesz cichociemną a jak byś mogła to byś nóż w plecy wbiła. Nie pozdrawiam, aha i przestań szkalować w internecie...

Azazel ;)
@Azazel ;)

Ja wiem, że nie napiszesz prawdy bo cię zwolnią i tak to jest... z wami...

klamer
@Azazel ;)

Fakt... chorych psychicznie jednak tam nie chcą. Paranoja i bujna wyobraźnia to chyba twoje drugie ja. Takich wywodów nikt o zdrowych zmysłach nie wypisuje.

Rafał
@klamer

Wystarczy prześledzić wszystkie komentarze na temat tej firmy, żeby się zorientować, że coś raczej jest nie tak. W normalnej dyskusji podaje się argumenty. Tutaj niektórzy bronią tego zakładu za wszelką cenę obrzucając sie wzajemnie gównem. Z tego forum nowy pracownik niczego się nie dowie. Na każdy sensowny komentarz wylewane jest wiadro pomyj. Zaraz ktoś pisze, że to nie jest prawda, że ktoś zmyśla.

Natalia

@Maciuś, @Azazel ;), @klamer, forum to jest po to by dzielić się swoją opinią i refleksją na temat pracy w Partner XXI. Oczywiście każdy komentarz się liczy, lecz znacznie przyjemniej czyta się te merytoryczne, które w sposób konkretny wyjaśniają sytuację jaka dzieje się w firmie. Wasze zaś to w większości słowne przepychanki i udowadnianie sobie racji. Każdy ma prawo do własnego zdania i jego wygłaszania na forum GoWork.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Waldi

Nie trudno to skojarzyć. Dobrzy, sumienni pracownicy nie narzekają choć pewnie czasami jest ciężko!!

J

Wśród komentujących przewija się stwierdzenie, że negatywne komentarze dodają ludzie którym nie chciało się pracować. Skąd to się wzięło, przecież nowy pracownik nie wie czy mu się dana praca będzie podobała czy nie. Trzeba iść i się przekonać. I dopiero później napisać komentarz.

Luidzi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaką macie atmosferę w pracy?

MIKLA
@Luidzi

Witam , jestem byłym pracownikiem Partner XXI i jeśli chodzi o pensję to owszem mogłaby być wyższa ale jeśli chodzi o firmy z art. biurowymi to pensje są wszędzie podobne. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to jeśli miałbym wyrazić opinię na przykładzie swoim...to jak dla mnie atmosfera była jak najbardziej OK. Nie było mi łatwo odchodzić gdyż nie miałem tam żadnych wrogów a jedynie dobrych kolegów i koleżanki, z każdym żyłem w zgodzie i w zgodzie się z tą firmą rozstałem. Odszedłem gdyż nie podobał mi się wtedy system zmianowy 3 tygodnie popołudniu 1 tydzień rano...to było dla mnie nie do zaakceptowania. Z tego co słyszałem ten system się teraz zmienił i gdybym nie miał lepszej pracy na pewno bym tam wrócił:) . Chciałbym jeszcze coś dodać: " NEGATYWNE KOMENTARZE DODAJĄ GŁÓWNIE CI KTÓRYM NIE CHCIAŁO SIĘ PRACOWAĆ" myśleli że przyjdą i sobie odpoczną a tego tam nie ma, bynajmniej nie było;) he he , i jeśli chodzi o opinie na pewno dałbym DUŻY "+" jeśli chodzi o atmosferę bo jeśli : "JEST SIĘ W PORZĄDKU DLA INNYCH TO ONI BĘDĄ W PORZĄDKU DLA CIEBIE"!!! Na tej zasadzie to działa i to chyba w każdej firmie... Pozdrawiam CAŁY PARTNER XXI i wiem że nie powinienem tego tutaj robić ale pozdrawiam również drugą konkurencyjną firmę BIURO BAZAR w której również dobrze mi się pracowało... Także jeśli ktoś szuka pracy w firmie z art. biurowymi polecam OBIE !!! I OBIE POZDRAWIAM!!! Być może jeszcze kiedyś do którejś z tych firm wrócę;) oczywiście jeśli będę tam chciany he he POZDRAWIAM JESZCZE RAZ!!!

