Opinie o morele.pl - Morele.net Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o Morele.net

Wosob

Nie polecam tej firmy w żadnym wypadku to banda (usunięte przez administratora) która robi co chce z klientem nie wysyłają zamówionych rzeczy a jak im coś nie pasuje to anulują zamówienie bez kontaktu z klientem ta firma to wstyd

Opłacają składki?

Kandydat Graphic designer

Jak wygląda sytuacja płacowa? Jakie umowy preferują i za co wyrównują pensje(ZUS, internet, sprzęt itd.)?

zainteresowany

Na ile można liczyć na stanowisku seniorskim w PPC?

Grafik

Rozmowa w miarę sensowna. Brak kontaktu po rozmowie i wykonaniu zadania rekrutacyjnego mimo obiecanego maila z wynikami.

Czy w firmie Morele.net są regularne szkolenia pracownicze?

Hahaha

Nie

Brutus

Jakie szkolenia hahaha przychodzisz nowy i cie szkoli pracownik przeważnie Ukraina szkoli się nawzajem parę godzin i do roboty

ktośtam

w IT są szkolenia i wyjazdy na konferencje

@Brutus

Potrzebujesz dodatkowego szkolenia z obsługi skanera? Strzelasz w EAN, towar na paletę i gotowe.

Kalafior

A kto Cię szkolił?

BonzoLorenzo

Jestem od miesiaca. Glownie praca zdalna. Mimo tego atmosfera wybitna. Bez porownania z moja stara robota. Widac ze firma sie mega rozwija i korzysta na pandemi. Ale to daje duze mozliwosci osobom ktore sa w organizacji.

Teleturniej

Oktawiusz=zupa chińska ,z którym filmem Ci się kojarzy. A.Powrot żywych trupów. B.Wywiad z wampirem C. Dzień świra

Felek Rowerek

I tak ciagniesz ten wòzeczek z towarem od alejki do alejki, płyty, monitory ,obudowy ekspresy do kawy,jak wielbłąd A potem usłyszysz że i tak wydajność za mała, i ci upier....la premie nie polecam nikomu pracy na magazyn Sosnowiec T.R.A.G.E. D. I.A

Dima
@Felek Rowerek

w takiej firmie Magazyn musi byc zautomatyzowany. Bylo zaproponowac kierownictwu wycieczke do Niemiec, chociaz w Polsce pewnie mozna byloby znalez takie instalacje. Ze kosztuje? Pewnie ze kosztuje. Ale porzadek, wygoda i szybkosc dzialania.

Bobik
@Dima

Automatyzacja przy 5000 paczek to podstawa ...

Doktor
@Dima

Jaki zautomatyzowany ,chodzi Ci o ich nie udane projekty?maszyny na śmietnik i automatyka ludzką chodzenie z wózkiem po alejach.Polakow parę osób Ukraina na stołkach i dra ryje po tobie haha zeszli na psy tylko glupole tam pracują w tym magazynie bez przyszłości

Korek
@Doktor

Jeśli chcesz pracować w godzinach od 12 Do 20 I od 13 Do 21 To bingo nie zapomnij o nadgodzinach, bo inaczej Ci furiaci obraza się na Ciebie i dadzą Ci kary lub Cię zwolnią ,ba jeszcze dają ksywki każdemu pracownikowi i we własnym kręgu z nich się śmieją

@Felek Rowerek

Faktycznie tragedia jak w pracy musisz pracować.

Czy w firmie używa się obcego języka?

małpa

Nie XD Rzadko w jakim ogłoszeniu znajdziesz taką informację

Tatiana
@Kandydat

Jak najbardziej ucz się uķrainskiego bo Ci się przyda

@Kandydat

Tak. Ukraińskiego, rosyjskiego, był też Uzbekistan i Mołdawia oraz Białoruś.

Ukainiec

Ja te ich hojnie dary wyśle do rodziny ,niech poczują magię świąt ,same rarytasy dali z jednego kubka będzie piłą cała rodzina hahahahaha ,niech poczują jak smakują morele

Zenek
@Ukainiec

Smutno mi się robi jak czytam taki hejt. Paczki były świetne może też dlatego że nigdy ich nie było ale to zawsze jakiś dodatek który nie jest obowiązkiem pracodawcy. Samo podziękowanie dla pracowników na forum też było miłym gestem i rzadko się to zdarza a w wielu podobnych firmach już byłem. Każdy ma inny punkt widzenia i sytuację, ale od tych paru lat jak tu pracuję złego o firmie nic nie mogę powiedzieć. Wesołych Świąt i żeby wam się wiodło jak najlepiej

Bolo

cześć, jak wygląda praca w dziale IT? ktoś coś ?

