Opinie o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. w Kraków

UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.
4 165 206 5 1
Nick

Jacuś działa? Znikają posty To powiem raz jesCze i kolejny (usunięte przez administratora) !!

Tak47Nie
Anna
@Nick

Skoro zauważyłeś, że jakieś posty zostały stąd usunięte, to z całą pewnością naruszały regulamin tego serwisu. Tak czy inaczej - warto byłoby skupić się już na innych kwestiach. Część Twojego wpisu także jest usunięta, więc zapytam: pracujesz w UNITED-CYCLISTS?

XXL Nowy wpis
@Nick

czego chcesz od kogoś komu obca jest uczciwość i nie zna znaczenia słowa rzetelność

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy pracownicy w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

doświadczony Nowy wpis

Nigdy wczesniej nie slyszalem o UC i p. (usunięte przez administratora)....a dzieki temu postowi odwiedzilem ich stronke, FB itp. 'wyguglowalem' to i owo !!! Nie, nie zamierzam jednak z nimi nigdzie jechac....no chyba, ze w 'ostatnia podroz', bo juz sam nie wiem czy p. Jacek organizuje wyjazdy rowerowe czy pogrzeby??

Tak16Nie
anonim Nowy wpis

Drogi Jacku legendo .... Sam widzisz że twoje opinie z wulgaryzmami i atakującą formą nie przyniosą tobie korzyści i nie naprawią wielu zaniedbanych przez ciebie kwestii. Niveau Twoich postów nie przekona chętnych i żadnych przygód rowerzystów . Bulwersuje mnie to co piszesz o wyprawie na Anapurnę . Zbudowałeś już grupę na facebooku ? Co z biletami lotniczymi? Możesz tym ludzią żyjących w niepokoju i wizją że tak jak ja i inne osoby pozostaną w domu i nie otrzymaja zwrotu kasy bo niby nie odesłali w odpowiednim czasie zaświadczenia lekarskiego i nie brali udziału w szkoleniach których nigdy nie było. A to że się dobrze bawisz i nie musisz pracować to zawdzięczasz nam poszkodowanym i nazywasz nas sponsorami. Twój prawnik którym mnie straszyłeś miesiąc temu do tej pory nie skontaktował się z moim prawnikiem , może podasz jakiś namiar na pana mecenasa , chętnie wyśle mu materiały i może on Ciebie uświadmi że to co robisz nie jest ok. Rozumiem że wyprawa do Peru która miała się odbyć 04.09.2018 też nie dojdzie do skutku ? Na twojej stronie nie ma już grafika wypraw - dlaczego ? Oczekuje kompetentnej wypowiedzi na formum gowork

Ranking

Tak79Nie
była uczestniczka
@Oszukany Peruwiańczyk

Widze, że problemy są dokładnie takie same od lat; u nas była całkiem zgrana ekipa, miał to być wyjazd "sponsorowany", niski koszt ale trzeba było od razu wpłacić wszystko na bilety; potem się okazało, że sponsora nie ma bo nie zamieszczaliśmy postów na fb, częśc osób została przez Jacka "wyrzucona", części nie spodobało się takie traktowanie i zrezygnowali; ciągle pojawiały się jakieś dopłaty i ekstra koszty, o których Jacek na początku nie wspominał; zmienił się też plan trasy; i generalnie większośc wyjazdu to się Jacka widywało na biwakach, ale i to nie zawsze, bo spaliśmy parę razy w innych miejscach; osoby, które wyrzucił albo zrezygnowały powiedziały, żeby oddał kasę; powiedział, że poszła na bilety, ale biletów też nie było; w końcu sprawa obiła się o adwokatów i zawiadomienie do prokuratury i chyba koniec końców wszyscy odzyskali kasę; na wyjeździe było nawet ok, ale za to wszytko to lepiej samemu sobie taki trip zorganizować...

Tak76Nie
mamaleone

ładne kwiatki

mały kazio
@mamaleone

polecam artykuł opisujący działania pana Jacka z UC daje on dużo do myślenia: (usunięte przez administratora)

Tak8Nie
Zakręcony rowerzysta

Co się dzieje z firmą UC ? Chciałem się wybrac na jakąś wyprawę ale znalazem wiele negatywnych komentarzy na temat firmy i jej właściciela. Na forach rowerowych pojawiły się całkiem nowe wpisy że ludzie powplacali pieniądze na wyjazdy a te sie nie odbyły i nie otrzymali zwrotu środków. Sam próbowałem kilka razy skontakować się telefonicznie ale telefon nie jest aktywny.

lola
@Zakręcony rowerzysta

uważaj nawet jak coś zorganizuje to może się to wiązać z ukrytymi dodatkowymi opłatami, a prezes potrafi zniechęcić ludzi do pisania prawdziwych opinii, bo chcesz mieć święty spokój ponieważ wymaga podpisania lojalki!

