Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Witam, Na stronie firmy widnieje oferta pracy na Reprezentanta Handlowego. Proszę o informację, czy zmieniło się coś, oczywiście na lepsze w tej firmie?

PL

Pracowalem w p21 kilka lat temu,w tej firmie,takie zachowania przelozonych,to niestety norma.Pracownicy nie reaguja i tu duzy znak zapytania dlaczego?bo kredyt,bo sytuacja na rynku pracy kiepska?boja sie zwolnienia?Pensja?doswiadczonemu pracownikowi proponuja wyplate jak w Biedronce zeby nie odchodzil i to razem z nadgodzinami,za ktore nie chca placic.Ta propozycja nie dotyczyla mnie ale sami przyznacie,ze byla poprostu niepowazna.Pracuje teraz w firmie,w ktorej na starcie zaproponowano mi 2000 zl "na reke" i to na okresie probnym.Po okresie probnym bylo to 2200 zl,a obecnie jest to 2600zl,zarobki rosna wraz ze wzrostem umiejetnosci tzn,ze zarzad inwestuje rowniez w ludzi,a nie tylko w swoj luksus.Dodam jeszcze,ze pracuje tam zaledwie rok i cztery miesiace.Za to zarzad p21 nie szanowal sumiennych i pracowitych ludzi bo kiedy odchodzili nie robili nic zeby ich zatrzymac.Proponuje obecnym pracownikom zorganizowac tygodniowy strajk i zazadac podwyzek.Wiecie,ze bez Was firma lezy i z czym sie wiaze tygodniowe opoznienie w zamowieniach?Zwolnia Was ?nawet jesli tak,to wyjdzie to Wam na dobre.Wasz los lezy w Waszych rekach.

kto to?

z ciekawości wszedłem na ten portal po wizycie w tej firmie, ponieważ spotkałem się z dość niemiłym zachowaniem w stosunku do jednej z pracownicy. powiem szczerze , że to co tutaj czytam mogłoby sie pokrywać z tym co się tam dzieje. Byłem świadkiem jak kobieta z biura obsługi - chyba Kierowniczka (siedziała na uboczu), blondynka w okularach, niewysoka darła sie na jedną z pracownic - nie wiem jakie stanowisko obejmuje to dziewczyna, ale została zmieszana z błotem! Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem, ta kobieta musi być jakąś furiatką, że nie krępowała się przy mnie - kliencie 'jechać' po pracowniku. Ta pani powinna odpowiadać za mobbing... czy szef nie wie o tym, że tak się dzieje? a może tak po prostu się traktuje tam pracowników. Nie zazdroszcze

jest jaki jest
@kto to?

a czy nadal tak jest, że jak nie ma Pana "AW" to nie ma Pani "EJ" ? :-)

B

Krytyka boli.Moze warto byloby cos zmienic zeby opinia o Waszej firmie ulegla w koncu zmianie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
XXI

Przestańcie się już tak żalić. Z Wami "byłymi" czy bez was firma się cały czas rozwija, więc darujcie sobie.... Komuś się nie podoba to trudno, zawsze przecież można pracować gdzie indziej.

do konikova

Wpis konikova "smierdzi" z daleka kiepska reklama.Ale to nic nie da.Wystaczy pojsc na rozmowe,popracowac kilka dni i przekonac sie,ze to praca stworzona dla desperatow z frankiem szwajcarskim na karku.

rata

Cos dobrego?Wyplata wystarczy na splate raty kredytu.Jakby nie patrzec jest to zaleta.Najlepjej byloby gdyby o obecnej sytuacji wypowiedzieli sie sami zainteresowani.Ale chyba sie boja bo to forum jest inwigilowane,tak jak ich konta na f.

do najdluzej pracujacych w p21 Bydgoszcz

Patrzac na wpisy,to chyba nic nie uleglo zmianie.A Wy dalej tam pracujecie i dajecie sie ujezdzac?

paula_2

Czy w Warszawie jest tak samo źle, jak w Bydgoszczy? Jakieś opinie?

mlody

guc,jakiego miasta dotyczy ta super oferta?

omg

heniek,co to ma byc?reklama?

dzizus

Nie wiem kto zamieszcza opinie o pozytywnej tresci,mozna sie tylko domyslac.Prawda jest taka,ze nikt nie chce pracować w p21 Bydgoszcz bo od lat panuja tam beznadziejne warunki,atmosfera i zarobki.Zarzad nic z tym nie robi to i opinia pozostaje bez zmian.

Kris

Znam prywatnie kierowcę Amadeusza, który w tej firmie pracuje już wiele lat i zawsze w prywatnych rozmowach jest zadowolony z pracy i atmosfery w niej.Jak ktoś chce pracować to pracuje!

wtf

Zerowa rotacja bo zero chętnych! Tak się składa,że znam kierowców z p21.Amadeusz chwali sobie tą pracę,tak?zapewne za żenująco niską wypłatę i niepłatne nadgodziny!jak wszyscy kierowcy w p21. Zapłacą Ci za 8 godzin,a jezdzisz 10.

o wszystkich konkretach napisali poprzednicy w p21 Bydgoszcz,totalna lipa byla,jest I bedzie

Jedz na Fordonska 246 i zapytaj!

zainteresowany

Jak wygląda praca magazynier a w Bydgoszczy ? Jakie pensje na rękę ? Jakie zmiany ? Jaka atmosfera ? Dajcie znać :-)

jprdl

Nie wiesz?zapytaj bylych,naprawde solidnych pracownikow magazynu i handlowcow,ktorzy odeszli!

xyz

Nie wiem skąd posiadacie takie informacje. Firma się przecież rozwija :-)

jprdl

kajszek,jestes z Bydgoszczy?nie slyszales zlych opinii o p21?nie wierze!chcesz dla nich pracowac?maja przeciez wolny etat na stanowisku ph,ogloszenie jest aktualne przez caly czas,nawet jak kogos zatrudnia bo wiedza,ze zaraz sie zwolni albo jego zwolnia,przyjdzie nastepny I tak w kolko,tak samo jest w magazynie. A tak na powaznie,to nie slyszales zlych opinii bo domyslam sie,(moge sie mylic)ze pracujesz w p21,a to jest zwykla,nieudolna proba tuszowania wszystkiego zlego,co sie wyrabia w p21 Bydgoszcz. Odradzam wszystkim wspolprace z p21 Bydgoszcz!

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042