Opinie o morele.pl - Morele.net Sp. z o.o. w Kraków

2.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Morele.net

Maria

jest oferta na księgową, która mnie zainteresowała. Zwłaszcza, że napisali, że to praca hybrydowa. Powiecie, jak to w praktyce wygląda? Ile dni w biurze a ile w domu? Pozdrawiam.

Inny Nowy wpis
Pracownik
@Maria

Generalnie jest zasada 2 + 3 w całej firmie (2 dni w biurze, 3 dni w domu). Zakładam, że w Księgowości jest tak samo.

Joanna Nowy wpis
@Inny

To każdy ma swój laptop, że praca hybrydowa jest możliwa? Jakiś dodatkowy sprzęt np. monitory dodatkowo dostajecie do domu? I czy jest jakis ekwiwalent za prąd i internet?

Perk Nowy wpis
Pracownik
@Joanna

ja mam i laptop i monitory dwa

trelemorele Nowy wpis
Pracownik
@Joanna

nie ma ekwiwalentu

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Morele.net?

tomas
Pracownik
@Pytanie

W moim przypadku 1,5 roku. Miałem to zapisane w zasadach awansu w karcie opisu stanowiska

Endriu
Kandydat

Kiedy się odbywają rozmowy rekrutacyjne

Troomba
Pracownik
@Endriu

Jak do ciebie zadzwonią, w twoim przypadku nigdy

candidate
Kandydat

Czy w firmie istnieją wewnętrzne ranki? jak młodszy specjalista, specjalista, team leader itp? Jeżeli tak jakie widełki płacowe są dla poszczególnych rankow?

Ziomek
Pracownik
@candidate

Tak istnieją widełki junior, normal, senior. Pomiędzy poszczególnymi jest 200 zł różnicy.

1234
Były pracownik
@candidate

w jednym ze stanowisk w dziale obsługi klienta na juniorze tzn. młodszy specjalista otrzymywałem ok. 3300, natomiast na seniorze (starszy specjalista) już nieco ponad 3900. oba były jednak na śmieciówce, brak szans na umowę o pracę

Lidia
@1234

A długo trzeba pracować i jak bardzo się wykazać żeby awansować z juniora na seniora? Każdy może, czy jest jakiś limit tych seniorów?

1234
Były pracownik
@Lidia

zależy od dokładnego stanowiska, przełożony przedstawi jak to wygląda na konkretnym a nawet jakbyś zapomniała można zapytać; z tego co wiem nie ma limitu seniorów, a na awans mają wpływ dwa czynniki: staż na stanowisku (1 rok normal/2 lata senior albo 1 rok normal/3 senior) oraz wykonywanie wskaźników, z których rozliczana jest Twoja premia. wskaźniki zmieniają jak chcą z miesiąca na miesiąc, więc jest to raczej losowe, ale tak było z mojej perspektywy.

Prawda
Pracownik
@1234

Wpisuje ten komentarz po raz drugi bo wczorajszy wyparował. Jak to jest,było iq3 komentarzy jest 780.... bez mojego. Za chwilę będzie 781 by pewnie jutro stać się znowu 780...nie fajnie jest zamykać usta. Zgadzam się, że obraźliwe komentarze czy uderzające personalnie w kogoś można rozważyć do usunięcia. Ale usuwanie neutranych szkodzi, a nie pomaga.

Buyer
Pracownik
@candidate

W dziale zakupów są 4 poziomy stanowiska + reguły jak awansować.

Lidia
@Buyer

To akurat fajne że są jasne reguły. A czy duża jest rotacja pracowników? Dlaczego tak ogólnie ludzie tutaj decydują się zmieniać pracę?

op
Były pracownik
@Lidia

Te reguły zmieniają się co chwilę, więc ta jasność jest iluzoryczna. Rotacja jest największa jak ktoś najpierw stworzy nowe stanowiska, a potem je zoptymalizuje po 3 miesiącach xD Przez lata nic się nie zmieniło i są regularne czystki

TikTok
Pracownik
@op

Raczej bym powiedział, że jest za mało zmian a nie za dużo. Firma powinna dynamiczniej reagować.

morelka
Pracownik

dzisiaj zabrali dofinansowanie do lanczingu tak więc jeszcze chwila i pewnie nie będzie też opieki zdrowotnej i multisportu