Tak36Nie
Szajbus Rowerzysta

Drodzy rowerzyści czy ktoś z was był na wyprawie rowerowej organizowanej przez firmę United-Cyclist i wykupywał ubezpieczenie u Pana Jacka ? Czy po wykupieniu takiego ubezpieczenia u organizatora otrzymaliście jakieś dokumenty potwierdzające ? Na forach rowerowych pojawiły się informacje o takich praktykach , ktoś może sie odnieść? Ktoś sprawdzał ?

Miki
@Szajbus Rowerzysta

O praktykach że zapłacił ktoś za ubezpieczenie u organizatora a nie zostało wykupione ? Możesz rozwinąć ten wątek ?

pomocny
@Szajbus Rowerzysta

radzę unikać usług tego pana w jego mniemaniu tylko on ma prawa a ty masz mu tylko dać zysk, jest to smutne!

Tak29Nie
Krakus
@pomocny

Tak sobie węszę w sieci i obserwuje działania właściciela firmy UC. Ostatnio znalazłem na FB post prezesa że poszukuje spółki z.o.o. w celu zakupu aktywnego podmiotu w szybkim czasie... Można wnioskować zatem że spółka UC przestanie w najbliższym czasie istnieć ? Na forach pojawiły się nowe wpisy o następnych niedoszłych wyjazdach i braku zwrotu wpłaconych środków a firma do tej pory nie odniosła się na żadnym forum. Czy tz. Projekt Fat-Bike-Sahara jest zarejestrowaną firmą ? Czy to tylko prywatna inicjatywa pana Jacka ?

Peruwiańczyk nr.2 (Lecho)

Podobnie jak "oszukany Peruwiańczyk" ,również miałem jechać do Peru , nie pojechałem ,też przysłano mi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron , gdy nie podpisałem , dostałem wypowiedzenie umowy z mojej winy ," brak zaświadczeń i nie byłem na zebraniach" , których nigdy nie było. Wysłałem im wezwania do zapłaty , nie ma żadnej reakcji. Ciekawe ile osób tak zostało oszukanych ,ja jestem Peruwiańczykiem nr. 2. Może założymy klub.

@Peruwiańczyk nr.2 (Lecho)

Witaj Lecho Widzę że będzie nas cała grupa , nawiązałem już kontakt z wieloma rowerzystami którzy znaleźli się w podobnej sytuacji ... Pani Joanna K która reprezentowała do tej pory UC odpisała mi na facebooku że ona już nie pracuje w firmie pana Jacka więc robi się gorąco . Jacek to fajny opwiadacz ale kiepski przedsiębiorca i nie wiem naprawdę kto się decyduje na wyprawę z tym mało kompetentnym człowiekiem.

Tak64Nie

@Peruwiańczyk nr.2 (Lecho)

Szanowny Leszku, Jesteśmy w stanie opublikować prowadzoną z Tobą korespondencję. Chęć rozliczenia się w ciągu 24h od momentu poinformowania Cię o przesunięcia daty wyprawy. (wyprawa doszła do skutku, jednak w późniejszym terminie ze względu na za małą liczbę uczestników) Brak kontaktu jest z Twojej strony.....i chęci załatwienia sprawy. W dalszym ciagu czekamy na podpisanie rozwiązania umowy i przesyłamy 100 % finansów.

Tak6Nie
nieznana
@UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.

Cóż należy rozumieć przez "załatwienie sprawy"?

@nieznana

Ze strony firmy - zwrotu należnych kosztów Ze strony klienta - brak szkalowania naszego wizerunku. Jesteśmy otwarci na polubowne rozwiązanie sprawy, ale nie ma takiej chęci ze strony drugiej.

nieźle
@UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.

A może oddajcie ludziom pieniądze i przestańcie pajacować

Tak38Nie
Saint
@UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.

Panie Jacku, dlaczego łamiecie prawo uzależniając zwrot pieniędzy od podpisania dokumentu, który poświadcza nieprawdę?

Tak39Nie1
życzliwy
@UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.

Jeśli wyprawa nie doszła do skutku to kasę si oddaje za niewykonana usługę a z jakich powodów to nikogo nie interesuje. Jeśli się boicie szkalowania w necie tzn że macie coś na sumieni stąd potrzebujecie ugody tak to czytam jako osoba z zewnątrz.

Tak48Nie1
@życzliwy

smutne, że środowisko podróżników miłośników wypraw nie wyeliminuje nieuczciwe podmioty takie jak UC i ich szef jacek teofil

Tak32Nie
zdziwiony
@UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.

należy was chwalić za to, że nie wywiązujecie się z umowy? to, że nie dotrzymaliście warunków umowy drogi jacku daje wam prawo o przeterzymywanie czyiś środków finansowych? czy tak postępuje uczciwa osoba?

