Opinie o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. w Kraków

Marcin.ole

Zdecydowanie polecam wyprawy z United :) Piękne miejsca, wspaniali ludzie z pasją. Na wyprawach poznałem masę ciekawych ludzi z którymi kontakt utrzymuje do dziś. Jak tylko będzie taka możliwość to bez zastanowienia się jadę z nimi kolejny raz. Organizacja bardzo dobra - czasem chwile trzeba poczekać na pytanie, jednak można to zrozumieć kiedy trwa organizator jest w trakcie innego wyjazdu. Wszystko wyjaśnione jest jeszcze przed wyjazdem i podpisaniem jakichkolwiek dokumentów - z którymi można zapoznać się przed podjęciem decyzji o wyjeździe.

@Marcin.ole

Dzięki Marcin, Kiedy wbijasz na kolejną wyprawę?

Kaśka

Byłam z nimi na 3 wyprawach. Potwierdzam, że to nie jest rowerowa wycieczka dla laików, tylko wymagający trip. Zespół może chwilami szorstki, ale czułam się bardzo bezpiecznie. Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: Nie poddawajcie się. W każdej branży są jacys awanturnicy. Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Kierunki wypraw

@Kaśka

Kaśka, dobrze wiesz że organizujemy wyprawy, nie wycieczki! Dzięki!

Effortless

Rewelacja! Gorąco polecam wszystkim rowerowym fanom wypraw! :) Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: kontakt z klientem, organizacja pracy, atmosfera!

@Effortless

Wyprawy nie są effortless, ale zapewniam że warto!

Zbyszek Konin

Dzięki united-cyclists.com pokochałem podróżowanie na "dziko". Prawdziwa przygoda w którą wkręciłem całą rodzinę. Lubię z nimi jeździć. Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Klimatyczne wyprawy. Ludzie z pasją w jednym miejscu.

@Zbyszek Konin

Dawaj foty ze swoją ekipą! :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
cardian

Byłem na 2 wyprawach. SUper przygody, super ludzie, super trasy. POLECAM Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: SUper ludzie

@cardian

Dzięki! Jak są trasy dobrze wybrane to i przygody się znajdą!

Dominiką

Cudowni ludzie z pasja i wiedza. Jeśli ktoś chce przeżyć przygodę życia to polecam. Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: Róbcie swoje ! Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Ludzie i ich pasja

@Dominiką

Nie można stopować tylko na jednej przygodzie życia! Dzięki Dominika :)

Byłem z UC na wyprawie w Nepalu. Dla mnie jak najbardziej ok. i odczucia bardzo pozytywne. Polecam wszystkim, którzy lubią harcerskie klimaty + przygody i potrafią się samoorganizować, odradzam wszystkim "klientom naszym panom". Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Pozytywny wariat Jacek

@Paweł

Myślałem że od harcerzy i szyszek mi daleko, a jednak! Dzięki Paweł!

DaBi

Wyprawa życia w Himalajach z UC. Świetna ekipa, super atmosfera, dobra organizacja "za grosze". Polecam wszystkim i na pewno z United jeszcze pojadę.

@DaBi

Dzięki Dabi :)

Jolkajolka

Możliwość spełnienia marzeń za "śmieszne pieniądze " Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: Nie mam żadnych Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Brak "spiny i szcztucznosci "

@Jolkajolka

Dzięki Jolka!

TG

Wspaniali Ludzie z wielką pasją. Na wyprawach może się znaleźć każdy bez wstępnej weryfikacji ilorazu inteligencji czy czynnika bycia ludzkim. Niestety często w grupach pojawiają się osoby, które nie są wcale a wcale w porządku. Nachlani rozczeniowcy. To jednak nie zmienia faktu, że taką przygodę można przeżyć tylko z UC Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Każdy uczestnik wyprawy jest jednocześnie jej częścią i współtwórcą

@TG

Dzięki Tidżi!