Ex
Były pracownik
@morelka

Źle się dzieje. Kto sie nie spakował czas najwyższy

Hmmm
Pracownik
 Pytanie
@morelka

A jak paczki na święta bogate były?

iksdede
Pracownik
 Pytanie
@Hmmm

Firma likwiduje wszelkie socjale i benefity, zniżki pracownicze, od kilku miesięcy regularnie zwalnia ludzi pilnując limitu zwolnień grupowych, dyrektorzy trzęsą portkami o pracowników, którzy teraz sami odejdą, bo jest nieciekawie, wielkie plany ekspansji marketplace zostały porzucone, a wychwalany w pisanych na zamówienie artykułach o czarnych koniach dyrektor, jest zdegradowany na jakieś podrzędne stanowisko, dział it jest w strzępach bo odeszli lub zaraz odejdą najlepsi ludzie... a ty pytasz jakie były paczki na święta? Zaraz będziesz swój papier do wc przynosić.

Realista
Były pracownik
 Pytanie
@iksdede

W tej firmie panuje zasada "nie czy, tylko kiedy" będą robić kolejne oszczędności. Najpierw cie "motywują " do jak najlepszego wyniku, charujesz na nadgodzinach żeby zadowolić swego "Pana" a potem okazuję się że nic nie znaczyłeś bo trzeba koszty ciąć. Cofnij się kilka lat i zobacz jak to działa. Dyrektorów mi nie żal, bo to w większości ludzie bez kompetencji wymaganych na ich stanowiskach, przyspawani do swoich stołków... jak tam ma być lepiej jak wciąż ci sami ludzie i te same problemy co rok? Zmień pracę, polecam :)

Ggg
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Prawda
Pracownik
@iksdede

(usunięte przez administratora)

Byly
Były pracownik

Nowy rok, czas na kolejną fale zwolnień. Powodzenia logistyka, kolej na was

mw
Klient

Absolutnie najgorszy sklep z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Omijać szerokim łukiem, naprawdę nie zgadzło sie nic oprócz miłej aczkolwiek bezradnej obsługi telefonicznej klienta. Na towar czekam 1.5 miesiąca, tchórzliwi pracownicy nie mają odwagi kontaktować się ze mną w tej sprawie, BOK nic nie może zrobić. Sprawa nadaje się dla prokuratury.

7
eXemploi
Były pracownik

Pracowałem w morele dość długo, widziałem sporo, jak rozwijała się firma i ty razem z nią, jak każdy mógł uczestniczyć w ciekawych projektach rozwojowych, jak osoby z wewnątrz były doceniane i awansowały, w tym i ja, widziałem jak te same osoby po dotarciu na "szczyt" awansowały innych nie za kompetencje a za koneksje. Poznałem co to protekcjonizm, układy, wpływy, zależności, nepotyzm. Inni byli tylko przeszkodą, których w razie "optymalizacji" kosztów można było bez mrugnięcia okiem zwolnić (i to takie osoby, które pracowały wiele lat i były wzorem zaangażowania i jakości) Szkoda, bo jestem zdania, że firma to ludzie i jeśli pozwalasz sobie mieć ich za nic - to jesteś nic nie wart jako pracodawca, manager. Do osób zwolnionych, niedocenionych, to jest Wasze zdobyte doświadczenie i wiedza, znajdziecie nową prace, może założycie swój biznes. Tego Wam życzę. Wiem, że teraz jest gorycz i żal, może myślicie, że ktoś Waszą opinię przeczyta i nagle wszystko się zmieni. Tak się nie stanie (i to nie tylko tu w "m" ale i gdzie indziej, jeśli pechowo traficie), to Wy musicie się "ogarnąć" (sorry takie życie) Moja ocena morele.net: neutralna (sporo się jednak tu nauczyłem) .... chociaż z lekką przewagą do negatywu :( PS Proszę wyprowadźcie mnie z błędu jeśli to co napisałem jest już nieaktualne, opinia pisana po spotkaniu starego znajomego (już były pracownik "m") i szczerej rozmowy z nim

