Agapit
2 39 32 5 1
Lidia Nowy wpis

@Wujek Dobra Rada czy dobrze rozumiem, że w firmie Agapit bardzo ciężko dostać pracę? Czym jest to spowodowane, wysokimi wymaganiami? Jeśli właśnie tak, bo piszesz, że przyjmują tylko najlepszych to są to, jak najlepsze wieści dla chcących się tam zatrudnić. Możesz napisać coś więcej o tych wysokich wymaganiach i szansach na zatrudnienie? Każda dawka informacji o firmie będzie mile widziana i pomocna dla aplikantów.

Bartek Nowy wpis

Czy warto starać się o prace w firmie? Szkoda, że przestaliście pisać.

Wujek Dobra Rada Nowy wpis
@Bartek

Starać się warto, ale szanse są marne. Przyjmują tylko najlepszych.

Administrator Nowy wpis

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Agapit? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Lidia

@Japracowałaś jako przedstawiciel handlowy, czy może Twój wpis dotyczy innego stanowiska? Taka informacja będzie ważna, szczególnie że wspominasz o szkoleniach. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju oferowanych przez pracodawcę? Dostępne są dla Wszystkich pracowników, czy też dla niektórych działów firmy? Rozumiem też, że minęło trochę czasu od Twojej pracy w Agapit. Czy może w tej kwestii mógłby wypowiedzieć się również ktoś, kto obecnie jest w firmie zatrudniony?

Ja

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ja

Pracowałam w Agapicie kilka lat temu. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Dużo szkoleń, dobra atmosfera. Zarobki może nie są pozwalające ale na przyzwoitym poziomie. Szefostwo dobrze odnosi się do pracowników. Ja polecam o pracę w tej firmie :)

Lidia

Jeszcze przez ponad tydzień można aplikować na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o pracy tego działu w Agapit? Czego mogą spodziewać się osoby, które dołączą do firmy? Chętnie usłyszymy również od osób biorących udział w rekrutacji. Jak oceniacie poziom rozmowy kwalifikacyjnej? Czy coś Was podczas niej zaskoczyło?

XYZ

Pieniędzy zarabiamy dużo, nawet bardzo dużo. Kierownictwo ciężko pracuje i wspiera dobrym słowem, a mimo tego, niektórzy wbijają im szpilki. To nie ludzie, to wilki. Gdybym mogła to pracowałabym tu nawet za darmo.

Tak10Nie

kto chce to wie
@XYZ

ha ha ha ha ha a i jeszcze dodam hahahahahhah a na koniec buahahaha

Tak11Nie

byly

Odradzam prace w serwisie. Kierownik serwisu to człowiek niesłowny obiecuje Ci podwyzke przy kolejnej umowie a co do czego to i tak tego nie daje. Całkowicie olanie tematu. Ogolnie kasa słaba. Szukaja teraz kogoś na Warszawie szczerze odradzam.

Tak5Nie

on-a
@byly

Gdybyś został obciążony z wszystkie uszkodzenia które spowodowałeś w maszynach przez brak elementarnego myślenia to musiał byś dopłacać do twojej pracy przez 2 lata. W straży marszałkowskiej będzie Ci łatwiej - nie trzeba myśleć.

Tak5Nie

tomasz

a ja nie byłbym tak sceptyczny, zwłaszcza, że teraz szukają trochę ludzi do pracy np. serwisanta urządzeń czyszczących w lublinie czy rzeszowie, tylko wiadomo, trzeba mieć zawodowe wykształcenie ;) pozdrawiam

Tak3Nie

Były

Stanowczo odradzam ! Jeśli jesteś nowy i nie masz siły przebicia - nie otrzymasz tu żadnej pomocy (usunięte przez administratora) Omijajcie rekrutacje w Olsztynie - a w szczególności zamówienia. (usunięte przez administratora)

Tak13Nie

Lol

Fajnie tak poczytac jak jedna i ta sama osoba z agapitu pisze te komentarze sama do siebie :) ludzie to nie barany, pokapuja się :p

Tak9Nie

ManagerKiller

Takie mało merytoryczne szkalowanie jest w słabym stylu i sporo mówi o komentatorze. Dodatkowo zarzucanie firmie że handluje, szkoli i prezentuje to co posiada w ofercie raczej cię z handlu dyskwalifikuje. Nie maż się tutaj tylko poszukaj czegoś na swoim poziomie!

Tak1Nie

Manager

Niestety ta firma to porażka. Niskie zarobki, brak perspektywy rozwoju. Dla młodych bez szans na naukę pracy handlowej, serwisowej itp. Szkolenia to prezentacje od maszyn czyszczących po papier toaletowy. Nie polecam. Szkoda czasu.

kierownik

Odpowiadając na wpis XXL. Kilka przypomnień i uwag dla XXL bo pamięć go zawodzi: -zarobki- z tego co wiem to Twoje zarobki w okresie próbnym nie były wcale takie jak piszesz tylko wyższe. -premie- ciezko liczyć na premie w okresie próbnym jeżeli pracownik więcej się uczy niż pracuje. Za to ze przychodzi się do pracy premii się nie płaci. - nie mogłeś dostać więcej po okresie próbnym gdyż umowa z Tobą nie została przedłużona. W przyjęciach do pracy jest tak że rozmowa kwalifikacyjna to teatr a potem rzeczywistość to weryfikuje i w tym przypadku weryfikacja wypadła negatywnie ( bardzo negatywnie) - nie można liczyć na nadgodziny tylko dlatego że zamiast zorganizować sobie dzień i wyjechać rano wyjeżdża się w południe a do tego nadgodziny trafiły się może dwa razy na 3 miesiące. jeżeli na samym początku serwisant robi problem bo telefon który dostało jest nie tej klasy którą sobie wymyślił, samochód za słaby, wybiera się naprawy do których się pojedzie a do których nie to takich serwisantów nie chcemy. -jeżeli natomiast chodzi o.koordynatorkę to jest 100 razy bardziej zaradna i zorganizowana niż aspirujący na serwisanta i nieporadny XXL Jest rozżalony bo nie przedłużyliśmy z nim umowy dlatego nie pisze prawdy.

