Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

xxx

Kolego, gdzieś pracować trzeba. Ludzie mają rodziny, kredyty, a obecna sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa więc pracujemy i zaciskamy zęby, zamykamy uszy i dajemy się ujeżdżać, poniżać, odbębniamy swoje i do domu. Ludzie nie mający zobowiązań odeszli sami.

@xxx

Zgadzam sie,pracowac trzeba!tylko nie w p21!ja rowniez mam rodzine,mieszkanie i kredyt.Znalazlem lepsza prace I odszedlem Takze to nieprawda,ze odchodza tylko Ci bez zobowiazan.

@xxx

Zgadzam sie,pracowac trzeba!tylko nie w p21!ja tez mam rodzine,mieszkanie i kredyt.Znalazlem lepsza prace I odszedlem.Takze to nieprawda,ze odchodza tylko Ci bez zobowiazan.Zaluje tylko,ze tak dlugo tam pracowalem!

rowniez byly
@byly

Ja zrobilem tak samo!I rowniez nie zaluje bo nie ma czego zalowac.Podejscie do pracownikow,beznadziejna atmosfere i warunki moznaby jakos wytrzymac gdyby chociaz zarobki byly "normalne",ale nie sa,na okresie probnym dostaniesz 1500zl,a na pozniej niewiele wiecej.

byly

...forum kontrolowane...forum kontrolowane...nawet tutaj byli I obecni pracownicy nie maja spokoju...

Kapitalista taki sam jak Oni

Może by ktoś z Was "byli pracownicy" się podpisał imieniem, nazwiskiem by uwiarygodnić wasze pseudo opinie ? Sowich "oprawców" wskazujecie inicjałami, imionami, pseudonimami, a właścicieli można przecież znaleźć w KRS - ich nazwiska. Zarzuty które tu wypisujecie to sprawa dla prokuratora!, może ktoś to by z was "pracusie" zgłosił - doniósł ? A może do PIP'u lub do Rzecznika Praw Obywatelskich - Kiejkuty to pikuś ( cóż za zbieżność ) przy tej firmie. Europejski Trybunał Praw Człowieka zasądził za takie praktyki 230 tyś euro odszkodowania - dalej pokażcie że macie jaja !!! Pluć i jątrzyć anonimowo to każdy głupi potrafi - faktów za to żadnych, same epitety i wyzwiska. Bardzo mi się podobają, robią wrzenie, nick'i, inteligentne,błyskotliwe oddające w pełni charakter ich autorów, takie jak; "chwdp21" "fak" "dno21" czy wreszcie parainteligent, znawca i podglądacz, układów męsko-damskich, posługujący się łacińskim powiedzeniem "VeritaSantaRee" - brawo wujek google . Miłej dalszej zabawy - wznieście się na wyżyny i dajcie coś bardziej pikantnego z życia "firemki". Wyzyskiwacz - dziki kapitalista

Katherine
@Kapitalista taki sam jak Oni

lol któż to się odezwał? a może najpierw Ty się przedstaw? Mam pwoiedzieć kim jestem i wylecieć? oni zawsze znajdą powód! mobbing i tyle! myślą że ludzie ślepi są! ale nikt się nie odezwie bo takie czasy mamy ciężkie. ale kiedyś ktoś z szefostwa przegnie! Maja wyzwie a ktoś ją nagra, Andrzej i Darek będą znów zmyślac że kiepsko Ci idzie nagraj i porónaj z tym co jest faktycznie! nie bój się pipu!

aa
@Katherine

Popieram. Kapitalista sam powinien najpierw się przedstawić a nie na innych gadać. A że właściciele mają nie naje.... w głowie to już inna niepodważalna sprawa. Przykładów można mnożyć na potęgę. Po prostu zgadzam się ze wszystkimi wpisami co do nich. Co do Sylwii to akurat złego słowa nie powiem. Generalnie jeśli ktoś zastanawia się na zatrudnieniem w tej firmie to odradzam. Szefostwo jak i dyrektorzy to ludzie totalnie niepoważni.

k.k.

Na siłę nikt nikogo nie trzyma. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy, to może ją zmienić.

fak
@k.k.