Marek Borsuk

Dzień dobry W lutym 2018 byłem na wyprawie z UC na Saharze. Przepiękna i niesamowita przygoda. Dziękuję Jackowi za wzięcie mnie do Maroka, sam bym nie miał odwagi czegoś takiego dokonać. Myślę że dzięki United Cyclist setki osób doświadczyła przygódrzygód osób, które były poza ich zasięgiem. Szczerze polecam!

@Marek Borsuk

Mareczku, coś Ci się zacięło :)

Wasiakos

Super ludzie, przemiła obsługa. Bardzo polecam Jacka jak i całą ekipe. Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: Wszystko jest dobrze, trzymajcie tak dalej! Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Podejście do klienta

@Wasiakos

Dzięki Wasiak!

Pawlik

Jak dla mnie super kanał na FB i super filmy wyprawy nie wiem ale widzę że opinie podzielone, jedyne co mnie zastanawia to negatywy w kółko od tych samych osób a pozytywy od różnych .... czy takie miejsca są do rozstrzygania sporów ? tak się składa że akurat na prawie się znam i bez problemu można organizować wyprawy i ekspedycje nei będąc organizatorem turystyki. Z ciekawości napisałem ostatnio o umowę i otrzymałem ja bardzo szybko z dokładnym opisem na czym to wszystko polega. Brak zastrzeżeń, wszystko jasne i klarowne .. pofatyguje się o telefon i z czystej ciekawości porozmawiam apropo sytuacji .. Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: najprawdopodobniej upewniać się czy ludzie Was rozumieją i umieją czytać Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Jacek ewidentnie jest pasjonatem tego co robi.

@Pawlik

Dzięki Pawlik

Zibi

Pokazali mi jak podróżować Super przygoda świetna zabawa!!

@Zibi

Dzięki Zibi!

Dzięki Borsuk!

Patryk J

Brałem udział w trzech dalekich wyprawach oraz kilku imprezach w Polsce- zawsze super atmosfera, super przygoda i bardzo bezpiecznie. Gorąco polecam ! Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Zawsze z uśmiechem i pozytywną energią

@Patryk J

Dzięki Patryk!

Miko

Świetne przygody, niesamowici ludzie. Dla każdego rowerowego zajawkowicza firma ideał!

@Miko

Dzięki Miko!

Sasza

Wyprawa po Saharze była niesamowita, trochę inne niż się spodziewałem, ale w sumie nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w większej wyprawie rowerowej. Obawiałem się o formę którą trochę zaniedbałem przez zimę, chodziłem przez kilka tygodni na spinning i podziałało, na wyprawie nie zostawałem w tyle :)

Krawczyk
@Sasza

a ja czytałem na formach że nie wszyscy uczestnicy wypraw są zadowoleni z firmy UC .Wiele opini zostało usunięte z tego portalu

@Sasza

Dzięki Saszka!

Michal_Laskowski

Z UC odważyłem się pojechać pierwszy raz w Himalaje i to z rowerem! Hejtują Ci, którzy nie byli nigdy na wyprawie, albo byli ale nigdy nie załapali o co chodzi w tej przygodzie...

@Michal_Laskowski

Dzięki Michał :)

Wojciech Buławksi

Same dobre doznania , 10 dniowy wypad po Beskidzie Wyspowym . Dziękuje ekipie , a w szczególności Jackowi za ultra fazę i rewelacyjne doznania , za przyjęcie mnie w swoje progi na całe 10 dni do Rowerowego Południa(do Jacka drugiego domu) za nic , za 0 zł . Jazda z Tobą Jacku po Gorcach to czysta przyjemność , towarzystwo , przegadane wieczory . Oby więcej takich ludzi w naszym kraju zaistniało !

Saszka
@Wojciech Buławksi

Oh, jakoś zupełnie przegapiłem kiedy był wyjazd w całości w PL :(

Zostaw merytoryczną opinię o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.?

UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 169 ocen.

UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.