Tak26Nie
MTBfan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Organizatorze co z wyprawami ? Firmowa strona nie działa i nie ma żadnzch ofert na FB. Widzę że pojawił się nowy portal prowadzony przez Pana Jacka - Fat Bike Sahara ale tam podaje organizator marokański numet telefonu i brakuje informacji o firmie. Jest to prywatna oferta ? Jak wzglądają umowy i czy one wogóle istnieją ? Na portalach społecznościowych i forach rowerowych pojawiły się nowe wpisy o braku zwrotów środków za odwołane wyjazdy - Proszę o wyjaśnienie tych kwestii.

TakNie1
Ten co miał jechać na Kubę
Nazwa działu: Handlowy

Znalazłem się w podobnej sztuacji jak Pan Andrzej, miałem jechać 11.2019 na Kubę ale impreza sie nie odbyła- została odwołana przez organizatora.(usunięte przez administratora) Na forach rowerowych pojawiły się nowe wpisy o problemach z odzyskaniem środków. Poszukuje osób które znalazły się w podobnej sztuacji . Mam nadzieję że organizator nie usunie tego posta i odniesie sie do niego. Ostrzegam wszystkich rowerzystów przed pochopnym wpłacaniem pieniędzy. Poszkodowanych proszę o kontakt.

Tak45Nie
tadeusz
@Ten co miał jechać na Kubę

Prosze o kontakt tadeusz3007@o2.pl

Bogdan
@tadeusz

Widzę, że są jakieś problemy z odzyskaniem płatności za odwołaną imprezę, dlatego zastanawiam się, czy kontaktowaliście się w tej sprawie bezpośrednio z firmą? Chciałbym poznać ich stanowisko w całej sprawie. Być może przelewy zwrotne będą realizowane w późniejszym czasie?

@Bogdan

Bogdanie, jest nas już 12tu!!!! Niektórzy z nas czekają już kilka miesięcy a kilka osób jeszcze dłużej. Mieliśmy lecieć na Kubę ale zostaliśmy w domach bez pieniędzy . Kilka osób dokonała zgłoszeń o popełnieniu przestępstwa. Wygląda na to że zapowiada się nowy skandal!!!!

Tak4Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.?

BartekArtek

Widzę na portalu społecznościowym pojawił się komunikat o ciężkiej chorobie Pana Jacka L. Czyżby to nie taktyczny chwyt ( historia lubi się powtarzać ) firmy ? Rozumiem że wszystkie planowane wyprawy się już nie odbędą ? Mam nadzieję że klienci tym razem odzyskają wpłacone na wyprawy pieniądze. W przypadku akcji z panem Andrzejem - pojawiły się zgony w bliskiej rodzinie ( jak to Jacek mówił na lajfie „ zmarła mama kolegi ze studiów „

Tak9Nie
Damian z Piotrkowa

Co się dzieje z firmą UC ? Na oficjalnej stronie Facebook firmy znalazłem informację że firma została sprzedana , na oficjalnej stonie UC widnieje nadal że firma należy do Pana Jacka i Co. Na Facebook widziałem wpis Pana Bartka P. który domaga się zwrotu pieniędzy za niedoszłą wyprawe w Himalaje . Może organizator wytłumaczy dlaczego nastepni klienci dokonują takich wpisów ? Na ostatnim filmie na Facebooku pan Jacek opowiada że bedzie opowiadał o wybrykach swoich klientów , co to oni robili na wyprawach rowerowych np. na Kubie . Takie zachowanie chyba odstrasza klientów ?

Tak54Nie
Agnieszka
@Damian z Piotrkowa

Ja teraz walcze o zwrot pieniędzy tylko w.mojej sytuacji grubiej poszło uważają po roku ze nie dostali od nas żadnych pieniędzy wiec na wyprawę narzeczony mial.jechac za darmo he wyslalam wezwanie do zapłaty zabaczymy jak sie potoczy chętnie się z kims skontaktuje w takiej jest samej sytuacji moze zbiorowy pozew czy cos

