Donimirski Boutique Hotels

Kraków

Opinie o Donimirski Boutique Hotels

Adam

Ja świadczyłem usługi przez blisko 2 lata dla hoteli pana J - i niestety nie płacił w terminie - więc nie wiem czy taka sama sytuacja jest wobec ludzi, którzy pracują u tego pracodawcy.. Przykre było wiecznie proszenie się o pieniądze. Zaległości sięgały 3 miesięcy WSTYD PANIE J

julita

też jestem zainteresowana pracą, czy ktoś może przybliży,ć jakie są warunki zatrudnienia jako pokojowa?

Na stronie internetowej jest ogłoszenie, że poszukują osób na stanowisko pokojowej. Czy ktoś może orientuje się jakie jakie są zarobki i ogólne warunki, bo jestem zainteresowana.

Zostaw opinię o Donimirski Boutique Hotels - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Donimirski Boutique Hotels