Lambud Hurtownia Płyt i Akcesoriów Meblowych

Opinie o Lambud Hurtownia Płyt i Akcesoriów Meblowych

Kal

Oszukują, kłamią. Kultura kierownika -1000

won

zarobki tam to zenada dlatego tyle osób odeszło, panie gutowski spróbuje pan wyzyc z tej jałmuzny co pan paci

raven

Zgodze sie z opinia ww, atmosfera na magazynie rewelka lecz atmosfera w biurze tragedia,gorzej niz tragedia a to wszystko przez kierownik(usunięte przez administratora)

były pracownik

Pracowałem jako magazynier-kierowca. Ludzie spoko, atmosfera na moim dziale (płyt meblowych) lepiej niz bardzo dobra :). problem był z wysokościa zarobków i ciagłym ucinaniem premii za nic. Ale poza tym pozytywnie powiedzmy ocena 4-

Zostaw opinię o Lambud Hurtownia Płyt i Akcesoriów Meblowych - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambud Hurtownia Płyt i Akcesoriów Meblowych