Tak49Nie
Nick
@Agnieszka

United i tym samym Jacek jest winien prawie 50 tys chętnie się dołączę

Niedoszły uczestnik wyprawy

Mieliśmy jechać na wyprawę "sponsorowaną" w 2013 roku; to była totalna porażka komunikacyjna i organizacyjna ze strony Jacka; na wyprawę pojechało ostatecznie ok. połowę uczestników; kilka osób zafascynowanych Jackiem, który jest na pewno człowiekiem z pasją i charyzmą, ale jest też zadufanym w sobie i nie kontrolującym emocji (usunięte przez administratora) pojechało też kilka osób, którym po prostu szkoda było czasu poświęconego na treningi i przygotowania i kasy wydanej na sprzęt itp. z częścią ludzi do dziś mam kontakt; wyjazd wspominają w porządku, ale tylko dlatego, że już przed wyjazdem nastawili się na ograniczony kontakt z Jackiem i swoje, a nie jego towarzystwo; my po wielkich bojach i prośbach i zawiadomieniu do prokuratury otrzymaliśmy w końcu wszyscy zwrot gotówki (było nas ponad 10 osób "wyrzuconych" za to, że się nam coś nie podobało, albo takich, którzy jak zobaczyli zachowanie i wybuchy Jacka przez wyjazdem sami zrezygnowali; chcieliśmy załatwić sprawę polubownie, proponowaliśmy Jackowi, który twierdził, że kasy nie odda bo bilety już są kupione, żeby w takim razie dał nam bilety a my po prostu pojedziemy sobie tam turystycznie; oczywiście żadnych biletów nie było; Jacek kręcił na każdym kroku;

Jedynka
@Niedoszły uczestnik wyprawy

Czy mógłbyś się ze mną skontaktować na maila (bukaga@wp.pl)? Jestem w trakcie przygotowań do wyjazd na Annapurnę, który ma się odbyć 1 października, ale mam wrażenie że nic z twego nie będzie.

J23
@Jedynka

Pan Jacek nie udziela informacji na temat rezerwacji lotu i działa podobnie jak z wyprawą do Peru . Na koniec znajdzie na was haka że nie braliście czynnie udziału w szkoleniach i będziecie walczyć latami o odzyskanie kasy . Masz problem z UC to włącz natychmiast wsparcie prawne .

Tak7Nie

@J23

Informacje dotyczące lotów są zawsze udzielane uczestnikom 2 tygodnie przed odbyciem się wyprawy. Informacja podawana jest na zamkniętych grupach stworzonych na facebooku. Jeśli uczestnik nie posiada dostatecznych informacji polecam zadać otwarte pytanie bezpośrednio na grupie.

@Jedynka

Jeśli wyprawy są odwoływane dotyczy to dwóch aspektów - brak złożenia grupy lub zmiana warunków pogodowych, które nie pozwalałyby na bezpieczne odbycie się ekspedycji. Firma nie miała żadnych spraw sądowych z tytułu niewypłacenia poniesionych kosztów przez uczestników. Termin rozliczeń ( zwrot za bilety ) uzależniony jest od terminu uzyskania zwrotu finansów od danej lini lotniczej.

AlkoMOL
@J23

Pytanie zasadnicze .. czy był Pan z Jackiem na wyprawie? czy tylko sobie Pan tak pisze

@AlkoMOL

Dokładnie ;) Szanowny NIE uczestnik się wypowiada.

@J23

żałosne metody działania (usunięte przez administratora)

ActiveMax

Czuje że i moja wyprawa za którą już zapłaciłem nie dojdzie do skutku . Też tak mieliście że jak piszesz wiadomość to zero kontaktu a jak dzwonisz to albo skrzynka albo SMS że oddzwonie i nikt nie oddzwania a jak się dodzwonisz to szef firmy narzeka że inni czegoś nie podpisali i on nic nie zrobi . Rozmawiając ze mną narzeka na innych a innym chyba na mnie . Człowiekowi się odechciewa wyjazdu a do tego jak czytam te wszystkie opinie to mam obawy.. Co robić w takim wypadku?

Tak57Nie
@ActiveMax

Czy masz na myśli wyjazd w październiku? Jestem w podobnej sytuacji. Czy możemy skontaktować się mailowo?

Tak12Nie
united-cyclists.com
@ActiveMax

kontakt ze mną z nami nie jest utrudniony 796 560 314 .. odbieram i odpisuje na wszystkie wiadomości :)

Tak2Nie2
anonymous
@ActiveMax

Wyjatkowo ciekawe... odbieramy wszystkie telefony i odpowiadamy na wszystkie maile oraz wiadomości na FB ..nawet z drugiego końca świata

@ActiveMax

A o której wyprawie piszesz drogi uczestniku ? Proponuję skontaktować się z administratorem grupy zamkniętej na Facebooku w celu rozwiania Twoich wątpliwości.

refleksja
@ActiveMax

smutne że takim firmom jak UC udaje się (usunięte przez administratora)ludzi!

Tak10Nie

Tak8Nie
Lecho

Ja również nie polecam tej firmy , miałem jechać 30.05 do Peru , wpłaciłem 6800 , na tydzień przed imprezą odwołali wyjazd ,do tej pory ani Peru , ani kasy......Właśnie podaję ich do sądu

Tak50Nie
@Lecho

??? czy to prawda?

