Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j. w Olsztyn

Witam, pracy na magazynie szukam u nas w Olsztynie. Nie widzę byście pisali o stanowisku magazyniera a na stronie jak się orientowałem nie było ofert, jedynie kontakt do Kierownika, ale nim zadzwonię chciałbym wiedzieć na jakie warunki się zgłaszam. Czy od razu jest umowa o pracę?

Mietek Nowy wpis

Jak tam zarobkami na ciężarówkę coś się poprawiło czy dalej 2 tys zl

Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Jacek Nowy wpis

Dalej jest tak samo czy cos sie poprawilo z kasa??? Pewnie daja jak bylo 2000 zl i premia 700 zl ktora jest albo nie ma przy ciężkiej pracy jako kierowca

ANONIM

Niestety to o czym piszą poprzednicy to prawda. Pracowałam w Paxer i rzeczywiście obowiązków jest dużo,a pensje śmiesznie małe. Najniższa krajowa plus symboliczna premia. Nie ma żadnych dodatkowych profitów. Największym problemem jest szefostwo i kierownictwo. Szefostwo ma za nic pracowników. Wychodzą z założenia "jak nie ten,to przyjdzie ktoś inny". Kierownictwo przyspawane do stołków dba tylko o własny interes i za nic nie chce denerwować właścicieli. Nie ma co liczyć na podwyżki,tych nie było od kilku ładnych lat i pewnie jeszcze długo nie będzie. Rzeczywiście pracują tam ludzie z długoletnim stażem. Trzyma ich tam chyba tylko przyzwyczajenie. Na pewno nie to że jest tam tak dobrze. I bzdura, że wraz z doświadczeniem zarabia się więcej! obiecanki cacanki Podsumowując odradzam podjęcia tam pracy. Smutna olsztyńska rzeczywistość. Nachapać się ile można, nie dając od siebie prawie nic. I nie pisze tego żadna konkurencja! PS zdjęcie z papierzem nie czyni nikogo świętym...

Dorota
@ANONIM

Witaj, bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą opinię na temat pracodawcy, jakim jest firma Paxer. Napisałeś, że pensje są bardzo niskie a premia ,,symboliczna", a możesz powiedzieć, ile dokładnie wynoszą zarobki na Twoim stanowisku?

@Dorota

Dlaczego Pani pyta o zarobki w firmie skoro nie prowadzimy naboru i nie poszukujemy kasjerów ? Zarobki w kazdej firmie sa tajemnicą . Dyrekcja

@ANONIM

Odeszła Pani do firmy konkurencyjnej i pewnie nowy szef wymusił takie zwierzenia. A czepianie sie mojej wiary i zdjecia z Janem Pawłem II to już chwyt poniżej poziomu . W moim pokoju wisi jeszcze krzyż na scianie czy on Pani nie przeszkadzał ? Ja nie pytam pracowników w co wierzą . To ich sprawa . A od mojej wiary wara . Pracowała Pani jako handlowiec . Nie płacimy za doswiadczenie a za wyniki sprzedaży . To niestety typowe dla wielu ktorzy uważaja ze im sie należy za samo przyjscie do pracy . Dyrekcja

Słownik
@ANONIM

A co to papieRZ? Maskotka papierzak to fajny pomysł dla kogoś kto pracuje w branży papierniczej :)

Sebastian
@ANONIM

Szczera prawda. Żadnych kłamstw i obludy. W końcu ktoś wylał na papier cała prawdę. W tej firmie nikt nie dba o pracownika.Wszystko drożeje a tam ciągle mało, słabo, kryzys. Szkoda mi tych ludzi co tam jeszcze zostali.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Johny

Potrzebuja do pracy na kierowce ciężarówki? Z tego co widać to daja 2000 zl prawda to ?

PXER
@Johny

Nie to nieprawda co do pensji i co do poszukiwania kierowcy

Olek
@Johny

Daj spokój sobie z praca na ciezarowke 2000 zl masz premia jest albo jej nie ma. Takze odradzam ciezko jest i 2 tys zl marne

kierowc

jak sie chce dobry balans to to jest dobra firma. bylem jeszcze wczesniej kierowca w firmie spedycyjnej i tam zarabialem troche wiecej, ale pracowalem 12 godzin. rodzina tego nie znosila. po robocie nie bylo mowy o silach na dzieci. tutaj mialem 8 godzin max, a potem wolne w sobote i niedziele. zadnych nadgodzin. co do wyplaty to dostałem tyle ile mi na rozmowie kwalifikacyjnej mowili a inne hurtownie za taka sama prace placa sporo mniej. teraz w MPK jestem i masakra - od 4 rano na nogach, ledwo przytomny, po innych tez widac, jazda w kolko naonstop. chociaz teraz i tak lepie niz w upale, a kierownik ruchu ma gdzies kierowcow i nie slucha. juz tam im opinie tez dodalem

O

Ja nie narzekam. Zarabiałam bardzo dobrze. Pracowałam kilkanaście lat, jako handlowiec. Dla mnie ważna była stabilność, a ta firma jest chyba na rynku z 25 lat. Właściciele dbają o dobrą atmosferę w pracy. Dobierają fajnych ludzi. Dużo się nauczyłam. Przychodziłam z przyjemnością do pracy. Nie było żadnych problemów z przestrzeganiem Kodeksu Pracy. Dużym plusem były godziny pracy 8-16/7-15 i wolne weekendy. Dzięki temu miałam normalne życie rodzinne, a mam dzieci w wieku szkolnym i to dla mnie istotne. Nie mam do nich żadnych pretensji - firma handlowa i zarabiasz tyle premii, ile wyrobisz. Takie były zasady.

Ona

Czy może ktoś napisac jak się pracuje na stanowisku kasjer- sprzedawca i jakie są zarobki?

@Ona

Pan GOSC I Pan Ziutek wyjatkowo aktywni :-) Kto chce wierzyć stalkerom niech wierzy . Kto ma swój rozum niech myśli .

Dorota
@Ona

Mimo upływu kilku miesięcy nie otrzymałaś odpowiedzi, a ja podbijam Twoje pytanie. Mam nadzieję, że są tu z nami sprzedawcy z Paxera i podzielą się opinią o warunkach zatrudnienia, tym bardziej, że strona firmy umożliwia stałe przesyłanie aplikacji.

@Dorota

Pani Doroto , nie prowadzimy naboru . To działa tak ,że jak zwolni sie stanowisko w pierwszej kolejnosci siegamy po podania które wpłyneły . Jezeli wybierzemy kogoś z tych podań to nie dajemy ogłoszenia . Rotację mamy bardzo małą . Zależy nam na pracownikach ktorzy chca z nami zwiazac sie na długo . Dyrekcja

PAXER

Skad ten jad w polskim narodzie . Nie ma tu opinii byłych czy obecnych pracowników a ludzi którzy jak widac nie pracują tylko siedza w domu z braku zajecia opluwają innych . Przyjdz pokaz co potrafisz . Pokaz swoje kwalifikacje . Istniejemy prawie 30 lat i dbamy o rodzinna atmosfere w naszej firmie i o przestrzeganie prawa . Proponujemy umowe o prace a nie smiecówki . Gro naszych pracowników pracuje z nami ponad 20 lat . Nie ma u nas miejsca dla takich pieniaczy . Ale tez dziekuje konkurecji bo mam prawie pewnosc ze jeden z tych co sie tu wypowiada to kochana konkurenja :-)

Ziutek
@PAXER

Jasne, każda negatywna opinia to oczywiście konkurencja...

@Ziutek

Pan Ziutek , czujny i najbardziej aktywny stalker . Zawsze gotowy na udzielenie dobrej rady .

Gosc

(usunięte przez administratora) Premie mozesz dostac lub nie zalezy jak im czapka stanie.(usunięte przez administratora) Nie wiem jak inni ale odradzam tam pracowac. Przy takiej charowie niech sami robie. Dziwie sie ze jeszcze inni tam pracuja. Kpina to jest by robic za tak (usunięte przez administratora)pieniądze

@Gosc

szanowny panie GOSCIU . to co Pan pisze to zwykłe oczernienie i rozmija sie z prawdą . Nie bede z Panem wchodził w polemikę . Zapewne pisze to ktos z konkurencji

Ziutek
@PAXER

Stała śpiewka, konkurencja i konkurencja, samo zło.

@Ziutek

Pan Ziutek jak zwykle czujny . Jest okazja opluć to czemu nie . Kto ma rozum niech myśli . Kto che słuchac Ziutka niech słucha ....

Gregor

Jak tam sytuacja cos sie poprawilo z kasa w paxer czy dalej jest tak samo jak inni pisza :-)

Szeryf
@Gregor

Nic sie nie poprawilo tak samo jest z kasa jak bylo. Daj sobie spokoj tam z robota.(usunięte przez administratora)premia jest albo jej nie ma. Takze sami wiecie

@Gregor

Nie szukamy nikogo w lipcu do pracy . Po co pytasz ? Kolejny stalker do twowarzystwa

Witam, jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela w paxerze? Jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku?

Marcel
@Zainteresowany

Robisz ile fabryka dala nie opłaca sie tam robić dajcie spokój

M
@Zainteresowany

Lepiej niż na stanowiskach niższego szczebla

@Zainteresowany

Nie szukamy nikogo na to sanowisko . Kolejny stalker ....

PAXER

Panie ALANIE a czemu nie podaje Pan swojego imienia i nazwiska ? Nie bede tego robił za Pana . Czemu porzucił Pan prace z dnia na dzień i domaga sie premii . Zasady sa proste - podstawa + premia i dodatki . Ktoś kto pracuje u nas 1 msc i porzuca prace bo mu sie odwidziało nie dostaje u nas premi . Kazdy nowy pracownik jest na okresie próbnym . Po tym okresie jezeli sie nadaje dostaje pełe obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej dodatki . Zycze Panu duzo szczescia . Bedzie Panu potrzebne zanim Pan zrozumie pewne sprawy

Mario

Bardzo dobrze wiedziec bo chcialem tam pracowac ale widze ze cyrk na kolkach. Pracujesz z 20 lat za (usunięte przez administratora) tysie to i cienka emerytura potem. Lepiej od takiej firmy trzymac sie z daleka. Rotacja w paxer popracuje ktos i spada bo taka prawda nikt za taka kase nie bedzie tyrac nie ma co. Omijac taka firme szerokim lukiem

@Mario

szanowny panie MARIO . Mamy wyjatkowo mała rotację i bardzo szanujemy ludzi . Wiekszosc pracowników pracuje u nas ponad 20 lat . Płaca zalezy od kwalifikacji i zajmowanego stanowiska . Poszukujemy do pracy a nie roboty . Za stanowisko sprzatacz wiecej sie nie da płacic . Cieszę sie ze Pan nie zdecydował sie do nas aplikować . Nie chcemy ludzi a takim jadem .

On

I znowu potrzebuja do roboty w paxer?? Ladna rotacja sie tam dzieje. Jak zaczna szanowac ludzi i godnie placic to beda ludzie ale nie bo po co

@On

szanowny panie ON . Mamy wyjatkowo mała rotację i bardzo szanujemy ludzi . Wiekszosc pracowników pracuje u nas ponad 20 lat . Płaca zalezy od kwalifikacji i zajmowanego stanowiska . Poszukujemy do pracy a nie roboty . Za stanowisko sprzatacz wiecej sie nie da płacic .

PAXER

Panie Kojocie , 2 tys proponujemy na stanowisko ktore nie wymaga żadnych kwalifikacji na pomocnika magazyniera . Ludzi bardzo szanujemy . Wiekszosc pracowników pracuje u nas ponad 20 lat .

Adi

Jakie zarobki sa na start jako kierowca ciężarówki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.?

Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Towarowa 11
    10-416 Olsztyn

Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska Grzegorz Prusinowski sp.j.