PHU "MAJSTER"

Gliwice

Opinie o PHU "MAJSTER"

Justyna

Uwaga na tego Pana B.R . Została zawarta umowa z nim o remont ,a następnie wycofałam sie przy pomocy prawnika z tej złodziejskiej umowy gdyż w umowie było napisane że żąda 60 procent wartości usługi przed rozpoczęciem prac .Facet nawet roboty nie zaczął a już chce gruba kasę. Teraz straszy mnie firmą windykacyjną. Uważajcie na tego gościa.

Pozew zbirowy
@Justyna 26.09.2017 13:27

W sprawie pozwu zbiorowego prosimy o kontakt na maila poszkodowani10@wp.pl

Oszukany

Potwierdzam, omijajcie te firmę z daleka !! Dołączam się do pozwu zbiorowego, oszukują ludzi nagminnie. Działają według tego samego schematu. Na początku wszystko przebiega dobrze, w miarę dokonywania wpłat i kiedy firma ma już nadplacone nagle przerywają pracę, zadając jednocześnie zapłaty bo rzekomo pieniądze się skończyły i nie ma za co robić!!! Teraz będę musiał walczyć o zwrot nienaleznie wpłaconych pieniędzy, nie licząc szkod jakie wyrządził. Materiał, przywozi, wywozi, zero faktur. Na koniec wystawiają bezzasadny i niezgodny protokół odbioru. Pan B.R ma zawieszona działalność od 23.03.2017r firma jest chyba na żonę, prawdopodobnie z powodu sądowego zakazu prowadzenia dzialalnosci.

Ann

Radzę omijać firmę szerokim łukiem! Negatywne opinie nt. tej firmy są nagminnie usuwane na tej stronie...żenada!

Artur

Proszę o ponowny telefon

PDW

Jest to firma nie rzetelna która nie płaci swoim powykonawca najlepiej zrobic nie zaplaci i policja straszycc trudny kontakt z wlascicielem o pieniadze podwykonawcy wycofywac sie póki długo u niego nie robicie

anon

uwazajcie na wlasciciela nie chce wyplacac faktur za uslugi a jak juz to zmysla ze usluga ni zsotala dobrze wykonana i chce may procent wyplacic

Gliwice

Potwierdzam, firma skończyła nie w terminie,mimo że płatności były robione w terminie oraz materiał dostarczany był na czas ( wykończenia ). Remont robiony w miesiącach Luty-Czerwiec pozostawiony bez protokołu odbioru, faktur za materiał oraz usługę, ciężki kontakt. Do dziś upominam się o zwrocenie im należnych pieniędzy za nieterminowe ukonczenie prac ( zapis w umowie ) oraz należnej mi dokumentacji. Sprawa trafi do kancelarii prawnej. Co do robotników, średnia ocena, niedokładni, kilka razy złapani pod wpływem alkoholu, niepilnowani przez nikogo z kierownictwa

Ewelina

anonim - 2009-06-14 11:54:54 Dodaj opinie o PHU "MAJSTER" - Gliwice. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Jest to firma godna polecenia.Prace wykonała bardzo rzetelnie w wyznaczonym terminie . Pracownicy doskonale znają się na swojej robocie,są dokładni,sprzątają za sobą.Właściciel to osoba bezkonfliktowa,która w razie potrzeby potrafi doskonale doradzić.Jak kiedyś będę jeszcze potrzebował fachowców na pewno zgłoszę się do firmy ,,Majster'' z Gliwic

asia

Firmę P.H.U,,Majster,, mogę z czystym sumieniem poleć każdemu.Pracownicy dokładni ,znający się na swojej robocie.Szef jest osobą bezkonfliktową ,umiejącą dobrze doradzić.Ceny niewygórowane,prace zakończona w terminie.

Zostaw opinię o PHU "MAJSTER" - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "MAJSTER"