XXL
@Lecho

powodzenia, daj znać jak wygrasz

Mariusz

Panowie , ja miałem podobną sytuację Pan Jacek L i jego niezdyscyplinowana grupa to (usunięte przez administratora) , inaczej nie można ich działań ocenić. Wpłacasz kasę na wyprawę i do ostatniej minuty żyjesz w niepewności , nie wiesz czy pojedziesz a kontakt z firmą jest bardzo utrudniony, jak tylko chcesz jakąś informacje na email to Jacek zawsze prosi o tel a więc nie masz nic w ręku, to stara wyrafinowana wyga która żyje z moich i waszych pieniędzy . ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA WYPRAWĘ Z TĄ FIRMĄ DOKŁADNIE ICH PRZEŚWIETL A UNIKNIESZ STRATY PIENIĘDZY. Jestem zawiedziony postępowaniem Jacka

@Mariusz

mądra uwaga

Kolega Peruwiańczyka

Kochani a co z wyjazdem 04.09.18 do Peru ? Jedziecie? czy też zostanie odwołana imperza ze wzgledu na zgon w firmie i chorobę nowotworową osoby z rodziny ? Jacek malwersujesz kase którą wpłacają tobie fani wypraw , nie jesteś lojalny a do tego nie masz wyrzutów sumienia . Straszysz tylko i sam wiesz że na tym się zakończy Zrozum jest nas wielu , nie wygrasz tylko straszeniem , musisz zmienić swoje zachowanie , trochę skruchy ! Zawsze można porozmawiać a bawić sie za pieniądze innych jest fajnie . Wiesz nas nie bawi to że nie oddajesz nam kasy i że wymyślasz różne historie żeby jej nie oddać Przebalowaną kase nie łatwo sie oddaje Petycja do sponsorów też już przygotowana tak samo jak pisma do rzecznika praw konsumenta Wspieram Poszkodowanego Peruwiańczyka i szlag mnie trafia jak piszesz o bawieniu sie a człowiek zbierał przez lata kasę której zwrot mu sie należy jak psu buda . Zrób sobie rachunek sumienia

Tak62Nie
@Kolega Peruwiańczyka

jeśli jest w tym odrobina prawdy UC powinno przestać istnieć

Max

Podzielam opinie !! Komunikacja z Jackiem i jego ekipą to prawdziwe wyzwanie . Nigdy nie ma czasu na normalny dialog, nie odpisuje na wiadomości , nie oddzwania itp Nie wiem jak on finalizuje te wyjazdy ale widać pojawiły się jakieś zawirowania , dużo ludzi widzę ma problemy z odzyskaniem pieniędzy a sam byłem zainteresowany wypadem ale na nowej stronie Pana Jacka nie potrafie nic znaleść i nie widzę już ofert z wyjazdami . A jak napisałem email to odpisał zadzwoń i podał numer telefonu a jak dzwonie to sekretarka Muszą coś zmienić bo klientów męczy taki styl

Tak66Nie
Zorro
@Max

Szefuniu firmy United Cyclists kompletnie nie liczy się z ludźmi , prawdziwy magik . A poszkodowanym proponuje kontakt z rzecznikiem praw konsumenta

Tak44Nie1
Oszukany
@Max

Prosi o tel, ponieważ w razie problemów nie ma żadnych dowodów twojej rozmowy i ustaleń...proste

Tak16Nie
@Max

Czy jest szansa na kontakt z Panem. Wybieram się na wyjazd z tą firmą, mam wpłacone pieniądze, a sytuacja zaczyna być analogiczna, pomimo, że jeszcze trochę czasu. Chciałbym jakoś się ratować w związku z tym faktem.

Tak15Nie
@zaniepokojony

Widzę wpadłeś w zasadzkę tak jak inni , odzyskanie pieniędzy nie będzie łatwe , pan Jacek napewno wzmysli jakiś powód żeby nie oddać tych pieniędzy np. kiedy nie wykupisz ubezpieczenia przed 14 dniami od planowej daty wyjazdu lub że nie wstawiłeś się na szkolenie którego nigdy nie było . Pisz ewapil@interia.pl

Tak51Nie

ewapil@poczta.fm

Tak5Nie
Rozczarowany
@Oszukany Peruwiańczyk

Cześć. Dopiero trafiłem na te opinie i jestem zszokowany. Sam już zacząłem proces jednego z wyjazdów i wszystko wygląda powoli tak jak tutaj piszecie, komunikacja prawie nie istnieje, niczego nie jestem pewien. Niestety hajs już poszedł, ale zaraz kolejne inwestycje miały być. Rozumiem, że przez te umowy nigdy na Facebooku nie trafiłem na złe opinie o tych wyjazdach. To jednak naprawdę zaskakujące, ani jednego hejtera. @zaniepokojony - napiszę do @Oszukany Peruwiańczyk i może tam się wspólnie skomunikujemy co robić jak będzie problem z odzyskaniem pieniędzy. Powodzenia.

