Opinie o Robert Styrna Printtech w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Robert Styrna Printtech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Styrna Printtech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Styrna Printtech w Kraków

Pracownik Nowy wpis

Jestem zatrudniona w tej firmie i pracuję w wymiarze godzin zgodnym z umową oraz zawsze otrzymuje wynagrodzenie na czas. Z mojego doświadczenia mogę szczerze polecić! ????

oficer Nowy wpis

ciekawe kto napisał tę opinię. jeżeli jako argumenty dla polecenia są podawane że wypłata na czas i że godziny się z umową zgadzają to mogę jedynie pogratulować. Myślałem że pracując dla kogoś chodzi jeszcze o coś więcej. Miałem tą nieprzyjemność pracować dla Pana Styrny, okrutny i podły człowiek, motto którym się kieruje: pieniądze ponad wszystko i po trupach do celu. Za (usunięte przez administratora) który stosuje wobec pracowników ( zwłaszcza na serwisie ) powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia działalności. Ufam że karma do niego wróci szybciej niż się spodziewa. Nie polecam nikomu, nawet najbardziej zdesperowanym...

Roman Nowy wpis

Hej, to jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Widzę wpis z określeniem "po trupach do celu" - tak surowy i wymagający jest właściciel firmy? Jak to się przejawia?

Kmewg Nowy wpis
@Roman

Nie, nie jest "tak surowy". Jak się potrafi rozmawiać to wszystko idzie dogadać.

Były2

Dokladnie tak jak pisze @były. Wlasciciel traktuje pracowników jak śmieci. Co chwilę jakiś szantaż, zero życia prywatnego, ciągle nerwy. O swoich planach mozna zapomnieć bo mozesz dowiedzieć się w poniedziałek o 15 ze jedziesz na tydzień w trasę(spróbuj odmówić albo nie daj boze sie kiedys rozchorować i isc na l4 - zawsze ściemniasz). Praca po 14-16 godzin. nadgodzin ta firma nie rozlicza- podpisujesz ze pracowałeś 8h. :) totalne (usunięte przez administratora) Nie spodziewałem się ze w dzisiejszych czasach mozna trafić na taką firmę. Plus tego ze gdy szukalem pracy wiedziałem że gorzej napewno juz nie trafię :)

Helena
@Były2

Nie za bardzo rozumiem... Jaki szantaż masz na myśli? Czego on dotyczy?

Były

Byłem, pracowałem, szkoda marnować czasu. Tyle co on ci obieca to nikt ci nie da.

Whoola
@Były

Witam. Na jakim stanowisku pracowałeś? Mógłbyś ogólnie powiedzieć coś więcej? Mam zamiar aplikować do tej firmy.

benny1450
@Były

Witam, proszę o więcej informacji, mam zamiar złożyć tam Cv :)

Były
@benny1450

To nie składaj. Firma jest mała, więc pewnie składałeś na serwis. Właściciel jest kłamcą i burakiem. Na rozmowie na kłamie jak to praca będzie wyglądać, a potem wymaga czegoś innego. Jeżeli chcesz pracować po 14h bez płatnych nadgodzin. W atmosferze obraźliwych żartów. To praca w tym januszexie jest dla ciebie. Spora rotacja bo nikt kto zobaczy ten (usunięte przez administratora) nie ma ochoty tam pracować.

Aleksandra
@Były

Pamiętaj proszę, że to forum publiczne, obrażanie pracowników firmy jest mocno nie na miejscu, nawet jeżeli jesteś niezadowolony z pracy w Printtech. Piszesz, że warunki pracy przedstawione na rozmowie nie pokrywają się z tym, co w rzeczywistości oferuje pracodawca. Wyjaśnisz, o co konkretnie chodzi?

Witam serdecznie, czy ma ktoś jakieś informacje na temat tej firmy?

Czy po rozmowie w Robert Styrna Printtech rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Styrna Printtech - Kraków

• Jak się pracuje w Robert Styrna Printtech?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Styrna Printtech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Styrna Printtech?

Robert Styrna Printtech
  • Szwedzka 23 lok. 62