Była
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie kilka lat i fala zwolnień dotknęła też mnie, ale nie tylko to. Oprócz tego, że zwolnili z dnia na dzień mnie i wiele innych młodych osób, które się starały, jawnie oszukiwali nas na pieniądze. Ustalenia słowne nigdy nie były potwierdzone na papierze czy mailu, nie mogliśmy się tego doprosić, a kiedy przychodził czas wypłaty zawsze okazywało się, że nasza praca nie została odpowiednio nagrodzona. Później zmienianie ustaleń i tak od nowa. To jasne, że chcieli w ostatnim kwartale zarobić najwiecej kosztem wystraszonych młodych osób, które jeszcze wierzą w jakieś skrupuły. Tyle Wam powiem, że nie warto wierzyć. Szanujcie swoją pracę i czas. Nie pozwalajcie się (usunięte przez administratora) że ktokolwiek tam wyżej postawiony chce dla Was dobrze.

essa
Pracownik
@Była

A najśmieszniejsze jest to, że wśród tych wyżej postawionych dzieje się to samo. Wieczne kombinatorstwo jak zostawić więcej pieniędzy dla siebie. Ci, którzy mogliby dostać kasę w formie premii kuszeni są esopami, a firma dąży tylko do tego, żeby ich nie wypłacić. Ciekawe kiedy wszyscy się zorientują, że są tak perfidnie rozgrywani...

nowa
Pracownik
@essa

Perfidne to jest najbardziej to, że firma jest w złej sytuacji, pracownicy są zwalniani a menadżerowie dają sobie podwyżki. Michale obudź się i zobacz co się dzieje w operacjach...

Ehh
Pracownik
@nowa

Nie rozumiem tych zwrotów w stylu "Michał obudź się" " Michał jak się dowie"... Myślę że doskonale wie co się dzieje w firmie, o czym świadczy samo jego nastawienie do pracowników (dawniej na Ty, teraz za murem innych osób)

xD
Były pracownik

Zastosujmy logikę. Są dwie możliwości. Zarząd i hr manager o tym wiedzą lub nie. Jeden, jak i drugi przypadek jest przerażający.

pip
Kandydat
 Pytanie

skoro zwolnili ludzi przed swietami to ile dali wypowiedzenia ? 3msc ?

czekaj
Pracownik
 Pytanie
@essa

Czekaj, czy ty mówiąc o esopach chcesz powiedzieć, że były już rozdawane akcje pracownicze? Kto je dostał? Przecież była mowa o tym, że będą dla wszystkich pracowników.

Gonzalez
Pracownik

ale pleciesz

.
Pracownik
 Pytanie

Nie ma 3 osób w HR tylko 6. Słownie sześć osób do obsługi trzech działów firmy ponad 500 osobowej - masz racje to skandal. Jeszcze takie przemyślenie, czy przypadkiem zwolnienie dwóch drogich kierowników nie uratowało wszystkich specjalistów ?!

Lol
Były pracownik

Ale to ty dzwonisz

Benii
Były pracownik

Ja się tylko zastanawiam czy głupszym jest pisanie tutaj takich wycieczek personalnych czy myśl o tym, że jest się anonimowym i bezkarnym. Na większość tych wysrywów jest paragraf, ale z ilorazem inteligencji kalafiora, można o tym nie wiedzieć.

xD
Były pracownik
@Benii

Na wycieczki personalne owszem, ale na wszystko inne byłby paragraf gdyby to nie była prawda. Jestem przekonany, że piszący tu różne komentarze są w stanie udowodnić to, co piszą.

Benii
Były pracownik
@xD

Zawsze jest gdzieś ziarno prawdy, tak działają takie portale żeby dawać opinie, pozytywne czy negatywne-bez znaczenia. Wchodzę tu czasami i mam wrażenie że za każdym razem widzę tego samego przegrywa życiowego, który za jakąś mantrę wziął sobie personalne obelgi... zapewne wyssane z palca i bez koszty odwagi żeby się odezwać w prawdziwym życiu. Co więcej ta osoba pewnie idzie i mówi cześć z uśmiechem na ryju xD

1
moreliusz
Pracownik
@Benii

Nie masz racji, jak były opinie o działach pisaliśmy otwarcie, nic z hr nie trafiło do zarządu a wyniki ankiet przedstawionych mijały się z prawdą...

