Opinie o Oxyd Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Oxyd Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Oxyd Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxyd Sp. z o.o. w Rzgów

Dawid Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma ma dużą konkurencje na rynku?

Andziolka Nowy wpis

Ja jestem akurat zadowolona z zakupów. Pierwszy raz kupowałam z tego sklepu ciuszki i to jeszcze w promocyjnych cenach takze tak na prawdę byłam pewna ze kurier przywiezie mi nie wiadomo co jakieś łachy, ale byłam milo zaskoczona. Ciuchy zgodne z opisem. Rozmiarów o tez okej. Szybka dostawa. Takze jeszcze pewnie zrobię tutaj zakupy nie jeden raz.

Zofia Nowy wpis

Nikt jeszcze do tej pory nie wypowiedział się na temat pracy w firmie Oxyd z Rzgowa. Może czas to zmienić? Jeśli jakiś użytkownik forum jest zatrudniony w tym miejscu, to zachęcam, aby podzielił się swoimi spostrzeżeniami o pracy w Oxyd! Jakie kompetencje powinna posiadać osoba, która chciałaby podjąć pracę w tym miejscu? A może firma zatrudnia także osoby bez doświadczenia branżowego?

paula820131 Nowy wpis

Profesjonalna obsługa, kontakt bez zastrzeżeń, naprawdę na 6! Lubię atmosferę w Oxyd Sp. z o.o. za: szybki kontakt

Brałeś udział w rekrutacji do Oxyd Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Ta Firma to jakaś masakra!! NIE POLECAM, zamówienie to jedno, ale problem jest ze zwrotem, faktycznie na stronie jest podana informacja, ze zwrot trwa do 14 dni, ale najwidoczniej to tak skomplikowana procedura, że potrzebują na to bitych dwóch tygodni!!!!!

admin

Miałeś do czynienia z firmą Oxyd Sp. z o.o. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Oxyd Sp. z o.o. - Rzgów

Oxyd Sp. z o.o.
  • Brzozowa 14