AonLg

Black giu..s. (usunięte przez administratora)jakich mało. Na minutę przed black friday padają serwery. Mi to śmierdzi darmową reklamą że coś można dostać w połowę ceny ale tak naprawdę firwmka sama robi zamóaienia żeby nic nie sprzedać. Jesteście lipną firmą z jeszcze bardziej lipnym marketingiem. Tylko tracicie w oczach klientów zamiast zyskać

Uciekajcie b

Tragedia łapią studentów na umowę zlecenie potem po osiągnięciu ,26 lat wywalają z pracy . Pozdrawiam hodowla niewolniczej pracy :)

zaintersowana

Witam, Planuje się zrekrutować ro tej firmy - jak wyglada sytauacja z wynagrodzeniem na stanowisku specjalista? Czy specjalista to naprawdę specjalista czy tylko nazwa stanowiska? Ile można dostać wynagrodzenia, czy są podwyżki? Jakie benefity oferuje firma - medicover, multisport itp? Jak wyglada sprawa nadgodzin i ścieżki rozwoju?

zaintersowana
@zaintersowana

+ dlaczego warunkiem koniecznym jest student zaoczny?

virtus
@zaintersowana

Wszystkie najniższe stanowiska to specjalista czegośtam. Podwyżka to pewnie tylko z jakimś awansem. Status studenta jest potrzebny, żeby pracownik był tańszy xD nie trzeba płacić za niego ubezpieczenia.

zainteresowana
@virtus

@virtus ile w takim razie mozna liczyc na stanowisku "specjalisty" na start? Czy przez to, ze nie placa ubezpieczenia daja wiecej pieniedzy pracownikowi czy szukaja po prostu taniej sily roboczej?

donald
@zainteresowana

W jakim dziale szukasz pracy? Różne działy mają różne stawki.

Zainteresowana
@donald

Dział sprzedaży/ obsługa klienta (sprzedaż)

donald
@Zainteresowana

No to coś koło 2 tys na rękę na start plus po 3 msc premia możliwa do wyrobienia pewnie 500 zł. Potem możliwy jakiś awans lub podwyżka.

Ziomolek
@donald

Myślę, że na zleceniu w tym dziale będziesz mieć na rękę z 2700 albo więcej bez premii :D

Ziomolek
@Zainteresowana

Jak wygląda ścieżka awansu w Morele.net?

Dziadek

Wygląda tak że mały i chudy-nerwowy mają teraz balkonik i Cię obserwują, tylko nie wyrób to nie dostaniesz ciastek i wina na święta

ula

jak w frmie wygladaja zarobki w zaleznosci od ranku? chodi mi o biuro w krakowie :)

Sebek

Jeśli myślisz, że w tej firmie pracują ludzie, którzy się na to nabiorą i klikną we wszystko co im wyślesz, nawet w twój reflink do dziwnej strony... to oczywiście masz rację.

IT

IT już samo płaci sobie za piwo, bo wszyscy zdalnie. IT nie jest od doraźnej pomocy dla każdego z kilkuset pracowników (to nie helpdesk), tylko od wytwarzania oprogramowania, na którym pracują. Więc wybacz, nie sądzę żeby w jakiejkolwiek firmie IT było na zawołanie szeregowego pracownika.

Baras

Praca zdalna w pelnym wymiarze. Najlepsi dostaja bardzo wysokie premie. Jasne zasady.

lilkokon
@Baras

Zależy w którym dziale. W jednym z działów pracownicy przychodzą do pracy (pomimo pracy zdalnej) zależnie od wyrobienia wskaźnika premiowego, gdzie premia jest "dodatkowa".

Aplikacja

Chce złożyć CV na stanowisko "Specjalista ds. wsparcia procesów posprzedażowych " w Krakowie, jakieś opinie, jak ta praca wygląda, widzę że interesuje ich status studenta,jakieś informacje? Pozdrawiam.

KUBEU
@Aplikacja

Dane 2,5 miliona klientów Morele.net dostępne w sieci. To nie koniec kłopotów klientów Morele.net. Do internetu wyciekły dane, które zostały ukradzione podczas grudniowego cyberataku na sklep. Sklep Morele.net informował w grudniu, że podczas zeszłorocznego ataku ukradziono adresy e-mailowe, numery telefonów, imiona i nazwiska klientów oraz ich hasła, ale w postaci zaszyfrowanego ciągu znaków. O zdarzeniu poinformowano policję i Urząd Ochrony Danych Osobowych. W komunikatach sklep przestrzegał, że dane osobowe mogą posłużyć do prób wyłudzeń np. za pośrednictwem fałszywych wiadomości SMS lub e-maili. Tego samego miesiąca użytkownik Arm (nick z Wykopu) próbował szantażować sklep wykradzioną bazą danych. Żądał 15 bitcoinów (co daje około 225 tys. zł) "za milczenie". Po rozmowach zgodził się na tradycyjny przelew w wysokości 500 tys. zł. Nie udało się namierzyć IP złodzieja, a negocjacje przerwano - podaje Spider'sWeb. Arm nie pozwalał jednak o sobie zapomnieć. W lutym troje youtuberów, którzy streamują na żywo, miało dostać od niego 25999 zł, 23000 zł i 5500 zł. Haker podobno dysponował funduszami ze sprzedaży danych klientów Morele.net w darknecie. Okazuje się, że baza danych została opublikowana. Z informacji Zaufanej Trzeciej Strony wynika, że plik bazy o pojemności około 400 MB przez kilkanaście minut był dostępny w sieci 17 kwietnia 2019 r. Ma on zawierać 2,5 mln rekordów, a ostatnie mają pochodzić z około 10 października 2018 roku. Na szczęście ma nie być wśród nich danych dotyczących płatności.

Zostaw merytoryczną opinię o Morele.net - Kraków

• Jak się pracuje w Morele.net?

Zobacz opinie na temat firmy Morele.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morele.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Morele.net?

Kandydaci do pracy w Morele.net napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Morele.net