Benii
Były pracownik
 Pytanie

A to jakie są te olbrzymie zastrzeżenia o których zarząd nie wie a setki osób przychodzi i próbuje biednemu zarządowi oczy otworzyć?

lol
Pracownik
 Pytanie
@moreliusz

a skąd Ty wiesz co trafiło do Zarządu? Skąd w ogóle założenie, że skoro ty i twoi koledzy oceniłeś jakiś dział źle to znaczy, że ten dział powinien mieć słaby ogólny wynik w ankiecie? Czy scenariusz, że się mylisz jest mniej prawdopodobny niż wielki spisek który tutaj wietrzysz?

Tranio
Pracownik
@Benii

W punkt

1
dalam sie nabrac
Były pracownik

ja się dałam nabrać na rekrutacji - wizja super projektów.... w pierwszym dzień wiedziałam - e trzeba uciekać i uciekłam tak szybko jak się dało po kilku miesiącach. To nie tak, że nie był lampki ostrzegawczej - rodzinna firma, ale na rekrutacji opowiadali, zapewniali ... a tu w pierwszy dzień nawet biurka nie miałam. tak więc - stanowcze NIE. Ale takie pomyłki są nam w życiu potrzebne, by wyczulić i dzięki nim trafiłam do najlepszej firmy pod słońcem

Zlikwidowany
Były pracownik

Cześć! Kilka lat temu byłem świadkiem pierwszej fali redukcji stanowisk, w drugim rzucie kilka miesięcy po nim, moje stanowisko zostało zlikwidowane. Dla młodych ludzi, szukającej swojej pierwszej pracy mam jasny przekaz: Nie idźcie do pracy w tej firmie. Lata mijają, a w tej firmie ciągle zmiany, zatrudnienia, a następnie fale zwolnień. Naprawdę jest wiele bardziej stabilnych przedsiębiorstw na rynku pracy. Człowiek to nie tylko pozycja w excelu.

GE
Pracownik
@Zlikwidowany

ja tam jestem zadowolony. trzeba byc elastycznym

1
Rozumiem
Pracownik
@GE

są różne perwersje. Ale skoro jesteś zadowolony, to nie wnikam

Majster
Były pracownik
@Zlikwidowany

Tak

HydroLider
Były pracownik

Miałem okazje jakiś czas temu pracować w morelach, i chciałbym się odnieść do dwóch rzeczy powtarzanych we wpisach. Co do HR, to nie do końca tak jest że tam są same złe osoby, nie miałem osobiście jakichś przykrych sytuacji, bardziej z działem kadr i płaxlc który dopiero potrafi mieć gdzieś petenta, dlatego uważam że oskarżanie działu HR jest nie do końca słuszne. A druga kwestia co do całokształtu firmy to podpisuję się obiema dłońmi. Masowe zwolnienia, śmieciówki, managerzy bez potrzebnych kompetencji, a jak już nabiorą to do zwolnienia, cały wyższy szczebel to oczywiście jedna wielka rodzina. Ta firma reprezentuje typowy Januszex jako pracodawca. Odradzam każdemu kto szuka poważnej pracy, studentom warunkowo mógłbym polecić ale chyba lepiej szukać bardziej odpowiedzialnego pracodawcy. Szkoda że tak funkcjonuje polska firma.

On
Klient
 Pytanie

Co możecie mi powiedzieć o pracy w "morelach"? Jestem zainteresowany aplikowaniem do działu HR . Jaka jest atmosfera w firmie,czy jest możliwość na rozwój i szkolenia. Jak wygląda sprawa z prawami pracowniczymi i ewentualnymi benifitami? Jednym słowem ,czy warto pracować w "morelach"?

Do On
Pracownik
 Pytanie
@On

Benefity? Młody i dynamiczny zespół, i jeszcze bardziej dynamiczne decyzje "góry". Jutro dział w którym pracujesz może przestać istnieć a wypowiedzenie dostaniesz na Google meets (dobrze że nie na tidnerze) Prawa pracownicze? Wypłata na czas. To by bylo na tyle, bo nie obejmuje Ciebie kodeks pracy. Umówmy się - UOP kosztuje. Masz też ładne biuro i miejsce do wykonywania swoich obowiązków. Kawusia też jest. Czasem brakuje mleczka. Są też imprezy integracyjne, na których dowiesz się o życiu prywatnym każdego pracownika, ale pod warunkiem że akurat on będzie stał gdzieś indziej w tym momencie. Atmosfera? Oczywiście każdy kwartał będzie kolejnym sukcesem z tendencją wzrostową, a zwolnienie kilkunastu osób z dnia na dzień ma za zadanie wzmocnić więzy w "drużynie morelowej" Rozwój? Raczej nie. Ale jak się zwolnisz i pójdziesz dalej, to będziesz miał bardzo dużo chęci do rozwoju. Podsumowując polecam Ci pracę w morelach. Praca ta będzie "wyjątkowym doświadczeniem" którego nie zdobędziesz u innych pracodawców, bo takie sytuacje nie mają nigdzie indziej miejsca :)