Zgadza sie.Prace mozna zmienic ale podejscia do pracownikow w tej firmie chyba nic nie jest w stanie zmienic,nawet gdyby jednego dnia odeszla cala zaloga,to podejrzewam ,ze nastepcy byliby tak samo zastraszani I szantazowani.Czas w p21 zatrzymal sie w latach 90-tych kiedy to w Polsce szalal dziki kapitalizm bez zasad.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
czru

Wlasciciele p21 w Bydgoszczy sami robia sobie antyreklame!Byli oraz obecni pracownicy opowiadaja swoim rodzinom I znajomym jakie panuja tam warunki I jak sa traktowani.W ten oto sposob wiesci sie rozchodza.Cala Bydgoszcz wie juz,ze praca w tej firmie to totalne dno!zarzadzajacy mysla,ze praca u nich,to jakis rarytas,a jak zaczynaja szukac kogos do pracy,to sie okazuje,ze nie ma chetnych,a jesli juz sie jakis znajdzie,to przewaznie rezygnuje zaraz po rozmowie kwalifikacyjnej albo po kilku dniach pracy.Wtedy ludzi zalatwiaja przy.upasy.I tak co roku.Zwalniamy,zatrudniamy.Rotacja,tak powinna sie nazywac ta firma.

były

ojojoj...a konkurencja p21 widze,że rośnie w siłę

z

Trochę nie rozumiem podejścia załogi do wielkiej pani kierowniczki. Jeśli na was donosi, to donieście i na nią ale nie do nurka lub kontrolera papieru tylko do męża.Dobrze wiecie przecież gdzie pracuje..., a przecież romans kwitnie ile już? z dziesięć lat? Odnośnie firmy... to gorszego gnoju chyba już nie ma.Nawet w pesie jest lepiej.

zdrowszy psychicznie
@z

Zaloga trzesie gaciami!leszcze boja sie zwolnienia!dzieki nim w p21 jest przyzwolenie na takie zalosne praktyki!

?

Co to ma byc?promocja firmy?tutaj?Najlepsza reklama dla p21 sa opinie bylych i aktualnych pracownikow,ludzi dzieki ktorym ten interes jeszcze istnieje!

zdrowszy psychicznie

Pracowalem w tej firemce ale zwolnilem sie bo sumiennych pracownikow kierownictwo i szefowie traktuja tak samo jak sciemniaczy I obibokow.Musisz tez byc na kazde zawolanie pani kierownik,niewazne ze masz swoje zycie prywatne i obowiazki,potrafi zadzwonic do Ciebie rano zebys przyszedl pare godzin wczesniej.Albo zebys zostal dluzej,poinformuje Cie o tym piec minut przed koncem pracy. Jak nie przyjdziesz,albo nie zostaniesz dluzej,to jestes ten najgorszy.Dziecko samo pojdzie do lekarza albo odbierze sie ze zlobka np!mozesz poprostu nie chciec robic nadgodzin ale nie w p21,w tej firemce nadgodziny sa obowiazkowe!takie numery i wiele wiele innych,to norma w tej firemce.Glupota kierowniczki nie zna granic!pozdrawiam wszystkich,ktorzy sami odeszli z zpchr21 !!!

prawda
@zdrowszy psychicznie

wszystko sie zgadza!nadgodziny przymusowe I oczywiscie nieplatne!

dno21

Ludzie,ktorzy znaja pojecie godnosc i szacunek do siebie sami odeszli z tej firmy!!!a Ci ,ktorzy mieli swoje zdanie i nie pozwolili sobie narzucic chorych zasad dostali wypowiedzenia.Zostali prawie sami donosiciele i (usunięte przez administratora) szefa I pani kierownik.eet7

ikea
@dno21

Taaaak z Maliniakiem na czele :D Swoje zale wylewa na gowork a jak jest jakaś akcja to chowa glowe w piasek i wlazi w (usunięte przez administratora).

ciekawski ;)
@ikea

Nie on jeden!Pracuje tam jeszcze "dozorca" Z.S. ,ekspert od przepychania toalet?

VeritaSantaRee

komentarze o pseudo kierowniczce to sama prawda. nie wazne ile robisz i jak to robisz , wazne czy wlazisz w dupe kierowniczce :). 99% zlych opinii jest na jej temat. Widac, ze tylko ona jest problemem w tej firmie, ale nikt z tym nic nie robi.

lolek

tak,tak mobbing na sali sprzedaży .Pani pseudo kierownik S.J. nie ma pojecia o kierowaniu grupą i do tego totalny brak inteligencji.Zle to swiadczy o prezesie,który to toleruje i sam szarga sobie opinie o tej firmie,gdyby nie kredyty,każdy by kopnał ta firmę w (usunięte przez administratora) a szczególnie" wielką małą kierowniczkę">Dziwne,że jeszcze nikt nie zrobił donosu na nią do PIP.Ja szukam pracy.W biedronce podobno lepiej

@lolek

Normalni i zdrowi na umysle ludzie zwalniaja sie stamtad!a to co robi pani pseudo kierowniczka,mam na mysli traktowanie ludzi,donoszenie i pod pier . alanine do szefa,to zwykle fra.erstwo!nie potrafi sie nawet wyslowic,przyklad:do chlopakow uzywa zwrotu "poszles,wyszles albo przyszles".Byl przypadek kiedy to doniosla szefowi na pracownika,a ten dostal nagane pisemna za rzekomo popelniony blad,a prawda byla taka,ze to ona sie pomylila bo byla zajeta pier.oleniem glupot z magazynierem.Monitoring nie klamie!malo tego ,z magazynierem laczy ja nie tylko praca,info dla jej meza!