Tak56Nie
@Rozczarowany

Dobrze, ja już napisałem wiadomość mailową do osoby pod pseudonimem Oszukany Peruwiańczyk. Dziś w godzinach popołudniowych jestem umówiony z panią adwokat. Proponuję komunikację, ja również trafiłem tutaj zbyt późno. Napisz do mnie na adres: jotman@poczta.fm, potem prywatnie już się skomunikujemy. P.S. Do "Peruwiańczyka" pisałem z innej skrzynki , ale narazie nie chcę podawać adresu gdzie jest nazwisko, dlatego proszę o kontakt na w/w adres. Pozdrawiam i czekam.

Tak51Nie
Szefuniu UC
@Zorro

co za bulshit

Maciej W
@Max

Znam Jacka od wielu lat. Nigdy nie było takich problemów. Nawet jak nie miał czasu rozmawiać to zawsze oddzwaniał. Opinia wydaje mi się mocno przekłamana...

@Rozczarowany

Uczestniku, a nie prościej byłoby skontaktować się najpierw z organizatorem i pozyskać informacje ?

@Max

@Max Szanowny Panie, Jesteśmy właśnie na etapie zmiany strony internetowej, za przejściowe problemy z formularzami przepraszamy. Proponuję zostawić kontakt do siebie przez tej formularz: https://www.fat-bike-sahara.pl/ lub skontaktować się pod wskazany tem numer telefonu. Na pewno dodzwoni się Pan od ręki.

nie lubiący być oszukiwany
@Max

dzięki za info, daje do myślenia!

MarekP

Bylem z UC na trzech wyprawach i czesciowo musze podzielic negatywne opinie. O ile pierwsza wyprawa, pare lat temu, byla super, o tyle z kazdym wyjazdem bylo coraz gorzej. Ostatnia wyprawa, to juz byla organizacyjna klapa pod kazdym wzgledem. Niestety, nastepne wyjazdy beda juz z inna firma, a szkoda, bo UC mialo wielki potencjal, oraz niskie ceny.

Tak70Nie
Rowerowy dzwonek
@MarekP

Marku ja myśle że firma nie zrealizuje już z braku chętnych wyprawy do Peru 04.09.2018 . Nic kompletnie nie słychać o tym terminie a Pan (usunięte przez administratora) jak by nigdy nic wesoły na relacjach na żywo . Ciekawy jestem ilu chętnych jest na Annapurnę ? Coś w trawie piszczy że i ta impreza nie dojdzie do skutku z braku wystarczającej ilości chętnych i jakieś tam wojny z chętnymi którzy nie otrzymali jeszcze szczegółowych informacji - numeru lotu i potwierdzeń. Ja jeszcze nie byłem ale kontaktuje się z ludźmi którzy byli i planują wyjazd ale są zakłopotani.

anonymous
@Rowerowy dzwonek

to co napisaliście daje do myślenia

Rowerzystka

Ja byłam na jednej z wypraw , nie będę pisała kiedy i gdzie ye względu na podpisaną lojalkę w której musiałam podpisać że nie będę się negatywnie wypowiadać . Dokument taki dostaniesz z umową , więc Jacek zamyka usta już przed wyprawą a niezadowolonych podróżników nie brakuje . Na wyprawie przeżyjesz oprócz fajnych widoków dużo haosu , nieracjonalnych zachowań wodza , turbulencji i dezorganizacji. Po powrocie z wyprawy musisz mieć czas na odpoczynek . Osobiście , pierwszy i ostatni raz , nigdy więcej .

Tak76Nie

@Rowerzystka

Droga @Rowerzystko Być może jesteś jedną z tych klientek, która nie wiedziała, że wyprawa rowerowa dotyczy jeżdżenia rowerem. Być może jesteś jedną z tych klientek, która czuła się źle bo jadąc na wyprawę ekstremalną musiała spać w namiotach. Potencjalni uczestnicy w pierwszej rozmowie są informowani o tym, że nie działamy jak biuro turystyczne, nie mamy harmonogramów wypraw uwzględniających godzinowy rozkład dnia. Być może dlatego się do nas zgłosiłaś - bo jesteśmy inni ( niestandardowi )? Szkoda, że wiele osób chciałoby zaznać przygody, a w praktyce nie wszyscy potrafią się się w prawdziwej przygodzie odnaleźć.