Ania
Pracownik
@Do On

Jest jeszcze prawość, otwartość i koleżeństwo nieodzowny atrybut każdego menadżera

Krk
Pracownik
 Pytanie

A wiadomo czy jeszcze ktoś leci czy pogrom się skończył?

Berg
Pracownik

Dokładnie! Super ludzie tam są.

osoba postronna
Kandydat
 Pytanie

Zadziwiające jest to że większość ludzi napieprza na HR i firmę, nie mając odwagi spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć co o nim myśli. Byłem niedawno na rozmowie w Waszej firmie i nie miałem odczucia iż HR to zagorzali służbiści którzy analizowali każde moje słowo. Jeżeli komuś tak bardzo przeszkadza pracowanie w danej firmie i tylko na nią i na jej pracowników nadaje to po co w ogóle pracuje w takiej firmie ?? Troszkę jak takie szczury, i nie nie jestem pracownikiem firmy, lecz osobą która po prostu była na rozmowie o pracę w Waszej firmie (btw nie dostałem się). Natomiast z tego co widzę duża część osób jest swego rodzaju ograniczona jak elektorat pewnej partii. Tak w skrócie to nie HR zwalnia ludzi tylko HR dostaje polecenie od Waszych przełożonych polecenie wręczenia wypowiedzenia ale myślałem że ludzie po 18 roku życia nazywający się na mieście DOROSŁYMI taką elementarną wiedzę posiadają ..... Ale jest jeden plus dało mi to do myślenie żeby na następnych rozmowach po prostu pytać o ludzi którzy pracują w firmie i czy także jest wśród nich (usunięte przez administratora) szczurów którym nic nie pasuje i przy których trzeba uważać na wszystko co się robi. Dzięki za te cenne uwagi !

2
agdybytak
Kandydat
@osoba postronna

Zadziwiające to jest to, że ktoś jest w stanie napisać "Zadziwiające jest to że większość ludzi napieprza na HR i firmę, nie mając odwagi spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć co o nim myśli." nie mając pojęcia jak wygląda wewnętrzna sytuacja firmy i relacje w niej, oceniając jedynie po tym jakie wrażenie odniósł po jednym spotkaniu. Może ktoś jednak spojrzał w oczy, powiedział i to nic nie zmieniło... Dodatkowo jeśli ktoś sądzi, że HR jest tylko wykonawcą pewnych decyzji, to raczej nie do końca rozumie jak działają pewne mechanizmy i jak osoby, zawodowo zajmujące się relacjami są w stanie zmanipulować każdą osobę bez względu na stanowisko. Polecam też nie żyć w przekonaniu, że osoby prowadzące rekrutacje powiedzą szczerze jakiego typu ludzie pracują w firmie, to postawa dość naiwna...

Szara eminencja
Pracownik
 Pytanie
@Krk

Odp do "A wiadomo czy jeszcze ktoś leci czy pogrom się skończył?" Ten rok chyba zamknięty, może kilka "nieistotnych - czyt. nierokujących" stanowisk w przyszłym miesiącu, styczeń lub luty będzie powtórka raczej na większą skale. Mogę też się mylić ;) Powodzenia

byla eminencja
Były pracownik
@Szara eminencja

w grudniu był dodatkowy rzut zwolnień

Kartofel
Były pracownik

Wy wszyscy nadal wierzycie, że tu się cokolwiek zmieni na plus... Pozbądźcie się nadziei, że znaczycie coś więcej niż komórka w excelu. Im wcześniej tym lepiej dla was. Ps nie dotyczy rodziny i ich przy....ów

????
Pracownik

jednego roku masowe zatrudnianie a następnego masowe zwalnianie kompetentnych, doświadczonych w innych firmach managerów. Zostaje tylko rodzina niekoniecznie kompetentna i znajomi rodziny.

