Opinie o Aquaforest Sp. z o.o. w Brzesko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aquaforest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aquaforest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquaforest Sp. z o.o. w Brzesko

metyl

Na chwilę obecną firma jest na wysokim poziomie pod każdym względem. Nie ma umów śmieciowych, każdy pracownik jest zaopatrzony w odzież roboczą od pierwszego dnia pracy. Co dla niektórych ważne lub mniej ważne, jest możliwość ubezpieczenia się w systemie grupowym, co można uczynić tylko pracując na umowie normalnej. Socjal media są wzorowe. Atmosfera w firmie, naprawdę ponad przeciętność. Każdy/a miły i służy pomocą. Tak właśnie powinno być, aby sobie pomagać a nie utrudniać. Tutaj jest to naprawdę wzorcowe. Ktoś pyta czy są przyjęcia ? Nie wiem, nie moja to brożka, lecz warto zadzwonić lub CV złożyć. Ja osobiście tą firmę polecam. Pozdrawiam

robert
@Kali

metyl napisał to pewnie pod presją kierownika haha albo sam kiero... szkoda czasu na prace tam, szkoda że klienci nie wiedzą co kupują, bo w przeciwnym razie, by wyśmiali tego producenta.. Można się spotkać z tuzinem pozytywnych opinii... ale od kierowców.... Ps szkoda że szefostwo do konca nie wie jak to wygląda (oczywiście poza obrazem z kamer) w rzeczywistości!!

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Kierownik działu. Aquaforest Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

metyl

Neofita
@metyl

A na pewno piszesz o firmie Aquaforest w Brzesku? Hmm tak tam pięknie a taka rotacja, z 40 ludzi w ciągu 3 lat się przewinęło. Uciekają ze szczęścia czy co...

Kali
@metyl

Ciekawe z której strony ta firma jest na wysokim poziomie.Najgorsza firma w jakiejkolwiek pracowałem.

robert
@Kali

Aktualny pracownik Nowy wpis

Pracując na produkcji mogę jedynie powiedzieć że w firmie dużo się zmieniło na plus po zmianie kierownictwa, ogólnie firma przechodzi dużo zmian na lepsze, atmosfera fajna, jakoś tam próbują nadążyć za pędzącą inflacją. Ogólnie mi pracuje się bardzo dobrze i ciężko w naszym małym mieście o lepszą firmę, pracuję już tutaj kilka lat i nie zawsze było kolorowo tak jak piszą niektórzy w komentarzach, ale to już przeszłość, zmieniają się kadry zarządzające brygadziści, osoby zarządzające a co za tym idzie warunki i atmosfera pracy.

xxxxxxx

Nie polecam pracy w tej firmie !!!!!!

Marco Polo
@xxxxxxx

Popieram. Dużo kolesiostwa, każdy z pewnej grupy myśli że jest ważny a nie umieją nic robić konkretnego. Kto tam pracuje lub pracował ten wie o co chodzi.

Grzegorz Nowy wpis

A możesz napisać jednak coś więcej, bo widzę, że zgadzasz się z poprzednimi komentarzami? Mimo tego, że minęły prawie 2 lata, to nic się nie zmieniło w kwestii "kolesiostwa", o którym mówią powyższe wpisy? Może powiesz jak to wpływa na pracę, jakiś przykład?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aquaforest Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Export key account manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kkk

Witam czy są jakieś przyjęcia dla kobiet do pracy na produkcje ?

Speedy Gonzales
@Kkk

Przyjęcia czasem były, ale duża rotacja. Kobiety przychodzą i sporo z nich po 3 miesiącach nie dostaje następnej umowy. Hmm czyżby aż tak kosmiczne wymagania były w tej prostej pracy? Na to pytanie niestety musieliby odpowiedzieć kierownicy.

liza
@Speedy Gonzales

Chętnie przyjmują kobiety... zwłaszcza jeśli lubisz się podlizywać przełożonym

marek Nowy wpis
@Speedy Gonzales

Ci dwaj to chyba nie stali koło kierownika z prawdziwego zdarzenia .

Pracowałam tam, a że się nie podlizywałam to moja "kariera" się tam skończyła.

@Anonim

Jak się pracowało w tej firmie, poza tym że zakończyli z tobą współpracę? Dobrze płacili?

marek
@Anonim

Dokładnie ,jak i moja kariera. Ważniejsi byli przyd...sy niż normalny wszechstronny pracownik

Haha

W canpaku jest źle i nikt tam niechce pracować na zmiany i weekendy za darmo i dupowlazow mnóstwo co jest zła atmosfera dobrze ze poszedłem do aquaforest

@Haha

A proszę czyli z konkurencji tu przybyłeś? Czyli tu jest wręcz przeciwnie odnośnie tego co wymieniłeś? A jakieś jeszcze zalety w tej firmie widzisz?

ikjk
@Haha

w cp przynajmniej premię są i socjale a tu nic nie dostajesz.

Helena

Czyli, że kobiety nie są tu zbyt mile widziane? Czy ten przytyk to niezależnie od płci jest?

Laborant

A czy w ogóle w Brzesku jest jakaś firma z prawdziwego zdarzenia gdzie nie robi się na zmiany, szanuje ludzi i dobrze zarabia? Nie ma, a jeśli chodzi o Aquaforest to jedynym plusem jest właśnie brak nocek. Reszta jest jak wszędzie więc gdziekolwiek się zatrudnisz w tym mieście to jest wybór jak między powodzią a trzęsieniem ziemi, nie wiadomo co gorsze.

@Laborant

Czyli wszędzie są identycznie stawki? Ale gdyby tutaj jednak były nocki to by było lepiej płatnie, więc chyba kto co lubi? W sumie to piszesz, że nie wiesz co gorsze, ale widzę, że wciąż tu pracujesz. ;p Jak długo?

Klll

.Wszystkie opinie niestety takie prawdziwe.. Szkoda czasu.

Driver 007

Witam, jeżdżę czasem do tej śmiesznej firemki w Brzesku. Brak parkingu, ciężko w ogóle stanąć gdzieś i się rozładować. Widać że oszczędzają na wszystkim, pracownicy albo zniesmaczeni albo zniechęceni warunkami (nie wiem, sądzę po ich zdemotywowanych minach). Jak wjeżdzasz tam zestawem to ciężko w ogóle wycofać, trzeba prosić żeby ktoś wyszedł na drogę i wstrzymał pół miasta. Jedyny plus to w miarę szybki rozładunek (nie zawsze, zależy od ruchu).

Zostaw merytoryczną opinię o Aquaforest Sp. z o.o. - Brzesko

• Jak się pracuje w Aquaforest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aquaforest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquaforest Sp. z o.o.?

Aquaforest Sp. z o.o.
  • Starowiejska 18