@lolek

Normalni i zdrowi na umysle ludzie zwalniaja sie stamtad!a to co robi pani pseudo kierowniczka,mam na mysli traktowanie ludzi,donoszenie i podpier.alanie do szefa,to zwykle fra.erstwo!nie potrafi sie nawet wyslowic,przyklad:do chlopakow uzywa zwrotu "poszles,wyszles albo przyszles".Byl przypadek kiedy to doniosla szefowi na pracownika,a ten dostal nagane pisemna za rzekomo popelniony blad,a prawda byla taka,ze to ona sie pomylila bo byla zajeta pier.oleniem glupot z magazynierem.Monitoring nie klamie!malo tego ,z magazynierem laczy ja nie tylko praca,info dla jej meza!

DIGNITY

mam jeszcze pytanie:wie ktos moze czy zaczeli juz zwalniac pracownikow(jak co roku o tej porze nawiasem mowiac) z powodu rzekomych niskich obrotow firmy?

były najemnik

Jedno co można przyznać, w firmie jest wspaniała księgowa !!!

Elokwencja nie jest potrzebna do pracy w p21.Wystarczy grupa inwalidzka albo pudelko lubrykantu.

PIP

kontroluja nie tylko pejsbuka!to zalosne!

stary RH

Cóż za elokwencja niektórych opiniodawców. Jak to ciężko mają nowi pracownicy, nikt pod przymusem ich do firmy nie ściąga. Każdy zaczynał od zera ( na może nie każdy bo paru co już nie pracuje bo trzeba było o dziwo pracować dostawali teren po kimś ) i nie miał takich narzędzi jak dzisiaj. Dzisiaj oczywiście to standard samochód - najlepiej nowy - podstawa jak największa żeby premia za wyniki była tylko miłym dodatkiem. I ten nowy pracownik kiedy stary wyjadacz zap.... , to on już zjeżdża do domku. Szkolenia mu nie potrzebne , bo teraz wszyscy się znają na wszystkim.Więc informacja dla chętnych do pracy w tej firmie : chcesz dużo zarabiać , być najmądrzejszym , nic nie robić , trochę pościemniać to nie miejsce dla Ciebie - zgłoś się na Wiejską - tam już 460 tobie podobnych jest.

eee?
@stary RH

Rh z rejonu Inowroclawia tez odszedl bo nic nie robil...

Potwierdzam. Pracować musimy. Większość ma jakieś zobowiązania do spłaty - kredyty, dlatego podkulamy ogon i robimy co nam karzą. Każdy z nas ma jednak nadzieje, że uda się znaleźć inną pracę i podziękujemy za "miłe traktowanie". A szukamy nieustannie. Nie polecam pracy w PIK-u

DIGNITY
@pracownik

To zadne tlumaczenie!Kazdy musi pracowac i kazdy ma zobowiazania!ale nic nie tlumaczy bycia (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)!A tacy pracuja W p21.Nie wszyscy sa tacy ale zdecydowana wiekszosc z nich, to zwykle parowy!prawie wszyscy normalni ludzie juz stamtad odeszli.(usunięte przez administratora)zalatwiaja prace (usunięte przez administratora)bo kandydaci rezygnuja juz na rozmowie kwalifikacyjnej.Dno!

?

Po przeczytaniu forum doszedlem do wniosku, ze 99,9 procent wpisow jest autorstwa bylych juz pracownikow.Moze ktorys z pracujacych tam , napisalby cos na temat firmy, albo ustosunkowal sie do tej krytyki??!!Bo poki co to eks pracownicy robia miazge z tej firmy.Czy to wszystko, co tu jest napisane, to prawda? Prosze o opinie obecnych pracownikow tej firmy.

aktualny
@?

Potwierdzam. Nie mam co dodawac bo powyzsze wpisy sa niestety prawda...

Młoda PH

peha tylko pracę trzeba mieć, a ja chciałabym zostać w branży... Byłabym wdzięczna za podpowiedź gdzie mogłabym spróbować się zatrudnić i dlaczego warto właśnie tam podjechać na maila, ponieważ nie znam lokalnej konkurencji PXXI. Oczywiście jak wspomniałam interesuje mnie zatrudnienie w mieście Bydgoszcz. Dziękuję. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI - Bydgoszcz

Partner XXI