Hurtownia Zabawek MIKI Kraków

Kraków

Opinie o Hurtownia Zabawek MIKI Kraków

vchk
użytkownik zarejestrowany

hej! ucichło tu i od dawna nikt tu nic nie pisał :) powidezcie prosze czy firma w ogole jeszcze istnieje? Jesli tak to jak sie tam pracuje? z góry dzieki za info :)

Kuriozalna

Nie zgodze sie z wami. Pracowałąm tam naprawde długo i bbyło dobrze jedynie co mi nie pasowało to fakt ze zatrudnili kilka totalnie [usunięte przez admina]dziewczyn. Zarobki jak na standardy to super ja mialam 10zl na reke. praca wsumie ja nie praca bo tylko ajk sa dostawy to cos robisz i na dzien dziecka mikolaja czy boze narodzenie. ja osobiscie polecam ;)

Zostaw opinię o Hurtownia Zabawek MIKI Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Zabawek MIKI Kraków