Bydgoszczanin

Azazel? Temptation? Tez nie kojarzę takiego pracownika. Może zamiast wytykać komuś nieprawdziwe imie czy nick sam byś użył swojego prawdziwego? Skoro tam nie pracujesz to po co psujesz komuś opinie? Jaką masz pewność, że nadal tam jest jak za czasów, w których pracowales? Skąd wiesz, ze kierownictwo jest to samo? Radze się zaznajomić ze stanem faktycznym a później oczernianie i wprowadzanie przyszłych pracowników w błąd.

Pony

Chce iść tam na magazyn. Warto? Kasa ile? Bo roboty się nie boje

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Jest tak dobrze?

Ważne
@Jasiek

wszystkie nowe wpisy znikają,patologii ciąg dalszy nawiasem mówiąc,to wlaściciele muszą mieć niezły ból d..y w związku z kolejnym podniesieniem najniższej stawki godzinowej

Pałtneł

Nikt nie pisze, bo nikt już tam nie pracuje :-)

Natalia

@byly, rozumiem, że uczestnicząc w wątku od dawna masz taką wiedzę ale wchodzą tutaj też nowi ludzie, którzy chcą świeżych informacji dotyczących chociażby rodzajów umów proponowanych w Partner XXI. Stwierdzenie "żałosne warunki" raczej nic konkretnego nie oznacza.

Natalia

@czlowiek jestem moderatorem serwisu gowork.pl i moim zadaniem jest wprowadzać merytoryczny ton w dyskusji na forum. Więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia, konkretne przykłady - to one pozwalają ocenić realia pracy w danym miejscu pracy i pomagać w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Byly
@Natalia

O pracy w tej firmie juz wszystko zostalo napisane dziesiatki razy.Reasumujac:zalosna firma rowna sie zalosne warunki i tyle.

Tez byly
@Byly

Natalia,a co to jakas tajemnica?Nowi tez powinni sie dowiedziec co ich moze tam spotkac.

Natalia

@Czlowiek ciekawe czy taka stawka jest na początku pracy, czy przez cały czas jej trwania? Często pracodawcy na początku dają mniej, żeby sprawdzić pracownika, więc może tutaj jest podobnie. Ktoś może to potwierdzić?

@Natalia

Moge to potwierdzic bo znajomy,ktory zarabia 1700zl,pracuje tam juz dobre piec lat i od mniej wiecej tylu lat zarabia tylko tyle i nie zanosi sie na to,ze bedzie zarabial wiecej.

@Natalia

A tak na marginesie,to dlaczego o to zapytalas? Czym jest spowodowana Twoja obecnosc tutaj?

FunFact

Hihi coś mnie słuchy dochodzą, że starzy handlowcy chcą się ulatniać... Czy tak źle się dzieje?

Natalia

@czlowiek odpowiedzi na Twoje pytanie brak, czy ktoś wie coś aktualnie o stawkach godzinowych, np. na stanowisko pracownika magazynu?

Czlowiek
@Natalia

Czesc Natalia.Niedawno spotkalem znajomego,ktory tam pracuje(w magazynie)i powiedzial,ze caly czas zarabia 1700zl "na reke".Wnioski nasuwaja sie same.

wer

jako przedstawiciel handlowy może nie nie jest zle ale dużo też zalezy d ciebie ile jestes w stanie zrobic bo jest też tak, że ile wyrobisz targetu tyle dostaniesz premii, ale trzeba sie dobrze znac na technikach negocjajci i umiejetnie rozmawiac z klientami

@wer

Czesc.Jak wyglada sytuacja w piku w Bydgoszczy?Podniesli Wam stawke godzinowa do najnizszej 12,50 ?

?

gdzie można znaleźć ogłoszenie?

alfred

tak ja mam . SZukajo jelenia na rozładunki chętny?

W

Jedyne co mogę powiedzieć to... ACAPULCO SDRAIATI INSIEME SOTTO AL SOLE