Opinie o Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski w Gliwice

Opinia negatywna

No niestety i ja mam nie najlepsza opinie o tej placowce uslugowej.Pan wlasciciel nie podaza za kierunkami sprzedazy i nie posiada jakichkolwiek ludzkich uczuc,Wiadomo ze w dzisiejszych czasach remont --bardzo duzo kosztuje i nie zawsze wyliczenia pana fachowca co do ilosci plytek czy paneli zawsze sie zgadza.W kazdym innym sklepie budowlanym mozna nadmiar zakupionych towarow oddac bez jakichkolwiek grymasow, ale nie u Pana Zagorskiego.Mialam pecha ze nie zapytalam o zwroty bo myslalam ze to jest naturalne,przeciez nie mamy tutaj do czynienia z bielizna osobista.Dlatego wszystkich ostrzegam!!!!!!!!dobrze sie prosze zastanowic przy zakupie w tej placowce.

Klient były
@Opinia negatywna

Nigdy więcej nie kupuj u zagorwskiego. Stare kolekcje pozagatunkowe z hiszpani. Reklamacji ani zwrotów nie uznaje Ostrzegam przed tym starym sklepikiem arteceramiki

@Klient były

Ale nawet jeśli nie uznaje, to nie można jakoś prawnie się o nie rościć? Bo sądziłam, że prawo do reklamacji jest w prawach konsumenta czymś normalnym, chyba że się mylę?

Potwierdzam Krótko pracowałem
@Opinia negatywna

Ale nie chciałbym być klientem Sprowadzane są pozagatunkowe płytki zagranicy i sprzedaje się jako towar pełnowartościowy - nie uznając reklamacji

niezadowolon Nowy wpis
@Opinia negatywna

Potwierdzam ta firma i Zagórowski są do bani. Nie przyjmują zwrotów, NIE UZNAJĄ REKLAMACJI. Sprzedają chinskie pozagatunki- krzywe płytki a droższe niż polskie

Art Ceramika Nowy wpis
@Opinia negatywna

Jak smutne trzeba mieć życie, żeby wracać tutaj co kilka miesięcy i powtarzać w kółko te same kłamstwa? Odpowiadając po kolei: - ZWROTY - nie przyjmujemy towarów sprowadzanych na indywidualne zamówienie, przecenionych, II gatunków oraz posiadających uszkodzenia lub widoczne ślady użytkowania. Zwrot jest możliwy pod warunkiem, że towar jest dostępny w naszym magazynie z tej samej partii produkcyjnej (zgodny odcień oraz kaliber). Informacja ta widnieje na pro-formie (przed zakupem) oraz na każdym dokumencie sprzedażowym (faktura) i magazynowym (WZ). - REKLAMACJE - wszystkie reklamacje przekazywane są bezpośrednio do producentów i to oni je rozpatrują. Jako sprzedawca zawsze wspieramy Klienta i staramy się doprowadzić do pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. - PŁYTKI POZAGATUNKOWE - w naszej ofercie znajdują się również płytki pozagatunkowe, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci chętnie wybierają je na takie pomieszczenia jak garaż, kotłownia itp. Oczywiście na wszystkich takich płytkach zawsze widnieje widoczna informacja o tym, że jest to drugi gatunek oraz jakie płytka może mieć wady (delikatne uszkodzenia krawędzi lub narożników, wady lica, lekkie zarysowania powierzchni, odstępstwa od wymiarów i płaskości, itp.). Stwierdzenie, że świadomie sprzedajemy je jako towar pełnowartościowy jest bezczelnym kłamstwem. Nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Wszystkie powyższe opinie zostały z pewnością napisane przez jedną, zgorzkniałą, smętną i nieszczęśliwą osobę, która nie ma nawet odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. Wesołych Świąt!

Epox

Kasjer w sklepie mam wrażenie, ze nie przeszedł kursu obsługi klienta. Sklepu nie polecam. Poziom kultury (usunięte przez administratora)na poziomie pana kasjera.

Zero Nowy wpis
@Epox

Jaki zagor taki sklepik

Honorata

Cześć, widzę, że firma Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Doradcy Handlowego. Pracodawca podaje dość dużą rozpiętość warunków finansowych - od 3.500zł do 6.500zł brutto. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy praca ma tylko charakter prowizyjny? Czy jest może jakaś podstawa?

Pase Nowy wpis
@Honorata

Porażka Śmieciowe umowy nadgodziny i (usunięte przez administratora) Nie

prac

Na jakie dodatkowe profity mogę liczyć po paru latach pracy?. Czy jest fundusz socjalny? Jakie dopłaty za dojazdy? Czy możliwość premi za lata pracy? Czy są związki zawodowe? Co z awansem?

Maciej
@prac

Bardzo dużo pytań. Umówiłeś się na rozmowę o prace bo o takie sprawy lepiej pytać u źródła czyli u rekruterów. Jak ci się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować. Nie?

Były
@prac

Nie ma funduszu socjalnego ani żadnych dodatkowych profitów Tylko wciskanie towaru klientowi się liczy Po miesiącu pracy tracisz chęci i motywacje myślisz tylko jak się wydostać i nie mieć nic wspólnego z tym człowiekiem

@Były

Rozumiem, że właśnie przez to przechodziłeś? A da się stąd odejść z klasą i bez szwanku?

IZ
@Były

Obowiązek utworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych mają firmy zatrudniające co najmniej 50 osób. Gdyby Pan kiedykolwiek pracował w naszej firmie, to wiedziałby Pan, że tyle osób nigdy nie zatrudnialiśmy. Z całą pewnością nie był Pan nigdy pracownikiem naszej firmy, co potwierdza również druga część Pańskiego komentarza.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
mar

(usunięte przez administratora)Ceny dwa razy droższe od lokalnej konkurencji. Nie polecam

Były
@mar

Bardzo drogo za niską jakość

IZ
@Były

W jednej wiadomości podpisuje się Pan/Pani jako "były pracownik", w kolejnej - 3 minuty później jako "były klient". Może najwyższa pora podpisać się imieniem i nazwiskiem, i wziąć odpowiedzialność za swoje kłamliwe słowa.

filozof

Może nie być idealnie ale nawet dobre firmy mają swoich hejterów!!!

Król

Na szczęście pracowałem krótko. (usunięte przez administratora)nie dotrzymywał słowa; obiecał wyższą pensje Zawrze jest naburmuszony że spadają obroty, że dostawcy nie chcą mu dostarczać kafli, że ma za małe upusty, że klienci mało kupują Zła atmosfera

izet
@Król

Czemu identyczną opinię (słowo w słowo) wystawił Pan również innej firmie z tej samej branży i z tego samego miasta? Zapewne w żadnej z nich Pan nawet nie pracował. Mało wiarygodny komentarz.

kston

Praca w firmie to koszmar.

Emilia
@kston

Bardzo krótką opinię o pracy w Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski zamieściłeś na forum. Może jednak jesteś w stanie nieco bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? W takiej formie niewiele mówi innym użytkownikom forum. Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie!

Jestem zadowolony, kupiłem wszystko co chciałem, Pani(piękna, uśmiechnięta, bardzo kobieca) świetnie mi doradziła, pomogła wybrać, co do ceny też dało się dogadać. Polecam wszystkim którzy planują remont.

kli

Do bani, STARY SKLEP

Zostaw merytoryczną opinię o Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski - Gliwice

• Jak się pracuje w Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski?

Zobacz opinie na temat firmy Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Art Ceramika Przedsiębiorstwo Handlowe Eksport-Import Wiesław Zagórowski
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kujawska 100
    44-100 Gliwice