Mirabelka
Były pracownik
 Pytanie

Nie śmieje się ten kto w cyrku pracował. Szkoda tych wszystkich osób, które swoją pracę wykonywali tak jak powinni a w ramach podziękowania dostali spotkanko na meets. Kadra menadżerska niszczy od 2 lat pracę setek pracowników. Ludzie, którzy powinni być wzorem do naśladowania nawet w najmniejszym stopniu nim nie są. Trochę zabawne jest to, że znowu zwalnia się ludzi, którzy pracowali na sukces kilka lat a na stanowiskach menadżerskich nadal są te same osoby. Ciekawe prawda? To właśnie przez brak odpowiedniego zarządzania ta firma jest w sytuacji powolnego umierania.(usunięte przez administratora)

Mądraliński
Pracownik
@Mirabelka

Wszystko zgodnie z prawdą

Re nowa
Były pracownik

Kurcze zwalniałam się w moreli w 2019 bo już działo się nieciekawie, ale z tego co tutaj widzę, to nie było wcale tak źle...

Były morelowicz
Pracownik
 Pytanie

Masowe zwolnienia po najniższej linii oporu, czyli z dnia na dzień, bez wcześniejszego zasygnalizowania aby pracownik mógł zacząć wcześniej szukać innego pracodawcy. Ale i tak powiedzą ci, że gdy będzie już lepiej to w pierwszej kolejności się z tobą skontaktują. Za kogo wy nas macie? Każdy kto się trochę szanuje tutaj nie wróci.

Krk
Pracownik
@Były morelowicz

Sygnalizował prezes że na październiku koniec ze zwolnieniami...

Xd
Były pracownik
@Krk

Pewnie prezes nasłuchał się, że w firmie oui prezes pokazał szczyt cebulactwa, pozbywając się pracownika z działu IT i uznał że nie będzie gorszy ... I pozbył się całego działu IT

Aż mi cię szkoda
Były pracownik

Alez ty musisz mieć smutne życie prywatne i zawodowe że chce ci się tak tutaj smarować... Weź walnij klina i do przodu, nie do tyłu...

Bardziej mi szkoda Ciebie
Pracownik
@Aż mi cię szkoda

Takie argumenty wobec innych, najczęściej wysuwają osoby, ktore same mają problemy na tej płaszczyźnie. Nara.

re: xd
Pracownik
 Pytanie
@Xd

całe IT zwolnili? kogo jeszcze poza mną

re: xd
Pracownik
 Pytanie

zwolnili całe IT z wyłączeniem testerów? Programiści też polecieli?

Krk
Pracownik
@re: xd

Bozesz i testerzy będą testować 3 osobowy dział hr

YOLO
Były pracownik

Pracuje w morelach bo nie stać mnie na dopalacze

moreliusz
Pracownik
@YOLO

To dobrze trafiłeś, są dyrektorzy co biorą caly czas i na haju decyzję podejmują kogo z firmy zwolnić i na papierze swoje automatyzuje pokazać D

1
Witek
Kandydat
 Pytanie

Czy to już grupowe zwolnienia? Dlaczego tyle osób zostało zwolnionych? Czy będą jakieś konsekwencje dla pracodawcy?

Elon
Były pracownik
@Witek

Zapewne ani nie są to zwolnienia grupowe, bo do takich zaliczałoby się zwolnienie 30 pracowników w ciągu 30 dni, ale liczy się jedynie rozwiązanie stosunku pracy. Czyli już zlecenia i b2b nie. Tak samo nie liczą się nieprzedłużone umowy. Konsekwencji żadnych nie będzie, obstawiam, że jest to skrupulatnie liczone, żeby czasem nie wypłacić odpraw należącym się zwolnionym ludziom. Można tylko liczyć na to, że ci tym razem oszczędzeni także podziękują za taką współpracę w ramach solidarności ze zwalnianym osobami. A kilka takich osób już jest, co budzi podziw.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Morele.net - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Morele.net?

    Zobacz opinie na temat firmy Morele.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Morele.net?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Morele.net?

    Kandydaci do pracy w Morele.net napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Morele.net
Przejdź do nowych opinii