Tak8Nie

XXL

Jeżeli komuś przyjdzie do głowy pracować jako serwisant to niech sie mocno zastanowi. 1500 zł netto i nie liczcie na zadne premie czy cos takiego. obiecali mi po okresie próbnym wiele wiecej i sie mocno zdziwiłem, kierownik serwisu to niesłowny człowiek, praca w nadgodzinach i nie zapłacą Ci za to. w serwisie totalny brak zorganizowania i tysiac rzeczy do zrobienia. A ta Pani (pseudo koordynator serwisu) trzeba jej sie mocno ukłonić na dzien dobry. To jest najwieksze nieporozumienie. !!! ODRADZAM !!!!!

Tak7Nie
tomek

To że zarobki nie spełniają Twoich oczekiwań nie świadczy o tym że to nieprofesjonalna firma. Też byłem na rekrutacji w Gdańsku, mam 7 lat doświadczenia w sprzedaży i jak dla mnie oferta brzmiała całkiem sensownie w porównaniu z moją ostatnią pracą.

Polak
@tomek

Odpowiedzieć można tak samo... To że coś dla Ciebie wydaje się akceptowalne nie oznacza że firma jest profesjonalna.

Tak1Nie

bohun

byłem na rekrutacji w Gdańsku. złożono mi super ofertę ! 1500 zł netto + ewentualna prowizja na poziomie 1500 zł brutto, razem jak będziesz dobry to z 2500 na rękę masz ! jestem handlowcem z 15 letnim stażem. spotkanie zaplanowane na 15 minut. moim zdaniem bardzo nieprofesjonalna firma. nie mają pojęcia o rekrutacji i rynku pracy handlowców. za takie pieniądze to może znajdą 20 latka bez doświadczenia który i tak dalej będzie szukał pracy. nie polecam - szkoda czasu na taką rekrutację.

Siniok

@waki mógłbyś trochę jaśniej pisać, no i jeżeli chcesz kogoś kompetentnego to może podczas rozmowy o pracę zapytaj o to wszystko :) Nie powiedziane jest, że jak idziesz na rozmowę to że musisz iść do tej pracy. Myślę, że Agapit nie byłby zła opcją dla każdego tylko tutaj trzeba pracować, a nie siedzieć na czterech literach.

stefano

nie bardzo rozumiem @walki o jakiej dyspozycyjności mówisz, to to nie jest praca na pełen etat, na 8 godzin po prostu? bo jesli zdarzają się nadgodziny i trzeba dłuzej zostać w pracy lub po prostu pracowac zdalnie z domu to wolałbym się o tym wczęsniej dowiedzieć niż pod koneic romzowy kwalifikacyjnej.

waki

hej, Posiadam chyba na tyle dobre umiejętności, że mogę liczyć na pracę w agapicie. prosiłbym kogoś na tyle kompetentnego żęby mógł miudzielić odpowiedzi na pytania. Najbardziej interesująće są dla mnie zarobki, bo wiadomo, że nie ma pracy za darmo - napiszcie jak to jest. z kasą czy warto i z dyspozycyjnością w pracy.

były

Zarobki fakt...mizerne na początku. Trzeba trochę popracować aby prowizja się uzbierała jak już pozyskasz stałych kontrahentów. Tak naprawdę wszystko do zrobienia jednak trzeba być cierpliwym. Myślę, że po ok. 2 latach pracy sytuacja wygląda zdecydowanie stabilniej( ja nie dotrwałem, potrzebowałem wyższych zarobków, jednak porównując do tego co było na początku wszystko wzrosło o ok. 50%). Praca bardzo samodzielna, wsparcia nie ma, ale też większego nacisku i stresu ze strony przełożonych. Szef równy gość i oby więcej takich...

janiek

niestety to prawda co mówi kolega wyżej, chyba, że masz naprawdę ogromne zaufanie do swojego szefostwa i masz z nimi dobrze kontakty, to wtedy co innego, ale fakt, że i tak jest to dosyć mocno ryzykowna sprawa. ja zawsze jeśli chodzi o zmiane obowiązków czy podwyżki musi być na papierze, aneks najlepiej.

doświadczony przez tą firmę

bierz jeżeli nie masz innej oferty ale tylko w takiej sytuacji :) Dostaniesz to co będzie na piśmie lecz na obiecanki nie licz...

chętny

Witam:) Ktoś pracował w serwisie ?? Jest oferta pracy w Białymstoku ale wiem że wszyscy serwisanci podlegają pod kier, w Olsztynie. Ktoś coś doradzi ?? Pozdrawiam

dostawca

kompletna lipa, nierzetelna firma pod każdym względem

były pracownik

PH - 1500 na rękę, samochód tylko do celów firmowych zostawia się i odbiera pod firmą, prowizje marne bo sprzedaż słaba, konkurencja ogromna, firma nieznana, ceny wysokie, organizacji brak, wsparcie mierne lub zerowe.

kier

Firma i zarobki do bani!!!!! Nie polecam!!!

Tak2Nie

Zostaw opinię o Agapit - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie