"ART CERAMIKA" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE EKSPORT-IMPORT WIESŁAW ZAGÓROWSKI

Gliwice

Opinie o "ART CERAMIKA" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE EKSPORT-IMPORT WIESŁAW ZAGÓROWSKI

Andrzej

Jestem zadowolony, kupiłem wszystko co chciałem, Pani(piękna, uśmiechnięta, bardzo kobieca) świetnie mi doradziła, pomogła wybrać, co do ceny też dało się dogadać. Polecam wszystkim którzy planują remont.

Epox

Kasjer w sklepie mam wrażenie, ze nie przeszedł kursu obsługi klienta. Sklepu nie polecam. Poziom kultury właściciela na poziomie pana kasjera.

kli

Do bani, STARY SKLEP

mar

Unikajcie szefa- pozer. Ceny dwa razy droższe od lokalnej konkurencji. Nie polecam

Zostaw opinię o "ART CERAMIKA" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE EKSPORT-IMPORT WIESŁAW ZAGÓROWSKI - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ART CERAMIKA" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE EKSPORT-IMPORT WIESŁAW ZAGÓROWSKI