Tak2Nie3
Tomcio Paluch
@UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.

dzięki @Rowerzystko, podzielam twoją opinie, ktoś wartościowy nie pojedzie z nimi kolejny raz drogie UC nie jesteście inni jesteście przeciętniakami, posiadacie wiedzę jak innych oszukać i udaje się to wam z uczciwymi ludżmi, przeciętniacy to zostają przy was dłużej i to jest prawda a nie to co prezentujecie

Tak50Nie

Tak6Nie
lecho

jestem w podobnej sytuacji ,mój meil. lecho462@interia.pl , może coś wspólnie podziałamy ,tel. 606414107

Tak4Nie

Pracodawca

Szanowny Uczestniku, podobnie (usunięte przez administratora) Leszek jesteśmy w stanie opublikować naszą korespondencję i chęć rozliczenia z Tobą w ciągu 24h od daty poinformowania Cię o zmianie daty wyprawy. Potwierdzamy, że w teamie mieliśmy 2 ciężkie choroby, z czego jedna zakończyła się tragicznie. Postanowiliśmy jednak nie nagłaśniać sprawy na Facebooku, choć czarną banderę można było zobaczyć. Rozumiemy roszczenia klienckie, niezadowolenie wynikające z przesunięcia terminów, ale pogrzebu nie dało się przełożyć.... W celu rozliczenia zachęcam podobnie jak Pana Lecha do podpisania rozwiązania umowy, na które czekamy już kolejny miesiąc i zwrotu dokonamy w ciągu 24h.

Tak1Nie1
Małgorzata
@lecho

A taka podstawowa sprawa jak rozwiązanie umowy z organizatorem nastąpiło ?

Pracodawca

Szanowny Panie, kontakt z naszej strony nastąpił w trybie natychmiastowym. Dalej liczymy na pomyślne załatwienie sprawy.

Owczarek

Widzę że Pan Jacek nadal nie rozliczył się ze swoimi klientami , z tego co wiem to Pan Andrzej nadal walczy o zadośćuczynienie . Panie Jacku , podobno nie odpowiedział pan na pismo jakie Pan otrzymał od Rzecznika Praw Konsumenta z Choszczna i Pana Mecenas nie odpisał na pismo jakie otrzymał od prawnika Pana Andrzeja . Nadal nie wzbudza Pan zaufania a kiedyś myślałem o jakieś wyprawie i niestety musiałem skorzystać z Krakowskiej konkurencji. PS. Na mojego emaila do tej pory Pan nie odpowiedział

Tak64Nie
Beata
@Owczarek

Jaca jak zobaczy kase to mu się oczka świecą, setki problemów ze zwrotem, choć sam twierdzi inaczej! nieprawda to oręż jacy

Tak42Nie
Oszukany Peruwiańczyk

Drodzy miłośnicy rowerowych wypraw Otrzymuje mnóstwo wiadomości od osób które wpłaciły pieniądze na wyprawę do której nie doszło ze względu na odwołanie imprezy przez organizatora i nie otrzymały zwrotu poniesionych kosztów . Dzisiaj 28.08.2018 napisało do mnie kilka osób które wpłaciły na nadchodzące wyprawy i są bardzo zdezorientowane , nie mają żadnych potwierdzeń ze strony organizatora , brakiem konkretnych planów zyjazdu , problemem z komunikacją . Jeżeli ktoś z was ma podobne problemy to piszcie ewapil@poczta.fm Dzisiaj dokonałem wstępnego zgłoszenia na policję i będę tutaj na bierżąco informował

Tak72Nie
united-cyclists.com
@Oszukany Peruwiańczyk

Oszukany anonimowy peruwiańczyku ... wpis został zabezpieczony notarialnie. W niedługim czasie otrzymasz pismo od naszego mecenasa...

@Oszukany Peruwiańczyk

Szanowny Uczestniku, My polecamy osobą zainteresowany skontaktować się z administratorami ich grup na Facebooku. To właściwe miejsce w którym warto zadać pytania. Zbieranie grupy osób, która jest "zdezorientowania" chyba nie przyniesie dla nikogo korzyści a Panu "Oszukany Peruwiańczyk" przysporzy tylko pracy... Administratorzy poszczególnych grup są dostępni 5 dni w tygodniu i odbierają każdy telefon, w przeciwieństwie do Jacka, który rzeczywiście może być niedostępny z powodu prowadzenia w danym momencie treningów lub realizacji wypraw.

TakNie2
robson
@united-cyclists.com

standard(usunięte przez administratora) zawsze straszy adwokatem - taka metoda działania! Liczy że uda mu się osobę zastraszyć i to mu się udaje w większości przypadków

Tak45Nie
Wacław

Podpowiedzcie czy firma ma jakąś nową ofertę pracy?

Miika

Haaalo kiedy wrzucacie nowe kierunki wypraw? I czy będą jeszcze wyprawy po Karaibach?

Mateusz

Na Wyprawie było Super! Dodajcie info o teminach kolejnych wyajzdów bo muszę to sobie poplanować!

Bartek

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

@Bartek

11/6 - GRUBO

Zombie

Super ludzie, super wyprawy. Polecam!!!

@Zombie

Dzięki!

Boski Robson

Bylem z J. Na wyprawach. Wszystko pelna profeska. Super koles. Super wyprawa.

Agent Obserwator

Jacek , widzisz ... buc to tzpowe Twoje pojęcie Zdemaskowany :)

Jacek UC
@Agent Obserwator

no jesteś BUC! kimkolwiek jesteś ...

Tak1Nie1

@Boski Robson

super Robson ;)

Doktor Paracetamol

Czytam i czytam i oczom swoim nie wierzę. Opowiem Wam ciekawa historię której byłem świadkiem. Znam Jacka kilka dobrych lat, przepchaliśmy kilka szlaków i razem spędziliśmy super momenty na wyprawach. Sa tutaj osoby które powołują się na wydarzenia z 2013 roku ... a więc było to tak Jacek oraz Zofia mieli wizję na zrobienie turbo wyprawy w himalaje. Takie polskie rowerowe pospolite ruszenie. Byłem świadkiem wydarzeń od samego początku do samego końca ... o ile koniec miał miejsce. Kompletnie pro socjalny projekt wyjazd do Kathamdnu i próba przebicia się do Everest Base Camp za 2500 złotych od osoby wraz z lotami popłaconymi hostelami itd ... Od samego początku były problemy z ekipą, widziałem to na własne oczy bo na wyprawie byłem. Liderem destrukcji wyprawy był Kuba i Przemek... Jacek wyskakiwał ze skór, zapraszał ludzi do swojego własnego domu, organizował noclegi i karmił (biura nie było a o rowerowym południu nikt nie marzył) Fakt czasami mu puszczały nerwy, jak w wypadku treningu na Węgrzech gdzie największe mędrki siadały na asfalcie i płakały po auto suportowe. Część ludzi wybierających się w himalaje nie nadawało się na wyjazd w tatry, nie dotrzymywali terminów, sabotowali przygotowania, pisali donosy do sponsorów (widziałem to na własne oczy) oraz namawiało resztę ekipy do buntu przeciwko Jackowi który pracował przy projekcie jak głupi. Widziałem to na własne oczy jak Jakub prowokował w Bukowinie Jacka do bójki. Widziałem i słuchałem przez telefon nawoływanie do procesu i nakłaniania do zbiorowego donosu na prokuraturę. Najlepsze to to że osoba nawołująca do awantury nawet nie zapłaciła za wyjazd o czym rozmawiałem z Zofią .. WYJAZD BYŁ SUPER i Jacek robił co mógł żeby wszyscy wrócili cało .. wiele osób z tej wyprawy przyjażni się lub kumpluje z Jackiem do dziś dzień .. są na to dowody tak samo jak są dowody na to że żadnego procesu przeciwko UC nie było. Są to wyssane z pupy informacje które są łatwe do sprawdzenia. Wiem że przez gnój który zrobił Jackowi Kuba, Przemek i koleżanka z Zakopca UC długo wygrzebywało się ze strat. Donosy do sponsorów informacje o procesach dziesiątek pokrzywdzonych osób spowodowało że UC straciło sponsorów .. mimo to Jacek dołożył ze swojej kieszeni do biletów i polecieliśmy na przygodę... zabrakło czasu na załatwienie papierów z Chinczykami ale wszyscy wiedzieli że to rekonesans a nie wyjazd do Egiptu na basen .. to co czytałem w necie JEST TAK K..... krzywdzące że się dziwie że Jacenty nie zawlókł tych ludzi do sądu .... jak ktoś ma ochotę pogadać na ten temat zapraszam do korespondencji. Nie będę pisał nazwisk i imion, archiwum naszej grupy jest dostępne do dziś dzień, więc łatwo odświeżyć pamięć. Ale myślę że jak jeszcze raz jakis głupek z naszej grupy napisze coś złego na wyprawę która była 5 lat temu .. opisze dla Jacka, mojego przyjaciela wszystko jeszcze wraz z imionami i nazwiskami. Może wtedy ten hejt i nagonka się skończy ... WSTYD ... jeszcze raz WSTYD Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: najlepszy projekt rowerowy! Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Charyzma Jacka i to że się nie wycofuję, podziwiam za to że jest wstanie użerać się wciąż z tym samym

@Doktor Paracetamol

Dzięki Doktorku

Tak1Nie

Zostaw opinię o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.