Morele.net

2.9 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

O nas

O nas

 

 

 

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku e-commerce
w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD)
z blisko 20-letnią historią obecności w branży.

 

Morele.net to sklep dla każdego, kto chce kupować szybko, wygodnie i w najatrakcyjniejszych cenach.

 

 

Filozofia marki

 

 

Budujemy przyjazny i godny zaufania sklep

 

Rozwijamy nasz sklep pod kątem przyjaznychKlientom zakupów. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym będą one przebiegały komfortowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

 

 

Gwarantujemy niskie ceny i szeroką ofertę

 

Jesteśmy jednym z największych sklepów online z elektroniką użytkową w Polsce. Dopasowanie asortymentu do potrzeb i oczekiwań Klientów sprawia, że obok blisko milionowej oferty produktowej, kupujący mogą często korzystać z dodatkowych opcji zakupu skracając np. czas dostawy lub wybierając jeszcze niższą cenę.

 

 

 

Wykorzystujemy innowacyjność by oferować jeszcze więcej

 

Wdrażamy funkcjonalności, które na każdym kroku pozwalają Klientom na łatwe i wygodne zakupy. Spośród nich wymienić możemy m.in. aplikację mobilną, przejrzysty design i intuicyjny interfejs szyte na miarę mobile, uproszczoną strukturę koszyka, rozwiązania typu „kliknij i kup” czy zakupy bez rejestracji.

 

 

 

Stawiamy Klienta na pierwszym miejscu

 

Dedykowane kanały obsługi Klienta, specjalistyczna wiedza doradców, nieustanne podnoszenie kompetencji zespołów i stałe doskonalenie procesów to działania, których celem jest dostarczanie jak największej satysfakcji z zakupów

 

 

 
Morele.net